Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Amazon SEO - як працює пошукова система Amazon? Дозрівають

 1. Продажі
 2. Категоризація
 3. Змішані індекси пошуку в США
 4. Винятки з правила
 5. Виконання
 6. Ключові слова
 7. Примітка щодо довжини
 8. Про продукцію «Дитина»
 9. Опис і функції
 10. Реклама
 11. Знижки
 12. Оптимізація
 13. Виключення
 14. Відгуки
 15. Пошукові терміни
 16. Цільова аудиторія
 17. Платинові ключові слова

У цьому розділі розглядаються ключові спостереження, виявлені як частина нашого дослідження. Використовуючи наступну інформацію в якості керівництва, SEO фахівці повинні бути в змозі ознайомитися з пошуковою системою Amazon, в тому числі, які фактори впливають на результати пошуку і як продукти рейтингу роботи на сайті.

Продажі

Переможець приймає найбільше ...

Єдиною сильною кореляцією, яку ми бачили, було між рівнем продажів (порядковий рейтинг, наданий Amazon, який є доступним для громадськості), і позицією пошукової системи (SERP).

Насправді, ми не тільки побачили сильну кореляцію між рейтингом продажів і SERP, але ми також помітили, що найпопулярніші позиції мали неймовірну рейтингову потужність для широкого кола пошукових запитів.

Більшість професіоналів у сфері SEO, знайомих з Google, знають, що типово можна націлити на два-три основні терміни зі сторінки. Проте на Amazon, як покращується рейтинг продажів, збільшується кількість пошукових запитів, що призводять до цього продукту.

У середньому і по всьому набору даних ми бачили 344 936 унікальних продуктів на 746 500 результатів пошуку. Це означає, що середній продукт виявився для пошуку 2.2.

Тим не менш, продукти в 99-му процентилі (верхній 1%) рейтингу продажів з'явилися, в середньому, для 8,7 різних пошукових запитів, тоді як продукти в 1-му процентилі (нижній 1%) з'явилися тільки для 1,2 запитів. Іншими словами, чим краще продається товар на Amazon, тим більша потужність рейтингу, яку він надає для більш широкого набору ключових слів.

Щоб бути справедливим, той факт, що розпродаж розглядається в алгоритмі пошуку Amazon, не є особливо новаторським. Насправді, Amazon вже визнає сайт Релевантність методу сортування (за замовчуванням метод, коли інший невизначений) фактори продажу продукції в його результати.

Проте Amazon використовує більш ніж один показник рейтингу продажів. Для кожного з пошукових індексів Amazon зберігає значення рейтингу продажів; ми називаємо це рейтинг продажів категорії найвищого рівня. Сайт також підтримує підкатегорії продажів.

Наприклад, цей матрац для дитячого ліжечка American Baby посідає 52 місце в категорії "дитина", але це номер 1 у підкатегоріях матраца.

У цьому розділі розглядаються ключові спостереження, виявлені як частина нашого дослідження

Можливо, Amazon підтримує ще більші обсяги продажів поза загальнодоступними категоріями, хоча це не може бути підтверджено аутсайдером.

Оскільки наше дослідження лише досліджувало рейтинг продажів категорії найвищого рівня кожного продукту, а не відповідний рейтинг продажів підкатегорій, є хороший шанс, що ми фактично занизили важливість продажів для елемента в результатах пошуку.

Категоризація

Дайте своєму товару ідентичність.

Функції пошукової системи Amazon повністю засновані на жорстких індексах. Коли користувач здійснює пошук на сайті, йому або їй надається наступний список можливих категорій, з яких можна вибрати:

Коли користувач здійснює пошук на сайті, йому або їй надається наступний список можливих категорій, з яких можна вибрати:

Коли користувач виконує пошук без визначення категорії, можливі кілька результатів -


Невелике дослідження показує, що Amazon тільки підтримує певні індекси за те, що вони вважають змішаним пошуком.

Змішані індекси пошуку в США

 • Одяг
 • Автомобілі
 • Книги
 • DVD
 • Електроніка
 • GourmetFoot
 • Бакалія
 • HealthPersonalCare
 • Домашній сад
 • Кухня
 • Музика
 • PCHardware
 • Взуття
 • Програмне забезпечення
 • Спортивні товари
 • Інструменти
 • Іграшки
 • VHS
 • Відео ігри

У цьому випадку категорія техніки, яка з'явилася в пошуку холодильників, не підтримується, що, ймовірно, є причиною того, що ми бачимо альтернативні результати Amazon, а не поєднані результати. Змішаний пошук лише коли-небудь знайде індикатори, що підтримуються змішаним пошуком.

