Які переваги SEO Nofollow посилання?

 1. Що таке посилання Nofollow?
 2. Що таке посилання Dofollow?
 3. Чому використовуються посилання Nofollow?
 4. SEO та Nofollow посилання
 5. Які переваги Nofollow посилання?
 6. Передача значення через посилання Nofollow
 7. Керування співвідношеннями "Слідувати / не виконувати"
 8. 5 способів отримати максимум від ваших Nofollow посилання
 9. Як визначити, чи є посилання Nofollow або Dofollow?

Коли ви налаштовуєте маркетингову стратегію, важливо мати свій бренд. Якщо ви піднімаєтеся в пошуках Google або залучаєте нових клієнтів на ваш сайт, все, що ви робите, повинно підштовхнути ваш бренд, щоб зробити його більш популярним і більш помітним. Одним із способів заохочення нових клієнтів і покращення рейтингу пошуку є отримання посилань на ваш сайт з інших сайтів. Різниця між типами зв'язків - але жоден з цих типів не є поганим. Хоча nofollow посилання вже давно сприймалися як менш корисні, ніж доцільні посилання, це не повна картина ситуації. Nofollow посилання приходять зі своїм набором переваг і пропонують реальну утиліту для тих, хто хоче збільшити свій SEO і просувати свій бренд.

Що таке посилання Nofollow?

Nofollow посилання - це посилання, створені таким чином, щоб боти Google не передавали жодного рангу сторінки або посилання "сік посилання" на цільовий сайт. Згідно з Google , Вони не “передають PageRank або якірний текст через ці посилання.” Nofollow посилання були довго ухиляються SEO професіоналів, тому що вони, як вважалося, не мають прямого результату на SEO, так що зусилля, які ви витратили на отримання посилання nofollow, було сприйнято як марно. зусиль. Це вже не так. Nofollow посилання можуть бути настільки ж цінними, як і дофотознімки для збільшення вашої видимості .

Хоча Google говорить, що «взагалі ми не дотримуємося» посилань «nofollow», це не означає, що вони ніколи не переходять за посиланнями. Це просто означає, що в цілому, ви не повинні очікувати того ж типу SEO вигоди від nofollow посилання як дофотознімки. Тип допомоги відрізняється.

Що таке посилання Dofollow?

Технічно немає такої речі, як посилання "dofollow", є тільки нормальні посилання без тегу "rel = nofollow", однак у SEO-індустрії людям подобається посилатися на ці посилання як "Dofollow" або "Followed". Dofollow посилання протилежні nofollow посилання. Вони сигналізують сканеру пошукової системи, що за посиланням повинен дотримуватися цей бот. Це сигнал, що зв'язок є надійним і органічним. Довільні посилання також є типом посилання за замовчуванням, тому, якщо ви покладете посилання на вашу сторінку, це вже зв'язок без додатків без будь-яких змін. Спеціальні теги повинні бути додані до стандартного посилання, щоб зробити його nofollow посиланням. Чим більше посилань ви маєте, тим більше Google бачить ваш сайт як авторитетний. Вони є позитивним сигналом для вашого веб-сайту, який може допомогти збільшити рейтинг, навіть якщо вони не збільшують залучення, хоча всі ваші посилання, які ви читаєте, залишаються невикористаними.

Чому використовуються посилання Nofollow?

Існує ряд причин, коли сайт використовує посилання nofollow. Перша полягає в тому, що сайт зацікавлений у захисті своєї якості сторінки та рейтингу сайту. Оскільки сканери Google не можуть переглядати сторінки сайту, захищені паролем, використання тегів nofollow на цих посиланнях допоможе сканерам індексувати сторінки, які сайт дійсно хоче в пошуковій системі.

Іншою причиною того, що сайт використовуватиме посилання nofollow, є те, що вони не довіряють сайту на іншому кінці посилання. Це не означає, що сайт поганий - просто, що посилається сайт не особисто готові поручитися за це. Одним із прикладів є сайт, який дозволяє користувачам коментувати, які не перевіряються заздалегідь і можуть призвести до спаму чи іншого невідповідного вмісту.

Платні посилання - це інший тип посилання, який часто перетворюється на nofollow. Коли ви рекламуєте продукт на іншому сайті, для Google важливо, щоб ваш маркетинговий бюджет не впливав безпосередньо на ваш ранг, інакше люди могли платити тисячам, щоб отримати посилання на достатній кількості сторінок, щоб піднятися над сайтами з більш релевантним і корисним вмістом. З цієї причини, Google вважає за краще, щоб будь-які платні посилання були nofollow, що є одним з питань, на які ви можете зіткнутися, залежно від вашої маркетингової стратегії.

