Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Безкоштовний маркетинг Частина 2: SEO для початківців

 1. На сторінці SEO
 2. Ключові слова
 3. Власний блог
 4. заголовки
 5. Мета-теги
 6. Alt теги
 7. Дубльований вміст
 8. Off-page SEO & Linkbuilding
 9. посилання будівля
 10. Сірі зони та ні-гос

Звичайно, SEO (коротка форма пошукової оптимізації) або німецька пошукова оптимізація - це сама наука, тому деякі компанії наймають цілий відділ оптимізаторів пошукових систем. Але навіть невеликі компанії або етикетки вже можуть багато чого зробити самим, і тим самим збільшити їхню доступність на Google.
Тому в цьому блозі ми хотіли б дати вам огляд факторів, пов'язаних з пошуковою оптимізацією і деякими безкоштовними онлайновими інструментами, які допоможуть вам оптимізувати роботу.
По-перше, скажімо, що SEO розрахована на довгострокову перспективу, і її можливість пошуку раптово не покращиться за одну ніч, але поступово зросте з хорошою оптимізацією. Гарна річ про це: SEO є особливо стійкою формою маркетингу, коли виконується відповідно до керівних принципів Google.
Крім того, SEO поділяється на оптимізацію сторінок і оптимізацію сторінок. На сторінці включено все, що ви можете змінити та покращити на своєму веб-сайті. Усі посилання, які надходять на ваш сайт ззовні, відображаються в розділі Off-Page. Хочете знати, як це вплинути?
Поясніть пізніше!

Почнемо з SEO на сторінці:

На сторінці SEO

Давайте почнемо з виклику статус-кво вашого SEO.
Наступні безкоштовні сайти аналізують ваш веб-сайт і оцінюють його у відсотках:

Seositecheckup

Seobility

Sistrix

ryte

На додаток до огляду відсотка, ви також побачите області, в яких ваш SEO працює добре і де є можливості для поліпшення.
Залежно від того, де ваш сайт має червоний прапор, ви повинні продовжувати вивчати та покращувати цю область.
Як правило, ви робите сторінку SEO підходить, дотримуючись наступних основних правил:

 • Ключові слова

  Якщо ви хочете бути знайденими як перукарня в Берліні або пропонуйте спеціальну вегетаріанську їжу для собак: якщо ви хочете бути знайденими на Google, ви повинні знати в першу чергу ВАШІ ключові слова. Які терміни ви хочете знайти? Які синоніми є, і що можуть шукати клієнти? Коротко зупиніться та налаштуйте ключові слова.
  Так звані інструменти ключових слів, такі як MOZ або Пошук Metrix допомогти вам у цьому.

 • Власний блог

  Використовуйте знання про ключові слова безпосередньо на домашній сторінці. Усі ключові слова слід використовувати як основний текст на веб-сторінці або, наприклад, у продукт можна знайти в інтернет-магазині.
  Крім того, однак, пропонує собі власний блог компанії. Вона має ряд переваг: дозволяє публікувати вміст з доданою вартістю, керуючи тим самим клієнтам на вашій домашній сторінці, і в той же час враховуючи важливі ключові слова в природно сформульованому тексті - тому що Google боти, як це найбільше. У кращому випадку, у вас є система управління контентом, яка вже привертає увагу до SEO-зручності при написанні повідомлення в блозі.

 • заголовки

  Надайте текст, наприклад, у блозі, з заголовками. Ваша CMS надає можливість структурувати тексти ієрархічно з заголовками (наприклад, H1, H2, H3). Боти Google люблять чіткі слова. Наприклад, хорошим пробою буде H1: види бджіл світу H2: бджолині види Європи H3: види бджіл Америки H4: види бджіл Азії. Ключове слово, явно "види бджіл"

 • Мета-теги

  Заголовок мета, опис та ключові слова запитуються CMS. Оптимізуйте їх для ключового слова. Найважливіше ключове слово в кращому випадку в самому початку назви, довжина має бути від 30 до 65 символів. Опис повинен коротко узагальнити текст і привернути увагу і бути довжиною від 70 до 156 літер.
  Назва та опис відображатимуться пізніше у вікні перегляду посилання, наприклад, якщо ви поділитесь публікацією в блозі на Facebook.
  На прикладі наших видів бджіл це буде:
  Мета Назва: Бджолині види світу
  Мета: Опис видів бджіл у Європі, Америці та Азії
  Ключові слова: види бджіл

 • Alt теги

  Завжди позначайте зображення за допомогою тегів alt. Для цього коротко опишіть, що на ньому, бажано з ключовим словом у ньому.
  Боти Google не можуть (поки що) не бачити та не покладатися на описані зображення. Це також дозволить здійснити пошук у Google Image Search. Теги Alt завжди повинні бути унікальними.
  Приклад: бджола на соняшнику, рій бджіл, стільник

 • Дубльований вміст

  Ні в якому разі не слід копіювати існуючий вміст своєї сторони просто або красти тексти конкурсу, тому що таким чином розвивається так званий дубльований контент. Google бачить сильні штрафи, і ваш фактор ранжування занурюється в підвал. Якщо ви хочете скопіювати підсторінки, це можна зробити лише за допомогою Canonical Link.
  Тут ви знайдете більше інформації.

