Анонси книг: Олексій Яковлєв, Василь Ткачов. Розкрутка сайтів. Основи, секрети, трюки

Це унікальний посібник допоможе вам вивести ваш сайт на перші позиції видачі пошукових машин Це унікальний посібник допоможе вам вивести ваш сайт на перші позиції видачі пошукових машин. З його допомогою ви крок за кроком освоїте безліч ключових технологій оптимізації та просування сайтів в Інтернеті, навчитеся створювати якісний контент, освоїте інструменти веб-аналітики, отримаєте необхідні знання про особливості роботи пошукових машин, дізнаєтеся, що може вивести ваш сайт в лідери чи погубити його .

Книга містить необхідний і достатній матеріал для самостійного просування інтернет-сайтів будь-якої складності. Дано основи пошукової оптимізації (SEO), викладені сучасні методи SEO, особливості просування в Yandex, Google, Rambler і ін., Описані основні елементи, що впливають на сумісність Сайга з пошуковими машинами. Дано рекомендації з пошуку та аналізу ключових слів, персоналізації пошуку, написання контенту для Сайга, технології аналізу сайтів-конкурентів, робота з сайтами, подібними aweb.ua пропонують послуги розкрутки і оптимізації сайтів.
Розглянуто проблеми пошукового спаму і «чорних» методів оптимізації та особливості продажу товарів через Інтернет. Книга заснована на матеріалах курсів пошукової оптимізації проектів SEO-Study.ru і AllinTop.ru, практичних прикладах з життя, а також відповідях на запитання й відповіді.

У третьому виданні книги, значно переробленому і доповненому найсвіжішими матеріалами, додані нові розділи, що стосуються автоматизації процесу просування сайтів, аналізу ефективності інвестицій, що спрямовуються на просування; інші глави оновлені.

Всього переглядів: