Білий Label SEO | Все, що потрібно продавати SEO

 1. Біла мітка SEO на dapa
 2. Білий Label SEO
 3. Наша служба білої етикетки SEO на дапа
 4. Звучить, як багато, чи не так?
 5. Я добре підходять для служби білої етикетки Dapa?
 6. Чому біла мітка SEO зростає?
 7. Чому саме використання сервісу білої етикетки вигідне?
 8. дапа і досвід
 9. дапа і фінансова сторона
 10. Можливо, ви шукаєте перелік якісних програмних і супутніх послуг
 11. Дослідження ключових слів
 12. КПП (оплата за клік)
 13. # 1: Послуги локальних посилань
 14. # 2: Відгуки відвідувачів
 15. # 3: Послуги з побудови ланок
 16. "Веб-служба API служби Google Місця на карті"
 17. Інструменти бізнес-даних Yelp… та багато інших інструментів
 18. Що ви можете очікувати як частину пакета SEO від білого етикетки від dapa?
 19. Звіти про аудит SEO
 20. Клієнтські панелі
 21. Ключове слово для відстеження звітів
 22. Широкий спектр безкоштовних послуг
 23. Створення та маркетинг контенту
 24. Створення сайту
 25. Звіти на сторінці SEO
 26. Дослідження ключових слів
 27. Створення посилань
 28. Що може зробити Дапа для вас?
 29. Ми виділяємося поза конкурсом

По-перше, "Білий капелюх" відноситься до використання методів SEO, які спрямовані на користувачів веб-сайту, а не тільки алгоритми пошукової системи. З іншого боку, біла мітка SEO - це ще одна концепція.

Біла мітка SEO на dapa

Що таке біла мітка SEO і чи вона відрізняється від білого SEO SEO?

Білий Label SEO

Домовленість, коли дві компанії співпрацюють разом для продажу та постачання SEO-послуг та частки прибутку від продажу.

Згідно з Ліза Деніелс:

Біла марка SEO компанія є одним, який забезпечує SEO для агентств / підприємств і приватних осіб, без брендингу звітів. Таким чином, покупець може поширювати звіт і продавати його своєму клієнтові, або, якщо це бізнес / людина, вони отримують свої SEO за нижчими (білими) витратами.

По суті, біла мітка SEO є формою SEO, де ви співпрацюєте з зовнішньою компанією, як ми. Ми будемо обробляти послуги SEO для ваших клієнтів. Звідси і назва. Ми надаємо вам "білу етикетку" (не логотип / бренд, але тільки дані, що стосуються конкретної роботи).

Наша служба білої етикетки SEO на дапа

Як різноманітна, постійно розвивається компанія SEO спеціалістів, однією з областей, які ми охоплюємо, є біла мітка SEO. З нашими тісними відносинами з нашими клієнтами, це не тільки прибуток для нас. Ми працюватимемо разом і разом з вами в наданні цієї послуги.

Наразі ми прагнемо працювати з підприємствами, головним чином у фінансовому та юридичному секторах. І ймовірність того, що менеджер з маркетингу або обробник SEO вашої компанії матиме легке розуміння білої етикетки SEO. І тому наша робота стає фокусом на цій ніші. Звузивши це розуміння і одночасно поглибивши його.

Оскільки ми розглядаємо роботу з підприємствами та агенціями в згаданих вище секторах, ідеально було б, щоб у вашому бізнесі були такі перелічені якості:

 • Розуміння того, як працює SEO.
 • Можливість продавати її без надмірної перспективності.
 • Ресурси для вирішення додаткових запитів, які ви отримаєте в рамках кампанії.
 • Зобов'язання або надати нам доступ до веб-сайту, або запровадити наші пропозиції безкоштовно для кінцевого клієнта.
 • Або хочете дозволити нам прямувати з клієнтом і платити Вам щомісячну комісію.
 • Ваші власні функції звітності.
 • Зобов'язання не стягувати з кінцевого клієнта більш ніж 20% вище нашої ціни.
 • Мінімум 30 днів з клієнтом, бажано 90+.

