Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Як знайти хороших SEO фахівців для вашого бізнесу

 1. Вам потрібен агентство або фрілансер?
 2. Де знайти SEO фахівців
 3. Що шукати в пропозиції
 4. Що їх просити

Мало хто стверджує, що більшість підприємств можуть отримати вигоду від покращення своєї присутності в Інтернеті Мало хто стверджує, що більшість підприємств можуть отримати вигоду від покращення своєї присутності в Інтернеті. Навіть традиційні компанії з цегли та мінометів можуть отримати вигоду за рахунок залучення нових клієнтів, які шукають відповідні онлайн послуги.

Через це онлайн-ландшафт стає все більш і більш конкурентоспроможним, і рейтинг на першій сторінці результатів пошуку Google може бути надзвичайно важким у певних галузях.

Ми всі зайняті люди, просто запуск повсякденних операцій нашого бізнесу може зайняти більше часу, ніж ми маємо - так що може бути важко дати маркетингові та пошукові оптимізації (SEO) стратегії увагу, яку вони потребують ефективний.

Передача вашого інтернет-маркетингу спеціалісту з SEO може мати відмінні результати, але також може бути ризикованою стратегією. Не існує формальних кваліфікацій або регулюючих органів, які б підтримували високі стандарти в SEO.

Через це, майже кожен може назвати себе спеціалістом SEO і стверджувати, що вони можуть отримати вас у верхній частині результатів пошуку.

Щоб допомогти вам уникнути дорогої помилки, я хотів би поділитися деякими порадами щодо того, що слід шукати при спробі знайти спеціаліста з SEO. Ось що потрібно просити і - що більш важливо - чого уникати.

Вам потрібен агентство або фрілансер?

Перше, на що потрібно подумати, - це чи потрібно вам агентство SEO або фрілансер.

Є плюси і мінуси обох, про які я коротко розповім тут, але в кінцевому підсумку рішення, ймовірно, зводиться до розміру вашого бізнесу, вашого бюджету і ваших очікувань.

Плюси вибору агентства SEO

 • Зазвичай різноманітні навички в межах однієї компанії, враховуючи різні вхідні дані та перспективи
 • Великий колективний пул досвіду
 • У разі потреби доступні кілька точок контакту
 • Вони матимуть попередній досвід у різних галузях
 • Існує можливість повної інтеграції сервісу, наприклад платного пошуку та маркетингу по електронній пошті

Мінуси вибору агентства SEO

 • Часто дорожчають погодинні ставки і мінімальні строки контрактів
 • Можливість мати справу з менеджером облікових записів, а не спеціалізованим спеціалістом SEO
 • Більш широкий портфель клієнтів може означати, що ви отримуєте менше уваги - залежно від бюджету, звичайно!
 • Можливо менше шансів на отримання коротких запитів через інші зобов'язання клієнта
 • Може знадобитися трохи більше часу, щоб розпочати роботу, якщо вони мають відставання в роботі

Швидке застереження - я мабуть тут узагальнено, не всі агентства є однаковими у цих точках.

Плюси вибору позаштатного спеціаліста SEO

 • Більш низькі почасові ставки
 • Часто можна починати дуже швидко
 • Ви відчуваєте, як ви отримуєте більше свого часу
 • Вони можуть запропонувати “особистий контакт”, який відсутній у деяких агентствах
 • Часто добре пов'язані з галуззю - більше довіряють «внутрішньої інформації», ніж співробітники агентства

Мінуси вибору позаштатного спеціаліста SEO

 • Працюйте самостійно і не маєте команди, яка б відкинула ідеї
 • Розмір проекту складніше масштабувати з ростом вашої компанії
 • Менший портфель клієнтів для вивчення та обміну думками

Звичайно, є й інші переваги і недоліки, але це дає вам гарне уявлення про широкі плюси і мінуси кожного курсу дій.

У кінцевому рахунку - якщо ви тільки починаєте роботу з SEO - то або фрілансер, або невелике агентство, ймовірно, буде гарною відправною точкою як з точки зору обсягу проекту, так і витрат.

Останнє, що ви хочете зробити, це зануритися у велике, дороге агентство, оскільки вони будуть намагатися показати рентабельність інвестицій, якщо ваш бізнес не готовий до їх передових методів.

Ще одне варто відзначити, що агентство є кращим вибором, якщо у вас є хтось у вашій організації, який має навички і час, щоб «володіти» відносинами.

Агентства можуть робити свою роботу набагато краще, коли у них є хтось, як головний пункт контакту, який може допомогти їм зробити все. Якщо у вас немає такого, як це, то фрілансер може допомогти затримати цей розрив у короткостроковій перспективі.

Де знайти SEO фахівців

Я повністю усвідомлюю іронію в тому, що я збираюся сказати, але я б не вибрав агентство SEO, засноване виключно на їхньому рейтингу Google.

Основна причина, чому я кажу це, тому, що я відчуваю, що агентству не треба ставити номер один для SEO, щоб отримати клієнтів.

Кращі агентства, з якими я працював і чули про отримання більшої частини свого бізнесу від рекомендацій та рекомендацій.

Це цілком можливо для агентства, щоб добре оцінити в Google і це - що є великим - але, я був би обережний до будь-яких агентств, які займають хороше місце, але, здається, не мають багато іншого, щоб довести, що вони хороша компанія.

Крім того, пам'ятайте, що тільки тому, що їхній сайт може добре оцінювати ключові слова, пов'язані з SEO, це не означає, що вони автоматично зможуть зробити те ж саме у вашій галузі.

