Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Як заробляти на Seo-Fast?

 1. Суть роботи Seo-Fast
 2. Як зареєструватися на Seo-Fast?
 3. Заробіток в Seo-Fast на серфінгу сайтів
 4. Заробіток в Seo-Fast читанням листів
 5. Оплачувані тести в Seo-Fast
 6. Виконання завдань в Seo-Fast
 7. Заробіток на рефералах в Seo-Fast
 8. Статуси і рейтинг на Seo-Fast
 9. Скільки можна заробляти на Seo-Fast?
 10. Як вивести гроші з Seo-Fast
 11. Відгук про Seo-Fast

Seo-Fast - відмінний букс для заробітку в інтернеті. Працює даний букс з 2012 року і за весь цей час зарекомендував себе як надійний і стабільний проект. Кількість бажаючих заробляти на Seo-Fast щодня зростає. Seo-Fast завжди виплачує зароблені гроші своїм виконавцям і вже виплатив понад 22 мільйонів рублів!

Суть роботи Seo-Fast

Як вже говорилося вище, Seo-Fast це букс. На таких проектах завжди присутній два типи учасників: рекламодавці та виконавці. Рекламодавці створюють оплачувані завдання, платять за відвідування сайтів і перегляд своїх відео. Виконавці ж виконують всі ці прості дії і заробляють гроші.

На Seo-Fast існує кілька видів заробітку: серфінг сайтів, читання листів, проходження тестів, виконання завдань. До цього списку також додається ще додатковий спосіб заробітку - реферальная програма. Про ці способи заробітку і не тільки ми поговоримо в цій статті.

Як зареєструватися на Seo-Fast?

Перш ніж переходити до способів заробітку, давайте розберемо як зареєструватися на Seo-Fast. Реєстрація на Seo-Fast безкоштовна і дуже проста. Вона займе всього хвилину Вашого часу. Спочатку перейдіть на офіційний сайт проекту за цим посиланням: Seo-Fast .

Перейшовши за вказаною вище посиланням Ви потрапите на головну сторінку сайту Seo-Fast. У правому верхньому кутку сторінки Ви побачите кнопку "Реєстрація", натисніть на неї.

Після цього Вас перекине на сторінку з формою реєстрації, заповнивши яку Ви станете учасником Seo-Fast. Придумайте собі нік і вкажіть свій справжній E-Mail адресу. Для завершення реєстрації в Seo-Fast натисніть на кнопку "Продовжити".

На цьому реєстрація в Seo-Fast завершена. Тепер Ви учасник даного проекту і можете приступати до заробітку!

Заробіток в Seo-Fast на серфінгу сайтів

Серфінг сайтів - це найпростіший вид заробітку на Seo-Fast. Він полягає в звичайному відвідуванні сайтів і проводження на них певного проміжку часу. Простіше кажучи Вам буде представлена ​​група посилань, перейшовши за якими Вам потрібно буде провести на сайті від 5 до 60 секунд. Давайте розглянемо приклад заробітку на серфінгу в Seo-Fast.

У лівій частині екрана знаходиться меню. У ньому знаходяться всі необхідні функції управління аккаунта, від особистого кабінету до управління рекламою. Нам же потрібна вкладка "Заробити". Якщо вона у Вас знаходиться в згорнутому вигляді, то натисніть на неї один раз. У цій вкладці знаходяться всі доступні способи заробітку на Seo-Fast. Для початку серфінгу сайтів, натисніть на посилання з відповідною назвою в меню.

Далі відкриється сторінка, на якій потрібно ввести капчу . Зробіть це.

Після цього Вам на сторінці відкриються всі посилання для серфінгу доступні на даний момент. На Seo-Fast найбільше посилань для серфінгу серед подібних проектів. Їх не просто багато, вони ще й регулярно поповнюються. Так що якщо Ви любите заробляти на кліках , То Seo-Fast - це кращий варіант. Виберіть будь-яку вподобану посилання і натисніть на неї.

Натиснувши на посилання Вас перекине на сайт рекламодавця, який розмістив цю посилання. Залежно від ціни Вам потрібно буде пробути певну кількість часу на сайті. Знизу сторінки буде таймер, на якому буде вестися зворотний відлік до моменту, коли Ви отримаєте оплату за серфінг і зможете залишити сайт.

Після завершення відліку таймера на його місці з'явиться капча, вибравши правильне її значення Ви отримаєте грошову винагороду.

Заробіток в Seo-Fast читанням листів

Читання листів - це той же серфінг сайтів, тільки зі своїми особливостями. Перед відвідуванням сайту рекламодавця потрібно прочитати лист, який він склав до заслання і відповісти на питання, що стосується змісту листа.