Звучить, як багато, чи не так?

Це не стільки про надто довгий список вимог. Встановлюючи ці цілі, ми сподіваємося, що вони не тільки виграють від нашого партнерства. Зрештою, це допоможе вам. Будучи фахівцями SEO, це означає, що ми довіряли потенційним клієнтам. Таким чином, у нашому партнерстві, з нашою спільною експертизою та перспективою, ми можемо додати .

Ви коли-небудь замислювалися, чому компанії подобаються Amazon постійно клієнти повертаються до них? Більшість з них судили Amazon Prime і ніколи не залишайте. Це тому, що вони забезпечують надійний сервіс. Їхня репутація означає, що люди довірятимуть їм для X, Y або Z. І це те, що ми прагнемо зробити з нашою службою SEO етикетки.

Наша мета - забезпечити роботу SEO . І ми віддані своїм клієнтам. Ми не хочемо бачити невдалі кампанії. Ми хочемо переконатися, що наша робота працює і для клієнта.

Я добре підходять для служби білої етикетки Dapa?

Так, ми говорили про ідеальні «вимоги» вище для партнерства з нами. Подумайте про це як обмін. Ми будемо пропонувати наш досвід SEO, який ми курирували більше десяти років, за те, що ваш бізнес може запропонувати нам у відповідь. І це те, що ми перерахували вище.

Потенційно, ви могли б думати: “але дапа, я відповідаю критеріям! Що далі?"

Дійсно, якщо ви або ваша компанія працюють з клієнтами, які прагнуть збільшити свою присутність в Інтернеті, це ідеально. Насправді, це SEO, що може бути ідеальним. Але бачачи, як ми багато на дапа живуть і дихання SEO, ви потрапили в джекпот.

Протягом багатьох років ми працювали з багатьма різними партнерами. Це коливається від малих стартапів до загальнонаціональних агентств. Наша історія посипається партнерами, такими як:

 • Брендові агентства
 • Хостинг або компанії з веб-розробки
 • Автономні маркетингові агентства
 • Компанії з 3D або графічним дизайном
 • Фотографи

Таким чином, ви можете бачити, що ми дійсно поширили свої крила з точки зору клієнтів. Але ми витратили багато років на будівництво, і тепер ми прагнемо до передового досвіду наших послуг. Чому? Тому що ми звузили нашу спеціальність. У нас є ніша, і ми її володіємо . Замість того, щоб претендувати на те, щоб бути контент-маркетинговою компанією з двадцятьма різними послугами та виконувати на 60% ефективності, ми можемо зробити одну претензію.

Ми дійсно штопаються на SEO.

Як це перекладається вам? Як і вище, ми сподіваємося працювати з великою кількістю компаній у фінансовому та юридичному секторах. Звужуючи наш досвід далі, замість того, щоб приймати клієнтів з будь-якого можливого ландшафту, ми вивчаємо і ростемо в цих конкретних областях.

І якщо чесно, якщо б ви були юридичною фірмою, яка прагнула співпрацювати з компанією SEO, чи буде фірма, яка розповсюджує свій час на підприємствах з автомийки, на підприємствах з виробництва одягу та на кухонних підприємствах, здається авторитетною для вас ? Чи буде кращою альтернативою фірма, яка встановила, з цілісністю, що вони будуть зосереджені на юридичній та фінансовій стороні ділового світу?

Чому біла мітка SEO зростає?

Можливо, ви зробили багато поїздок до супермаркету. І під час однієї з цих поїздок, ви могли помітити, що цілий ряд їхніх продуктів в магазині прийшли з маркою магазину. Скажіть, у вас є пачка лосося з Asda логотипу на пакеті.

Тоді, що, якщо ми вам скажемо, що не всі продукти виробляються там?

Це фантазії Аляски лосось, звичайно, не приходить з будь-якої точки в їх магазині Нортгемптон. Звичайно, ключ може бути в назві! Але те, що вони зробили, є аутсорсингом свого продукту. І все ж вони мають свій логотип, надрукований на готовому виробі, тобто продукти, які поставляються з логотипом Asda, які є на ньому, насправді є товарами білої етикетки.

