Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Як зробити медитацію App Like Headspace

 1. Розслабтеся і розслабтеся. Зберігати тишу. Слідкуйте за диханням. Закрийте очі і нехай всі думки...
 2. Блискучі речі відбуваються в спокійному розумі.
 3. Мав ченця в кишені.
 4. Затишний дизайн.
 5. Гейміфікований медитаційний квест.
 6. Безкоштовна пробна версія.
 7. Важливо відзначити
 8. "Ми - директори власного мислення".

Сьогодні медитація прийняла всі форми - вона навіть потрапила в Інтернет, коли з'явилися програми для медитації. Для чого варто - побудувати? Тут ми обговорюємо пастки і ціни на розробку медитаційних додатків і вартість розробки додатків для медитації.

"Першим правилом уважності може бути вимкнення смартфона".

Журнал Guardian

Розслабтеся і розслабтеся. Зберігати тишу. Слідкуйте за диханням. Закрийте очі і нехай всі думки випливають з вашої голови під час читання цієї статті.

Наше життя ніколи не було настільки напруженим, як зараз. Те, з чим рухається наш сучасний світ, ніколи не було швидше, ніж зараз. У результаті наші думки стають все більш хаотичними. Стародавні практики йоги і медитації повертаються назад до повсякденного життя людей. Але в сучасних реаліях можна просто залишити все, щоб відпочити і зникнути в соснах норвезького лісу кожного разу, коли ви застрягли в колії? Дуже навряд чи можна. Саме тут зростає попит на медитаційні програми.

Блискучі речі відбуваються в спокійному розумі.

Ніхто в справедливому стані не буде сперечатися з цим. Ось так Headspace, свіжоприготований медитаційний додаток, пробирається до вершини.
Згідно з Недавні дослідження Бі-Бі-Сі один з 4 дорослих, які зараз живуть у Британії, має певні проблеми психічного здоров'я через стреси та напруги, з якими він / вона займається щодня. Незважаючи на те, що нещодавні дослідження підтвердили, що посередництво фактично працює для поліпшення психічного здоров'я пацієнта. Саме тому багато підприємців взяли колесо і мали додаток для медитації (наприклад, програму Buddhify), щоб допомогти депресивним людям позбутися стресу. Їхня уява призвела до того, що вони сформували кілька типів медитаційних додатків, які зазвичай слідують:

 1. Розклад занять йогою / пілатесом / іншими уважними заняттями (наприклад Додаток MindBody є).
 2. Програми для медитації "Мекка" з різними курсами, тривалістю та цілями медитації ( Зупиніться, дихайте і думайте , Усміхаючись розуму і т.д.).
 3. Програми, які забезпечують кілька хвилин щоденного курсу медитації - Спокій і Headspace.

В принципі, все вищезазначене чудово, але не дуже схоже на Headspace - це піонер і перше кероване оновлення на місці.

Мав ченця в кишені.

Саме так позиціонується Headspace. Чи знаєте ви, що це не єдина річ, яка робить Headspace іншим у порівнянні з іншим медитаційним додатком - один з його засновників - буддійський монах? Технічно він є нео-буддійським ченцем - його ім'ям є Енді Пуддікомб, і він, так само, як і другий власник Headspace Річ Пірсон, народився і виховувався у Великобританії. За інтерв'ю він дав Huffpost «Як студент коледжу, Пуддікомб відчував себе щасливим на поверхні, але невиконаним зсередини. Отже, він вирішив поїхати в Індію і вивчити буддизм з майстрами.

" Я дійсно хотів зрозуміти свій розум всередині і зовні", - сказав Пуддікомбе. «Я знав, де живе Далай-лама, і я думав, що це буде гарне місце для початку. "

Але через 10 років він повернувся до Британії, щоб зробити життя людей більш уважним. Результатом цього задуму стало створення Headspace у 2010 році.

Якщо ви зацікавлені в медитації додаток, як Headspace, то ось Headspace і Енді історії загорнуті за 4 хвилини: \ t

Дані AppAnnie дає підстави припускати, що по всьому світу в усьому світі налічується близько 6 мільйонів користувачів Headspace, у більш ніж 150 країнах. Неабияка причина - надзвичайні особливості Headspace.

Затишний дизайн.

Після того, як ви подивитеся на Headspace, це негайно призводить до відчуття тепла і безпеки - завдяки своїм пастельним кольорам, створеним ілюстраціям і макетам, плавними анімаціями та переходами Headspace - це все, крім звичайного для користувача. Великий фокус дизайну також робиться на те, щоб страшні теми (наприклад, "стрес", "тривога" і "вихід з дому") виглядають збалансовано і навіть не трохи моторошно.

є вибухом. Все в Headspace має невеликий дотик Puddicombe на ньому - навіть нагадування ви отримуєте щодня з програми. Хоча, знову ж таки, він не несе корпоративного стилю Google або будь-якої іншої гігантської компанії - їхні поштовхи різкі, глибокі і провокаційні. Так само, як і сама програма.

Гейміфікований медитаційний квест.

Headspace також вдалося зберегти правильний баланс між наполегливістю і безперешкодністю - шляхом перетворення всіх взаємодій програми в гру. Кожен раз, коли ви виконуєте смугу з 3 сеансів, програма відправляє вам поздоровлення. Більше того, якщо ви виконаєте 15 рядків підряд, це дасть вам безкоштовну підписку - не для вас, а для вашого друга. Не тільки Headspace заробить нового користувача, але він також гарантує вам похвала від сторони товариша і мотивації тримати голову медитації; дійсно, дуже розумний спосіб побудови логіки.

Безкоштовна пробна версія.