Для того щоб приступити до заробітку в Seo-Fast на читанні листів, перейдіть в розділ меню з відповідною назвою. Після цього відкриється сторінка зі списком доступних листів для заробітку. Натисніть на будь-яку вподобану лист.

Після натискання на посилання відкриється сторінка з текстом листа і контрольним питанням з трьома варіантами відповіді. Прочитавши лист і правильно відповівши на питання Вас перекине на сайт рекламодавця. На сайті включиться таймер зі зворотнім відліком як в серфінгу. Після завершення відліку з'явиться капча і якщо Ви введете правильний її значення, то отримаєте грошову винагороду.

Як бачите, серфінг сайтів і читання листів дуже схожі. Відвідування сайту після листа триває дещо коротший, від 20 до 30 секунд. Якщо ж Ви хочете дізнатися точний час перед відвідуванням сайту, то натисніть на значок листи перед кожним посиланням. В серфінгу сайтів можна також дізнатися точний час, яке потрібно провести на сайті, натиснувши на значок перед посиланням, тільки вже не листи, а курсора.

Також на деяких посиланнях серфінгу і листах є позначка у вигляді літери "А" - це означає, що при перегляді даних сайтів вікно браузера має бути активним, тобто не в згорнутому стані. Посилання серфінгу і листів без даних позначок можна переглядати у фоновому режимі займаючись своїми справами.

Оплачувані тести в Seo-Fast

Оплачувані тести - виконання рекомендацій рекламодавця, а в якості підтвердження виконаних дій потрібно відповісти на кілька запитань у вигляді тестування. Найчастіше питань буває всього 3, рідше 5, але не більше - це максимально допустима кількість питань. Заробляти на Seo-Fast проходячи оплачувані тести дуже легко і оплата за тести йде в кілька разів вище, ніж за листи і серфінг. На Seo-Fast дуже багато тестів для заробітку!

Для того щоб почати заробляти на тестах в Seo-Fast, натисніть на посилання "Оплачувані тести" в розділі меню. Далі відкриється сторінка з усіма доступними оплачуваними тестами. Вибрати найбільш відповідний і натисніть на нього.

Далі прочитайте вимоги рекламодавця і виконайте їх. Після того, як виконали всі пункти виберіть правильні відповіді в тестуванні і натисніть "Надіслати звіт". Якщо відповіді були дані правильно Ви відразу ж отримаєте винагороду.

Як бачите, виконання тестів на Seo-Fast досить просте заняття. Оплата за проходження тестів в кілька разів вище, ніж за серфінг сайтів і читання листів.

Виконання завдань в Seo-Fast

Виконання завдань на Seo-Fast є найприбутковішим способом заробітку . На подив він не набагато складніше читання листів або проходження тестів. У той же час за виконанням завдань і не занудьгуєш, тому що вони дуже різноманітні. Завдань на Seo-Fast дуже багато! На момент написання даної статті їх було майже 6 тисяч. І їх кількість тільки збільшується.

Величезна кількість завдань на Seo-Fast дозволить Вам заробляти на їх виконанні в будь-який день тижня, в будь-який зручний для Вас час. Давайте подивимося, які види завдань присутні на Seo-Fast. Для цього вже в знайомому меню "Заробити" перейдемо по посиланню "Завдання".

Після цього Ви потрапите на сторінку з фільтром завдань і, безпосередньо, списком завдань нижче нього. Натиснувши на список, що випадає "Категорія", Ви можете побачити всі доступні категорії завдань на Seo-Fast. Різноманітність завдань на Seo-Fast дуже велике. Нижче на зображенні Ви можете побачити весь список категорій завдань на Seo-Fast.

Вище даного фільтра знаходяться три посилання: загальна статистика, інфо про завдання, рекомендації. Загальна статистика - це статистика всіх завдань на Seo-Fast (скільки завдань оплатили, скільки відправили на доопрацювання, інше). В інфо про завдання ви можете шукати за номером завдання. У вкладці рекомендації, містяться деякі корисні поради, які дає адміністрація Seo-Fast всім, хто хоче заробляти виконуючи завдання.

Давайте виконаємо як приклад одне завдання. Візьмемо завдання з категорії соціальні мережі. Для початку натисніть на кнопку "Інфо" в завданні. Це потрібно, щоб побачити статистику завдання. В даному випадку статистика завдання відмінна, так що його можна сміливо виконувати. Щоб приступити до виконання завдання на Seo-Fast натисніть на нього.

Після цього Вас перекине на сторінку з описом завдання. Прочитайте уважно вимоги рекламодавця і якщо Вам все зрозуміло, натисніть на кнопку "Почати виконання".