Якщо ми працюємо з аналогією лосося в супермаркеті, деякі з них могли бути виготовлені і відправлені без бренду Asda на ньому. Це означає, що окремі власники магазинів (наприклад, невеликі супермаркети / супермаркети без ланцюгів) можуть розмістити власний бренд на упаковці.

Однак не всі підприємства можуть дозволити собі це зробити або володіти інструментами для цього.

У бізнесі деякі підприємства, такі як дрібні або стартап-організації, можуть зіткнутися з такою ж перешкодою. (Не перешкода з лососем). Ці невеликі підприємства або стартапи можуть мати неадекватні інструменти для позначення своїх послуг. Можливо, вони не можуть собі це дозволити; можливо, вони просто не мають досвіду. І ось куди й використовуються послуги SEO на білій етикетці.

Чому саме використання сервісу білої етикетки вигідне?

Купуючи та використовуючи послуги SEO, ви отримуєте купу товарів у відповідь. Експертиза; фінансові переваги; відносини типу консультації, якщо у вас є якісь питання.

дапа і досвід

Почнемо з експертної сторони речей. Як ми вже говорили раніше, кажуть, що ви співпрацюєте з нами на дапах, ви співпрацюєте з експертами SEO. Та ми не тільки SEO Autobots блука tapping далеко. З нашої сторінкової сторінки, ось що ми прагнемо - і завжди будемо прагнути:

"Це наша пристрасть, вона веде нас, і це єдина річ, якою ми допомагаємо нашим клієнтам".

Ви могли б виробляти наступну велику річ, яка зробить Білла Гейтса в страху. Але без правильного просування, пропаганди, створення посилань - всі ці фактори, пов'язані з SEO - як ваш голос буде почутий? Або, скоріше, як ви побачите ваш продукт? Ми тут, тому що знаємо, як оптимізувати ваш сайт для потрібних аудиторій. SEO може бути лише трьома літерами. Але незрівнянна важливість цього, вони можуть бути найбільшими трьома літерами наступних кількох років!

Цей гандикап можна подолати шляхом придбання та використання SEO-інструментів і інструментів білої етикетки, які допомагають компаніям використовувати SEO послуги, яких їм не вистачає, зберігаючи при цьому всю роботу в компанії.

дапа і фінансова сторона

Інша перевага належить фінансовій стороні. Якщо ви думаєте про це, ви, по суті, перепродаєте SEO послуги або інструменти, фактично не витрачаючи часу або робочу силу у розробці продуктів самостійно. І все це відбувається з аутсорсингу найважливіших функцій SEO, використовуючи інструменти SEO для білих міток.

Наприклад, якщо ви наймаєте внутрішню команду SEO, це може бути дуже дорого. Ви будете мати заробітну плату, щоб покрити на щорічній основі. Ви повинні будете найняти простір, який ви можете використовувати як офіс (якщо підвал не може бути й мови). Таким чином, замість того, щоб перешкоджати цьому, ви можете скористатися послугою білої етикетки. Це особливо вигідно, якщо ви малий бізнес або стартап.

Оплатити своїх працівників і навчати їх у дослідженні своєї цільової аудиторії та виконати аналітику сайту потребує часу . Якщо ви починаєте, ви будете промивати ваші гроші. Так ось чому це добре, щоб отримати стрибок вперед і найняти службу білої етикетки.

Можливо, ви шукаєте перелік якісних програмних і супутніх послуг

Інструменти SEO White label можуть бути ідеально підходять для виконання наступних завдань:

Дослідження ключових слів

Дослідження ключових слів є абсолютно необхідним з точки зору аналізу ключових слів та генерації ключових слів. Є доступні інструменти, які допоможуть вам, наприклад Планувальник ключових слів Google . Тим не менш, інший спосіб дослідження відповідних ключових слів застряє. Подивіться на форуми, блоги або сайти соціальних медіа Reddit , і подивитися, про що говорять користувачі.