Що це означає? Незалежно від того, яка з цих трьох прикладів використовується для вашого продукту, вибір неправильного індексу може повністю виключити вас з результатів пошуку. У цьому випадку оптимізація завершена; Ви вже програли гру ще до початку.

Винятки з правила

97,8% продуктів, які ми розглянули в нашому дослідженні, з'явилися лише в одному пошуковому індексі. Це залишає 2,2% продуктів, які якимось чином перераховані в декількох пошукових індексах.

Матрац для дитячого ліжечка, який ми розглянули раніше, є винятком із правила, оскільки він перерахований як в категорії дитини, так і в домашніх і кухонних категоріях.

На жаль, не існує жодних ознак того, як ці продукти знаходять свій шлях у численних індексах. Продавець (або постачальник у цьому відношенні) не може перелічити продукт у кількох індексах.

Наша перша схильність полягала в тому, що це те, що Amazon робив за лаштунками. Якщо це було так, ви вважаєте, що неприродно великий відсоток цих продуктів буде відвантажено та продано компанією Amazon.com. При ближчому огляді, однак, лише 48,5% цих «виключень» продуктів поставляються і продаються Amazon. Хоча це вище середнього (близько 35,5%), це навряд чи є очевидним доказом.

Однак дуже очевидно, що продукти, перераховані в більш ніж одній категорії, мають значно більше впливу, ніж ті, що перелічені лише в одній категорії.

У середньому ми побачили, що ці продукти «виключення» з'являються для 7,29 пошукових запитів порівняно з 2,05 пошуковими запитами для тих, хто тільки перераховується в одній категорії. Три фактори можуть перебільшити цей розрив:

 1. The методології нашого дослідження зосереджено на побудові різноманітних термінів голови, а потім на кластерах з довгим хвостом за пошуковим вузлом.
 2. Цей набір продуктів є самовибірним і, за визначенням, вони повинні з'являтися принаймні для двох термінів, які повинні бути включені в сегмент.
 3. Можливо, існує велика кількість продуктів, перелічених у більш ніж одній категорії, що не було знайдено в нашому дослідженні через низьку видимість.

Слово обережності: якщо ви не отримаєте благословення Amazon на розміщення продукту в декількох категоріях, ми вважали б це технікою чорної капелюхи SEO, просто тому, що ви б не робили з довгостроковими цілями Amazon і вважається спамом внутрішні команди.

Виконання

Якщо ви не можете перемогти їх, приєднайтеся до них.

Наступним найбільшим фактором у результатах пошуку є відносини вашої компанії з Amazon. Спочатку розглянемо параметри:

 • Amazon Shold & Sold - У цьому випадку у вас є відносини постачальника з Amazon. Ви продаєте продукт Amazon за оптовими цінами, і Amazon продає його за будь-яку роздрібну ціну, яку вони вважають доцільною.

 • Продана третя сторона, Amazon Fulfilled - Це типовий консигнаційний зв'язок. Продукт все ще повністю належить продавцю третьої сторони, але він перебуває на складі Amazon, який готовий до вибору та відвантаження, коли його замовляють. Amazon називає цю програму Fulfillment Amazon (FBA). У більшості випадків це найкращий шлях для торговця продавати преміум-продукцію безпосередньо споживачеві.

 • Третя сторона відвантажена і продана - це типові відносини із падінням судна. Товар продається на Amazon.com, але знаходиться на складі продавця. Після розміщення замовлення третій продавець вибирає та відправляє товар.

ПРИМІТКА: У травні 2015 року Amazon представила Продавця Prime, яка робить деякі товари відвантажені від вибору продавців, які мають право на Prime, але це все ще є винятком, а не правилом.


Це може здатися сприятливим вибором для Amazon SEO, але ми виявили, що виконання насправді має одне з найбільших кореляцій з рейтингом пошуку.

Мало того, що Amazon.com продається і продається, вони мають відносно сильну позитивну кореляцію, але обидві сторонні опції також мають негативні кореляції.

Як і в будь-якому дослідженні, ця кореляція не обов'язково дорівнює причинності. Amazon звинувачується у виборі кращих предметів, які будуть продаватися Amazon, тому можливо, що позитивна кореляція, яку ми бачимо, є лише вторинним ефектом від вибору Amazon продавати топ-продавців.

На діаграмі нижче ми розглянемо кількість товарів, що поставляються і продаються Amazon за рейтингом продажів.

Ви можете бачити, що Amazon має тенденцію до реалізації продуктів, що краще продаються. Тенденція ще більш очевидна, коли ви дивитеся на відсоток продуктів, проданих Amazon.com, у порівнянні з їхніми видачами.

