ASO, просування мобільних додатків в App Store і Play Market

  1. Основні етапи ASO-оптимізації
  2. Налаштування рекламних кампаній в Search Ads

ASO (App Store Optimization) - послуга, покликана збільшити конверсію з перегляду сторінки в установки, а також збільшити видимість додатки в категорійних топах маркету. Поряд з контекстної і таргетированной рекламою, а також разом з PR-просуванням, це забезпечує зростання кількості органічних установок. Компанія AdFISH рада запропонувати вам професійні послуги з виконання ASO для мобільного застосування в Google Play і App Store.

Основні етапи ASO-оптимізації

Завдяки використанню професійних інструментів ASO-фахівців, реалізується ефективний приріст органічних установок в мобільних додатки й ігри, а значить, що додаток стає помітнішою, простіше знаходиться при пошуку і частіше встановлюється. ASO просування є комплексною послугою, тому обов'язково виконується в кілька важливих етапів, серед яких:

  • ASO (App Store Optimization) - послуга, покликана збільшити конверсію з перегляду сторінки в установки, а також збільшити видимість додатки в категорійних топах маркету

    Аналіз конкурентів і ASO-аудит

  • Розробка стратегії оптимізації

  • Складання сематіческімі ядра

  • Оптимізація опису і назви

  • Оформлення сторінки додатка

  • Закупівля якісних відгуків

На етапі аналізу і aso-аудиту виявляються слабкі місця в додатках конкурентів, збирається інформація про тренди і залежностях, якими користуються вже визнані бренди. Дуже важливо, щоб вся бібліотека ключових слів була складена максимально якісно і детально з урахуванням локалізації та експансії. Необхідно, щоб назва не перевищувало 255 символів і при цьому було максимально простим і структурованим, з огляду на все ASO-рекомендації

Отрісовка якісних скріншотів, іконок, а також виконання А / Б тестування всіх матеріалів для того, щоб зробити ці елементи найбільш ефективними і конверсійними.

Потрібно розуміти, що важливим фактором є відгуки і наявність ключових слів в отизвах. Так, чим більше правильних відгуків з позитивними оцінками, тим краще позиції вашого застосування в пошуковій видачі, вище більша ймовірність, що ваш проект помітять і встановлять.

Налаштування рекламних кампаній в Search Ads

Компанія AdFISH пропонує вигідні умови співпраці підприємцям, які запустили власне мобільний додаток і хочуть виконати його якісне просування і налаштувати кампанії в Search Ads. Залежно від наявного у вас бюджету, ми готові виконати цю роботу як на платній основі, так і розглянути інші умови співпраці, виконавши роботу на партнерських умовах. Причому зможемо виконати як весь комплекс послуг, так і частково допомогти тільки по одному з потрібних вам напрямків.

Будучи молодою і амбітною командою фахівців своєї справи, ми зацікавлені в сумлінному виконанні нашої роботи. Тому завжди індивідуально і відповідально підходимо до вирішення кожного завдання, пропонуючи її виконання на вищому рівні.

от 2000 білоруських рублів