У Headspace є модель монетизації підписки, хоча вона надає вільний доступ до певного вмісту програми. Монета монетизації є точним вибором - як ми знаємо, люди забувають. Вони, як правило, забувають про підписку, яку вони купили; навпаки, користувач людини також легко роздратований, коли мова йде про мобільний біллінг. Оплата окремо для кожного уроку буде червоною ганчіркою для бика, оскільки користувачі відчуватимуть, що їх кожного разу здирають. Крім того, вміст Headspace не надає жодної цінності, окрім програми - це лише уроки медитації, записані в м'якому британському акценті Puddicombe.

З цим величезним накладанням Headspace заохочує нових людей прийти і приєднатися до багатьох інших, які борються зі стресом і напруженням життя. Цей трюк також підвищує мотивацію користувача - стадний інстинкт не займе багато часу.

Окрім якісного дизайну та бізнес-логіки, Headspace з самого початку отримав своє право з маркетингу. Стартап має свій вміст, опублікований на різних платформах, включаючи:
- Офіційний блог Headspace що готує багато SEO - оптимізованих текстів про психічне здоров'я (я все перевірив, і залишився там деякий час - їх вміст неможливо зобразити) - Музика Headspace Radio що щовечора радує носіїв новими підкастами Puddicombed - 6 років тому компанія підписала контракт 8 різних авіакомпаній передавати свої уроки медитації від спікерів під час польоту, щоб допомогти страшенним затяжкам пройти через свої рейси.

Важливо відзначити

Як тільки ви розглядаєте або дійсно починаєте отримувати інформацію про те, як зробити додаток, як Headspace, є важливий нюанс, який потрібно врахувати. Окрім налаштованого та мультиплатформованого контенту, має бути той самий Headspace, як приваблива персоналізація - фільтри та вміст, вибрані відповідно до того, що користувач любить і ненавидить. З цієї причини вам знадобиться професіонал в області domen, який буде здатний генерувати алгоритми для персоналізації.

Крім цього, користувальницька розробка буде включати стандартний мова розвитку Swift (Kotlin для Android рідної програми) з архітектурним шаблоном VIPER включені. Більшість функцій (наприклад, покупки і т.д.) повинні бути написані на замовлення, ви можете просто реалізувати Обгортка , адаптер інтерфейсу стороннього виробника.

Звичайно, кожен великий продукт має ціну на нього. Не так, як Headspace є винятком. Відповідаючи на питання про вартість, необхідну для розробки програми, як Headspace, потрібно подивитися на кілька речей. По-перше, - на яку платформу націлюється, для iOS або Android? Залежно від вашого вибору, оцінки можуть змінюватися, оскільки розробка Android зазвичай є трохи більш тривалим процесом. Ми спробували і допомогли вам у процесі розрахунку, надавши примірну величину для платформи iOS. Щоб полегшити сприйняття цієї інформації, ми розділили вартість розробки програми медитації на декілька ключових блоків:

 • Вбудований блок, який включає в себе функції реєстрації та реєстрації для користувачів, терміни та угоди, правила та конфіденційність, поради; від 60 годин

 • Навчальний блок, де користувачі можуть переглядати уроки, відтворювати, завантажувати і кешувати уроки, керувати кроками, які вони роблять, і відстежувати їх прогрес. Анімовані екрани Headspace також включені тут. - починається з 112 розробки h

 • Домашній, який буде включати в себе поточні вправи і навчання користувача робить щодня, міні, пакети, сингли, режим підписки і статистику для "людей, які медитують зараз"; від 55 год

 • Параметр Discover, що дозволяє користувачам вивчати нові пакети медитації, а також спеціальні довідники для синглів і дітей - починається через 72 год

 • Профіль користувача - основний, що вимагає близько 40 годин Налаштування - від 50 год

 • Блок покупок з підписками та одиночними покупками - 44 години +

Підсумовуючи це, базове Headspace-подібне iOS-розробка займе близько 2,5 місяців, але, як ми всі добре знаємо, це не єдиний необхідний розвиток. Суттєвими складовими процесу є такі:

 • Бізнес-аналіз, специфікація проекту та чорно-білий - - створення прототипів - від 160 годин
 • Дизайн - основний номер почнеться з 80 годин
 • Розгортання бекенда - від 300 год
 • Час контролю якості - починається з 180 год

Проект, як Headspace, може бути побудований за 2,5 - 3 місяці послідовної розробки. Коли мова йде про номери витрат, базовий клон Headspace матиме ціну в розмірі близько $ 20, при цьому всі точки будуть розглянуті.

"Ми - директори власного мислення".

Енді Pubbicombe

Тут ми підемо, ви тепер знаєте, як зробити додаток для медитації. Headspace завоював лояльність і серце користувачів у всьому світі, оскільки вони пропонують більше, ніж стандартне додаток. Вони пропонують процес релаксації, душевний спокій і фокус, які надзвичайно важко досягти в сучасних реаліях. Вони заспокоюють і дбають про наші нерви, допомагаючи досягти бажаного балансу. Тим не менш, чим більше стартапів, як цей, тим швидше наш світ стає безпечнішим місцем для життя; так що якщо ви хочете зробити внесок у подальший розвиток світу - настав час. Действуй?

Поговоримо про проекти, що змінюють життя

Автор Макс Машков і Еліна Бессарабова

Для чого варто - побудувати?
Але в сучасних реаліях можна просто залишити все, щоб відпочити і зникнути в соснах норвезького лісу кожного разу, коли ви застрягли в колії?
Чи знаєте ви, що це не єдина річ, яка робить Headspace іншим у порівнянні з іншим медитаційним додатком - один з його засновників - буддійський монах?
По-перше, - на яку платформу націлюється, для iOS або Android?
Действуй?