SEO та Nofollow посилання

Так чому ж використовувати nofollow посилання, якщо сканер Google не буде використовувати його для підвищення вашого рейтингу сторінки? Причина, за якою ви повинні використовувати посилання nofollow, полягає в тому, що вони можуть збільшити органічну участь і привести до наступних посилань з інших джерел. Кожне посилання - це шанс отримати зауваження, яке надає вашому посиланні шанс на спільне використання, а не як платне посилання, яке ви побудували або який ви обміняли для видимості. Якщо особа, яка зацікавлена ​​у вашому продукті або сервісі, відвідає посилання, вважає це корисним, а потім пов'язує його на своїй сторінці, ви не лише залучили абсолютно нову групу клієнтів, а й створили друге посилання на задній панелі оригінальний nofollow. Оскільки ці з'єднання зростають, позиція результатів пошуку також має збільшитися.

Які переваги Nofollow посилання?

Найбільш корисним посиланням Nofollow є те, що вони діють як вступ до вашого сайту, бренду, продуктів або послуг на сторінці, де вони розміщені. Коли ви розглядаєте те, що ви намагаєтеся досягти за допомогою стратегії SEO та контент-маркетингу, зрозуміло, що вступ і увага є найважливішими аспектами гри. Немає посилань на платні реклами або джерела, які виявили, що ваш сайт є корисним і пов'язані з ним обережно, все ще надають доступ до нової аудиторії. Більше того, іноді номери посилань генерують більше трафіку, ніж посилання для дофокусування.

Роб Толедо пише на Moz про його досвід роботи з посиланням dofollow та посилання nofollow. Посилання dofollow не створило трафіку для свого сайту; посилання nofollow створило сотні переглядів сторінок, які займалися його сайтом. На завершення він сказав: «Це не єдиний досвід. Я помітив, що тенденція до зростання, коли посилання "nofollow" часто можуть представляти абсолютне найкраще і негайне повернення, коли вимірюються відповідні показники сайту. "

Перевірте відмінні приклади Nofollow Роб Толедо про Moz.

Його досвід є прикладом того, чому ваша посилання, що діє як зовнішній ресурс, іноді може бути більш важливим для рейтингу вашого сайту, ніж сканер, який виявляє ваше посилання і слідує за ним на ваш сайт. Є більше ніж один спосіб завоювати SEO і перемістити свій сайт в результати пошуку для Google; Вам не доведеться покладатися на традиційні маркетингові стратегії, як нерівномірний розподіл nofollow і dofollow посилань.

Передача значення через посилання Nofollow

Атрибут nofollow не є жорстким правилом. Хоча сканери Google не повинні переходити за посиланням, деякі посилання можуть слідувати, незважаючи на атрибут nofollow. Джейсон Ланкастер , від Moz, стверджує, що "Nofollow не є правилом - це просто керівництво", тому що можливо, що пошукові системи дають певну вагу nofollow посилання на певних сторінках.

«Нерозумно припускати, що Google не використовує посилання« NoFollow »у Вікіпедії (наприклад, для ранжирування сайтів). Те ж саме стосується і посилань з популярного профілю Twitter, профілю YouTube і будь-якого іншого надійного / якісного сайту з автоматичною політикою "nofollow"

Джейсон Ланкастер

Крім того, власна документація Google про те, як вони працюють з ними, є трохи неоднозначною!

Керування співвідношеннями "Слідувати / не виконувати"

Ваш профіль посилань повинен складатися з посилань на посилання і nofollow. Хоча певний алгоритм Google для визначення рейтингу сайтів не відомий, фахівцям подобається Ніл Патель Вважаємо, що макіяж і розмір вашого профілю зворотного зв'язку мають значний вплив на ваш рейтинг. Створити профіль посилання, який включає в себе як слідувати, так і nofollow, щоб мати кращий успіх SEO. Хоча співвідношення не повинно бути 50 nofollow посилання на кожні 50 dofollow посилання, це до на користь тримати його справедливим рівним. Наприклад, 40 nofollow посилань на кожні 60 посилань. Це допоможе вам створити більш природний профіль посилання, щоб підтримувати співвідношення близьких до рівних.

Хоча посилання "nofollow" також надає перевагу користувачам вашого сайту, які пізніше можуть додати додаткове посилання до вашого профілю, вони не повинні бути вашим головним пріоритетом. Оскільки dofollow посилання є більш сильним позитивним сигналом для вашого рейтингу сайту в цілому, прагнуть мати більше дофотографічних посилань. Тільки пам'ятайте, що не слід ігнорувати посилання nofollow. Насправді, вони можуть продемонструвати Google, що ви створюєте міцний, органічний профіль.

