Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Бізнес і соцмережі: як Корочанських фермери продають кавуни через Інтернет

  1. Ви починаючий підприємець, у якого є хороший товар, але який не зовсім розуміє, як ефективно його просувати?...

фото:   vk

фото: vk.com/club.korocha.arbuz

Ви починаючий підприємець, у якого є хороший товар, але який не зовсім розуміє, як ефективно його просувати? Звичайно, фахівці в сфері реклами і маркетингу готові запропонувати десятки, якщо не сотні варіантів, як зробити ваш товар упізнаваним і створити на нього стабільний купівельний попит. За окрему плату, зрозуміло. А якщо на етапі розкрутки бізнесу кожен рубль на рахунку? .. Сім'я Шляхових з Корочанського району знайшла інший вихід - створила свою групу в соцмережі, де і стала продавати власноруч вирощені кавуни. Спочатку великої віддачі ніхто особливо не очікував, але з часом це співтовариство стало справжньою фішкою підприємців.

Один з наочних прикладів успішного просування російської компанії через соціальні мережі - Армавірський завод «Кубаньжелдормаш», що займається виробництвом будівельної техніки. Підприємство, чия продукція (самі розумієте) затребувана у дуже вузького кола зацікавлених осіб, змогло голосно і дуже нетривіально заявити про себе на всю Росію і країни СНД за допомогою групи в соцмережі Facebook : Інформація про роботу «нудного» галузевого заводу підноситься НЕ сухими формулюваннями корпоративних новин, а живим і доступною мовою. До слова, у групи більше 42 тис. Передплатників.

За кавунами, які вирощують корочанци Шляхова, вишиковується черга передплатників їх групи в соцмережі «Вконтакте» . При цьому Корочанських кавуни - одні з найдорожчих в регіоні, а сама точка продажів розташована буквально в чистому полі.

Вирощуванням кавунів фермери зайнялися більше 10 років тому. Спочатку пробували продавати продукт на ринку, але зіткнулися з недовірою покупців: ніхто і подумати не міг, що на місцевому чорноземі можуть вирости величезні і солодкі кавуни. Тоді стали реалізовувати продукцію прямо з поля. Як розповіла донька фермера Євгенія Кучеренко, спочатку побоювалися, чи буде урожай стабільним, тому вирішили вдіяти не сайт, який на той момент був невигідний, а групу в соціальних мережах. Зараз спільноті Корочанських кавунів «ВКонтакте» вже чотири роки. Основна відвідуваність, звичайно, доводиться на літо, але і не в сезон Євгенія, яка веде групу разом з сестрою, намагається утримати увагу передплатників.

«У цьому році ми почали садити кавуни 22 березня, - розповіла Євгенія Кучеренко. - Я відразу додаю фото, як ми це робимо, все прополки, багатьом цікаво ... Все впиралося в те, що народ не вірив, що це наше - хотілося довести, щоб люди довіряли більше ».

За словами фермерів зараз, в самий розпал сезону, групу «ВКонтакте» щодня відвідують більше 2 тис. Чоловік.

«У цьому році я дуже здивована - ніколи не думала, що соцмережі можуть так вплинути на кількість людей, які прийдуть до нас за кавуном. Відразу видно, що відгуки від реальних людей », - каже Євгенія.

На її думку, складність в тому, що якщо намагатися просувати себе в Інтернеті самостійно, віддачу отримуєш далеко не відразу. Наприклад, група з просування і продажу Корочанських кавунів була створена чотири роки тому, але тільки в цьому році можна сміливо стверджувати, що вона працює: якщо раніше з тих, хто приїжджав за солодкими ягодами, близько 5% говорили, що дізналися про фермерів через соцмережі , то тепер таких понад половину.

Більшість людей, що приїжджають за кавунами, - це роздрібні покупці. Оптовиків відлякує ціна - в два рази вище, ніж на астраханські кавуни.

«Соцмережі допомагають - ти можеш показати переваги твого продукту. Коли люди бачать, що ти відкритий - зовсім інше ставлення », - вважає Євгенія Кучеренко.

У цьому році влада запропонувала Шляхова безкоштовно розміститися на білбордах «Дари Білогір'я». Так Корочанських кавуни стали ще більш впізнаваними. Єдина реклама, за яку заплатили фермери, - фірмові пакети з номерами телефонів. Всю решту розкрутку сім'я робить власними силами: влаштовує конкурси та розіграші кавунів в Інтернеті.

Однак в очах багатьох сільгоспвиробників, які мають проблеми зі збутом, соціальні мережі не є гідний канал продажів. «Більшість людей, які щось продають, у них є відпрацьована схема, як щось продати, - вважає фахівець з SMM Сергій Хахалев. - Грубо кажучи: вийти на ринок, поставити кавуни і продавати. Вони бояться шукати нові шляхи ».

Інший фактор, що відлякує від реклами в соціальних мережах - поширене переконання, що там не можна знайти дорослу платоспроможну аудиторію. Однак це далеко не так.

«За останніми даними TNS Global, середній вік користувача - 21-32 роки. Це давно вже не школярі, переважають люди 26-30 років. Навіть якщо це і були школярі - вони вже виросли ... А продукти фермерів - вони для всіх », - вважає Сергій Хахалев.

На думку SMM-фахівця, Шляхова вибрали вдалу стратегію поведінки в соціальних мережах: вони спочатку розбиралися, потім почали працювати з аудиторією, взаємодіяти з іншими спільнотами. «Мені здається, їм не вистачає реклами в своїй соцмережі: набрати базу передплатників і інформувати їх про кавуни», - пропонує Сергій.

Поки прикладів успішної розкрутки бізнесу в соцмережі з нуля - одиниці. І хоча в Інтернеті можна знайти безліч безкоштовних порад про те, як представити себе в соціальних мережах, у багатьох виробників просто не вистачає часу, щоб цим займатися. Проте, просування в соціальних мережах - це спосіб привернути до себе увагу, який не вимагає великих знань, грошей і зусиль - досить лише мати доступ в Інтернет і, звичайно, робити гідний продукт.

Ви починаючий підприємець, у якого є хороший товар, але який не зовсім розуміє, як ефективно його просувати?
А якщо на етапі розкрутки бізнесу кожен рубль на рахунку?