Як зробити ЧПУ SEO URL Opencart 2

Якщо ви «піднімаєте» свій інтернет-магазин на движку Opencart 2.X (у мене зараз розгорнуто 2.2.0.0 ), То напевно, вже зіткнулися з тим фактом, що посилання на сторінку товару має вигляд, подібний:

http: //ваш_магазін/index.php? route = product / product & path = 63_64 & product_id = 80

Це не дуже приємно для людського розуму. Виявивши у видачі Яндекса або Гугла подібну посилання на сторінку з потрібним йому, в общем-то, результатом, як ви думаєте, який магазин віддасть перевагу клієнт? З посиланням, як вказана вище, або з такою, наприклад:

http: // магазін_конкурента / klushka_dlya_golfa_iron

Я не стверджую, що в 100% випадків потенційний клієнт піде по нижній посиланням. Завжди можуть бути «але», і «якщо». Але, поклавши руку на котлету з баксами, ви б самі по якій кликнули? Якби шукали, скажімо, ключку для гольфу?
А вже пошуковикам, так тим більше подобаються посилання, що збігаються з пошуковим запитом, вони їх вище ранжируют. Правда, треба ще дотримуватися суворих правил транслітерації.

Так ось. Якщо для вас раптом все стало очевидним в одну мить, і ви захотіли ЧПУ, то для цього треба зробити всього 3 прості кроки.

1. Йдемо в адмінці: каталог> Товари для дітей> редагування товару> вкладка 'Дані'> шукаємо рядок SEO URL і вписуємо туди латиницею, як ви хочете, щоб виглядала посилання. Без пропусків. Нижня підкреслення, дефіси - можна.

2. Йдемо на картку товару з боку клієнта (сайту, front-end), бачимо що посилання раніше заумна. Нічого не змінилось. Знову йдемо в адмінку: система> настройки> редагування налаштувань магазину> сервер> включити ЧПУ = так. Зберігаємо.

3. Остання дія. Панель управління хостингом, зрозуміло, виглядає у кожного по-своєму, показую на прикладі свого хостера, Mainhost . Заходимо, через менеджер файлів, в кореневій каталог домену, знаходимо файл htaccess.txt і перейменовуємо (Атрибути / Ім'я) в .htaccess

Якщо ви «піднімаєте» свій інтернет-магазин на движку Opencart 2

Редагуємо назва файлу htaccess.txt

Відразу після перейменування файлу можна йти на сторінку з товаром і милуватися своєю красивою, клієнтоорієнтованої посиланням. Тепер будь-яка картка товару, в якій ви пропишете SEO URL, матиме цей URL в адресі сторінки, вже без додаткових рухів тіла.

Згодом, коли рахунок найменувань товару піде на сотні, вас ця історія з вигадуванням посилань почне стомлювати. Як прийнято говорити, все ми ліниві. Насправді ні. Просто мало хто любить забирає час рутину, в питаннях, коли не потрібно геніально креативити, а цілком могла б впоратися автоматика. Ну що ж. Є рішення і для бажаючих заощаджувати час. Гуглити URL Rewriting Tools для Opencart 2.2 і буде щастя вам.

Сподобалася стаття? Лайка-репоста.
Чето незрозуміло? Питай.

Може бути цікаво:
Як відключити поле «Стан товару» в PrestaShop?

Php?
Виявивши у видачі Яндекса або Гугла подібну посилання на сторінку з потрібним йому, в общем-то, результатом, як ви думаєте, який магазин віддасть перевагу клієнт?
Але, поклавши руку на котлету з баксами, ви б самі по якій кликнули?
Якби шукали, скажімо, ключку для гольфу?
Сподобалася стаття?
Чето незрозуміло?