Антивірус для планшета Андроїд - огляд безкоштовних і платних програм (фото, відео)

 1. Завантаження з PlayMarket
 2. Щоб встановити програму
 3. запуск Avast
 4. Огляд умовно-безкоштовних антивірусів
 5. Doctor Web
 6. лабораторія Kaspersky
 7. AntiVirus AVG
 8. Огляд безкоштовного програмного забезпечення
 9. CM Security
 10. Clean Master
 11. DU Speed ​​Booster

Ще кілька років тому ніхто не міг уявити, що вірусні програми з'являться на операційній системі Android, а вже сьогодні власники Андроїд планшета повинні справлятися з навислої загрозою. Благо на ринку програмного забезпечення є величезна кількість найрізноманітніших антивірусів, які можуть забезпечити як комплексний захист і точкову безпеку пристрою.

Завантаження з PlayMarket

Завантажити антивірус власник таблетки може з офіційного інтернет-магазину PlayMarket, мобільний додаток, якого за замовчуванням встановлено на всіх девайсах. Однак, зверніть увагу, що перед використанням необхідно пройти невелику реєстрацію на поштовому сервісі Gmail і отримані в результаті дані, використовувати для створення власного облікового запису.

Однак, зверніть увагу, що перед використанням необхідно пройти невелику реєстрацію на поштовому сервісі Gmail і отримані в результаті дані, використовувати для створення власного облікового запису

Стандартний пошук

Для того щоб швидко відфільтрувати всі програми на сервері по заданому критерію, найкраще скористатися пошуком, що ми зараз і зробимо. Натискаємо на піктограму лупи і в рядку пошуку починаємо набирати назву утиліти, в випадаючому списку вибираємо антивірус.

Натискаємо на піктограму лупи і в рядку пошуку починаємо набирати назву утиліти, в випадаючому списку вибираємо антивірус

В результаті пошуку ми отримуємо досить розгорнуту відповідь, так би мовити, є де розвернутися. Зверніть увагу, що в отриманому списку ви побачите всі програми, які, так чи інакше, відносяться до антивірусного програмного забезпечення.

Щоб встановити програму

Давайте на прикладі програми Avast Mobile Security розглянемо процес установки, який потім можна буде використовувати для завантаження і інших утиліт. У цьому антивірусі для планшета передбачена тільки 30-денна ліцензія на використання. Після закінчення цього терміну планшет буде під загрозою зараження.

Після закінчення цього терміну планшет буде під загрозою зараження

Головна сторінка

На персональній сторінці користувач Андроїд гаджета може отримати детальну інформацію про яке встановлюється додаток, а саме:

 • Короткий і детальний опис;
 • Відгуки та оцінки користувачів;
 • Скріншоти і відео роботи утиліти;
 • Посилання на схожі програми.

Для того щоб завантажити Avast на планшет, необхідно натиснути на зелену кнопку «Встановити», в самому верху сторінки.

Для того щоб завантажити Avast на планшет, необхідно натиснути на зелену кнопку «Встановити», в самому верху сторінки

підтвердження вибору

Після натискання на кнопку з'явиться вікно: в ньому у вигляді списку будуть представлені пункти операційної системи Андроїд, до яких антивірус вимагає доступ. Якщо ви згодні на надання таких можливостей, натискайте «Прийняти» і чекайте поки він встановиться.

Зверніть увагу, що такий перелік вимог стандартний для майже будь-якого сервісного додатка, тому шукати щось менш вимогливе практично марно.

запуск Avast

Установка займе не більше 2-3 хвилин, все залежить від швидкості з'єднання інтернету. Після завершення процесу на місці кнопки «Встановити» з'явиться кнопка «Відкрити» її і натискаємо для запуску Avast.

Після завершення процесу на місці кнопки «Встановити» з'явиться кнопка «Відкрити» її і натискаємо для запуску Avast

головне вікно

Цей антивірус має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Основні модулі розбиті на пункти, тому отримати до них доступ не складе труднощів.

Налаштування сканування

Користувачеві надається можливість включити автоматичне сканування або самостійно вказати час і дату, який тип виберіть ви - це особисто ваше рішення, на кінцевий результат - це ніяк не впливає.

Користувачеві надається можливість включити автоматичне сканування або самостійно вказати час і дату, який тип виберіть ви - це особисто ваше рішення, на кінцевий результат - це ніяк не впливає

Зверніть увагу, що встановлена ​​версія Avast є пробною, а тому доведеться витратитися на покупку розширеної ліцензії. Купівля premium ліцензії відкриє перед власником інші модулі безпеки:

 • Резервне копіювання;
 • Блокування програм і реклами;
 • Захист від крадіжки;
 • І багато багато іншого.

Крім вбудованих модулів, компанія Avast пропонує установку додаткових утиліт, які забезпечать захищене Інтернет-з'єднання і зміну мережевої адреси девайса.

Огляд умовно-безкоштовних антивірусів

Використовуючи вишерассмотренние інструкцію по установці програм, на Андроїд планшет можуть бути встановлені і інші утиліти, що забезпечують мінімальну або середню захист пристрою. Всі вони вам знайомі по використанню на персональних комп'ютерах, а тому вибрати, який антивірус підходить конкретно вам буде нескладно.

Doctor Web

Це досить потужний антивірус за плечима, якого більше 20-років практики забезпечення безпеки комп'ютерних пристроїв різних типів. Додаток не схоже на інші популярні утиліти - це і робить його унікальним на ринку. Якщо інші компанії намагаються забезпечити свої програми всілякими додатковими модулями, то Doctor Web дотримується старих традицій, а саме удосконалить і покращує механізми сканування.

