Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Як збільшити швидкість яндекс браузера

  1. Включення турбо-режиму
  2. Очищення «слідів активності»
  3. відключення розширень

У не такому далекому минулому в навколокомп'ютерні колах активно використовувався вираз «оглядач інтернету», і не було іншого браузера за винятком IE У не такому далекому минулому в навколокомп'ютерні колах активно використовувався вираз «оглядач інтернету», і не було іншого браузера за винятком IE.

Сьогодні ситуація різко змінилася. На ринку є сотні різновидів оглядачів ... але по факту не менше 90% всіх цих програм побудовані на базі Chromium. Відноситься до них і варіант від компанії Яндекс.

Багато фахівців навіть називають його «справжнім наступником Opera», так як за обсягами підтримуваних функцій він явно випереджає сучасну «Оперу» (на все тому ж движку від Chromium). Але є у браузера і недоліки. Зокрема, з часом він може почати працювати повільніше. Щоб його швидкість повернулася, можна виконати ряд нескладних прийомів.

Включення турбо-режиму

Це дуже корисна опція, що підвищує темпи завантаження сторінок. Щоб її включити, клікніть по значку налаштувань, який відзначений червоним на скріншоті нижче.

Відкриється меню налаштувань, в якому потрібно вибрати пункт «Включити турбо».

Після натискання на цей пункт меню, режим прискорення Яндекс буде автоматично активований. В общем-то, за умови нормального інтернету цього повинно вистачити для прискорення програми. Але не все так просто. Щоб гарантувати «адекватність» роботи Турбо-режиму браузера, потрібно зробити його тонке налаштування. Знову активуйте пункт меню «Налаштування», як показано на першому скріншоті, після чого клацніть по пункту ... «Налаштування».

Після цього потрібно прокрутити розкрилося меню і відшукати пункт «Турбо». Це і є простий спосіб збільшити продуктивність програми.

Отже, що потрібно активувати? Якщо швидкість вашого інтернету становить хоча б 2-3 MB / sec, можна залишити все як є. Коли вона нижче, бажано поставити галочку навпроти пункту «Завжди включений». Опцію «Повідомляти про зміну швидкості ....» Краще залишити користувачам нестабільного мобільного інтернету, швидкість якого може сильно стрибати в залежності від часу доби і фаз місяця. Коли з тарифами все зовсім сумно, ставте перемикач в положення «Завжди включений». Це дозволить збільшити темпи завантаження.

Наскільки корисний пункт «Стискати відео», і чи варто його залишати активованим? Так, при поганій якості з'єднання це допомагає. Втім, дивитися ролики в дозволі 1080р або навіть 720р у вас все одно не вийде - швидкість інтернету проста опція програми підвищити не може. Врахуйте, що «спритність» скачування файлів при цьому збільшити теж не вдасться.

Очищення «слідів активності»

Ця рада більше підійде власникам слабких комп'ютерів з невеликим об'ємом оперативної пам'яті і «неспішним» жорстким диском. Під час роботи в інтернеті Яндекс збирає історію, тимчасові файли, відомості про місцезнаходження.

Сортувати історія скачування ... На сильних машинах все це протікає безслідно і непомітно для користувача, але старі ПК справляються з таким обсягом даних не дуже добре, стрімкість завантаження програми сильно падає.

Після тижня-двох інтенсивного серфінгу варто почистити історію. Для цього потрібно знову зайти в «Налаштування» браузера (перший скріншот). Клацніть по пункту «Історія - історія» (див. Скріншот).

У меню, потрібно клікнути на кнопку «Очистити історію», щоб відкрився диспетчер очищення Яндекс.

Ось, до речі і він. У списку (обведений червоним) бажано вибрати пункт «За весь час», так як він найсильніше впливає на швидкість. Перші три прапорця рекомендуємо залишити в будь-якому випадку. Три підкреслених пункту нижче краще не чіпати: cookie, паролі та дані автозаповнення сильно збільшити продуктивність не допоможуть, але вони роблять роботу набагато зручніше.

Пункти «Дані збережених додатків» і «Відомості про ліцензування ...» також краще залишити недоторканими, але можна і відзначити (приріст продуктивності буде, але не дуже значний). Як тільки ви визначитеся з обсягами забирається з браузера сміття, натискайте на кнопку «Очистити історію».

відключення розширень

Ця рада також виявиться «до двору» власникам не самих потужних ПК, швидкість яких невелика. Як відомо, розширення на сучасних браузерах інтернету - чи не 80% їх можливої ​​функціональності (інструменти для скачування відео, блокування реклами).

На жаль, деякі користувачі надмірно ними захоплюються, в результаті чого їх «Яндекс» перетворюється в неповороткого монстра. Щоб це виправити, в адресний рядок (як показано на скріншоті) копіюйте і вставте: «browser: // plugins /» (без лапок). Натисніть Enter.

Натисніть Enter

Відкриється нове вікно Яндекс. У ньому будуть відображені всі плагіни, встановлені у вашому браузері. На скріншоті показаний «джентльменський набір»: всі додатки, крім цих, краще видалити. Моторність завантажити програму після цього помітно зросте.

Моторність завантажити програму після цього помітно зросте

Отже, що потрібно активувати?
Наскільки корисний пункт «Стискати відео», і чи варто його залишати активованим?