в Browseo Ви можете побачити, як виглядає ваш веб-сайт для роботи Google Bots.
в  Browseo  Ви можете побачити, як виглядає ваш веб-сайт для роботи Google Bots

Off-page SEO & Linkbuilding

 • Не слід слідувати за посиланнями та переходити за ними

  Все, що знаходиться поза вашим веб-сайтом, поза вашими руками? Неправильна думка!
  Насправді цінність для пошуку в пошукових системах - це посилання, які зовні стосуються вашого сайту. Особливо важко пов'язувати посилання "робити-слідувати".
  Nofollow посилання часто використовуються, коли мова йде про рекламу (наприклад, у випадку модних повідомлень про блогерів про співпрацю з модним брендом). Тут потрібно надати посилання на HTML-код Nofollow (<a href="http://www.example.com/"rel="nofollow"> приклад </a>).
  Роботи Google побачать, що посилання, в певному сенсі, куплено і покарано посиланням на цю сторінку.
  Щоб уникнути цього, встановлено значення Nofollow, посилання, на жаль, не має поліпшення в його пошуку SEO, але не буде покарано. Значно краще, отже, посилання, які посилаються на ваш власний вільний сайт.
  ,

 • посилання будівля

  Попросіть колег, друзів і знайомих з веб-сайтами, якщо ви хочете зв'язатися з вашим сайтом.
  У кращому випадку, вам буде пов'язано сайти, схожі на ваші, тому посилання є ще більш актуальним.
  Цього можна досягти, наприклад, шляхом публікації статей, пов'язаних з блогами, інфографіки або безкоштовних статей. Зміст знову король!
  Компанії також часто працюють з так званими значками, це зображення, в яких інтегрована посилання, блогери на їх стороні, як присутні трофеї (наприклад, Best Blogger Award). Також шукайте блог-паради або сторони блогу у вашій темі, де ваша стаття може бути пов'язана.
  Крім того, ваш вміст може бути розділений в онлайн-присутності журналів. Зверніть увагу: текст, опублікований на вашому веб-сайті, не слід копіювати з 1 на 1 з іншого веб-сайту. Якщо хтось хоче посилатися на статтю, ви пропонуєте написати для неї тізер (попередній перегляд).
  Чи є у вас мережа постачальників та інших партнерів? відмінно! Пропонуйте це для обміну посиланнями. Наприклад, ви можете перерахувати всіх постачальників і зв'язати їх, наприклад, з вашим постачальником, як з клієнтом.
  ,

 • Сірі зони та ні-гос

  Сіра зона - це спонсорство, якщо, наприклад, ви подаруєте товари місцевому футбольному клубу як компанію, і він пов'язує ваш логотип на сторінці спонсорів.
  Ви повинні повністю уникати посилань з ферм посилань і сумнівних сайтів. Небажані, існуючі посилання можна знайти на інструменті Google дезавуювати девальвувати. Взагалі, посилання, які вказують на вас, природно, повинні зрости і бути nofollow, а також слідувати.

Коли безкоштовно зворотний інструмент можна побачити (майже) усі посилання.
Тут ви можете, наприклад, також ввести URL-адреси ваших конкурентів і подивитися, де вони отримують ваші зворотні посилання і використовувати їх для себе.
Будівництво зворотних посилань є нудним процесом. Результати лише поступово показуються, але є особливо стійкими.

,
Цей посібник призначений для початку покращення статусу SEO. Звичайно, як і весь маркетинг, потрібно час для навчання, реалізації та безперервної роботи над ним.
Крім того, професійний консультант SEO може, звичайно, допомогти вам.

,

А щоб Ви очолили основні речі, а саме продаж Вашої продукції, ми піклуємося про все, що стосується виготовлення Вашої друкованої продукції, з нашим всебічним сервісом і підтримкою Вас у графіці, виборі текстилю, логістиці або навіть соціальних медіа.
Ми з нетерпінням чекаємо вашого запиту!

Хочете знати, як це вплинути?
Які терміни ви хочете знайти?
Які синоніми є, і що можуть шукати клієнти?
Чи є у вас мережа постачальників та інших партнерів?