Barnacle SEO: Що це таке і як це можна використовувати?

  1. Як ви починаєте використовувати SEO Barnacle для місцевих SEO?
  2. Створити профілі каталогів, які мають вплив

Barnacle SEO була навколо вже деякий час, але це робить велике повернення. Буде Скотт акредитований на те, що винайшов назву як альтернативу "паразитному SEO".

Суть SEO-крамниці найкраще визначає сам Волл Скотт, коли він каже, що SEO Barnacle:

"Приєднання до великого нерухомого об'єкта і очікування клієнтів у потоці".

Ви бачите, це досить очевидно, що великі веб-сайти будуть залучати більше трафіку в своїх видачах порівняно з невеликими веб-сайтами. Таким чином, само собою зрозуміло, що ви можете отримати більше відвідувачів на свій веб-сайт, якщо ви приєднали його до іншого веб-сайту, який має більший трафік, наприклад, список Angie's, Google+ або Yelp. Коротше кажучи, Barnacle SEO це процес нанесення вашого сайту на великі сайти, які відомі як Barnacle SEO.

Наприклад, якщо ви працюєте на сантехніці Cleveland, ви, швидше за все, потрапите на першу сторінку і отримаєте зауваження потенційних клієнтів, якщо ви включите свій сайт у найдоречнішу місцеву категорію Yelp.

Як ви починаєте використовувати SEO Barnacle для місцевих SEO?

Перш ніж навіть прикріпити ваш сайт до великого сайту, вам потрібно знати конкретні сайти, які допоможуть вам досягти успіху у ваших починаннях. Загальновідомо, що деякі локальні сайти в певних категоріях матимуть вищий рейтинг, ніж інші, крім того, що вони створюються по-іншому.

Почніть з пошуку за певними ключовими словами в залежності від категорії, на яку потрапляє ваш бізнес (або в центрі уваги місцеві SEO стратегії), щоб визначити веб-сайт, який найкраще відповідає вашим потребам. Розташовуйтеся тільки на веб-сайтах з постійними результатами. Почніть з пошуку за певними ключовими словами в залежності від категорії, на яку потрапляє ваш бізнес (або в центрі уваги   місцеві SEO   стратегії), щоб визначити веб-сайт, який найкраще відповідає вашим потребам

Хоча ви можете використовувати Yelp для початківців, немає ніякої шкоди для розширення пошуку на інші веб-сайти, такі як Google +, Yahoo Local, список Angie's List та City Search, а також YellowPages. Приступіть до створення облікового запису та створення бізнес-профілю після встановлення певного місцевого каталогу.

Створити профілі каталогів, які мають вплив

Очевидно, що перша річ, яку потрібно зробити після створення профілю компанії, - це оптимізувати його. Google+ Local буде гарною платформою для визначення вашого місцевого пошукового оптимізації бізнесу.

Переконайтеся, що вся надана інформація в кожному створеному вами профілі є поточною та синхронізованою. Ви, звичайно, не хочете плутати пошукові системи з різними профілями, що, в свою чергу, означає, що ви не будете використовувати в повному обсязі переваги, які поставляються з SEO-мережею.

Деякі основні відомості, які необхідно знайти в профілі, включають назву компанії, контакт, час відкриття та закриття, а також посилання на веб-сайт. Крім того, повідомте відвідувачів вашого сайту про свій бізнес, продані продукти та запропоновані послуги. Це можна зробити за допомогою відео та зображень.

Не забувайте переглядати свій профіль, коли ви знаходитесь на ньому, що може значно допомогти підвищити вашу видимість в межах великого сайту та в загальних виданнях.

Ви повинні бути терплячими для SEO, щоб вступити в силу, не кажучи вже про те, що створення профілів на різних сайтах каталогу може бути нервовим справою. Однак, враховуючи, що ви не платите нічого за ці сайти, ваш час і зусилля, безумовно, будуть винагороджені в довгостроковій перспективі.

Якщо ви запускаєте малий бізнес будь-якого характеру, ви обов'язково знаєте, що отримати помічені серед великих об'єктів в Інтернеті може бути важко. Проте, завдяки барникові SEO компанії Traverse City Ви все ще відчуваєте присутність в Інтернеті, і краса в тому, що ця стратегія дешева, особливо якщо у вас є обмежені ресурси.

Якщо ви хочете побачити оригінальний джерело за допомогою SEO, перевірте цю статтю самого Волі Скотта.

Як ви починаєте використовувати SEO Barnacle для місцевих SEO?
Як ви починаєте використовувати SEO Barnacle для місцевих SEO?