5 способів отримати максимум від ваших Nofollow посилання

Не всі nofollow посилання створюються рівними. Хитрість для отримання максимальної користі від nofollow посилання полягає в залученні ваших глядачів і тримати їх повертатися. Отримайте максимум від ваших посилань nofollow, включивши ці поради під час створення посилання.

 1. Зробіть посилання цікавим і актуальним . Якщо ви розробляєте вміст, переконайтеся, що посилання знаходиться в місці, яке спонукає людей відвідувати його. Якщо хтось інший розробляє вміст на їхньому власному сайті, ви не можете контролювати це, але завжди можете попросити, щоб посилання було вище на сторінці або в певній тематичній області.
 2. Розробити цікавий контент . Це має важливе значення для кожної області SEO оптимізації та маркетингу, і те ж саме справедливо для nofollow посилання. Щоб отримати максимальну користь від посилання nofollow, потрібно відмінне вміст. Наприклад, важливим є вміст, який зберігає людей на сторінці. Не менш важливим є вміст, який заохочує їх повернутися на ваш сайт і встановлює вас як експерта з даної теми.
 3. Створіть суміш типів посилань . Переконайтеся, що ваша стратегія включає в себе поєднання nofollow і dofollow посилання. Фокусування виключно на одному буде заважати вашій здатності покращувати свій SEO. Це тому, що вони обидва працюють, щоб досягти людей і підвищити ваш ранг по-різному. Експеримент, з яким працюють посилання на сайти. Потім налаштуйте співвідношення відповідно, коли ви бачите, що найкраще підходить для вашого бренду.
 4. Використовуйте подарунки та інші види спокуси, щоб примусити людей натискати на посилання nofollow . Одним з викликів роботи з nofollow посиланнями є пошук способів заманити людей, щоб натиснути на посилання. Одним із способів є використання подарунків, щоб особа, яка хоче ввійти, мала переглядати вашу сторінку. Якщо ви пропонуєте продукт, який цікавить вашу цільову базу користувачів, ви зможете витягнути більшу кількість їх, коли ви надаєте матеріальні вигоди. Наприклад, якщо у вас є хтось, хто рекламує ваш продукт з посиланням "nofollow", зробіть це посиланням на конкурс. Якщо хтось зацікавлений у змісті, вони, ймовірно, будуть зацікавлені в тому, щоб отримати щось, що стосується цього, безкоштовно.
 5. Заохочуйте відвідувачів ділитися своїм посиланням на власних сторінках . Переконайтеся, що спосіб перегляду сторінки з іншими користувачами легко бачити. Це один з кращих способів перетворення однієї посилання nofollow на декілька органічних посилань. Створіть ще більшу органічну досяжність, попросивши глядачів поділитися своєю сторінкою для участі в конкурсі.

Ось інфографіка з Searchengineland.com на тезі nofollow і коли і як його використовувати.

com  на тезі nofollow і коли і як його використовувати

Пошукова система пише про основи тегу nofollow на своєму сайті.

Як визначити, чи є посилання Nofollow або Dofollow?

Щоб перевірити, чи є посилання link або nofollow, клацніть правою кнопкою миші на потрібній сторінці та виберіть "Переглянути джерело сторінки". Знайдіть на сторінці URL-адресу свого веб-сайту та перевірте, чи включено атрибут nofollow після посилання. Якщо це так, то посилання є nofollow. Якщо ніякого додаткового атрибута не існує, його виконайте.

Приклад кожного типу посилання.

У випадках, коли ви перевіряєте багато посилань, перевірте розширення нашого браузера, щоб вони автоматично позначали посилання nofollow. Для Chrome, Safari, Opera та Firefox NoFollow викладає посилання і виявляє мета-теги nofollow і noindex.

Nofollow посилання були навколо з 2005 року і були відповіддю на спам в коментарях до блогу, який штучно завищив SEO. Nofollow посилання є цінним способом збільшення вашого органічного досягнення і отримати ваш сайт бачити більше людей. Хоча багато хто їх намалював як безглуздий, це недобросовісний портрет. Вони допомагають керувати спамом і пропонують інший спосіб підвищити ваш SEO.

Якщо ви не намагалися використовувати посилання nofollow, почніть зараз. Nofollow посилання, які ви посипаєте через Інтернет, можуть вас здивувати трафіком, який вони створюють у майбутньому.

Nofollow посилання, які ви посипаєте через Інтернет, можуть вас здивувати трафіком, який вони створюють у майбутньому

Що таке посилання Nofollow?
Що таке посилання Dofollow?
Чому використовуються посилання Nofollow?
Що таке посилання Nofollow?
Що таке посилання Dofollow?
Чому використовуються посилання Nofollow?
Які переваги Nofollow посилання?
Як визначити, чи є посилання Nofollow або Dofollow?