Як зменшити пінг в КС: ГО, World of Tanks і інших онлайн іграх, який повинен бути ping і який вважається хорошим, від чого залежить

 1. Від чого залежить пінг в іграх
 2. Як перевірити пінг
 3. Який повинен бути пінг інтернету для комфортної гри
 4. Як знизити пінг в онлайн іграх
 5. Міняємо обладнання або провайдера
 6. міняємо сервер
 7. оновлюємо драйвера
 8. Використовуємо консольні команди
 9. Виставляємо пріоритети в диспетчері завдань
 10. змінюємо реєстр
 11. Скануємо антивірусом або відключаємо його
 12. Звільняємо інтернет-канал
 13. Розширюємо мережевий канал
 14. Відключаємо оновлення системи
 15. додаток cFosSpeed
 16. Kill Ping
 17. FixPinger
 18. Leatrix Latency Fix
 19. Зменшуємо пінг на 3G модем

Багато людей, що люблять комп'ютерні ігри, чули про так званому пінг. Але не кожен знає точно, що це таке. Пінг - час відгуку ноутбука або ПК на будь-які ваші дії. Відповідно, чим він менше, тим чутливіший, швидше і комфортніше буде гра. І проблеми з пінгом можуть йти як безпосередньо від серверів гри, так і від заліза, встановленого в комп'ютер. Для того, щоб напевно вирішити проблему і зменшити пінг в таких іграх, як КС: ГО, World of Tanks і інших, можна скористатися нашими рекомендаціями. Ми розберемо найефективніші способи поліпшити відгук вашого комп'ютера.

Від чого залежить пінг в іграх

Насправді є безліч нюансів, що впливають на час відгуку гри. Поговоримо про найбільш частих з них:

 • Швидкість інтернету. Тут коментарі зайві - чим швидше ваш інтернет передає і отримує інформацію, тим комфортніше вам буде грати;
 • Провайдер. Якість надання провайдером послуг відіграє величезну роль. У подробиці вдаватися не будемо, просто знайте, що ваш роутер і провід в квартирі - не єдине, що дозволяє вам вийти в інтернет. І якщо з'ясувати, що вашій швидкості недостатньо - просто, то дізнатися, чи достатньо високу якість зв'язку поставляє провайдер, проблематично. Для цього можна хіба що розпитати у інших абонентів цього постачальника;
 • Відстань сервера. Вибирайте якомога ближчі сервера для найбільш комфортної роботи. Для того, щоб переконатися, що це дійсно має значення, спробуйте пограти на сервері, що знаходиться в Америці, наприклад. У порівнянні з гравцями, що знаходяться близько до нього, ваш пінг буде набагато вище;
 • Завантаженість інтернет каналу. Ми відкриваємо торрент, ставимо гойдатися три фільми, дві гри і кілька альбомів улюбленого співака, а потім заходимо в гру, щоб скоротати час, поки завантаження закінчиться. І пінг в цей час буде дуже високим, тому що ваш інтернет-канал уже забитий цими завантаженнями. Тому, якщо ігрова репутація вам важлива, зупиніть скачування, через диспетчер задач відстежите всі програми, які використовують інтернет, і закрийте їх, щоб мінімізувати час відгуку гри.

Як перевірити пінг

Для того, щоб перевірити пінг, не потрібно завантажувати будь-яких програм. Досить зробити кілька простих і швидких дій:

 • Дивимося останній рядок. Описано мінімальне, максимальне і середнє значення. Саме середнє і буде нашим пінгом. Нам потрібно всього лише ввести адресу нашої гри або ігрового сервера. Замість звичних адрес можна використовувати IP, вони теж підходять.

Який повинен бути пінг інтернету для комфортної гри

Природно, чим менше значення відгуку, тим краще. Але має ж бути те значення, після якого грати вже некомфортно, який саме пінг вважається хорошим? І воно є. Для того, щоб не помічати різних лагів і гальм, ping повинен бути не більше 100.

Зрозуміло, все залежить від жанру. Динамічні ігри на реакцію (шутери, гонки), наприклад, краще будуть відчуватися при пінг не більше 60, а для інших вистачить уже названих ста.

