Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Як зробити місцеві SEO і стрибок Frog Вашої конкуренції

 1. Отже, які саме речі ви можете зробити, щоб покращити свій локальний SEO і виграти конкуренцію?
 2. Будьте послідовними
 3. Додатки, віджети та інструменти
 4. Отримати відгуки
 5. Є кілька способів отримати відгуки:
 6. Ось кілька способів уникнути юридичних драм з відгуками :

Це знають усі SEO є важливим для вашого сайту і це загальний успіх. Що досить легко сказати, але не так просто, якщо ви новий бізнес і, можливо, не дуже впевнені, що таке SEO.

Перш за все, важливо знати, що таке локальний SEO. Місцевий SEO включає в себе оптимізацію вашого сайту, щоб ви могли отримати більш високі місцеві рейтинги пошуку. Місцевий SEO забезпечує результати пошуку, які мають відношення до географічного розташування користувачів. Наприклад, коли я шукаю «кращих магазинів одягу», Google покаже результати, найближчі до мого поточного географічного розташування:

Це особливо важливо для мобільних пошуків. Користувач буде де-небудь і повинен знати, який магазин знаходиться поруч. Якщо ви бізнес з фізичним магазином, то дійсно немає виправдання не оптимізувати свій сайт для місцевих SEO.

Місцевий SEO залежить від загального SEO, і є додаткові фактори, які включені і впливають на результати, про що свідчить Moz :

Місцевий SEO залежить від загального SEO, і є додаткові фактори, які включені і впливають на результати, про що свідчить  Moz  :

Отже, які саме речі ви можете зробити, щоб покращити свій локальний SEO і виграти конкуренцію?

Google My Business

Google My Business

Щоб опинитися на найвищому рейтингу, потрібно подати заявку Google My Business стор. Якщо вам потрібна допомога в налаштуванні, перевірте Інтернет-маркетинг cPrax відео .

Що потрібно знати - це те, що потрібно включити, коли все налаштовано:

 • Унікальний опис, який містить посилання
 • Виберіть правильну категорію для своєї компанії
 • Переконайтеся, що номер телефону та години роботи правильні
 • Переконайтеся, що адреса вашої компанії така ж, як і на вашому веб-сайті
 • Додати фотографії
 • Отримуйте відгуки клієнтів

Будьте послідовними

Переконайтеся, що всі ваші дані відповідають вашим веб-сайтам, соціальним мережам і сторінці "Мій бізнес". Ця інформація включає назву підприємства, адресу та номер телефону. Навіть вставляйте Карти Google, щоб полегшити фізичним вашим клієнтам пошук вашого бізнесу.

Додатки, віджети та інструменти

Додатки, віджети та інструменти

Плагіни - відмінний спосіб забезпечити поліпшення місцевого SEO. Деякі додатки варто завантажити та встановлення:

 • Yoast's Місцевий плагін SEO для WordPress : цей плагін має майже 15 мільйонів завантажень і має середній рейтинг 4,7 з 5, тому ви знаєте, що це варто завантажити. Головний плагін є безкоштовним, але за додаткову плату доступні додаткові плагіни.
 • Schema.org : використовуйте Schema.org, щоб створити код, який забезпечить коректне відображення ваших контактних даних на вашому веб-сайті. Це абсолютно безкоштовно, все, що вам потрібно зробити, це скопіювати та вставити код і ввести в контактні дані.
 • Moz Локальний : як тільки ви отримаєте правильну контактну інформацію на своєму веб-сайті, ви захочете її знайти в усіх місцевих каталогах. Moz Local зробить це за вас. Просто введіть свої дані про місцезнаходження, а інструмент пересуне ваші записи до всіх основних агрегаторів даних, допомагаючи пошуковим системам знаходити ваше підприємство. Це коштує 84 долари на рік за кожне місце, але це не так багато, щоб платити за зручність і поліпшення місцевого SEO.
 • Локальні SEO для WordPress : оптимізував відображення ваших розташувань і надав на екрані всю необхідну інформацію.

Отримати відгуки

Отримати відгуки

Ви можете рекламувати все, що ви хочете, але в кінці дня з уст в уста є дуже сильний вплив на покупця рішення про покупку. Насправді, в опитуванні, проведеному Вимірювальні дослідження 90 відсотків респондентів сказали, що читання позитивних відгуків онлайн вплинуло на їхнє рішення про покупку, а 86 відсотків - під впливом негативних відгуків. Як показано вище, перегляд атрибутів Moz сигналізує 8,4% свого рейтингового питомого коефіцієнта.

Отже, ви захочете отримати реальні та позитивні відгуки. Заохочуйте своїх клієнтів залишати відгуки на Google або Yelp . Важливо отримати позитивні відгуки, оскільки ці веб-сайти дозволяють користувачам переглядати списки з мінімальним рейтингом зірочок. Google надасть додаткові рейтинги підприємствам з відгуками (особливо позитивними), тому набуття відгуків є надійним способом покращити свій SEO.

Є кілька способів отримати відгуки:
 • Створіть на своєму веб-сайті сторінку з поясненням того, як клієнти можуть переглядати ваш веб-сайт. Це зручно для клієнтів, які не дуже технічні і потребуватимуть інструкцій.
 • Помістіть посилання на свої веб-сторінки та підписи електронної пошти: якщо ви не хочете створювати абсолютно нову веб-сторінку, включіть посилання на сайти для перегляду по всьому веб-сайту та в блоці підписів електронної пошти.
 • Просто запитаєте. Надішліть електронною поштою існуючим клієнтам запитання, чи залишать вони відгук. Швидше за все, деякі ваші клієнти можуть заощадити кілька хвилин, щоб написати відгук, особливо якщо вони були вражені вашим бізнесом. Можна використовувати такі інструменти, як Referlia допомогти у цьому процесі.

Переконайтеся, що ці огляди є органічними та чесними, інакше ви могли б знайти себе порушенням Закону про конкуренцію та споживачів 2010 (CCA). Ознайомтеся з рекомендаціями Австралійської конкуренції та Споживчої комісії керування онлайновими відгуками щоб переконатися, що споживачі не вводять в оману. У 2013 році дослідження показало, що один з кожних п'яти всіх відгуків Yelp написано людиною, яка стверджує, що є клієнтом, але не є.

Ось кілька способів уникнути юридичних драм з відгуками :
 • Ви можете заохочувати друзів і сім'ю залишати відгуки, просто переконайтеся, що вони розкривають ваше з'єднання з вами.
 • Запровадження стимулів може залишити вас під загрозою порушення CCA. Насправді, в 2009 р Федеральна комісія з торгівлі в США заборонила нерозголошувати сплачені індосаменти взагалі.
 • Розкрити комерційні відносини. Якщо компанія рекламує на вашому веб-сайті, переконайтеся, що вони роблять це відомим у своєму огляді.
 • Споживачі можуть вводити в оману, якщо ви редагуєте або пропускаєте огляди, особливо негативні відгуки.
 • Не наймайте письменників, щоб робити ваші відгуки.

Використовуючи ці кілька кроків, ваш бізнес зможе поліпшити свій локальний рейтинг SEO і випередити конкурентів.

Отже, які саме речі ви можете зробити, щоб покращити свій локальний SEO і виграти конкуренцію?