Це звучить просто, але це нескінченно корисно. Одним з основних питань щодо дослідження ключових слів є те, що ми підбираємо ключові слова, які, на нашу думку, будуть вводити ідеальним користувачам. Побачивши, що роблять інші, і кажучи, ви отримуєте іншу перспективу. Можливо, ваш цільовий користувач не шукає " SEO в Нортгемптоні ", як ви думали. Може бути, вони шукають " Нортгемптоншир на основі веб-сайтів для SEO ".

Деякі інструменти допоможуть вам визначити:

 • Скільки трафіку конкретного ключового слова буде спрямовано до вашого веб-сайту
 • Скільки конкуренції ви зіткнулися для PPC для цього ключового слова
 • Вартість цього ключового слова за клік
 • Проблеми, з якими ви, швидше за все, зіштовхнетеся, намагаючись класифікувати це ключове слово.

КПП (оплата за клік)

Рекламодавці платять Вам, кожен раз при натисканні однієї з їхніх оголошень.

Послуги зворотного зв'язку

Це, мабуть, буде найважливішим і водночас найбільшим набором послуг та інструментів, які ви знайдете. Ми всі знаємо, як важливі зворотні посилання на репутацію сайту, видимість і SEO. Ось деякі типи, з якими ви, швидше за все, зіткнетеся:

# 1: Послуги локальних посилань

Ці служби зв'язку зазвичай пов'язуються зі створенням конкретних посилань, які також відомі як "цитати". Цитати важливі в тому, що Google використовує їх при вирішенні питання про те, який порядок ранжування бізнесу в результатах локальних пошуків. Логічно, що бізнес, про який згадується багато в Інтернеті, заслуговує більш високого рейтингу, ніж той, який майже не згадується.

# 2: Відгуки відвідувачів

Деякі високоякісні інструменти білої етикетки будуть шукати та знаходити сайти, які допоможуть вам опублікувати ваш вміст у відповідь на зворотний зв'язок. Залежно від типу зворотного з'єднання, яке ви отримуєте, воно може виступати в якості значущого рангу для вашого сайту. Це корисно для веб-сайту, який отримає високоякісний контент. А для вас, чим вища якість змісту, тим більш надійними і авторитетними ви будете. Це навіть не згадуючи той факт, що ви будете отримувати зворотний зв'язок з деяких потенційно великих сайтів!

# 3: Послуги з побудови ланок

Будівництво багаторівневих посилань складається з "ярусів" вхідних посилань. У кінцевому рахунку, ці посилання будуть на ваш основний сайт - сайт, який ви хочете класифікувати. Це є ефективним, якщо ви будуєте цю "піраміду" з гостьової поштою зворотних посилань, або якщо ваш вміст хорошої якості, і це набирає обертів. Будьте в соціальних мережах або через інші сайти ніші у вашій галузі. Думайте про неї як про піраміду:

"Веб-служба API служби Google Місця на карті"

Маючи добре Перелік Google Місця на карті це відмінна техніка для розміщення вашої компанії як лідера у вашій бізнес-ніші, локально.

Деякі галузі задовольнять і покладаються на це більше, ніж інші. Ресторани будуть хорошим прикладом - ви коли-небудь шукали "ресторани поруч зі мною" і бачили результати автоматично виникають?

Однак, кожен бізнес може отримати вигоду від зв'язку з місцевими підприємствами та клієнтами. Хоча у вас може бути велика конкуренція, у вас є набагато більше шансів розміщувати свої оголошення на місцевому рівні, а отже, підключення до відповідних користувачів поблизу , ніж ви б, якщо б ви зосередилися на спробі класифікації на національному рівні.

Почати можна, надіславши компанію компанії Google тут . Заповніть інформацію. Створюйте високоякісні фотографії. Залучайте відгуки, надані користувачами. Зробіть свій бізнес максимально зручним та чуйним. Іншими словами: продайте себе!

