Яка соціальна мережа: Вконтакте або Однокласники ефективніше для розкрутки сайту

  1. «Вконтакте» (VK.ru)
  2. «Однокласники» (OK.ru)

Привіт, шановні читачі! Раді вітати вас на блозі Андрія з Дашею - Thebizfromscratch. У сьогоднішній статті, ми хочемо поговорити про просування сайту Вконтакте або Одноклассниках і порівняти, яка з соціальних мереж ефективніше для розкрутки.

Просуватися за рахунок цих майданчиків не пробував тільки ледачий, адже там, крім величезної кількості трафіку, практично миттєво відбувається індексація нового матеріалу. Відразу можна двох зайців вбити: по-перше, залучити відвідувачів, а по-друге, прискорити індексацію власних статей. Але чи однаково ефективна розкрутка в обох мережах? Давайте розбиратися!

«Вконтакте» (VK.ru)

На даний момент, вважається найпопулярнішою соц.сетях з тих, що існують в Росії і входить в ТОП-5 в світі. Так що там говорити, це одна з наших найулюбленіших мереж, в якій ми частенько просиджуємо не одну годину ... Буквально зайдеш на хвилинку - сообщенкі перевірити і на тобі, почнеш новини гортати, фотки лайкать, картинки смішні дивитися, ось тобі 2 години часу і немає . Але зараз не про це) Щоб почати просування свого ресурсу Вконтакте, будь то блог, сайт або канал на ютубі, бажано створити тематичну групу і активно розвивати її. Не складно здогадатися, що чим більше буде учасників, тим більша ймовірність привернути до себе трафік.

Для того щоб ваше співтовариство стрімко розвивалося ви можете піти декількома шляхами. Наприклад, вдатися до старої-доброї накрутке за допомогою сервісу V-like, або нестримно спамити. Але набагато краще і якісніше буде результат, якщо ви замовте рекламу:

-контекстную,

-оголошення баннерного плану,

-оголошення в додатках.

Реклама в VK легко розмістити, але вона коштує грошей (вартість залежить від типу реклами і терміну розміщення). Одним з достоїнств цієї мережі, як майданчика для розкрутки, можна по праву вважати різні можливості таргетування і подачі реклами. «В Контакте» займається настройками таргетування вельми педантично. Вносяться дані про статеву приналежність, датою народження, місце проживання і т.д. Величезний плюс, коли для просування потрібен конкретний тип аудиторії. наприклад,

«Однокласники» (OK.ru)

В даний час ця соціальна мережа нараховує в своєму арсеналі аудиторію понад 50 мільйонів людей. У порівнянні з «В Контакте», тут користувачі є більш віковими. Відповідно до цієї новини, просунути якусь марку або організацію праці не складе. Однак з практичної точки зору розкрутка сайтів може бути утруднена, тому перед здійсненням вашої ідеї ознайомтеся обов'язково з правилами просування на «Однокласниках».

У чому ж основні складності? Не дуже розвинені можливості для груп комерційного типу. Перш за все, слід зазначити, що адміністрація проводить дуже строгий відбір такої активності, і багато хто з цих груп можуть бути заблоковані. Отже, ваші дії повинні бути злагоджені й акуратні, що не зовсім логічно для активного маркетингу в Інтернеті.

Крім цього, на сервісі не існує фільтрації параметрів, завдяки якій можна було б проводити відбір потенційних відвідувачів. Розкручувати групи тут досить проблематично. Чому? А просто в «Однокласниках» користувачі неохоче залучаються до різні спільноти. Якщо «В Контакте» група - поняття звичайне і звичне, то тут клієнти звикли спілкуватися в більш приватній формі, посилаючи один одному повідомлення в личку.

Підводячи підсумки вищесказаного, можна відзначити, що мережа «Однокласники» має пару особливостей зі знаком «мінус»: складності у виконанні робіт і левова частка ймовірності отримання санкцій з боку дирекції.

Так, де ж ефективніше спрацьовує просування сайту: Вконтакте або Одноклассниках? Однозначно відповісти на це питання важко. Так, сервіси чимось схожі, проте сильно різна цільова аудиторія користувачів: в VK мешкає в більшості молоде покоління, а в OK - зріле. Це призводить до того, що розкрутка в «Однокласниках» менш швидка, зате більш якісна, але всю малину псує сувора стеження адміністраторів ... Наша порада - просувайтеся відразу в обох соц.сетях, по-любому віддача буде.

Мабуть, будемо закінчувати! Бажаємо Вам приємних вихідних і гарного настрою.

З повагою, Андрій і Даша .

Але чи однаково ефективна розкрутка в обох мережах?
У чому ж основні складності?
Чому?
Так, де ж ефективніше спрацьовує просування сайту: Вконтакте або Одноклассниках?