Як знайти ключові слова для SEO?

  1. Що означає "ключове слово"?
  2. Як вибрати ключові слова для SEO?

Єдине, що залишається регулярним для вхідних маркетологів, які прагнуть оптимізувати свій веб-сайт для пошуку Google, це дослідження ключових слів. І необхідність знайти ключові слова SEO залишилася такою ж важливою для просування бренда. Давайте зрозуміємо, що таке дослідження ключових слів і як це зробити, щоб успішно оптимізувати ваш сайт.

Що означає "ключове слово"?

Насправді, ключові слова - це фрази, які люди записують на панелі пошуку, щоб знайти потрібну інформацію. Знання про управління цими, на перший погляд, простими фразами дійсно можуть допомогти побудувати маркетингову стратегію. Ми обговоримо, як знайти ключові слова для SEO - це допоможе вам створити стратегію твердих ключових слів.

Як вибрати ключові слова для SEO?

1 Подумайте про теми, які стосуються вашого бізнесу.

Подумайте про теми, на які ви хочете займатися, у термінах загальних сегментів. Тоді ви повинні використовувати цю тему відра, щоб допомогти придумати деякі конкретні ключові слова пізніше. Пошук ключових слів для SEO не тільки про управління маркетинговою стратегією. Ці теми часто є темою вашого блогу або розмов про продаж. Щоб зрозуміти більше про те, про що повинні йти ці теми, поставіть себе на місце свого клієнта і подивіться, на що шукаєте вашу цільову аудиторію (ця порада щодо пошуку ключових слів для SEO дійсно працює!).

2 Заповніть сегменти теми за допомогою ключових слів.

Для того, щоб дізнатися, як знайти ключові слова для SEO, у вас є кілька сюжетів, щоб зосередитися на них, і саме час визначити деякі ключові слова, які потрапляють у ці сегменти. Це повинні бути фрази, які можуть бути важливі для ранжування сторінок результатів пошуку. Суть цього кроку полягає в тому, щоб закінчити з фразами, які потенційні клієнти можуть використовувати для пошуку контенту. Щоб прийти з вашим остаточним списком, ви трохи пізніше.

Інша ідея знайти ключові слова - це з'ясувати, для яких ключових слів вже знайдено ваш веб-сайт. Для цього потрібно спеціальне інструмент Google для ключових слів SEO фахівці часто використовують при просуванні веб-сайтів. Зазвичай це Google Analytics. Отже, перегляньте джерела трафіку веб-сайту та проаналізуйте ключові слова, які люди використовують, щоб дістатися до сайту.

3 Виконайте дослідження відповідних пошукових термінів

При виконанні Пошукова оптимізація SEO фахівці довго отримують більше ключових слів, які набирають люди під час пошуку певної теми, тому вони переходять до Google і переглядають результати пошуку, які з'являються під час підключення ключового слова. Коли ви прокручуєте вниз до кінця результатів Google, ви побачите пропозиції, пов'язані з вашим початковим входом. Якщо у вас є відсутність ідей, які ключові слова використовувати - візьміть до уваги ці поради Google. Хочете більше ключових слів? Зробіть те ж саме з пропозиціями, які ви вже отримали.

4 Перевірте довгі ключові слова та терміни голови в кожному сегменті

Чи розумієте ви різницю між ключовими термінами та ключовими словами? Перші короткі, і тому більш загальні, ключові фрази, коли другі містять три або більше слів. Під час навчання, як вибрати ключові слова для SEO, переконайтеся, що список ключових слів включає обидва варіанти - це дасть добре збалансовану стратегію. Згадайте, що головні терміни зазвичай мають найбільший обсяг пошуку, коли ключові слова з довгим хвостом є більш конкретними і дають людям те, що вони дійсно шукають.

5. Дізнайтеся, чи ваші конкуренти ранжують за ключовими словами, які ви знайшли.

Майте на увазі, коли вивчаєте, як робити дослідження ключових слів для SEO, що вам не потрібно робити все, що роблять ваші конкуренти для запуску ринку. Те ж саме стосується ключових слів. Якщо вони важливі для вашого конкурента, це не означає, що вони важливі для вас. Але розуміння того, що ваші ключові слова ваші конкуренти намагаються класифікувати за не зійде. Не ігноруйте ключові слова, до яких ваш конкурент не дбає - це хороший шанс для вас на ринку. Але не забудьте про свою мету - отримати список ключових слів, які забезпечують швидку перемогу. Щоб з'ясувати, які ключові слова шукають ваші конкуренти, використовуйте пробну версію безкоштовний інструмент ключових слів для SEO SEMrush, який дозволяє переглядати ключові слова для домену, який ви вводите.

Читайте також : Як використовувати Google Adwords інструмент добору ключових слів для SEO?

6 Виріжте список ключових слів за допомогою засобу планування ключових слів Google AdWords

Ви вже знаєте, як знайти хороші ключові слова для SEO і звузити список ключових слів, використовуючи Планувальник ключових слів Google AdWords. Тут ви можете отримати оцінки обсягу пошуку та трафіку для ключових слів, які ви розглядаєте. Використовуйте засіб планування ключових слів для позначення термінів із занадто малим обсягом пошуку, але перевірте його в Google Trends ще раз перед видаленням - ви побачите, чи варто вкладати гроші в низькі обсяги. Google Trends знає, як знайти найкращі ключові слова для SEO допоможе визначити терміни, які також є вашими фокусом.

Що означає "ключове слово"?
Як вибрати ключові слова для SEO?
Що означає "ключове слово"?
Як вибрати ключові слова для SEO?
Хочете більше ключових слів?