Інструменти бізнес-даних Yelp… та багато інших інструментів

Yelp пропонує місцевим компаніям різні способи реклами та просування свого веб-сайту в Інтернеті. Ці інструменти допоможуть вам керувати та автоматизувати всі ваші кампанії Yelp, незалежно від того, чи є вони платними кампаніями чи ні. Отримання показів у масивному каталозі, наприклад Yelp, може бути корисним. Часто вони навіть виставляють або виділяють певні підприємства. Наприклад, на домашній сторінці, це виділено "Знайти найкращі підприємства в місті".

З точки зору інших SEO-послуг білої етикетки, вони також пропонують багато простих функцій, таких як:

 • Сайт відвідувачів відвідувачів трафіку
 • Інструменти моніторингу
 • Статистика для відео YouTube
 • Перевірки правопису

Біла мітка SEO пропонує підприємствам практично всі необхідні їм інструменти створити веб-сайт більш професійні, упорядковані, що дозволяють їй отримувати більш високі рейтинги SERP і тим самим збільшувати трафік на веб-сайті.

Що ви можете очікувати як частину пакета SEO від білого етикетки від dapa?

Ось деякі поширені послуги SEO, які можна очікувати від нас:

Звіти про аудит SEO

Ми виконаємо аудит КПП або SEO-аудит будь-якого веб-сайту. Наприкінці аудиту вам буде повідомлено, на чому перевершується веб-сайт вашого клієнта, і що він повинен зробити для подальшого вдосконалення. Ми також створимо звіт, який можна надати клієнту.

Таким чином, ви можете використовувати його, щоб переконати своїх клієнтів щодо пакетів, які ви пропонуєте, щоб вирішити проблеми, з якими стикається їхній веб-сайт. Це з розумом, що ви можете доставити найкращі результати або закрити продаж.

Клієнтські панелі

Цей інструмент дозволяє надати своєму клієнту унікальний логін, де вони можуть відстежувати прогрес, якщо такий є, про свою кампанію SEO за допомогою перевіреної статистики. Зазвичай ви займатимете цей логін, так що ви можете зберегти всю операцію білою позначкою і внутрішньою.

Після того, як ваш клієнт увійде до цієї інформаційної панелі, вони зможуть отримати доступ до низки статистичних даних та аналітики щодо існуючих або попередніх кампаній з SEO. Те, що вони бачать на приладовій панелі, залежить від того, що ви хочете побачити. Крім того, можна налаштувати те, що бачать ваші клієнти на панелі інструментів. Загальні статистичні дані, які можуть бачити ваші клієнти, включають:

 • Створені джерела
 • Усього унікальних відвідувачів
 • Придбані посилання
 • Рейтинг пошукових систем

Ключове слово для відстеження звітів

Це, мабуть, найважливіший і незамінний інструмент білої етикетки, який потрібно мати у своєму арсеналі.

Цей інструмент покаже найсвіжіші рейтинги для вибраного числа ключових слів для вашого клієнта. Очевидно, що вам доведеться переконатися, що ці звіти знаком із логотипом вашої компанії, перш ніж передавати їх клієнту.

У ідеальному сценарії звіти про ключові слова генеруються, коли це необхідно, і доставляються клієнтам через електронні листи за заздалегідь визначеним графіком. Автоматизована доставка цих звітів електронною поштою допоможе вам добре поінформувати клієнта. Тому це зменшить необхідність постійного перебування в тісному контакті.

Широкий спектр безкоштовних послуг

Хоча ви не можете назвати такі інструменти сервісів як такі, вони безумовно повинні розглядатися як важливі частини загального пакету, який ми пропонуємо.

Створення та маркетинг контенту

Ви маєте можливість замовити будь-який потрібний вам вміст, наприклад: публікації в блогах, гостьові повідомлення, прес-релізи тощо з інформаційної панелі вашого клієнта безпосередньо Ви маєте можливість замовити будь-який потрібний вам вміст, наприклад: публікації в блогах, гостьові повідомлення, прес-релізи тощо з інформаційної панелі вашого клієнта безпосередньо. Контент, який ми надаємо, написаний досвідченими письменниками. Таким чином, ви можете бути впевнені в тому, що весь вміст, який ми надаємо, добре досліджений, унікальний і специфічний для ваших потреб.

