Як знайти кращі ключові слова для оптимізації вмісту веб-сайту

  1. 1) Автозаповнення Google
  2. 2) Пов'язані запити Google
  3. 3) Планувальник ключових слів Google Adwords
  4. 4) Консоль пошуку Google
  5. 5) Google Trends
  6. 6) Google Analytics

Дослідження ключових слів стало важче і важче, оскільки Google продовжує приховувати більше інформації від веб-майстрів. Якщо ви новачок у світі SEO і Інтернет-маркетинг , ви не пам'ятаєте часу, коли ви могли бачити кожне ключове слово, яке привозило трафік на ваш сайт через пошукові системи - і скільки трафіку кожен ключове слово генерував.

На жаль, більше 90% цієї інформації тепер представлені веб-майстрам просто як "(не передбачено)". Що ж робити веб-майстрам і SEO в цей вік невідомих і неповних даних?

Доброю новиною є те пошукові системи набагато розумніші, ніж раніше і здатні зрозуміти наміри того, що шукає користувач, без використання результатів пошуку "точного відповідності". Тому видавці вмісту можуть зосередитися більше на досвіді своїх читачів, на відміну від наповнення ключових слів вмістом, щоб їх можна було знайти в пошукових системах.

Це, як кажуть, використання належних ключових слів на вашому сайті і у вашому контенті, як і раніше надзвичайно важливо і все ще може бути корисним для досягнення більшої видимості пошукової системи.

Давайте розглянемо деякі методи, які все ще доступні веб-майстрам, SEO та маркетологам, які можуть бути надзвичайно корисними у визначенні кращих ключових слів для оптимізації вмісту.

1) Автозаповнення Google

Хоча ви думаєте, наскільки важко Google робить ваше життя, не надаючи цінних даних ключових слів, все ще є такі функції, як функція автоматичного заповнення Google, яка може допомогти шукачам завершити свої думки, в той же час надаючи цінні ключові слова веб-майстрам. Шукачі часто починають, набираючи певний запит, лише щоб вибрати те, що Google автоматично заповнює у вікні пошуку.

Шукачі часто починають, набираючи певний запит, лише щоб вибрати те, що Google автоматично заповнює у вікні пошуку

Це найкраще місце для початку дослідження, оскільки ви, швидше за все, захочете дізнатися, який вміст вже існує щодо теми, яку ви розробляєте. Це також є корисним методом для визначення ключових фраз із довгим хвостом, які можуть бути складніше ідентифікувати в інструментах планування ключових слів. Хто краще надати вам пропозиції щодо можливостей ключових слів, ніж Google?

2) Пов'язані запити Google

Подібно до функції автоматичного заповнення, Google надає "пов'язані пошуки" в нижній частині більшості видань або "сторінок результатів пошуку". Це також має бути однією з перших речей, на які ви подивитеся, коли починаєте дослідження ключових слів.

Не бійтеся шукати кілька варіантів ключових слів і ключових фраз. Це також корисна вправа, щоб почати розуміння того, як пошукова система думає про певні слова і які слова асоціюються між собою.

3) Планувальник ключових слів Google Adwords

Google Adwords Планувальник ключових слів, де більшість веб-майстрів почати свої більш глибокі дослідження. Ви можете почати з пошуку нового ключового слова за вашим вибором.

Ви можете почати з пошуку нового ключового слова за вашим вибором

Після цього вам будуть надані середні щомісячні пошуки, конкуренція та запропонована ставка для ключового слова, яке ви ввели, а також інші запропоновані ключові слова та фрази. Кількість альтернативних варіантів зазвичай залежить від популярності суб'єкта.

Наприклад, ви побачите набагато більше альтернативних пропозицій для дослідження “ключових слів”, ніж це буде для “інженерії когенераційних заводів”.

Якщо ви не збираєте кампанію з оплатою за клік (PPC), єдиною дійсно корисною інформацією, представленою тут, є пропозиції та середні щомісячні пошуки. Конкуренція розбита тільки на низький, середній або високий показник, і в більшості випадків не є надійним показником для визначення того, наскільки важко це ранжування для певного ключового слова. Замість цього я рекомендую Ключові слова Moz з труднощами та інструментом аналізу для цього.