Аргумент кореляції проти причинності тут може йти в колах. Але головний винос, який ми маємо, це:

 • Дозволяючи Amazon відправляти і продавати ваш продукт, це відбувається з зерном, а не проти зерна, оскільки він найкраще підходить до довгострокових цілей клієнтів Amazon, а також до фінансових інтересів.
 • Як професіонали SEO, ми знову і знову вивчали, що рух проти зерна з Google, як правило, є програшною битвою, навіть якщо існують короткострокові прибутки. Ми вважаємо, що те саме є і продовжуватиме бути вірним для Amazon.
 • У цій статті на Moz.com, SEO експерт Ренд Фішкін пояснює чому співвідношення , а не тільки причинно-наслідковий зв'язок, важливі для професіоналів SEO (і маркетологів у цілому). Коротше кажучи, Фішкін стверджує, що навчання від “кращих” компаній варто, навіть якщо те, що ви вивчаєте, не є точним причинним чинником, що веде до збільшення кількості видань.

Отже, чи є виконання безпосередньо чи не впливає на результати пошуку, є спірним питанням; дані показують достатньо сильну кореляцію для того, щоб це було важливим обговоренням для будь-якої стратегії облікового запису Amazon.

Ми не тільки бачимо цю тенденцію з елементами, які поставляються та продаються компанією Amazon.com, але ми також бачимо це в цілому з правом на прайм.

Раніше ми встановили, що випускаючи Amazon на продаж і продаємо ваш продукт, ми збираємося «з зерном», і те ж саме можна сказати і про преміум права.

У цьому випадку це означає забезпечення первинної придатності шляхом встановлення відносин постачальника або FBA з Amazon - або після того, як новий продавець має перші відносини, які ще перебувають у стадії становлення.

Ключові слова

Не всі ключові слова створені рівними.

Що стосується кореляції з ключовими словами та видачами, ми бачили найсильнішу кореляцію з назвами продуктів. Це не дивно, оскільки ми маємо пряме підтвердження від Amazon, що ключові слова в назві продукту є фактором ранжування.

Наш показник, який описує якість відповідності ключового слова в назві продукту, має найсильнішу кореляцію, що означає, що чим ближче ви використовуєте ключові слова саме в назві продукту, тим краще.

Дивно, однак, ми не бачили сильної кореляції з ключовими словами точного відповідності у назві продукту. Однак це може посилюватися низькою популярністю ключових слів з точною відповіддю, що з'являються в назвах продуктів.

Нижче наведено графік частоти точних збігів, знайдених у ключових словах за довжиною запиту.

Примітка щодо довжини

Велика кількість існуючих порад SEO Amazon пропонує ключове слово заповнення назви продукту, але ми радимо замість ключових слів за ціною за клік.

Раніше ми визначили, наскільки сильним є співвідношення збуту з SERP, що означає, що два інших відомих маркетингових показника опосередковано співвідносяться з кращими видачами. Вони є:

 • Рейтинг кліків
 • Обмінний курс


Хоча може бути і так, що ви можете націлити широкий спектр термінів на назву продукту, це може бути контрпродуктивним, якщо ви відмовляєтеся від рейтингу кліків на найбільш релевантних термінах в обмін на спроби з'являтися для широкого кола ключових слів.

До того ж, схоже, немає жодних підтверджуючих доказів, які свідчать про те, що довгий заголовок продукту з набором ключових слів призводить до рейтингу декількох пошукових запитів. Насправді, найбільш продавані продукти, здається, мають невеликий ухил до коротких назв продуктів.

Ми розглянули 1% продуктів, які з'явилися для найширшої колекції пошукових запитів; ці продукти з'явилися в результаті для 15 або більше пошукових запитів в нашому дослідженні, на дуже широкому наборі термінів. У середньому ці назви продукту складали всього 77 символів, а 84,2% назв продукту мали менше 110 символів. Причина, з якої ми вибрали 110 символів, полягає в тому, що Amazon, здається, скорочує назви продуктів після приблизно 110 символів на робочому столі (хоча це ймовірно залежить від розміру символів). Якщо ми подивимося на 99-й процентиль найпопулярніших продуктів на Amazon, ми бачимо, що 89% їхніх назв продукту мають менше 110 символів на робочому столі.

Нижче наведено графік відсотка назв продукту, який складався з 110 символів або менше за показник рейтингу продажів:

Якщо ми подивимося на мобільний, ми бачимо назви продуктів, які скорочуються приблизно до 74 символів у програмі Amazon, і приблизно 81 символ у мобільному Інтернеті.

