Як завоювати Америку від Nereto з SEO

  1. Наша історія: від мрії до успіху
  2. Пошукові системи, AdWords і прорив SEO
  3. Але давайте повернемося до нас і нашій історії SEO
  4. Хочете знати, як закінчується наша історія SEO?

Ця стаття була написана Фабіо ді Гаетано , стратегом SEO в Argoserv і професором Росії Курс з пошукового маркетингу ,

,

Якщо ви вважаєте, що SEO є мертвим, якщо вважаєте, що в епоху платформ для обміну миттєвими повідомленнями, соціальних медіа та APP, Google і пошукові системи не є інструментами для інвестування або ставки, я пропоную вам прочитати цю історію (вірно) ) і, можливо, ви передумаєте.

Якщо замість цього ви зрозуміли, що і в 2018 році (і не тільки) то органічне позиціонування в Google і видимість в пошукових системах може бути кращим союзником вашого бізнесу або може дати потужний імпульс вашій кар'єрі як програміста, маркетолога, журналіста або копірайтера , читання посади підкаже вам набути навички, необхідні для освоєння цього цікавого якомога швидше. і прибуткова дисципліна веб-маркетингу завжди користується великим попитом як на національному, так і на міжнародному ринку.

і прибуткова дисципліна веб-маркетингу завжди користується великим попитом як на національному, так і на міжнародному ринку

Кредити: # 33764657

Наша історія: від мрії до успіху

Колись давно (ми були у 2003 році) в Нерето , невеликому містечку в Абруццо, групі друзів, які хотіли запустити в діловий світ.

Ця жменька недбалих мрійників була моєю командою, і, коли я працював на ринку промислових транспортних засобів і знав числа успішного журналу в індустрії, здавалося природним спробувати повторити бізнес-модель того платного журналу на газетних кіосках.

Формула газети була проста і полягала в продажу класифікованої реклами (оголошення з фотографіями і цінами): дилери і купці купували сторінки в обмін на видимість (розповсюдження було поширене по всій території країни).

Ще цікавіше, ніж прибуток і оборот (журнал був мегаметровим обсягом 600 сторінок і був проданий за 5,00 євро на газетних кіосках) була очевидна простота операції: видання, по суті, не мало конкурента .

Наша ідея була елементарною і трохи наївною: ми вирішили створити журнал "фотокопію" і взяти частину цього обороту.

Як і в будь-якій самоповажній мандрівці героя , ми почули «виклик», але перешкоди для подолання були не за горами: створення журналу, його публікація та розповсюдження на газетних кіосках (ігноруючи проблему продажів), навіть якщо концептуально прості, необхідні інвестиції не в межах нашої досяжності.

Спалені святим вогнем ентузіазму, ми шукали нашого «наставника» (і спонсора) у тодішньому BIC або CISI (найближча річ, до якої вони підходили до інкубаторів, венчурних капіталістів і бізнес-ангелів): на жаль, ми скоро зрозуміли, що без святих на небі або хороших гарантів, у 2003 році не було доріг для отримання капіталу, необхідного для спроб бізнесу.

Ви не повірите, але це була наша удача!

Все, що нам треба було зробити, це здатися ... або спробувати іншим шляхом (ви знаєте, що Abruzzese мають тверду голову і звикли до пересіченій місцевості): павутиння, в той час ще таємничий об'єкт.

Тому після дев'яти місяців роботи ми народили портал www.cercocamion.com ,

Кредити: # 69177093

Перша цегла була закладена, але тепер прийшла хороша частина: ми повинні були «заповнити» наш ринок і перетворити його на компанію, знайти правильну бізнес-модель .

На додаток до основної проблеми недовіри до Інтернету рекламодавцями, роздрібними торговцями та дилерами (у 2003 році, намагаючись продати вантажівку «в Інтернеті», експерти вважали утопію), справжнім викликом було знайти спосіб щоб досягти нашої аудиторії : нам довелося передати на наш портал якомога більше "корисного" трафіку.

Ми повинні були знайти наш цифровий канал дистрибуції, намагаючись перехопити тих, хто хотів придбати робочі автомобілі і не задовольнявся переглядом журналу та / або не знав його.

Пошукові системи, AdWords і прорив SEO

Ми зрозуміли, що розумним способом отримати видимість за допомогою "перепродажу" було залучення кваліфікованого трафіку з пошукових систем : нашій аудиторії довелося знайти нас, у разі необхідності, на видачах, коли вони запитували Google.

