Як заробити на SEO - організація бізнесу seo оптимізації сайтів

Що таке Seo Ви вже, напевно, знаєте

Що таке Seo Ви вже, напевно, знаєте. Розглянемо кілька основних способів заробітку на цій новій і перспективній ніші.

Спосіб №1. отримувати гроші безпосередньо у замовника, тобто у власника сайту, який хоче замовити оптимізацію. Сайт клієнта створюється для певних цілей, наприклад, для продажу товарів. Для того щоб продати товар, потрібна хороша розкрутка сайту в пошукових системах. Якщо Ви будете робити роботу по оптимізації сайту самі, то Ваш заробіток обмежиться часом, яке буде займати ця робота.

Спосіб №2. Організація команди Seo-оптимізаторів або агентства по оптимізації сайтів, пропонуючи свої послуги безлічі потенційних клієнтів. Для цього потрібно зібрати команду однодумців - майстрів SEO, створити сайт - представництво в інтернеті. Зробити собі рекламу (знову ж допоможе Ваше майстерність в просуванні), напрацювати собі клієнтську базу, авторитет і т.д. Для мотивації можна взяти приклад агентства «Ашманов і Партнери», оборот яких становить мільйони!
До речі, його власник, Ігор Ашманов вважає, що ринок SEO-оптимізації становить ні багато ні мало $ 200млн. І цю цифра неухильно зростає. Так що поле для діяльності величезне і дозволить Вам відрізати шматочок цього апетитного пирога.

Спосіб №3. Створити власний сайт або мережу сайтів, розкрутити їх і заробляти на контекстній рекламі , Продажу посилань, прямий продаж реклами з сайту та ін. При розкрутці сайту Ви зможете користуватися різними методами: білими, сірими, чорними. Все залежить від вас.

Пам'ятайте, що пошукова оптимізація сайтів дуже важлива, і якщо ж у вас не вистачає досвіду по розкрутці сайтів, то необхідно багато часу вивчати інтернет-маркетинг, ну а якщо ви хочете економити свій час, то вам просто необхідна допомога професіоналів, так компанія www. vipro.ru, яка займається рекламою в інтернеті, допоможе вашому сайту вийти в топ - видачу, тим самим допоможе вам збільшити, наприклад число продажів з сайту.

А якщо веб-мастеринг і здатності до SEO у Вас присутні, то Ви можете стати «універсальним» солдатом на інтернет - просторі.

Ось Вам простий приклад. Один мій сайт, який складався з 8-10 тисяч сторінок зі статтями, був проіндексований Яндексом і Гуглом на 100%. Але основний трафік на сайт йшов з однієї-єдиної сторінки, добре і вчасно оптимізованої, завдяки чому вона потрапила на 1-е місце в Яндексі і на 3-е в Гуглі. Якщо в Яндексі вона спускалася на 2-3 місце, я доробляв її, і через кілька днів вона знову потрапляла в топ-1! Менше, ніж за рік, сторінку відвідало 80000 чоловік! У той час як інші сторінки не більше 500-600 осіб за весь час.
Тобто одна оптимізована сторінка принесла мені більше трафіку, ніж кілька тисяч інших. Звичайно, на ранжування і видачу впливають і інші фактори, але частка SEO все ж превалює.
Безумовно, Seo останнім часом набуло неймовірної цінність і затребуваність. І поки ще ринок ще не перенасичений оптимізаторами. Робіть висновки і вважайте можливий прибуток.