Чи впливає соціальна мережа на просування сайту?

SMM SMM   Зараз соціальними мережами користується величезна кількість людей, і присутність бізнес-сторінок в соціальних мережах стало просто необхідністю компаній для підтримки зв'язку з клієнтами, пошуку нових клієнтів, поширення інформації про компанії, бренд, товари і послуги компанії

Зараз соціальними мережами користується величезна кількість людей, і присутність бізнес-сторінок в соціальних мережах стало просто необхідністю компаній для підтримки зв'язку з клієнтами, пошуку нових клієнтів, поширення інформації про компанії, бренд, товари і послуги компанії. Але якщо крім групи або публічної сторінки в соціальній мережі у вас є свій веб-сайт, виникає питання - чи впливає соціальна мережа на просування сайту? При просуванні сайту через соціальні мережі використовується дещо інший підхід, ніж при SEO-просуванні сайту, слід врахувати, що посилання з соціальних мереж для просування сайту, не мають ваги і не передають посилальної маси сайту акцептору, але вони допомагають і прискорюють індексацію сторінок самого сайту . Так само пошукові системи враховують інші фактори, в основному це соціальні сигнали, при ранжируванні і побудові результатів пошукової видачі. Соціальні сигнали, це те, як користувачі реагують на зроблену вами публікацію - ставлять лайки, діляться публікацією, а так само враховується загальна кількість передплатників вашої сторінки.

Розглянемо як ті чи інші мережі сприяють просуванню сайту в соціальних мережах:

Facebook

Розміщуючи посилання на ваш сайт в публікації Facebook, вона автоматично отримує атрибут тега <a> nofollow. Тобто така посилання не передає вага, але враховується при індексації сторінки пошуковими системами. Зміни в результатах ранжирування пошукової видачі можна помітити тільки після появи великої кількості соціальних сигналів - лайків і репоста публікації. Однак найбільшу значимість для пошукових систем має не кількість лайків публікації, а самої сторінки в соціальній мережі.

ВКонтакте

При розміщенні посилання в пості ВКонтакте, вона створюється через особливий скрипт, і через нього перенаправляє на сайт. Такі посилання теж не передають ваги, але так само враховуються при індексації.

Twitter

Створені в Твітері посилання направляють переходять відвідувачів через редирект 301. Твітер одна з найбільш значущих для просування соціальних мереж, особливо до неї добре ставиться Яндекс, в ньому організований спеціальний пошук по твіти, і опублікований вами твіт з'явиться в результатах пошукової видачі вже через кілька хвилин після його публікації. Твітер один з найшвидших способів загнати нові сторінки сайту в індекс пошукових систем.

Google+

Посилання в Google+ створюються за тими ж принципами що і в Facebook, тобто не передають масу і з атрибутом nofollow. Але компанії знаходяться в «колах» Google+ отримують переваги в результатах пошукової видачі, особливо в регіональному пошуку.

Ми розглянули просування сайту через соціальні мережі з боку його бачення пошуковими системами - індексацією і ранжування. Однак є ще два плюси в такому просуванні, які часто важливіші. Це цільовий трафік на сайт з соціальних мереж і поліпшення поведінкових факторів, за рахунок того що користувачі прочитавши публікацію на сторінці в соціальній мережі, свідомо переходять на ваш сайт. А при наявності на ньому якісного контенту або цікавих УТП, це зменшує відсоток відмов і збільшує середній час перебування відвідувачів на сайті.

Послуги просування сайту в соціальних мережах замовляються у компаній, що займаються SEO та SMM-просуванням , Не варто нехтувати каналом, який може підняти ваш сайт в результатах пошукової видачі, залучити цільовий трафік на сайт і поліпшити впізнаваність компанії і бренду в мережі.

Але якщо крім групи або публічної сторінки в соціальній мережі у вас є свій веб-сайт, виникає питання - чи впливає соціальна мережа на просування сайту?