Мобільний Інтернет:

Додаток для мобільних пристроїв:

Додаток для мобільних пристроїв:

В той час, як все ще тільки дивився на 99-й процентиль найбільш продаваних товарів на Amazon, ми підрахували, що 71,5% цих продуктів мають назви продуктів, які мають 74 символи або коротше.

Це говорить нам, що найбільш продавані продукти на Amazon використовують назви для чіткого повідомлення продукту споживачеві, замість того, щоб використовувати їхні назви для отримання переваг у пошуку Amazon.

Ми не можемо спростувати думку про те, що заголовок, що містить ключові слова, може дозволити вам ранжувати на найрізноманітніші терміни, але ми можемо остаточно сказати, що найпопулярніші виконавці Amazon не користуються цією тактикою. Замість цього вони, здається, мають невеликий ухил до більш короткого назви продукту, який краще підходить для рейтингу кліків.

Враховуючи це спостереження та ті, що були до нього, ми б виступали за використання ключових слів у назві продукту, але в кінцевому підсумку оптимізуючи показник кліків.

Про продукцію «Дитина»

Надзвичайно важливо знати, що для варіанта продукту Amazon автоматично знайде дитину ASIN і відобразить її в результатах пошуку, коли запит є актуальним. Наприклад, цей пошук "ковдра" показує цей продукт з повним / королевим розміром у назві продукту. Однак, якщо ми змінюємо пошуковий запит, щоб бути "червоним ковбойним близнюком", тепер ми побачимо той самий список продуктів з заголовком продукту ASIN з двома розмірами і червоним зображенням.

З цієї причини ми заохочуємо професіоналів Amazon SEO використовувати спеціальні символи, такі як дефіс, дужки та труби, щоб допомогти структурувати назву продукту, що швидко передає споживачеві найважливіші відомості. Але також слід пам'ятати, що підтримка зображень і назв для кожного простого ASIN, прикріпленого до продукту, є критичною.

Опис і функції

Згідно з нашими даними, використання ключових слів у описі та функціях, здається, не має дуже сильного впливу на результати пошуку. Ми також знаємо з власного опису релевантності рангу Amazon, що їх алгоритм розглядає використання ключового слова в полі опису. Іншими словами, використання ключових слів у полях опису та функцій може призвести до індексування вашого продукту для даного ключового слова, але використання ключових слів у цих полях не має суттєвого впливу на рейтинг більш конкурентних пошукових термінів. З цієї причини ми рекомендуємо використовувати поля опису та функцій переважно для цих двох цілей:

 1. Перш за все, для перетворення: ці поля повинні сприяти найбільш привабливому продукту. Поля опису Amazon підтримують базовий HTML, тому слід розглянути можливість використання його для методів копіювання, таких як розриви рядків і маркіровані списки.

 2. Оптимізація пошуку за довгим хвостом: подібно до основного тексту даної статті та традиційних пошукових систем, поля опису та функцій Amazon показуватимуть продукти для ключових слів, тому відповідна копія може допомогти вашому продукту підібрати різні ключові слова, які ви не могли б були.

Наприклад, це Віджет Nano USB Wi-Fi сумісний з Raspberry Pi, популярною комп'ютерною платою для комп'ютерів та роботів. Цей пункт наразі займає 9-е місце за пошуком “USB Wi-Fi malina pi”, і він робить це без згадування Raspberry Pi у назві продукту.

Це, швидше за все, як ми оптимізуємо продукт, якщо використання з Raspberry Pi буде лише невеликою часткою цільового ринку продукту.

Реклама

"Органічна" за ціною.

У сучасному SEO, органічний і платний пошук теоретично мають церковні і державні відносини. Тобто вони є окремими дисциплінами, і платна реклама не повинна впливати на органічні результати пошуку.

У Amazon SEO, однак, рейтинг продажів має такий значний вплив на SERP, що органічні рейтинги можуть бути, і часто є, опосередковано маніпулювати витратами оголошення.

На нашу думку, це ще один приклад того, чому постачальники Amazon мають значну перевагу над продавцями Amazon. Рекламна платформа постачальників Amazon надає користувачам доступ до рекламних ресурсів, яких немає у продавців, а постачальники також мають значно меншу конкуренцію для цього рекламного простору.

На нашому власному досвіді, ми бачили рекламні кампанії постачальників Amazon, які надають більш ніж 100: 1 прибутку на рекламні витрати з половиною мільйона продажів за один місяць. Це масштаб і повернення, які повинні отримати будь-який продавець схвильований. Звичайно, ринок для постачальників також може бути дуже конкурентоспроможним, але ми також знаходимо значно більш ранні можливості для користувачів на платформі оголошень постачальника, ніж платформа продавців.

