Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Як збільшити число вхідних дзвінків від клієнтів за допомогою сайту?

 1. Вхідні дзвінки
 2. Мобільний трафік і «красиві» номери
 3. 4 важливі кроки щодо збільшення кількості вхідних дзвінків від відвідувачів сайту
 4. Крок 2. Використовуйте заклик до дії
 5. Крок 3. Розташуйте телефон в правильному місці
 6. Крок 4. Дзвінок в один клік
 7. висновок

Мало вхідних дзвінків? Не знаєте, що робити? Існує багато методів збільшення вхідного потоку клієнтів: проведення акцій, реклами, інтернет-просування і так далі. Але існують і нестандартні методи залучення. У цій статті я розповім, як збільшити приплив вхідних дзвінків за допомогою сайту.

Вхідні дзвінки

Незважаючи на розвиток каналів і інструментів онлайн-продажів, телефон все ще працює у переважної більшості бізнесів і буде працювати. Щоб в цьому переконатися, погляньте на інфографіку (компанія CoMagic досліджувала онлайн-канали малого і середнього бізнесу в Росії):

На діаграмі видно, що найпопулярніший канал - це дзвінки. Праворуч ви також можете побачити процентне співвідношення в різних галузях.

У вашій компанії може бути автоматизовано більшість процесів, але ніхто ще не придумав робота, який замінить живе спілкування з клієнтом. Хоча спроби, звичайно, мають місце бути. На багатьох сайтах є роботи-консультанти, але їх мета, в першу чергу - знизити навантаження з співробітників підтримки, відповідаючи на стандартні запитання (FAQ).

Існує два типи людей, які люблять спілкування по телефону:

 1. Ті, хто очікують від товару або послуги високу якість. Вони розбираються в тому, що шукають.
 2. Другий тип шукає зв'язок між клієнтом і продавцем. Їм легше продати, так як вони «люблять вухами». Спілкування - запорука успіху з цим типом клієнтів.

Для кожного типу клієнтів необхідна своя стратегія спілкування. Тому, перш ніж задаватися метою збільшити число вхідних дзвінків від клієнтів, необхідно зрозуміти, хто ваші користувачі і «якою мовою» з ними розмовляти.

Майже на кожному сайті є номер телефону, за яким можна зв'язатися з компанією. Але все частіше власники задаються питанням: Чому немає вхідних дзвінків? Начебто все правильно: виділили місце на сайті, розмістили номер і навіть написали «Дзвоніть». Що ще потрібно клієнту? Як допомогти відвідувачам сайту зробити дзвінок?

Мобільний трафік і «красиві» номери

Частка використання мобільних телефонів зростає з кожним днем. Було б нерозумно не використовувати даний факт в своєму бізнесі. Практика показує, що люди охочіше дзвонять на «красиві» номери, ніж на «звичайні». Гарний номер - комбінації (13-13, 55-55) або логічні послідовності (123-45-67). Такі номери легко запам'ятовуються.

Ще більшу довіру вселяють номера починаються з 8-800 - виклик на них безкоштовний для клієнта, навіть якщо він дзвонить з мобільного телефону. Цей факт може стати вирішальним аргументом на вашу користь.

Адаптуйте свій сайт під мобільні пристрої. Номер телефону повинен бути клікабельним. Незалежно від того, звідки надходять виклики, необхідно зробити деякі важливі кроки при оптимізації телефонних дзвінків.

4 важливі кроки щодо збільшення кількості вхідних дзвінків від відвідувачів сайту

Крок 1. Починайте стежити за ключовими показниками вхідних дзвінків з сайту прямо зараз

Основні метрики, які треба відстежувати:
 • Кількість вхідних дзвінків;
 • Кількість пропущених викликів;
 • Конверсія вхідних дзвінків в замовлення.

Це основні метрики, на які необхідно звернути увагу. Для якісного аналізу конверсії дзвінків в замовлення необхідно правильно налаштувати процеси в CRM, при занесенні контакту в базу вказувати джерело - вхідний дзвінок. Для автоматизації цих процесів ми рекомендуємо Бітрікс24 - дана система дозволить не тільки відстежувати дзвінки, записувати їх для контролю керівником, дізнаватися конверсію дзвінків в продажу, але й автоматизувати всі основні процеси в роботі компанії і відділів.

На малюнку нижче (дані дослідження 968 російських компаній) ви можете побачити конверсію дзвінків по деяких галузях. Найбільш високий показник в медичних і бізнес-послуги. Низький - в галузі туризму:


Не забувайте, якщо клієнт набрав ваш номер, це не означає, що він у вас щось купить. Більшість компаній до сих пір не вміє правильно обробляти вхідні дзвінки. Навчайте своїх call-менеджерів, слухайте дзвінки і постійно вдосконалюйте процес.