4) Консоль пошуку Google

Існує місце, де працюють справжні веб-майстри: Google Search Console. Тут ви знайдете найпопулярніші пошукові запити, а також найпопулярніші веб-сторінки, які можна знайти за допомогою пошуку.

Тут ви знайдете найпопулярніші пошукові запити, а також найпопулярніші веб-сторінки, які можна знайти за допомогою пошуку

За допомогою цього інструменту можна знайти найпопулярніші запити, які залучили трафік на ваш сайт за останні три місяці. Ви також можете побачити вміст, який привів найбільший трафік до вашого сайту за той же період часу.

Ви також можете побачити вміст, який привів найбільший трафік до вашого сайту за той же період часу

5) Google Trends

Тенденції Google можуть бути корисними при виборі правильного варіанта певного ключового слова. Цей інструмент відображає загальний "інтерес протягом часу" ключового слова, а також включає прогноз для певних термінів.

Інтерес протягом часу представляється у вигляді числа від 0 до 100 у певні моменти часу. Вона відображає, скільки пошуків було виконано для певного терміну відносно загальної кількості пошуків, здійснених на Google протягом часу. Вони не є абсолютними номерами пошуку.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Помилка SEO, щоб уникнути: не подання сайту Sitemap XML для пошукових систем

Нижче наведено порівняння між термінами «пошукова оптимізація» (синій), «SEO» (червоний), «маркетинг в пошукових системах» (жовтий) і «контент-маркетинг» (зелений). Зверніть увагу, що "контент-маркетинг" не став справжнім пошуковим терміном до 2013 року. Також зверніть увагу, що "пошукова оптимізація" була більш популярним пошуковим терміном, ніж "SEO" в минулі роки, але розрив за інтересами закрився останнім часом.

6) Google Analytics

Хоча більшість даних ключових слів, знайдених в органічному розділі Google Analytics, позначено як (не надається), існує розділ у розділі "Придбання", який містить 3 місяці хороших даних.

Він розташований у розділі «Пошукова оптимізація» → «Запити». Ця інформація подібна до того, що ви знайдете в Інструментах для веб-майстрів. Перевага цього перегляду даних у Google Analytics та Інструменти для веб-майстрів - це покращена можливість порівняння даних попередніх місяців, включаючи покази, кліки та рейтинг кліків. Нижче наведено порівняння показів і рейтингу кліків у період з вересня по жовтень.

Навіть якщо Google приховує більшість своїх даних про ключові слова в Google Analytics, ще існує багато ресурсів, які Google пропонує (безкоштовно), що може бути надзвичайно корисним для веб-майстрів і SEO, щоб визначити релевантні ключові слова для оптимізації їхнього вмісту.

Почніть з цих інструментів, щоб допомогти визначити корисні теми та ключові слова, а потім створити та поділитися великим вмістом що звертається до вашої аудиторії. Пам’ятайте, що якщо ваш вміст не є корисним і доступним для спільного використання, не має значення, скільки ключових слів можна ідентифікувати. Завдання, перш за все, полягає в тому, щоб привернути трафік до вашого вмісту, а інші матимуть природний доступ до вашого вмісту.

Додаткові ресурси:

Як петля може допомогти:

Hinge розробив комплексний план, Visible Firm® для вирішення цих питань і багато іншого. Це провідна маркетингова програма для забезпечення більшої видимості, зростання та прибутку. Ця індивідуальна програма дозволить визначити найбільш практичні інструменти для автономного та онлайн-маркетингу. Вашій фірмі потрібно буде залучити нових клієнтів і досягти нових висот.

Вашій фірмі потрібно буде залучити нових клієнтів і досягти нових висот

Кевін Блум \ tКоли клієнти повинні зрозуміти, як керувати трафіком веб-сайту, виділятися своїм глядачам і збільшувати кількість конверсій, Кевін тут допоможе. Будучи директором з маркетингу в Hinge, він допомагає фірмам зрозуміти результати дослідження ключових слів, пошукової оптимізації, стратегії змісту та інших підходів до традиційного та цифрового маркетингу.

Що ж робити веб-майстрам і SEO в цей вік невідомих і неповних даних?
Хто краще надати вам пропозиції щодо можливостей ключових слів, ніж Google?