Створення сайту

Це включає в себе все, від повного веб-дизайну до веб-розробки до створення міні-сайтів для цілей свинцю покоління. Це може заощадити вам багато часу. І наш досвід у цій сфері також може перешкодити вам стикатися з частими CSS і html душевними відчуттями.

Звіти на сторінці SEO

На сторінці SEO звіти забезпечують повне дослідження ключових слів для сторінки, поряд з описами та оптимізованими заголовками сторінок. Він також містить рекомендації щодо оптимізації, які допоможуть вам покращити здатність сторінки до рейтингу.

Дослідження ключових слів

Дослідження ключових слів є будівельним блоком майже всього, що роблять професіонали SEO. Дуже важливо знайти ключові слова з великим трафіком і помірним або прийнятним рівнем конкуренції. І це іноді може зайняти чимало часу. Перехід через нас може врятувати вас від цього часу!

Створення посилань

Створення посилань, можливо, є однією з найважливіших частин вашої кампанії SEO. Таким чином, ми надамо вам набір інструментів, які допоможуть вам у наступному (як зазначено вище):

 • Локальні служби посилань
 • Послуги публікації відвідувачів
 • Послуги зі створення багаторівневих посилань

Що може зробити Дапа для вас?

Поряд з тим, що є провідним провайдером білої етикетки в області, ви можете розраховувати на дапа для обробки кожного аспекту вашої кампанії SEO. Це від дизайну вашого сайту, до створення стратегії SEO, яка працює для вашого бізнесу. Нарешті, це також передбачає забезпечення успіху цієї кампанії.

Ми хочемо працювати з вами. Отже, незалежно від ваших потреб, ми будемо дотримуватися нашого етосу. На Дапа ми йдемо вище і далі для нашого клієнта. І ми зробимо все від нас залежне, щоб надати клієнту найкращий сервіс білої етикетки.

Ми пишаємося тим, що є одним з найталановитіших команд SEO в регіоні, який включає:

 • SEO фахівців
 • Менеджери проектів
 • Команда змісту досвідчених авторів для обробки стратегій вмісту

Ми маємо більш ніж 30-річний досвід роботи в сфері SEO і працювали в деяких з найбільш конкурентних ринків SEO у Великобританії, таких як подорожі, страхування, фінанси і закон Ми маємо більш ніж 30-річний досвід роботи в сфері SEO і працювали в деяких з найбільш конкурентних ринків SEO у Великобританії, таких як подорожі, страхування, фінанси і закон.

Ми виділяємося поза конкурсом

Розробка творчих та інноваційних стратегій SEO є лише однією з причин, чому нам вдалося залишитися на вершині нашої гри. І це те, що відрізняє нас від нашої конкуренції.

Коли ви вибираєте дапа, ви не тільки отримуєте допомогу від кращої команди SEO в області. Ви також можете бути впевнені в нашій постійній підтримці.

Ми не гарантуємо вам чарівного виправлення всіх ваших проблем. І ми настійно рекомендуємо фірмам, які обіцяють подібний світ. Але ми можемо запевнити вас, що з часом ми зможемо досягти всіх довгострокових цілей SEO вашого бізнесу.

Ми абсолютно прозорі і чесні до всіх наших клієнтів, і завжди готові заповнити або відповісти на будь-які запитання, які ви могли б мати щодо розвитку вашої кампанії.

Якщо вам потрібна допомога з вашою стратегією SEO, зв'яжіться з нами за адресою маркетинг на 0800 634 3007. Альтернативно, надішліть нам електронною поштою дізнатися більше про наші послуги.

Я добре підходять для служби білої етикетки Dapa?
Чому біла мітка SEO зростає?
Чому саме використання сервісу білої етикетки вигідне?
Звучить, як багато, чи не так?
Я добре підходять для служби білої етикетки Dapa?
Що далі?
Чому?
Як це перекладається вам?
Чи буде кращою альтернативою фірма, яка встановила, з цілісністю, що вони будуть зосереджені на юридичній та фінансовій стороні ділового світу?
Чому біла мітка SEO зростає?