Нижче вказано, скільки дзвінків втрачається по галузям.


Крок 2. Використовуйте заклик до дії

Номер телефону представлений на сайті «сам по собі» працювати не буде. Клієнтів потрібно «підштовхнути». Складіть заклик до дії, який буде працювати, експериментуйте і тестируйте різні варіанти, поки не знайдете самий відгуками друзів. Єдиний телефон, який в цьому не має потреби - 911.

Відмовтеся від шаблонних закликів «Дзвінок», «Зателефонуйте нам», «Зателефонуйте нам сьогодні» або «Зв'яжіться з нами». У цих закликах немає ніякої користі для клієнта.


(Чи піклуєтеся ви про близьких людей?)

В наведеному вище прикладі сильний заклик на сайті компанії, яка надає послуги з догляду за людьми похилого віку: Чи піклуєтеся ви про близьких людей? Це послання зачіпає наші почуття, пов'язане з місією компанії, з проблемою, яку вона вирішує. Емоції - найпотужніший інструмент інтернет-маркетингу.

Перш ніж набрати номер, клієнт задається низкою питань: Хто буде на кінці лінії, експерт або дилетант? Вони спробують розповісти мені про продукт або відразу «втюхати»? Чи відповідають вони по вихідним і т.д. На сайті, обов'язково поясніть клієнтам, що станеться, коли він набере ваш номер. Розвійте всі сумніви.

Крок 3. Розташуйте телефон в правильному місці

Ви помічали, що на більшості сайтів номер телефону розташований у верхньому правому куті. Але це не найефективніший варіант. Спеціаліст по підвищенню конверсії сайтів Brian Massey провів експеримент. Він виявив, що є 2 інших місця розташування телефону, які підвищують кількість дзвінків.

 1. У заголовку першого блоку з контентом;
 2. У заголовку блоку з контентом внизу сторінки.

Ви можете перейняти досвід дослідника і протестувати його ідеї на своєму сайті. Але, звичайно, не варто відразу все міняти. Адже для одного сайту це буде працювати, для іншого - ні. Такі правила сучасного інтернет-маркетингу - немає ніяких супер рецептів і чарівних кнопок, які підвищать конверсію вашого сайту, потрібно проводити експерименти. Якщо у вас досить трафіку, проводите А / B-тестування, використовуйте теплові карти Яндекс.Метрики для вибору найбільш конверсійних місць.

Крок 4. Дзвінок в один клік

Сервіси click-2-call або «дзвінок з сайту» дозволять відвідувачам вашого сайту зробити безкоштовний дзвінок прямо з браузера. переваги:

 • Безкоштовний дзвінок для клієнта.
 • Можливість миттєво поспілкуватися з консультантом, задати питання.

Давно зарекомендував себе в Росії і за її межами сервіс Zingaya.com . Віджет працює за принципом одного кліка (а точніше 2-х) - натиснув кнопку, підтвердив дозвіл на використання мікрофона і пішов виклик прямо з браузера. Сервіс має безкоштовну пробну версію на 14 днів. Можна відстежувати статистику і записувати розмови.


висновок

Вхідні дзвінки - це один з найбільш працюючих і ефективних каналів продажів, але важливо не переборщити з напрямком в даний канал всіх клієнтів. У інших інструментів залучення теж є свої переваги, частина клієнтів завжди віддає перевагу іншим канали. Потрібно розуміти, що важливо не перенаправити потенційних клієнтів з інших каналів на телефон, важливо не дати покинути сайт без замовлення тим, хто любить дзвонити.

Якщо ви хочете збільшити приплив вхідних дзвінків, команда Веб-центру допоможе впровадити і налаштувати всі необхідні інструменти, також ми можемо провести аудит і скласти рекомендації щодо змін на сайті для збільшення числа вхідних звернень від клієнтів. Просто зв'яжіться з нами.

Успіхів вам! Високих конверсій і продажів вашому бізнесу!

Не знаєте, що робити?
Але все частіше власники задаються питанням: Чому немає вхідних дзвінків?
Що ще потрібно клієнту?
Як допомогти відвідувачам сайту зробити дзвінок?
Чи піклуєтеся ви про близьких людей?
Перш ніж набрати номер, клієнт задається низкою питань: Хто буде на кінці лінії, експерт або дилетант?
Вони спробують розповісти мені про продукт або відразу «втюхати»?