Як знизити пінг в онлайн іграх

Є величезна кількість хитрощів для забезпечення мінімального відгуку. Деякі з них здійснюються за допомогою програм, а інші - допомогою звичайних методів тестування. Ми не будемо ділити їх за цим принципом і просто складемо список рекомендацій.

Міняємо обладнання або провайдера

В першу чергу потрібно перевірити швидкість інтернету. Якщо він не відповідає заявленому провайдером, перевірте обладнання. Якщо користуєтеся роутером, перевірте потужність сигналу, пересуньте його ближче до комп'ютера. Пам'ятайте, з'єднання через провід краще, ніж через Wi-Fi. Тому має сенс користуватися провідним інтернетом - це ефективніше.

Якщо це USB-модем, переконайтеся, що він налаштований правильно і виконує свої функції по максимуму. Якщо в плані обладнання все прекрасно, потрібно зателефонувати провайдеру і повідомити про проблему зі швидкістю нижче зазначеної в договорі.

міняємо сервер

Як вже було написано вище, ніж територіально ближче до вас сервер, тим менше час відгуку онлайн ігри. Тому змініть сервер на найближчий до вас. Високий пінг в даному випадку може виникати через великої кількості маршрутизаторів між вами. В результаті швидкість проходження сигналу зростає. Дізнатися кількість маршрутизаторів теж можна через командний рядок. Для цього вводимо Tracert і IP-адреса сервера. Як вже було написано вище, ніж територіально ближче до вас сервер, тим менше час відгуку онлайн ігри

оновлюємо драйвера

Як усі ми знаємо, від версії драйверів залежить ефективність роботи обладнання. Для того, щоб пінг був мінімальним, потрібно перевірити актуальність драйвера відеокарти. Для того, щоб це зробити, потрібно:

 1. Відкрити Диспетчер пристроїв;
 2. Відкрити «Відеоадаптери»;
 3. Відкриваємо властивості потрібного обладнання і переходимо в «Відомості»;
 4. У випадаючому списку вибираємо «ВД обладнання» і копіюємо перший рядок;
 1. Саме з цього ВД можна знайти найактуальніший драйвер в пошуковику або, наприклад, на сайті devid.info .

Також можна скористатися офіційним сайтом виробника або спеціальним софтом, який буде стежити за актуальністю ваших драйверів. наприклад, Driver Booster .

Використовуємо консольні команди

Є кілька команд, які дозволяють оптимізувати роботу з інтернетом. Перша - cl _ updaterate хх. Вона регулює кількість пакетів від сервера до вашого пристрою. Чим менше буде значення, тим менше буде ping. Цифри ми вставляємо замість хх. Рекомендовані значення від 10 до 15. Друга - cl _ cmdrate xx. Вона визначає кількість пакетів від комп'ютера до сервера. І тут для мінімального пінгу цифра, навпаки, повинна бути більше. І остання, rate xx, визначає швидкість передачі від гравця до сервера і назад. Тут потрібно виставити значення вашого інтернет-з'єднання в мегабитах.

Виставляємо пріоритети в диспетчері завдань

У будь-якої програми, запущеної на вашому комп'ютері, середній пріоритет. Тобто, для комп'ютера вони всі рівні і ресурсів виділяється практично всім однаково. Але якщо ви виставите високий нашій програмі, їй потужностей комп'ютера буде виділятися більше. Зробити це можна вручну. Для цього відкриваємо Диспетчер завдань, знаходимо в списку нашу гру, натискаємо правою кнопкою миші і в меню знаходимо пункт «Пріоритет». Потрібно вибрати «Високий» або «Вище середнього». У будь-якої програми, запущеної на вашому комп'ютері, середній пріоритет

Вручну робити доведеться так кожен раз. Для того, щоб кілька автоматизувати процес, можна додати в папку з грою файл cmd, привласнює високий пріоритет процесу гри під час кожного його запуску з текстом: start / high * назва файлу гри *. В цьому випадку запускати потрібно буде не ярлик гри, а створений файл.

змінюємо реєстр

Для зменшення пінгу можна змінити TCP настройки. Перед зміною реєстру зробіть бекап, щоб не втратити важливі дані.

