Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Аудит сайту - Що це таке і навіщо потрібен для доопрацювання

 1. ЯК АУДИТ ДОПОМАГАЄ ПРОДАЖІВ?
 2. ЯКІ ЗАВДАННЯ ВИРІШУЄ АУДИТ САЙТІВ

Аудит сайту - це аналіз інтернет ресурсу, з метою усунення перешкод для успішного розвитку проекту, збільшення продає здатності сайту  Багато веб-майстри досі не приділяють належної уваги аналітиці, через що страждає за підсумком клієнт Аудит сайту - це аналіз інтернет ресурсу, з метою усунення перешкод для успішного розвитку проекту, збільшення продає здатності сайту
Багато веб-майстри досі не приділяють належної уваги аналітиці, через що страждає за підсумком клієнт. Аналіз допомагає знайти проблемні місця на сайті, які заважають йому підніматися в пошуку, зробити сайт швидким, зрозумілим і легким в обігу, реально збільшити продажі за підсумком.
Якщо на початковому етапі не провести аудиторську перевірку сайту, то всі зусилля по рекламі і розкрутці можуть виявитися марними!

ЯК АУДИТ ДОПОМАГАЄ ПРОДАЖІВ?

 • З нашого досвіду аудиту сайтів, дуже поширена ситуація, коли сайт раніше просували непрофесіонали, які не спромоглися виконати всі важливі настройки на самому сайті. І потім діючи звичними методами, наприклад, розміщуючи тематичні статті на сайті і закуповуючи посилання на нього, вебмастера не отримували результату. Гроші клієнта в розкрутку вкладаються, але через проблеми, таких як неунікальні крадені тексти, низька швидкість завантаження сторінок або віруси на сайті - відвідуваність не росте, відповідно і продажів немає.
 • Аудит допомагає знайти підводні камені, небезпечні для бізнесу. Наприклад, складна кошик в інтернет магазині може знижувати продажу на 30-50%. Або проблеми на хостингу можуть бути причиною того, що сайт періодично недоступний - і люди перейшовши на сайт, чекають чекають чекають поки він завантажиться, і просто закривають сайт, переходячи на сайти Ваших конкурентів.
 • За результатами аналізу сайту формується стратегія його просування. Саме стратегія визначає по яких запитах потрібно вийти в ТОП, які методи використовувати для досягнення мети, як розподілити зусилля в часі, тому що розкрутка сайту процес тривалий.

На скріншоті нижче видно ситуація, коли через неякісну хостингу, сайт ставав періодично недоступний (на нього неможливо було зайти). Некомпетентний вебмастер не відстежував повідомлення про ці випадки, і сайт поступово став втрачати рейтинги, позиції в пошуку, стала падати відвідуваність. Сайт передали до нас на аудит - за підсумком перевірки прийняли рішення про переїзд сайту на новий більш надійний хостинг, ситуація нормалізувалася, сайт знову почав рости.

На скріншоті нижче видно динаміка того ж сайту - значення рейтингу ТИЦ (рейтинг від Яндекса). Почастішали проблеми з хостингом викликали зниження рейтингу.

Також негативно недоступність сайту відбилася на його відвідуваності. Скріншот падіння числа переходів на сайт представлений нижче

ЯКІ ЗАВДАННЯ ВИРІШУЄ АУДИТ САЙТІВ

Тут ми трохи розповімо про те, як проводиться аудит командою ImtecSEO .
Різні фахівці і компанії проводять аудит по своєму. Адже немає єдиної форми, інструкції та порядку з аудиту сайтів. Ми за роки роботи склали свою систему, свій список перевірок, які по пунктам виконуються на кожному сайті при комплексному просуванні.

Логіка нашого аудиту така:
1. Аудит є обов'язковою умовою нашої роботи з розкрутки сайту. Це перевірено вже сто разів - повний розбір сайту на гвинтики перед початком просування на порядок піднімає ймовірність успіху.
2. Знаючи вимоги пошукових систем Google і Yandex до сайтів, ми прагнемо виконати всі вимоги на сайті клієнта. Гугл враховує при оцінці якості сайтів близько 200 факторів, Яндекс - близько 800 факторів.
3. Вивчаючи бізнес клієнта і використовуючи попередній досвід, ми робимо сайт зручним і затребуваним саме для цільової аудиторії. У кожного бізнес своя унікальна ніша, товар, регіон, клієнти. Тому немає універсального рішення - кожен раз ми створюємо новий рецепт успіху.

Позначимо основні напрямки робіт

 • Технічний аналіз сайту. Тут працюють програмісти - вони досконально риються в коді сайту, в пошуках проблем, нестиковок, накладок гальмують роботу сайту або працюють не належним чином. Після всіх налаштувань, сайт вже не буде мати технічних перешкод для розвитку.
 • SEO аудит сайту. Це зона відповідальності сеошників або SEO фахівців по розкрутці. Якщо просуванням займалися раніше недосвідчені вебмастера, то вони могли заподіяти сайту шкоду. І в цілому, оптимізаційна робота на самому сайті повинна займати 70% загального обсягу робіт, особливо перші 3 місяці. Крім перевірок налаштовується збір статистики сайту - це вкрай важливі дані, які допоможуть надалі збільшувати ефективність рекламних витрат.
 • Аудит юзабіліті і оцінка дизайну. Юзабіліті - це зручність користування сайтом. Якщо на вашому сайті неможливо знайти контактний номер телефону або на фотографіях неможливо розглянути товар, то нема чого дивуватися, що немає продажів. Досвідчені фахівці складуть список рекомендацій і впровадять покроково все поліпшення.
 • Маркетинговий аналіз. Цей напрямок аудиту для клієнтів з бюджетом вище середнього. Маркетолог проводить аналіз конкурентів, аналіз Вашої пропозиції (товарів, послуг) і на основі знання інтернет технологій формує план вдосконалення Вашого сайту і сервісу, щоб відірватися від конкурентів, бути кращими.
 • Аудит рекламних кампаній. Оцінка раніше проведених рекламних кампаній проводиться за бажанням клієнта, цю послугу можна замовити окремо. Якщо Ви раніше замовляли інтернет рекламу, і хочете перевірити її ефективність, наші фахівці допоможуть розібратися в цьому.

Повноцінний аудит сайту може займати від 2 тижнів до місяця. І він є обов'язковою процедурою комплексного просування бізнесу в інтернеті .

У цій статті ми розглядали скріншоти статистики одного з сайтів наших клієнтів. І наостанок покажемо ще один скріншот - як почав себе вести рейтинг від Яндекса ТІЦ після всіх робіт по оптимізації сайту. З нуля він піднявся до 70!

З нуля він піднявся до 70

ЯК АУДИТ ДОПОМАГАЄ ПРОДАЖІВ?
ЯК АУДИТ ДОПОМАГАЄ ПРОДАЖІВ?