Якщо інші компанії намагаються забезпечити свої програми всілякими додатковими модулями, то Doctor Web дотримується старих традицій, а саме удосконалить і покращує механізми сканування

головне вікно

На превеликий жаль, після установки на Андроїд, ви зможете користуватися ним тільки протягом 14 днів, після закінчення терміну будуть повністю припинені будь-які оновлення вірусних баз і самого додатка.

рівні сканування

Користувачеві як і раніше надається на вибір три рівня сканування, чим вище рівень, тим якісніше і детальніше ПО просканує файлову систему. Якщо говорити про платну версії, то в ній функціональні можливості більш розширені, але не перевантажені модулями, тому Doctor Web успішно балансує між якістю і функціональністю.

лабораторія Kaspersky

Це скоріш за все, найвідоміший і впізнаваний антивірус на просторах Росії, так як є вітчизняною розробкою, з майже 18-річним стажем. Однак, компанія не зупинилася на російському ринку, а пішла далі і тепер її ПО використовується більш, ніж в 200 країнах світу.

Kaspersky і Avast мають схожу маркетингову політику, тобто в базових версіях функціональні можливості програми значно обмежені, але при покупці ліцензії компанія надає:

 • Блокування сайтів і вірусної реклами;
 • Фільтрацію повідомлень;
 • Систему антизлодій;
 • Фільтрацію веб-трафіку;
 • Низький рівень споживання енергії;
 • І багато іншого.

Функціональні можливості

Природно, що мобільна версія програми для Андроїд, менш функціональна, ніж ПО для персональних комп'ютерів, але розробники компанії щорічно покращують свій продукт, тому незабаром можна буде спостерігати великі зміни на ринку програмного забезпечення.

AntiVirus AVG

І наостанок розглянемо ще один умовно-безкоштовний антивірус, який також, слідуючи сучасним тенденціям, пішов по шляху легкого опору, тобто поєднав у собі дуже багато всіляких модулів безпеки.

Але знову ж таки, більша їх кількість буде доступно тільки після покупки відповідної ліцензії. Деякі можливості цієї програми:

 • Повна перевірка файлів, програм і підключених носіїв інформації;
 • Безпечний інтернет-серфінг;
 • Система захисту персональної інформації;
 • Управління зарядом акумулятора;
 • Контроль трафіку;
 • Та інше.

Детальна інформація

Як бачите, крім своїх першорядних завдань, ця утиліта бере на себе і функції сервісного додатка для підвищення продуктивності Андроїд-планшета, збільшення пам'яті і повну оптимізацію для коректної роботи.

Огляд безкоштовного програмного забезпечення

Цілком природно, що поряд з платними додатками для забезпечення комплексного захисту гаджета, можна без проблем скачати і безкоштовний антивірус, який нічим не гірше іменитих компаній, а іноді навіть краще і надійніше. Ви запитаєте чому безкоштовний? Швидше за все розробники живуть за рахунок реклами і партнерських програм, коли вас просять, як бонус встановити якийсь додаток, ви з цим вже стикалися.

CM Security

Цей антивірус отримав «золоту» медаль від незалежної німецької компанії, яка щорічно проводить різнопланові тести для визначення кращого захисного додатки. Отримані нагороди можна порівняти з Оскаром в кіноіндустрії, тому ви зобов'язані спробувати цю утиліту в роботі.

Крім всебічного сканування, CM Security в автоматичному режимі проводить збірку і очищення сміття, тобто непотрібних або підозрілих файлів, а також з дозволу користувача видаляє всю історію відвідування браузера.

Крім всебічного сканування, CM Security в автоматичному режимі проводить збірку і очищення сміття, тобто непотрібних або підозрілих файлів, а також з дозволу користувача видаляє всю історію відвідування браузера

виправлення вразливості

Цей антивірус в автоматичному режимі проводить щоденне сканування системи, а також перевіряє всі встановлювані додатки, тому Андроїд девайс буде в повному захисті.

Clean Master

Це відмінне доповнення до вищерозглянутого додатком, так як ці дві програми розробила одна компанія. Тому дует цих двох утиліт забезпечить всебічний захист планшета, як від вірусів, так і від сміття або непотрібних файлів, які «залітають» в систему під час веб-серфінгу.

Тому дует цих двох утиліт забезпечить всебічний захист планшета, як від вірусів, так і від сміття або непотрібних файлів, які «залітають» в систему під час веб-серфінгу

прискорення пам'яті

Ця безкоштовна утиліта допоможе підтримувати девайс в працездатному стані.

Варто відзначити, що багато досвідчених користувачів віддають перевагу саме сукупності кількох програм, які забезпечують всебічний захист, ніж одному громіздкому додатком.

DU Speed ​​Booster

Також не є антивірусом з першорядних цілей, але при цьому абсолютно безкоштовний для використання. До складу входить досить потужна система сканування і видалення вірусного ПЗ. Як бачите, все йде до того, що незабаром як таких антивірусів, в класичному уявленні не буде, їх місце займуть більш мобільні та функціональні оптимізатори.

В одне натискання утиліта виконує:

 • Загальна прискорення системи;
 • Очищення пам'яті;
 • Завершення фонових завдань;
 • Перевірку системи на наявність троянів і всіляких вірусів.

В принципі додатки такого типу між собою дуже схожі, тільки кожен з них використовує свої алгоритми пошуку та усунення проблем.

Кращий антивірус для Android

Ви запитаєте чому безкоштовний?