Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Чи платять заробітну плату за роботу в цифровому маркетингу? Дані говорять Так

 1. Чому цифровий маркетинг?
 2. Чому бренди потребують зміни своєї маркетингової стратегії
 3. Нестача талантів у цифровому маркетингу
 4. Різні ролі цифрового маркетингу
 5. Що таке середня зарплата для цифрових маркетологів?
 6. Готові стати експертом з цифрового маркетингу?

Можливо, ви чули, що робота з цифрового маркетингу вища заробітна плата. Але це правда? Тому що цілком можливо, що люди, які продають навчальні програми та курси з цифрового маркетингу (подібно до мене!), Є тими, хто рекламує, що цифровий маркетинг - це наступна велика річ.

),

Ви також можете подумати, що цифровий маркетинг - це просто реклама, і вона не триватиме довго. Замість того, щоб обговорювати цю тему з думками, давайте розглянемо дані та факти. Я зібрав дані з різних джерел і представив його вам у цій статті, щоб ви могли побачити правду для себе.

Ми також спробуємо зрозуміти, чому цифровий маркетинг користується великим попитом. Ми розглянемо зміни в поведінці споживачів, чому бренди повинні змінити свою маркетингову стратегію і, нарешті, як ми, цифрові маркетологи, можуть отримати вигоду від зміни часу.

Чому цифровий маркетинг?

Зміна споживчої поведінки відбувалося дуже швидко протягом останніх 3-5 років. Ви можете побачити зміни навколо вас. Мільйони споживачів почали користуватися Інтернетом. Зараз в Індії більше 400 мільйонів користувачів Інтернету. Використання Інтернету прискорилося через проникнення смартфонів і недорогих комп'ютерів.

Нещодавній звіт світового банку показав, що 26% населення Індії вже має доступ до Інтернету (і це 2015 рік) . Китай має 50,3%, США - 74,6%. Багато європейських країн мають 90% + проникнення Інтернету. Норвегія посідає перше місце, де близько 97% населення має доступ до Інтернету.

Норвегія посідає перше місце, де близько 97% населення має доступ до Інтернету

Існує ніяких причин, чому Індія не отримає до 80% проникнення протягом наступних 10-20 років. Це було б 3X розмір індустрії цифрового маркетингу в Індії.

Ви можете бачити, що синя лінія на графіку приймає експоненційну криву. Наступні 400 мільйонів користувачів Інтернету прийдуть швидше, ніж ми очікуємо. Є довгий шлях поїхати та дорога погляди красиві. (Тепер ви знаєте, чому багато інтернет-стартапів в Індії фінансуються надто широко).

Коли я мав доступ до широкосмугового Інтернету, це було у 2-му році коледжу. Я мав комутований доступ до Інтернету ще в 2004 році. Сьогодні в Інтернеті є більше 8 користувачів Інтернету! (Я відчуваю себе старим!)

)

В основному ми говоримо про можливості роботи з цифровим маркетингом у цій статті, але якщо ви бізнесмен, ви можете бачити, чому ви не можете ігнорувати Індію як ринок. Багато підприємців онлайн зосереджені на продажі продукції американським і європейським клієнтам, нехтуючи Індією як потенційним ринком. Я роблю великі ставки на мою країну.

Нові гравці телекомунікацій в Індії, як Jio, зірвали ринок і зробили інтернет корисним, ніж розкіш. Жорстка конкуренція змусила інших операторів зв'язку також знизити ціни.

Зміна не була такою швидкою, коли прийшло телебачення та радіо. Протягом десятиліть кожен будинок мав телевізор. Але сьогодні кожен з нас має декілька інтернет-пристроїв і декількох підключень до Інтернету.

Такий темп не сповільнюється. Елон Маск планує запустити Інтернет-супутники До 2019 року на орбіту за допомогою SpaceX. Це дозволить отримати доступ до високошвидкісного широкосмугового доступу до великої частини незв'язаного світу.

Якщо поведінка споживачів змінилася, підприємства повинні змінитися. Клієнти є кінцевим босом для кожного бізнесу. Не будучи синхронізованими з їхніми потребами та поведінкою, жоден бізнес не може вижити.