Ми протестували гіпотезу, ввівши перші платні оголошення AdWords (на той час ми були одними з перших у секторі, що зробили це, і ми говоримо про незначні цифри), знаходячи від одного дня до наступного важливий стрибок (у відносних показниках) кількості відвідувань сайту.

Ми зрозуміли, що це була правильна інтуїція і що насправді покупці на пошукових системах були вже цікавим і готовим ринком .

Проте, на жаль, спосіб оплати за клік для нас не був реалістичним у середньостроковій і довгостроковій перспективі : в'їзд багатших конкурентів міг би перекинутися менш ніж за один раз.

Кредити: # 67853485

Єдина дорога, що залишилася до нас, полягала в тому, щоб отримати вільну видимість за допомогою позиціонування пошукової системи (у той час ми навіть не знали, що вона існувала, що це таке і що вона називалася SEO ).

Таким чином, після основної роботи, яку ми всі продовжували виконувати, вночі і у вихідні дні ми почали вчитися, шукати шлях, щоб стати «видимими» і випробувати на полі те, що ми дізналися, або прозріння, яке ми мали.

Помилка після помилки, спроба після спроби, ключове слово long tail після довгого ключового слова хвоста протягом декількох років завдяки природному позиціонуванню, досягнутому на SERP (ми припинили платити за клік), ми стали серед лідерів онлайн-ринкової ніші, і ми мали велика аудиторія, яка перевищувала аудиторію .

На жаль, це був не легкий крок до структури компанії, а ще три роки минуло, перш ніж ми могли почати працювати повний робочий день у проекті: але шлях був простежений, а пошукові системи були нашим основним каналом трафіку ( наш найкращий бізнес-партнер).

Пізніше набуті навички призвели до того, що ми додамо веб-агентство до нашого основного бізнесу і, завдяки зустрічі з Мірко Палерою (якого я ніколи не перестану дякувати) і світу маркетингу Ninja (історія цієї зустрічі заслуговує осторонь), наша мрія збулася і ми придбали важливих клієнтів і почали давати курси на Академію Ніндзя.

Але давайте повернемося до нас і нашій історії SEO

"Добре - ви подумаєте - але ви говорите про сайт в 2003 році: сьогодні все інше, народилися Facebook, Twitter, Instagram, WhatsApp, Snapchat. Google застаріла! "

Можливо, швидкий погляд на цей торт передумає.

Можливо, швидкий погляд на цей торт передумає

У 2017 році майже 70% загального трафіку все ще приходить "безкоштовно" від Google , нашого "мажоритарного акціонера".

Для нашого сайту, як і для багатьох інших підприємств , SEO є і все ще є основним джерелом трафіку і найбільшим прибутком від інвестицій .

Aranzulla, GialloZafferano, і тисячі онлайн-компаній побудували свої успіхи завдяки Google і іншим пошуковим системам і досі бачать органічне позиціонування як ключ до їхнього успіху в бізнесі.

Хочете знати, як закінчується наша історія SEO?

Завдяки досягнутому позиціонуванню та постійному руху з пошукових систем, без інших каналів розповсюдження, якщо не вхідних , то в нашій ніші нам вдалося стати лідером в Італії, протистояти багатонаціональним гігантам і відбити атаки десятків конкурентів. які з'явилися з часом.

У січні 2017 року ми зв'язалися з американською багатонаціональною компанією , лідером у секторі видавничої справи, яка вирішила інвестувати в нас для розширення свого бізнесу на старому континенті.

У січні 2017 року ми зв'язалися з американською багатонаціональною компанією , лідером у секторі видавничої справи, яка вирішила інвестувати в нас для розширення свого бізнесу на старому континенті

Іноді мрії, якщо ви наполегливо працюєте для їх досягнення (а якщо Google надає вам невеликий поштовх), можуть стати реальністю.

Я відповідаю на вашу останню цікавість: "Чи можна в 2017 році, без трюків і без практики ризику бути покараним, позиціонувати себе серед перших результатів Google?"

Це залежить від індустрії, ваших конкурентів і вашої здатності реагувати на пошукові задуми вашої потенційної аудиторії , але якщо ви будете дотримуватися її наш курс ми постараємося показати вам, як це зробити і як знайти найкращу стратегію SEO, сумісну з вашим бюджетом і відносною силою .

>>> Навчіться будувати кращу стратегію SEO для вашого бізнесу! Ознайомтеся з курсом маркетингу в Академії Ninja (Online Formula + LAB: за 25 годин онлайн навчання ви можете поєднати 16 годин практики в Мілані)

Хочете знати, як закінчується наша історія SEO?