Потім виконайте всі вимоги рекламодавця. Для підтвердження виконання вкажіть в полі, потрібну інформацію для рекламодавця, щоб він зміг перевірити достовірність виконання завдання. В даному випадку потрібно було вказати своє ім'я в соціальній мережі, після чого натисніть на кнопку "Відправити".

Як бачите, виконувати завдання в Seo-Fast дуже легко. Тут, звичайно, є і завдання складніше. Виконуйте завдання, які для Вас здаються найпростішими, щоб мінімально витрачати на них час.

Заробіток на рефералах в Seo-Fast

Якщо Ви хочете заробляти на Seo-Fast якомога більше, то Вам потрібно буде скористатися реферального програмою проекту і запрошувати нових учасників - рефералів. Реферальная програма Seo-Fast складається з двох рівнів. Тобто якщо Ви запросили рекламодавця або виконавця, то він буде Вашим рефералом першого рівня. І якщо цей реферал запросить вже сам нових учасників, то його реферали будуть Вашими рефералами другого рівня.

Заробіток на рефералах в Seo-Fast є повністю пасивним. Вам залишається тільки шукати способи залучення рефералів на проект. Найефективнішим способом залучення рефералів на Seo-Fast - залучення за допомогою свого сайту. Якщо у Вас його немає, то Ви можете створити свій сайт або ж вибрати інший метод залучення.

Створити свій сайт не так вже й складно як здається на перший погляд. Але якщо Ви не хочете возитися з цим, то існують інші способи залучення рефералів. Наприклад через соціальні мережі. Або ж Ви можете дати рекламу в інших системах активної реклами, до приклади в SeoSprint .

Ще одним не менш ефективним способом залучення рефералів на Seo-Fast є створення каналу на YouTube, а потім зйомка відеоогляди про Seo-Fast з рекомендаціями та описом. Це може бути навіть ефективніше власного сайту. Але, на жаль, на YouTube можна розмістити рекламний матеріал, який доступний на Seo-Fast, а на власному сайті можна.

Щоб користувач став Вашим рефералом він повинен перейти на Seo-Fast за спеціальною реферального посиланням. Її Ви можете взяти в особистому кабінеті. Якщо користувач потрапляє на Seo-Fast перейшовши по Вашому банеру, він також стане рефералом.

Коли користувач стане Вашим рефералом, Ви будете отримувати відсоток з його заробітку, який оплачує Seo-Fast. З цього відсотка назад Вашому рефералу будуть повертатися частина грошей. Це називається рефбек. Про нього докладніше поговоримо нижче. Головне розуміти, що ставши Вашим рефералом користувач нічого не втрачає, а тільки отримує додатковий заробіток.

Статуси і рейтинг на Seo-Fast

На Seo-Fast існує кар'єрна драбина, яка представлена ​​у вигляді статусів, які присвоюються в залежності від кількості набраних балів рейтингу. Рейтинг на Seo-Fast заробляється за всі дії на проекті: перегляд сайтів в серфінгу, виконання завдань, щоденне відвідування сайту Seo-Fast і так далі. Чим більше Ви наберете балів рейтингу, тим вище буде присвоєно статус на Seo-Fast. Нижче на зображенні відображені всі дії, за які нараховуються певну кількість балів рейтингу.

Як і в житті, чим вище Ваша посада, а в даному випадку статус, тим більше можна заробляти на Seo-Fast. Нижче на зображенні наведено порівняльну таблицю всіх існуючих статусів Seo-Fast, в якій можна побачити всі переваги високих статусів, їх заробіток на рефералах і максимальна сума грошей, яку можна вивести щодня з Seo-Fast.

Скільки можна заробляти на Seo-Fast?

Те, що заробляти на Seo-Fast можна, думаю, Ви переконалися з прочитаної вище інформації. Але от скільки можна заробити на Seo-Fast? Якщо Ви хочете тільки клацати по посиланнях і читати листи, то в такому випадку Ви будете заробляти близько 10 рублів в день, дивлячись яка активність у Вас буде. Так, це зовсім не багато, але й зусиль до цих видів заробітку прикладати взагалі не потрібно. Просто відвідуєш сайти (іноді бувають досить цікаві) і отримуєш за це гроші, що може бути простіше? Багато в день відвідують сотні різних сайтів з цікавості абсолютно безкоштовно, чому б на цьому не заробити?

Якщо Ви будете ще виконувати оплачувані тести, то Ваш заробіток на Seo-Fast збільшиться ще на 5-10 рублів в день. Тести також дуже прості у виконанні і не вимагають багато часу. За складністю вони співвідносяться із завданням, яке ми виконали в прикладі вище. Але ось оплата за завдання в кілька разів вище. Так що якщо і виконувати тести, то разом із завданнями.