Чому бренди потребують зміни своєї маркетингової стратегії

Існує величезна потреба, щоб бренди почали рекламувати на цифровому носії. Нове покоління дивиться на YouTube і рідко вмикає телевізор. Вони читають блоги, а не газети. Вони використовують такі програми, як Facebook, Instagram, щоб зв'язатися з друзями та родиною. Такі двосторонні комунікаційні програми не були навіть можливі перед інтернетом.

Бренди повинні рекламувати свою продукцію в тих місцях, де споживачі звикли. Якщо бренди продовжуватимуть витрачати гроші на накопичення коштів, телевізійні оголошення та оголошення в газетах, вони не зможуть вижити, не кажучи вже про розвиток свого бізнесу.

Ця зміна змусила багатьох керівників і співзасновників стартап-компаній самостійно вивчати і виконувати цифровий маркетинг. Стартапи не можуть дозволити собі бути повільними, і їм потрібно адаптуватися до змін ринкових умов. Існує вже величезне зростання витрат цифрового маркетингу в Індії. Ось таблиця з MediaNama & Group M.

Ви можете бачити, що зростання витрат на цифровий маркетинг нагадує зростання інтернет-користувачів в Індії. Але витрати відстають від фактичного зростання споживачів. І причина, чому цифровий маркетинг витрачає не так високо, як це має бути, через відсутність цифрових маркетологів.

Великий відсоток компаній як і раніше залишається з традиційним маркетингом. На відміну від стартапів, засновники великих організацій не можуть зосередитися на цифровому маркетингу, тому що є багато інших речей, про які потрібно піклуватися.

Їх єдина надія полягає в тому, щоб найняти експерта цифрового маркетолога, який зможе побудувати команду цифрового маркетингу. Але великі компанії не знаходять достатньо кваліфікованих кандидатів, які є фахівцями в області цифрового маркетингу. Чи може це бути правдою? Давайте знову подивимося на дані…

Нестача талантів у цифровому маркетингу

Відповідно до a звіт За допомогою Kstart і YourStory індустрія цифрового маркетингу зростає на 40% в порівнянні з 5-6% у багатьох інших галузях.

Цитуючи звіт:

Для стартапів цифровий маркетинг є більш життєздатним варіантом, ніж традиційні засоби масової інформації, адже навіть за невеликого бюджету підприємства можуть перевірити ефективність своєї маркетингової стратегії, контролювати витрати і досягти цільових перспектив.

Саме тому кожен вид бізнесу (великий і малий, старий і новий) визнає важливість використання цифрового маркетингу. Не дивно, що індустрія цифрових медіа зростає на рівні 40% у річному обчисленні, коли інші галузі борються на рівні 5% або 6%. - Звіт Kstart

Згідно з іншим дослідженням, проведеним компанією Kstart, 66% респондентів вважали, що знайти хороший талант є головним вузьким місцем, оскільки дуже мало людей отримують цифровий маркетинг. Інші вважали, що на ринку недостатньо талантів. Компанії явно відчувають дефіцит, коли справа доходить до найму талановитих цифрових маркетологів.

Я бачив, що це відбувається в компаніях, з якими я працював, і статистика говорить те ж саме. Нещодавня стаття в Times of India також показала той самий факт, що навички цифрового маркетингу мають високий попит, але низький рівень пропозиції.

Нещодавня стаття в Times of India також показала той самий факт, що навички цифрового маркетингу мають високий попит, але низький рівень пропозиції

Якщо ви почнете шукати джерела, які доводять брак пропозицій у навичках цифрового маркетингу, ви знайдете багато в Інтернеті. Я наводив лише два приклади вище. Але ви не знайдете жодного звіту зі статистикою, що говорить про інше.

І вам не потрібен звіт, щоб допомогти вам повірити, що маркетинговий ландшафт змінюється. Ви можете спостерігати, що відбувається навколо вас, і передбачити, що буде далі.

Різні ролі цифрового маркетингу

Бренди потребують цифрових маркетологів для проведення маркетингових кампаній в Інтернеті. І вони готові заплатити за це хорошу ціну, тому що гроші, які вони інвестують у ефективний цифровий маркетинг, будуть набагато менше, ніж традиційний маркетинг.

Якщо кандидат з 2-3-річним досвідом у сфері цифрового маркетингу заробляє від 5 до 10 мільйонів доларів на рік, компанія зробить більше, ніж вони витратять на талант цифрового маркетингу. Для них це інвестиція, а не витрати. Ось де ваші цінності в якості цифрового маркетингу брехня. Ви будете допомагати компаніям заробляти більше грошей за допомогою ефективного цифрового маркетингу.

