Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Чи є конкуренти, які використовують негативний SEO, щоб завдати шкоди вашому сайту?

 1. Негативні SEO в двох словах: 5 типів атак
 2. Чи є негативний SEO використовуються проти вашого бізнесу?
 3. Визначте підроблені відгуки на Yelp та Google My Business
 4. Виявити спам, перш ніж він вийде з рук
 5. Отримуйте сповіщення, коли ваш вміст зібрано
 6. Переглядайте швидкість вашого сайту, рейтинг кліків і показники відмов
 7. Зверніть увагу на всі повідомлення про порушення авторських прав та запити на скасування
 8. Захист вашого сайту від негативного SEO
 9. Захистіть свій домашній сайт послуг від негативної тактики SEO

Едді Чайлдс

* Спочатку опубліковано 6.27.2017; оновлено 8.9.2018.

У ідеальному світі всі ваші конкуренти грають за правилами. Ринок Ваших товарів і послуг був би рівноправним полем, а успіх або невдача визначалися б виключно заслугами.

На жаль, однак, є багато власників бізнесу і маркетологів, які будуть робити все, щоб випередити. І коли справа доходить до інтернет-маркетингу, є численні брудні трюки, які ваші конкуренти можуть тягнути. З цих blackhat тактики, негативний SEO є, мабуть, одним з найбільш катастрофічних. Дізнайтеся більше про те, що це таке, як визначити, чи відбувається на вашому сайті, і що ви можете зробити, щоб захистити його.

Негативні SEO в двох словах: 5 типів атак

Від того, що ми бачили в індустрії домашнього обслуговування, негативне SEO є відносно рідкісним явищем, але це все ще реальна небезпека. Тому для власників бізнесу важливо зрозуміти, як він працює.

У світі whitehat SEO, ми витрачаємо весь наш час на оптимізацію вашого сайту і відсутності SEO присутності. Як правило, це включає оптимізацію внутрішніх зв'язків вашого сайту, ключових слів і метаданих, профілів вхідних і вихідних посилань, цитування каталогів, відгуки клієнтів та багато іншого. Це досить трудомісткий, постійний процес, який може зайняти кілька місяців (і навіть роки в дуже конкурентних галузях і ринках), перш ніж ваші зусилля з SEO досягне свого потенціалу.

На відміну від цього, негативне SEO є blackhat техніка, яка намагається зірвати всю цю роботу. Це можна зробити швидко, і якщо його не виявити або негайно розібрати, випадання може бути руйнівним. Є безліч різних методів, і нові виникають постійно. Ось деякі з них більш відомі типи негативних SEO-атак , розташовані в порядку від найбільш до найменш поширених:

 • Підроблені негативні відгуки про сайти, такі як Google My Business і Yelp
 • Низька якість посилань на спам для провокації Google Penalty
 • Видалення вмісту з вашого сайту з метою індексування дубльованого вмісту
 • Сканування атаки / насильницьке сканування для уповільнення швидкості сайту
 • Помилки запитів щодо вилучення DMCA [NEW - Див. Оновлений розділ нижче]

Для порівняння, негативна атака SEO на одному рівні з наявністю вашого сайту прямо зламаний, і наслідки для вашого сайту здатність виконувати може бути ще більш далекосяжні. З цих різних методів, перші два, ймовірно, найбільш поширені, насамперед тому, що їх найпростіше виконувати.

Це не дуже важко отримати доступ до приватної мережі блогу (PBN) або ферми посилань і використовувати його, щоб вказати багато низькоякісних посилань з спамми якоря текстів на вашому сайті. Крім того, для створення підроблених профілів потрібно лише невелику кількість часу та зусиль, а також почати виштовхувати негативні відгуки. Згодом важливо знати ознаки.

Чи є негативний SEO використовуються проти вашого бізнесу?

Як ми вже згадували раніше, негативні атаки SEO підступні, і вони можуть відбуватися швидко. Він бере пильність і певний ступінь SEO експертизи, щоб залишатися на сторожі від негативної кампанії SEO. Однак, це основні способи захисту від кожного типу атаки:

Визначте підроблені відгуки на Yelp та Google My Business

Негативні відгуки завжди є болючим досвідом. Це може бути важко для власників бізнесу, щоб побачити брудну білизну своїх дилерів так відкрито. Деякі негативні відгуки можуть бути навіть несправедливими або неточними. Однак існує значна різниця між негативним переглядом клієнтів та підробленим негативним оглядом, створеним з метою зриву вашого SEO.

Підроблені негативні відгуки часто надходять у великій кількості, і вони можуть або не можуть прийти відразу. Як правило, негативні відгуки будуть оглядами з однією зіркою без коментарів; в інших випадках вони включатимуть сфабриковані відгуки від тих, хто ніколи не залишив жодного іншого перегляду в іншому місці в Інтернеті. Якщо ви бачите велику кількість таких (від десятків до сотень), які відображаються в Google My Business або Yelp, то ви можете стати жертвою скоординованої негативної кампанії SEO.

