Як заробляти на SeoSprint net відгуки та відповіді на всі питання

 1. Особливості роботи і рейтинг на SeoSprint net
 2. Яким чином можна заробляти на SeoSprint?
 3. Реєстрація і призначені для користувача правила
 4. Як вивести зароблених прибуток з проекту SeoSprint?

Проект SeoSprint з'явився в мережі Інтернет 13 грудня 2010 року і є найкращим з усіх існуючих сайтів, які дозволяють всім бажаючим заробляти на серфінгу.

Зареєструватися на SeoSprint

Станом на 2016 рік усім користувачами було виведено понад 313 мільйонів рублів прибутку, і дана сума стрімко увелічівается.Офіціальний сайт був написаний під ексклюзивний скрипт, а також зроблений унікальний дизайн. Крім того, адміністрація проекту працює оперативно і завжди відповідає на заявки в найкоротші терміни.

Його можна вважати лідером ринку для заробітку без вкладень, де виконання простих завдань може бути джерелом невеликий але стабільного прибутку.

Особливості роботи і рейтинг на SeoSprint net

Проект SeoSprint net працює за принципом рейтингу користувачів і дозволяє заробляти гроші без вкладень. Після того, як користувач пройшов реєстрацію, він отримує статус «Перехожий», який є найнижчим в рейтингу і дуже обмежує можливості для заробітку.

Наступним статусом є «Робочий». Отримати його нескладно - достатньо вказати особисті дані і пройти верифікацію аккаунта за допомогою перевірки мобільного телефону.

Крім того, існують ще статуси «Бригадир», «Майстер» і «Бізнесмен». Для їх отримання необхідно набрати певну кількість рейтингу, а всі переваги можна побачити на зображенні.

Бали рейтингу нараховуються наступним чином:

 • за щотижневу активність користувача - +1 бал;
 • за отримання статусу «Робочий» - +1 бал;
 • за отримання рефералом статусу «Робочий» - +1 бал;
 • за створення рефералом рекламного замовлення від 10 рублів - +0,2 бали;
 • за кожен виведення коштів з системи в розмірі від 10 рублів - +0,2 бали;
 • за кожен висновок рефералом коштів з системи в розмірі від 10 рублів - +0,2 бали;
 • за відсутність щотижневої активності користувача - -1 бал.

З цієї інформації та виходячи з відгуків користувачів розуміємо, що найбільшу кількість балів приносить реферальная програма, тобто залучення до проекту інших активних користувачів.

У будь-якому випадку заробіток на SeoSprint навряд чи допоможе домогтися фінансової незалежності за знайти велику кількість грошей. Але на дрібні витрати і різного роду платежі можна набрати, особливо якщо користувач буде фахівцем в будь-якої галузі і найкращим чином виконуватиме поставлені завдання.

Яким чином можна заробляти на SeoSprint?

Проект SeoSprint дозволяє заробляти за допомогою шести способів:

 1. Серфінг - полягає в тому, що користувач здійснює оплачувану перегляд наданих сайтів. Для отримання грошей необхідно перейти за наданою посиланням і пробути на сайті зазначений час, після чого ввести капчу для зарахування оплати. Оплата за таку діяльність коливається від 0,005 до 0,035 рубля, тому відразу рекомендую не витрачати час даремно - заробити серйозні гроші таким способом не вийде.
 2. Листи - сенс таких завдань в тому, що користувачеві доводиться читати оплачувані листи рекламного характеру. Оплата відбувається аналогічно, як і в попередньому способі, однак замість капчи потрібно вказати правильну відповідь на поставлене запитання. Сам відповідь можна знайти в листі. Така робота оплачується в розмірі від 0,1 до 0,3 рублів, тому теж немає сенсу витрачати на це час.
 3. Тести - полягає в тому, що користувачеві надаються три питання, на які потрібно правильно відповісти. Відповіді знаходяться на сайтах, наданих рекламодавцем відповідними посиланнями. Оплата - від 1 рубля.
 4. Завантаження файлів - полягає в тому, що користувачам необхідно завантажувати різні додатки, ігри і т.д. Оплата за 1 Гб викачаних матеріалів становить до 0,4 рубля.
 5. Виконання завдань - найбільш прибутковий спосіб заробітку в проекті seosprint net. Полягає в тому, що необхідно виконувати різні завдання, які вимагають рекламодавці. Оплата залежно від складності та умов становить від 1 до 500 рублів.

Крім того, не варто забувати про досить вигідною реферальной програмі, яка допоможе і збільшувати рейтинг, і отримувати додатковий прибуток.

Реєстрація і призначені для користувача правила

Процедура реєстрації в проекті SeoSprint судячи з відгуків кілька заплутана, але це було зроблено для того, щоб захистити проект від впливу шахраїв, а також тих користувачів, за яким було помічено недотримання умов правил.

Після того, як новачок натискає кнопку «Реєстрація», йому потрібно вказати особисті дані, а також пройти короткий тест на знання правил і відповісти на всі поставлені запитання. Складнощі в цьому немає, всі відповіді логічні і відповідають правилам використання сервісу.

Після того, як перші два етапи успішно пройдені, пропонується зберегти в окремому документі дані, за якими система буде ідентифікувати користувача, а саме: електронна адреса, пароль від аккаунта і унікальний PIN-код.

Бажано все ж виконати дане прохання, зберігши ці дані в надійному місці. Все тому, що якщо користувачем в силу якихось обставин буде загублений PIN-код, значить здійснювати зміни облікового запису, а найголовніше - висновок зароблених грошей, буде неможливо.

Якщо вже таке сталося, ні в якому разі не можна створювати новий акаунт, оскільки правилами заборонено створювати кілька облікових записів для одного користувача. Подібними діями користувачі ризикують отримати перманентну блокування відразу на два аккаунта без можливості повернення коштів на балансі. Для вирішення проблеми подібного роду найкраще звернутися в службу технічної підтримки користувачів. Зазвичай такі питання вирішуються досить оперативно і без особливих проблем.

Як вивести зароблених прибуток з проекту SeoSprint?

Всі зароблені гроші можна вивести за допомогою платіжних систем Perfect Money , Яндекс.Деньги, Webmoney, Payza і LiqPay. Також для виплат встановлено обмеження, яке становить:

Всі виплати здійснюються моментально. Однак варто враховувати той нюанс, що висновок грошових коштів доступний тільки раз на добу і в межах ліміту від 500 до 1000 рублів залежно від статусу користувача.

По суті цей спосіб можна вважати проміжним, він не здатний забезпечити пасивний заробіток і вимагає постійних зусиль. Але для того щоб заробляти в режимі «диван» потрібні гроші, і тут з можна добути досить нескладним шляхом.

В цілому ж, проект SeoSprint net неможна назвати таким, який приносив би солідний прибуток. Проте, якщо добре постаратися, то можна заробити символічну суму до основного заробітку на дрібні витрати.

Зареєструватися на SeoSprint

При бажанні можна знайти кілька проектів-аналогів і працювати на всіх відразу. В такому випадку можна значно збільшити підсумкову прибуток. Головне, що такі проекти платять і дозволяють заробляти реальні гроші всім бажаючим.Підпишись на новини блогу в TELEGRAMM
будь завжди викорис останніх подій світу інвестиційЯким чином можна заробляти на SeoSprint?
Як вивести зароблених прибуток з проекту SeoSprint?