Як заробити в Фейсбук?

  1. Способи заробітку в Фейсбуці
  2. 1. Виконання простих завдань
  3. 2. Створення спільнот
  4. 3. Продаж послуг і товарів
  5. 4. Створення додатків та ігор

Заробіток в мережі останнім часом набирає все більшої популярності. В першу чергу це стосується різних соціальних мереж, в яких існує маса різних способів здійснення діяльності, що приносить прибуток. Одним з таких веб-ресурсів є Фейсбук. Дана соціальна мережа була створена в лютому 2004 року Марком Цукербергом, після чого за досить швидкий період часу знайшла загальну популярність. На даний момент кількість активних користувачів за місяць в Фейсбук становить близько 2 мільярдів чоловік. Соціальна мережа в наш час виступає майданчиком, що надає величезну кількість різних функцій, в тому числі і можливість заробляти гроші.

Соціальна мережа в наш час виступає майданчиком, що надає величезну кількість різних функцій, в тому числі і можливість заробляти гроші

Способи заробітку в Фейсбуці

Якщо виникло бажання заробляти в Інтернеті, найкраще почати свою справу з Фейсбуку. Існує кілька різних способів, як це можна робити:

  1. Виконує прості завдань (поставити лайк, написати коментар)
  2. Створення співтовариств (розміщення рекламних постів або перепродаж)
  3. Продаж послуг або товарів
  4. Створення різних додатків та ігор (на замовлення або для подальшої монітізаціі)

Зверніть увагу, що далеко не завжди необхідно мати якісь початкові кошти, щоб почати зарабатативать в Фейсбук, але вони істотно можуть збільшити суму доходу.

1. Виконання простих завдань

Найпростішою варіант заробітку в соціальних мережах - це заробіток на виконання завдань в інтернеті . Реєструєтеся на біржі (а краще кількох), підключаєте свій профіль в Facebook до системи і починаєте шукати завдання. Вам буде запропоновано поставити лайк якій-небудь сторінці, вступити в групу, написати коментар і т.д.

Таку роботу можна знайти на сайтах:

1. VKTarget . Лідер заробітку в соціальних мережах. Завдання доступні тільки після підключення профілю Фейсбук. Дуже рекомендую цей майданчик.

2. SMMOK-IN . Чи не така велика платформа як попередня, але теж нічого. Ціни нижче.

3. Qcomment . біржа для заробітку на написанні коментарів . Тут вже гроші побільше платять, але і робота трохи складніше - вам треба буде придумувати придатні коментарі та розміщувати їх на сторінках замовників.

4. WMmail . Тут Фейсбук НЕ пріоритетний напрямок, тут є прості завдання не тільки для соціальних мереж, а для всього. Рекомендую звернути увагу на керівництво по заробітку на Wmmail .

5. Seosprint . Теж сервіс із завданнями на будь-який смак. І теж надійний. Якщо цікаво, є стаття - як заробити на Seosprint .

2. Створення спільнот

Можна створити окрему сторінку і присвятити її тому, що вам цікаво і що зацікавить рекламодавців. Це може бути розважальна, жіноча тематика, фінанси, туризм, авто і т.д.

Після того, як сторінка стане популярною, можна розміщувати тематичну (і не дуже) рекламу. Пропозиції на розміщення реклами до вас будуть самі надходити. Великі гроші це не принесе, тому має сенс вкладати зароблені гроші в розкрутку групи, щоб допустимо з 10 000 учасників стало 20 000, і заробляти ще більше. Профіт буде в районі 5000 рублів на місяць з групи в 10000 чоловік.

Профіт буде в районі 5000 рублів на місяць з групи в 10000 чоловік

Якщо вам набридла тематика, у вас немає бажання далі розвивати групу, можна її просто продати. Підрахувати її вартість при наявності доходу з неї дуже просто - примножуєте середній щомісячний дохід на 24. Тобто продаєте її за дворічну окупність, це в середньому. Звичайно, коли група дуже якісна можна і за 5 років окупності продати.

3. Продаж послуг і товарів

Крім груп, можна в принципі і свою власну сторінку піарити, як фахівця в чому-небудь, наприклад як парікмакера, дизайнера, бухгалтера .... Нічого складного в цьому немає, досить залишати посилання на свій профіль в біржах фріланса, на форумах, дошках оголошень. Скрізь, де ви продаєте свої послуги. Звичайно, свою сторінку теж варто привести у відповідність зі спеціалізацією: викладати на стіні останні роботи, писати доступні акції, спілкуватися з потенційними замовниками, давати компетентні поради.

У мене є знайомий веб-аналітик, дуже активний в Фейсбуці, постійно в тематичних спільнотах коментував все, спілкувався. І що ви думаєте? Його помітила московська компанія і запропонувала роботу.

Його помітила московська компанія і запропонувала роботу

Якщо ж ви самі не робите послуги, але думаєте почати продавати що-небудь, Фейсбук теж вам допоможе. Додати сторінку вашого магазину, додайте туди опис товарів і вперед. Звичайно, тут вже доведеться витратитися на рекламу, як і в разі відкриття звичайного інтернет-магазину. Просто так клієнти не прийдуть.

4. Створення додатків та ігор

Це найскладніший із варіантів. Але якщо ви шарите в програмуванні, можете спробувати. Звичайно, ніша перегріта. Конкуренції вистачає. Швидше за все у вас нічого не вийде. Проблема навіть не в складності реалізації, а в пошуку ідеї. Якщо у вас є щось нове і незвичайне - вперед. Пару десятків тисяч доларів зможете заробити. Гроші йдуть від реклами, Корора можна вбудувати в додаток.

Другий варіант - писати програми на замовлення. Заробіток менше, зате стабільніше. Знайти таку роботу легко можна на сайтах на кшталт hh.ru і linkedin.com.

Є ще варіант найняти фрілансера або компанію для реалізації гри в Facebook, але це вже швидше інвестування в стартап , А не заробіток.

І що ви думаєте?