Виявити спам, перш ніж він вийде з рук

Вхідний профіль вашого сайту має регулярно контролюватися з багатьох причин. Якщо у вас є хороша команда SEO, що працює для вас, то вони, ймовірно, вже роблять поточний аудит посилання. Під час цього вони зможуть побачити, чи нормально зростає ваш профіль посилання або чи є величезні спайки. Важливо вловлювати це на своїх ранніх стадіях до того, як накопичиться дуже багато поганих зв'язків; як Ніл Патель примітки:

«На форумах про негативне SEO існує багато історій, що призводять до краху органічного пошукового трафіку. Однак, перш за все, слід зрозуміти, чи існує реальний ризик для вашого сайту. Щоб отримати штрафні санкції від Google, кількість зворотних посилань на спам повинна бути надзвичайно великою порівняно з кількістю хороших посилань. "

Хитрість полягає в тому, щоб ловити спам для посилання, перш ніж він спровокує штраф від Google. Це може бути досягнуто за допомогою програмного забезпечення для аудиту посилань і періодичних оглядів рук вашого профілю зворотного зв'язку.

Отримуйте сповіщення, коли ваш вміст зібрано

Визначення того, що ваш контент скрейдовано, є відносно простою пропозицією. Можна легко налаштувати сповіщення Google, використовувати сповіщення про відслідковувані шляхи або навіть використовувати програмне забезпечення для виявлення плагіату, наприклад Copyscape або Grammarly, щоб дізнатися, чи ваш вміст підібрано та використаний без вашого дозволу.

Якщо ваш вміст буде зібрано як частину негативної кампанії SEO, то ви, мабуть, помітите, що її регулярно записують ті самі сайти майже одразу після публікації. Ідея полягає в тому, щоб домогтися Google індексувати зібраний вміст перед індексуванням оригінального вмісту, тому він повинен швидко зростати. А щоб цей тип атаки був ефективним, це має відбутися з достатньою кількістю вмісту, щоб створити проблему з фільтр Google Panda . Це відносно непростий спосіб атакувати веб-сайт, але це не відбувається за одну ніч.

Переглядайте швидкість вашого сайту, рейтинг кліків і показники відмов

Швидкість сайту може означати всю різницю в світі, як з боку користувачів, так і з точки зору SEO. Якщо швидкість вашого сайту скорочується, або ваш сайт незрозуміло стає недоступним, існує ряд причин. Одна з них, однак, включає в себе щось відоме як " насильницьке повзання . "

Цей тип атак призначений для навмисного створення важкого навантаження на сервер і призводить до уповільнення або безпосереднього падіння сайту. Принцип тут полягає в тому, щоб просто стежити за швидкістю вашого сайту, рейтингами кліків і показниками відмов, а також досліджувати, коли виникають порушення. Якщо ви раптом побачите дикі коливання, то у вас можуть виникнути проблеми з надмірним повзанням.

Зверніть увагу на всі повідомлення про порушення авторських прав та запити на скасування

Останні звіти від TorrentFreak і Журнал пошукової системи вказують, що нова ітерація негативного SEO зростає. Ця різноманітність передбачає видання легітимних компаній і використання інструментів видалення цифрового тисячоліття (DMCA) від Google для помилкового позначення вмісту під приводом порушення авторських прав. Чистий ефект полягає в тому, щоб "знизити" сайти конкурентів, і поки що Google не знайшов остаточного рішення, щоб запобігти цьому.

Це не зовсім нова проблема; Moz навіть опублікував посібник про те, що робити, якщо ви отримаєте фіктивний запит на вилучення DMCA у 2008 році . Але враховуючи, Google отримав більше 3,6 мільярдів з цих запитів На сьогоднішній день це не дивно. Відповідно до оригінального звіту від Torrent Freak:

Хоча Google знає про цю проблему, а деякі з цих повідомлень позначаються як фальшиві, не всі визнаються як такі. Це означає, що потенційно мільйони URL-адрес видаляються аферистами, які не володіють жодним вмістом, захищеним авторським правом, а просто шукають сайти конкурентів.

Згодом власники сайтів повинні звертати увагу на будь-які повідомлення, отримані через консоль пошуку Google, налаштувати сповіщення Google і контролювати будь-які інші дії (наприклад, подання форм на вашому веб-сайті), які вказують на те, що хтось намагається позначити ваш сайт за авторські права зміст порушення. Тепер також хороший час, щоб оцінити ваш сайт, щоб побачити, чи дійсно існує будь-який неліцензійний контент, що живе на ньому. Останнє, що ви хочете, це дати вашим конкурентам практичну причину для подання одного з цих запитів. Ви також можете стежити за бази даних Lumen щоб побачити, чи є ці запити тенденцією у вашій галузі.

