Безкоштовні інструменти SEO з першого погляду

  1. Що може зробити перевірка IP-адрес?
  2. Перевірка мертвих посилань (знайдіть непрацюючі посилання)
  3. Інші інструменти SEO (зовнішні)
  4. SEO або професійний онлайн-маркетинг хотів?

Крім фактичного Перевірка зворотних Ми пропонуємо два інноваційні та корисні інструменти для повсякденного життя веб-майстрів. Як звичайно безкоштовно! Це буде "IP Checker", а також "Dead Link Checker".

Перевірка зворотних

Що може зробити перевірка IP-адрес?

IP Checker допомагає вам з наступним питанням: які домени все ще розміщуються разом з тестовим доменом на одному і тому ж сервері. Візьміть фіктивний приклад. Хтось керує доменом a.de. Потім IP-Checker представляє два результати, а саме: під тим же IP (сервером) e.de і f.de все ще розміщуються. Можливі переваги в кількох аспектах. Одного разу визначити, скільки інших проектів ще на сервері (продуктивність ключових слів) або які сторінки конкурента, наприклад, все ще діє.

Перевірка мертвих посилань (знайдіть непрацюючі посилання)

Хто керує веб-сайтом, як правило, пов'язаний не тільки з внутрішньою, але завжди зовні. Ці цілі посилань можна пропустити (наприклад, хтось повністю відмовляється від сторінки) або змінено структуру URL-адрес. Результат: Через деякий час все більше і більше вихідних посилань "зламано". Це означає, що читач хоче слідувати за посиланням, але отримує, наприклад, 404. З точки зору Google, це дратує в декількох аспектах. Одного разу тому, що один у питаннях має "гірший користувальницький досвід" і, звичайно, тому що гусеничний крани в порожнечу. Це вплине на 1 з кожних 100 посилань.

Але що, якщо 50 або більше відсотків їхніх зв'язків будуть розбиті, так зламані? Це також створює враження, що вміст більше не підтримується. Коротше кажучи, мертві посилання (включаючи внутрішні) можуть мати значний негативний вплив на рейтинг. наш Інструмент перевірки Deadlink Проскакуйте вашу сторінку біт за бітом і перевірте всі вихідні посилання. Цей процес дуже трудомісткий. Через кілька хвилин перераховані всі хіти. Оператор сайту може тепер оглянути відповідні посилання по частинах і замінити їх у разі потреби.

Інші інструменти SEO (зовнішні)

На додаток до тестового списку, ми запускаємо цілий ряд інших корисних інструментів SEO. Перш за все є графічна версія нашого backlinktester " зворотних Graph ». Вперше користувачі можуть аналізувати посилання (як зовнішні, так і внутрішні) не тільки лінійно як таблицю, але і візуально!

Вперше користувачі можуть аналізувати посилання (як зовнішні, так і внутрішні) не тільки лінійно як таблицю, але і візуально

Крім посилань, звичайно десятки інших факторів грають елементарну роль для хорошого рейтингу Google, Bing & Co. SEOlyer аналізує та оцінює десятки відповідних факторів і допомагає веб-майстрам додатково оптимізувати сайт.

Як відомо, соціальні медіа набувають подібний вплив рейтингу сьогодні як зворотні посилання. Тому набагато важливіше стежити за розвитком власних сторінок і конкуренції. З " Socialyser "Ми працюємо, якщо хочете, першу" зворотну перевірку для соціальних медіа ". Проаналізуйте розвиток сигналів, подібних Facebook Likes безкоштовно.

SEO або професійний онлайн-маркетинг хотів?

Немає проблем! Не кожен може боротися з усіма і кожним фронтом одночасно. З SEOJobbörse Знайдіть швидку та надійну допомогу від професіоналів для своїх проектів. Шукайте через рекламу або рекламуйте безкоштовно.

Що може зробити перевірка IP-адрес?
Що може зробити перевірка IP-адрес?
Але що, якщо 50 або більше відсотків їхніх зв'язків будуть розбиті, так зламані?
SEO або професійний онлайн-маркетинг хотів?