 1. Проходимо по шляху HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Services \ Tcpip \ Parameters \ Interfaces \;
 2. У правому полі натискаємо правою кнопкою миші і вибираємо «Створити», потім «Параметр DWORD (32 біти)»;
 3. Отриманий параметр називаємо TcpAckFrequency, виставляємо значення 1 і шістнадцяткову систему числення;
 4. Натискаємо «Ок» і перезавантажуємо комп'ютер.

Скануємо антивірусом або відключаємо його

Для того, щоб переконатися, що проблема не в вірусах, запустіть перевірку. Також проблема може виникати через кількість ресурсів, споживаних антивірусом, тому, якщо після перевірки ніяких вірусів знайдено не було, спробуйте відключити антивірус.

Звільняємо інтернет-канал

Переконайтеся, що ніякі програми не завантажують ваше інтернет-з'єднання. Про всяк випадок радимо закрити всі програми, які можуть використовувати трафік: браузер, торрент і інші.

Розширюємо мережевий канал

Для цього нам потрібно відкрити редактор локальної групової політики:

 1. Затискаємо Win + R і вводимо у вікні regedit.msc, або переходимо в папку windows, потім SysWOW64 або System32 і відкриваємо файл з такою назвою;
 2. Зліва переходимо по шляху Computer Configuration / Administration Templates / Network / QoS Packet Sheduler або Конфігурація комп'ютера / Адміністративні шаблони / Мережа / QoS Packet Sheduler;
 3. Справа з'явиться Limit reservable bandwidth;
 4. У вікні, потрібно відзначити галочкою «Enabled»;
 5. Знизу побачите напис Bandwidth limit. Де потрібно вказати значення 0;
 6. Тиснемо «Застосувати» і «Ок». потім перезавантажуємо.

Відключаємо оновлення системи

Windows може завантажувати оновлення і таким чином займати інтернет-канал. Щоб цього уникнути, рекомендується відключити оновлення.

додаток cFosSpeed

cFosSpeed - програма для зниження пінгу в онлайн іграх, яка аналізує мережеві пакети і розділяє їх за пріоритетами. Завдяки цьому здійснюється прискорення роботи інтернету.

Для того, щоб програма працювала, досить її запустити, потім в меню пуску натиснути правою кнопкою миші і вибрати «Мінімальний пінг». Для того, щоб програма працювала, досить її запустити, потім в меню пуску натиснути правою кнопкою миші і вибрати «Мінімальний пінг»

Kill Ping

Kill Ping обіцяє прискорення відгуку онлайн ігор завдяки розумній технології розподілу обміну пакетами серверів і маршрутизаторів. У технічну частину вдаватися не будемо, але це працює. Ви легко зможете розібратися, як працювати з нею і інструкції будуть зрозумілі кожному. Є одне але - скачати програму безкоштовно можна.

FixPinger

програма FixPinger найпростіша. У неї навіть немає свого вікна - ви просто встановлюєте її в папку гри і в процесі гейминга, якщо потрібно знизити пінг, тиснете f1.

Leatrix Latency Fix

Цей скрипт відключає таймер часу відгуку на обробку пакетів. Таким чином пінг істотно зменшується. Використання Leatrix Latency Fix елементарно - вам потрібно всього лише його встановити. Цей скрипт відключає таймер часу відгуку на обробку пакетів

Зменшуємо пінг на 3G модем

У випадку з 3G модемами велике значення має сила сигналу. У деяких моделей є порти під антени, але якщо їх немає, буде складніше. Дамо кілька порад щодо посилення сигналу:

 1. Дешевим і простим підсилювачем можуть стати дешеві колонки, підключені до мережі і поставлені якомога ближче до модему;
 2. Відкриваємо кришку модему і на рівні сім-карти робимо 5-6 витків дроту. Потім закриваємо і решту дроту протягуємо за кватирку. Або робимо імпровізовану антену, просунувши кінець дроту в порожню пивну банку з відрізаним верхом;
 3. Не радимо використовувати USB-подовжувачі. Так модему може не вистачати харчування, оскільки частина заряду йде в шнур.

Читайте також:

Але має ж бути те значення, після якого грати вже некомфортно, який саме пінг вважається хорошим?