Захист вашого сайту від негативного SEO

Якщо ви бачили будь-який з вищевказаних ознак і прийшли до висновку, що ви є жертвою негативної SEO-кампанії, то існують певні кроки, які ви (або ваше інтернет-маркетингове агентство) повинні приймати:

 • Fake Negative Reviews: Якщо ви отримуєте багато фальшивих негативних відгуків на платформах огляду, наприклад Google My Business і Yelp, найкраще звернутися до позначайте та повідомляйте відгуки . Немає гарантії, що ці відгуки будуть видалені, і ви повинні бути обережними, щоб повідомити лише про справді підроблені відгуки. Google і Yelp не слухатимуть, якщо ви позначаєте кожен поганий огляд або намагаєтеся повідомити про легальні відгуки старим аргументом, що "цей клієнт не в моїй базі даних". Сфокусуйтеся на позначенні найбільш очевидних порушників (див. знаків, перелічених у попередньому розділі).
 • Спам для посилань: щоб захистити ваш сайт від спаму, потрібно відмовитися від усіх низькоякісних посилань, використовуючи інструмент відмови від консолі пошуку Google . Якщо ваш профіль зворотного зв'язку став достатньо поганим, щоб понести штраф, то вам може знадобитися цифрової детоксикації зроблено для вашого сайту професіоналом SEO. Вони не є дешевими, а для відновлення продуктивності та видимості вашого сайту можуть знадобитися роки.
 • Вилучення вмісту: чи отримуєте ви багато відправлень або сповіщень Google про дублювання вмісту кожного разу, коли ви публікуєте новий вміст? Якщо так, то можна зробити багато речей. Згідно з Kissmetrics , вони варіюються від безпосереднього звернення до власника веб-сайту до контакту з компанією, що хостингу подання скасування DMCA з Google.
 • Атаки сканування / примусове сканування: у тих випадках, коли було встановлено, що ваш сайт є жертвою надмірного сканування, то засіб захисту визначити винуватців, використовуючи журнал доступу до веб-сервера і заблокувати їх з кореневого каталогу (за допомогою .htaccess і robots.txt).
 • Підроблені запити щодо вилучення DMCA [NEW]: якщо ви отримаєте запит на фальшиве скасування DMCA, найкраще подати зустрічне сповіщення, яке дозволяє оскаржити будь-яке рішення Google, стверджуючи, що особа, яка подала запит, не надає, насправді володіти правами на позначений вміст і що дана сторона не має права звертатися з позовом до вас. Докладніше про Інструкції Google щодо подання зустрічних повідомлень DMCA .

Знову ж таки, в той час як це деякі з найбільш відомих негативних SEO атаки, існує безліч тактичних методів SEO, які можуть бути використані для зриву вашого сайту. Інші типи негативного SEO включають в себе доступ до вашого сайту і змінюючи його вміст, щоб він посилався на шкідливі або конкуруючі сайти; deindexing ваш сайт, змінивши його файл robots.txt; і суперечливе «атака з відскоком», на яку наполягають деякі SEO, міський міф. Щоб дізнатися більше про те, як ідентифікувати та захищатися від негативного SEO, перевірте це вичерпне керівництво від Ahrefs .

Захистіть свій домашній сайт послуг від негативної тактики SEO

Нарешті, першим кроком у захисті себе від такого типу цифрової мокрої роботи є залишатися пильними. Як ми вже згадували, цей тип брудної гри досить незвичайний для підприємств домашнього обслуговування, але це все ще можливо, особливо якщо ви працюєте на гіпер-конкурентному ринку. Продуктивність вашого сайту повинна регулярно контролюватися тим, хто знає, як ідентифікувати та захищатися від можливих негативних тактик SEO.

Звичайно, більшість власників бізнесу в індустрії домашнього обслуговування не повинно очікувати, навіть знати, з чого почати, коли справа доходить до цього типу технічної роботи SEO. Саме там партнерство з Mediagistic може зробити всі різниці. Як частина нашої програми LeadBuilder® Ви матимете спеціалізованого цифрового стратега, який працюватиме від вашого імені, щоб відстежувати показники місяця за місяць і виявляти будь-які порушення, перш ніж вони стануть повноцінною проблемою. Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб почати планувати вашу власну цифрову маркетингову кампанію.

Едді Чайлдс є менеджером з маркетингу для Mediagistic. Його написання було опубліковано цілим рядом веб-сайтів і публікацій, включаючи Copypress.com, Jambase.com, NFLSoup.com, FootballNation.com і Boating World, KnowAtlanta, чоловіча книга, Cobb у фокусі, TCL, рум'яна, заряджений електричний транспорт, Журнали Business to Business та Catalyst. Слідуйте за ним Twitter і з'єднатися з ним далі Linkedin .
Зображення через Thinkstock Чи є негативний SEO використовуються проти вашого бізнесу?