Натомість я рекомендую кілька речей:

 • Відвідуйте онлайн-маркетингові заходи та зустрічі, де ви можете спілкуватися з потенційними агентствами особисто
 • Шукайте компанії, які поділяються інформацією через блоги / веб-семінари тощо, щоб спробувати з'ясувати, чи вони захоплюються SEO та покращують трафік для своїх клієнтів
 • Шукайте людей, які, здається, розуміють, як працює бізнес і реалії конкуруючих в Інтернеті

Що шукати в пропозиції

Після того, як ви знайшли декілька агентств або фрілансерів, ви можете зв'язатися з ними та зареєструвати свій інтерес - після чого вони, ймовірно, почнуть збирати пропозицію для вас. Ось кілька речей, які я рекомендую шукати на цьому етапі процесу.

1 - Вони задають вам багато питань

Якщо ви отримаєте пропозицію дуже швидко, і вам навіть не задали жодних запитань щодо вашого бізнесу або того, що ви шукаєте, то я б, напевно, відразу подав цю пропозицію. Це або означає, що вони використовували шаблон, або не піклуються про ваш бізнес.

Замість цього я шукаю того, хто задає мені питання про мою справу і, здається, дійсно хоче зрозуміти, що змушує його відзначити.

Вони не повинні просто запитувати про діяльність SEO, вони повинні хотіти знати якомога більше про те, як бізнес робить гроші, куди він хоче йти, і де можуть лежати можливості.

2 - Їхній план чітко налаштований для вас

Шаблонова пропозиція є достатньо поганою, але якщо план діяльності SEO також є шаблоном, то це справді поганий знак.

Я шукаю докази того, що план дій пристосований до мого бізнесу, і ринок, на якому я дію. Кожен веб-сайт відрізняється, тому підхід, який займає спеціаліст з SEO, і тактика, яку вони використовують, також має відрізнятися.

Бонус тут полягав би в тому, щоб вони подивилися на сильні та слабкі сторони вашої компанії, а потім визначили б можливості для цього.

Це не тільки показує, що вони витрачають час на вивчення вашого бізнесу, але також означає, що вони витратили час на створення унікальної пропозиції.

3 - Вони демонструють реальний досвід

Хоча багато компаній не будуть, за замовчуванням, давати вам список своїх клієнтів, я все ще очікую побачити принаймні пару прикладів роботи, яку вони зробили раніше, і як вона допомогла клієнтам.

Бонусні бали доступні для тих, хто може показати приклади роботи, які безпосередньо стосуються вашого бізнесу та того, що ви шукаєте.

Що їх просити

Я б рекомендував просити якомога більше під час етапу пропозиції. Ось кілька хороших запитань:

1 - Який їхній підхід до побудови зв'язків?

The Оновлення Google Penguin (Квітень 2012), означало, що ряд технологій побудови посилань піддався питанню від Google і, вперше, веб-сайтів, які використовували їх, знизилися в рейтингах.

Двома основними методами, які ви не хочете чути від компанії SEO, є синдикація статті та подання каталогу.

Це дуже ризиковані методи, і ті, які можуть активно зашкодити вашому сайту.

Натомість, я хотів би дізнатися про креативні технології побудови посилань, які базуються на USP вашого бізнесу та веб-сайту. Ці методи мають низький ризик і включають створення посилань з веб-сайтів відносяться до вашого цільового ринку .

2 - Яка їхня думка про важливість технічного SEO?

Немає сумніву, що створення посилань є одним з кращих способів впливати на ваш рейтинг - однак технічна SEO не повинна бути забута.

Побудова міцної бази для роботи є життєво важливою і, якщо у вас є великі технічні проблеми, кращі посилання в світі не дадуть вам нікуди.

В технічному SEO існує безліч можливостей, і ви можете додати різноманітні функції на свій веб-сайт, щоб допомогти збільшити залученість і продажі.

Хороший спеціаліст з SEO зможе визначити їх і зосередитися на технічних перемогах, а також перемогти у побудові посилань.

3 - Що має майбутнє для інтернет-маркетингу?

Це завжди цікаво запитати, і немає дійсно правильної або неправильної відповіді. Отримана відповідь може надати вам гарне уявлення про картину, яка мислить про компанію, і про те, наскільки вони є далеко вперед.

4 - Що вони вважають ключовими показниками звітності

Як частина будь-якої взаємодії, вони будуть вимірюватися за набором показників. На даний момент, я рекомендую запитати, що вони вважають важливими показниками для оцінки їх успіху.

Моя улюблена відповідь тут досить проста - дохід.

Суть справи для будь-якого бізнесу - це дохід, і хоча існує цілий ряд інших корисних показників, таких як трафік, рейтинги, соціальні акції тощо.

Я був би обережний до будь-якого спеціаліста з SEO, який навіть не згадує про доходи (або що завгодно ваша головна мета в Інтернеті, наприклад, привести покоління).

5 - Запитувати посилання

Завжди завжди звертайтеся за посиланнями та звертайтеся до цих посилань. Деякі компанії SEO будуть під NDA для певних проектів, але вони можуть завжди давати принаймні кілька посилань. Можна навіть запропонувати підписати NDA, якщо це допоможе.

Якщо вони не готові дати вам які-небудь недавні або відповідні посилання, я буду дуже обережний при їх використанні.

Вам потрібен агентство або фрілансер?
Вам потрібен агентство або фрілансер?
Яка їхня думка про важливість технічного SEO?
Що має майбутнє для інтернет-маркетингу?