Невеликим компаніям може знадобитися лише один або два цифрові маркетологи для ведення своїх кампаній. Великим компаніям або добре фінансованим стартапам на ранній стадії знадобиться команда цифрового маркетингу.

Деякі з провідних ролей у цифровому маркетингу, доступні сьогодні:

 • Менеджер з цифрового маркетингу
 • Менеджер з маркетингу соціальних медіа
 • SEO експерт
 • CRO Експерт
 • Маркетолог вмісту
 • Email Marketer
 • Копірайтер
 • Експерт із платних оголошень (оголошення Facebook і Google)
 • Експерт з аналітики

Якщо організація дуже велика, менеджер з цифрового маркетингу звітує перед віце-президентом з маркетингу (або директором з маркетингу). Назви можуть відрізнятися від місця до місця, але характер роботи залишається незмінним.

Так організована команда цифрового маркетингу. Якщо компанія є невеликою, кілька ролей займає один цифровий маркетолог.

Якщо компанія є невеликою, кілька ролей займає один цифровий маркетолог

Щоб дізнатися більше про специфікацію роботи кожної ролі та про структуру групи цифрового маркетингу, прочитайте цю статтю: Цифровий маркетинг Вакансії та кар'єрні можливості в Індії .

Що таке середня зарплата для цифрових маркетологів?

Заробітна плата на цих посадах відрізняється багаторічним досвідом, типом компанії, що наймається, а головне, містом, в якому ви працюєте. Але я можу з упевненістю сказати, що зарплати, безумовно, вищі, ніж інші галузі, де пропозиція більше, ніж попит!

Згідно з PayScale - авторитетним джерелом даних заробітної плати, цифровий маркетолог в Бангалорі з кількомарічним досвідом зароблятиме близько 7,2 тисяч доларів на рік. Це базується на даних, зібраних від реальних людей з реальними робочими місцями, а не за оцінками.

Це базується на даних, зібраних від реальних людей з реальними робочими місцями, а не за оцінками

У минулому кілька працювали в якості менеджера цифрового маркетингу в багатьох стартапах, я завжди отримав кілька пропозицій роботи, перш ніж приєднатися до будь-якої компанії - що є чітким свідченням того, що попит більше, ніж пропозиція. Після того як я залишив свою останню компанію Razorpay, вони ще не знайшли цифрового маркетолога, щоб замінити мене ще!

Мені заплатили близько 15-20 лакх в рік на останніх трьох стартапах, на яких я працював. Остання пропозиція, яку я отримав, склала близько 25 лакх в рік, що я відмовився, щоб працювати над власними проектами.

Готові стати експертом з цифрового маркетингу?

Отже, настав час стати цифровим маркетологом і стати експертом з цього питання. Якщо у вас є цифрові навички маркетингу і зробити трохи особистого брендингу, є багато дивовижних компаній в Індії, які були б готові найняти вас! І вам не потрібно підписуватися на дорогі курси, щоб стати цифровим маркетологом. Ви можете стати фахівець з цифрового маркетингу .

Я став випадковим експертом з цифрового маркетингу, тому що навчився цифровому маркетингу розширити мою першу публікацію на мотоциклі на 1 млн відвідувачів на місяць. У процесі вирощування мого блогу, я дізнався соціальний медіа маркетинг, SEO, електронний маркетинг, і все потрапило на місце з моїм інтегрована стратегія цифрового маркетингу .

Зосередьтеся на навчанні та виконанні речей. Я завжди рекомендував своїм студентам запускати власний блог і практикувати цифровий маркетинг, керуючи власним веб-сайтом. Ось так я став цифровим маркетологом. Це найпростіший і найшвидший спосіб розпочати навчання з цифрового маркетингу - і розробити пристрасть до цифрового маркетингу.

Якщо у Вас виникли питання, залиште коментар нижче!

Чому цифровий маркетинг?
Готові стати експертом з цифрового маркетингу?
Але це правда?
Чому цифровий маркетинг?
Чи може це бути правдою?
Що таке середня зарплата для цифрових маркетологів?
Готові стати експертом з цифрового маркетингу?