Знижки

Менше - більше, але не набагато.

Amazon постійно потрапляє під напад на його цінову політику, що викликає питання - чи мають знижки значення для Amazon SEO?

Коротше кажучи, наше дослідження виявило позитивну кореляцію між більшими знижками та кращими видачами. Однак значення R для цього співвідношення було лише 0,04, що є відносно невеликим порівняно з деякими іншими факторами, які ми обговорювали. Ви можете бачити всі значення R в кореляції цього звіту.

Це парадоксально відзначити, що, як часто Amazon вважається роздрібною торгівлею зі знижками, ми виявили, що 5,2% продуктів, які ми вивчали, насправді продавалися вище за перелік цін. (44,5% продукції було продано зі знижкою в порівнянні з ціновою ціною.) Ось як виглядає розподіл знижок:

У цьому випадку припустити будь-яку причинно-наслідковий зв'язок було б досить стрибком. Ось кілька теорій, які могли б пояснити співвідношення:

 • Найбільші продавці залучають багато конкуренції, що часто призводить до цінової війни. У цьому випадку кореляція є скоріше вторинним ефектом конкурентного характеру провідних продуктів.
 • Ціна за лідерами надається лише тоді, коли ціна продажу нижча за перелік. Це означає, що наше дослідження виявилося нездатним врахувати негативні знижки (продаж вище ціни в списку). Це призводить до скасування результатів на користь знижок.
 • Можлива психологічна користь від продажу нижче ціни. Якщо знижки спонукають споживачів завершити свої покупки, це буде збільшення продажів. Знову ж таки, кореляція була б вторинним ефектом, пов'язаним з рівнем продажів.
 • Сукупність вищевказаних факторів.

Враховуючи відсутність сильної кореляції та незручності того, що викликає зв'язок між знижками та видачами, ми не рекомендуємо розміщувати продукти зі знижкою просто для цілей SEO.

Оптимізація

Amazon SEO має ефект сніжок.

Хоча «оптимізація» не є фактором ранжирування сама по собі, дуже важливо розуміти, що коли мова йде про SEO Amazon, оптимізація подібна сніжному. Більш конкретно, оскільки рейтинг продажів настільки сильно впливає на потенціал даного продукту, що досягається рейтингом, є оптимізація сторінки деталізації продукту.

Незалежно від того, чи впливає оптимізація на конверсію або пошук, якщо це призводить до будь-якого збільшення продажів, експозиція продукту в пошуковій системі також може збільшитися:

Це означає, що оптимізація як для рейтингу кліків, так і для конверсій має непряме, але важливе співвідношення з вашим пошуковим запитом, а оптимізація переоцінки конверсій допоможе вам піднятися до результатів пошуку.

Виключення

Виключено з нашого дослідження.

Через деякі технічні обмеження, що виникли під час збору даних, ми не змогли розглянути кілька важливих показників у нашому дослідженні. Докладніше про те, як ми збирали наші дані, ознайомтеся з методології нашого звіту.

Відгуки

Як більшість з нас знає, Amazon охороняє свої релігійні дані релігійно. У майбутньому, ми сподіваємося, що зможемо вивчити кореляції, які, ймовірно, існують між оглядами продуктів і видачами. Ось кілька конкретних даних, які цікавлять нас:

 1. Середня оцінка
 2. Загальна кількість відгуків
 3. Загальна кількість перевірених відгуків
 4. У тексті рецензії згадується ключове слово
 5. Якісні фактори, такі як тривалість огляду означених відгуків або кількість користувачів, які вважали, що відгук корисний

Пошукові терміни

Коли користувач створює лістинг, він або вона отримують п'ять пошукових полів для заповнення ключовими словами. Оскільки це не загальнодоступне поле, ми не змогли виявити кореляцію між пошуковими термінами та видачами.

Цільова аудиторія

При розміщенні елемента користувачі також можуть вибирати цільову аудиторію, наприклад, підлітки, дорослі, люди похилого віку тощо. Знову ж таки, ці дані не є загальнодоступними, тому вони були виключені з дослідження.

Платинові ключові слова

Це ключові слова, доступні лише платиновим продавцям. Ключові слова призначені для вказівки областей в дереві перегляду Amazon, яку ASIN має знайти в розділі. Ми прочитали багато коментарів на форумах про те, що це одна з найкращих таємниць Amazon, і ми схильні погоджуватися. При цьому, здається, мало відомо про те, як ці ключові слова насправді працюють, і ми не могли їх включити до нашого дослідження.

Що це означає?
Amazon постійно потрапляє під напад на його цінову політику, що викликає питання - чи мають знижки значення для Amazon SEO?