Дійсно непогано заробити на Seo-Fast можна на виконанні завдання. Все буде залежати від часу, яку Ви приділяєте на виконання завдань, ну і швидкість їх виконання, яка буде залежати від досвіду. Щоб освоїтися і швидко виконувати завдання вистачить одного тижня.

Єдине, що Вам потрібно зробити, щоб добре заробляти на виконанні завдань - вибирати завдання якомога простіше і в той же час з хорошою оплатою. Намагайтеся взагалі не розглядати завдання ціною менше 0,5 рублів, а ще краще не нижче 1 рубля. Вибираючи тільки такі завдання і витрачаючи на них всього пару годин щодня Ви зможете заробляти на Seo-Fast 50-100 рублів в день. І для того щоб збільшити цю суму, потрібно буде тільки виконувати більше завдань.

Ще однією приємною особливістю Seo-Fast є наявність рефбек. Якщо у Вас буде реферер (той хто привів Вас на проект), то йому проект буде платити певний відсоток від Вашого заробітку. У свою чергу рефбек - це повернення Вам зароблених грошей реферером на Вас. Максимальний рефбек становить 80%. Це допоможе збільшити Ваш заробіток. Якщо рефбек ні виставлений реферером, то його можна підняти самостійно своєю активністю. Заробляючи на Seo-Fast щодня хоча б 10-20 хвилин Ви зможете завжди отримувати максимальний рефбек.

В рази збільшити Ваші заробітки на Seo-Fast може реферальная програма. Саме з її допомогою можна отримувати максимальний заробіток на Seo-Fast. При максимальному статус на Seo-Fast максимально допустима сума, яку можна вивести з проект за день дорівнює 500 рублів. На завданнях не кожен зможе заробити таку суму за день, а ось з великим числом рефералів заробляти по 500 рублів в день на Seo-Fast цілком можливо.

Якщо підсумувати, то максимально заробити на Seo-Fast в місяць можна 15000 рублів. Точніше заробити можна і більше, але ось вивести більше не вийде. Куди можна витрачати гроші, які не виходить вивести з Seo-Fast? На рекламу! Знайдіть хорошу партнерську програму і рекламуйте її на Seo-Fast. Витрачаючи тут певну суму, Ви зможете отримувати прибуток на іншому проекті в рази більше! Детальніше про способи заробітку на партнерських програмах Ви можете дізнатися тут же на сайті про роботу в інтернеті , Так що підписуйтесь на оновлення!

Як вивести гроші з Seo-Fast

Вивести гроші зароблені на Seo-Fast дуже легко. Для виведення коштів тут доступний цілий ряд платіжних систем інтернету: WebMoney , Яндекс гроші , QIWI , Payeer , Perfect Money .

Підключіть будь-яку зручну для Вас платіжну систему і виводите зароблені гроші з Seo-Fast. Давайте спробуємо в якості прикладу вивести гроші. Для цього в меню натиснемо на суму коштів, що зберігаються на проекті.

Далі Вас перекине на сторінку вибору платіжної системи, в яку будете виводити гроші. Ми виведемо гроші в платіжну систему WebMoney, на WMR гаманець .

На наступній сторінці потрібно вказати суму, яку Ви хочете вивести з Seo-Fast, ввести перевірочну капчу і натиснути на кнопку "Виплатити".

На цьому все, виплата здійснена і залишиться тільки зайти і перевірити прихід коштів на свій гаманець. Як бачите, гроші виведені з Seo-Fast прийшли. Чи не довелося чекати і хвилини, вони відразу ж були доставлені на мій гаманець. Це ще раз підтверджує, що Seo-Fast відмінне місце для заробітку в інтернеті!

Відгук про Seo-Fast

Seo-Fast - дуже хороший букс. Він швидко домігся великої популярності, яка не перестає рости і сьогодні. Для заробітку на Seo-Fast завжди доступна маса завдань, посилань для серфінгу, листів і оплачуваних тестів. Реєструйтеся на Seo-Fast і починайте заробляти вже зараз!

Було цікаво? Тоді поділися з друзями!

Як зареєструватися на Seo-Fast?
Скільки можна заробляти на Seo-Fast?
Просто відвідуєш сайти (іноді бувають досить цікаві) і отримуєш за це гроші, що може бути простіше?
Багато в день відвідують сотні різних сайтів з цікавості абсолютно безкоштовно, чому б на цьому не заробити?
Куди можна витрачати гроші, які не виходить вивести з Seo-Fast?
Було цікаво?