Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Ціни на послуги інтернет-маркетингу

 1. Комплексне інтернет-просування або окремі послуги?
 2. Як оцінити вартість інтернет-маркетингу?
 3. Правило 1. Оцінюйте вартість за фактом досягнення цілей бізнесу
 4. Правило 2. Оцінюйте вартість робіт тільки в комплексі
 5. Правило 3. Тендер з вибором за ціною - гроші на вітер
 6. Правило 4. Вимагайте прогноз окупності ваших інвестицій
 7. Скільки коштує створити внутрішній відділ інтернет-маркетингу?
 8. Обов'язки і зарплати фахівців з інтернет-маркетингуНа російському ринку інтернет-маркетингу кілька тисяч агентств. Ціни на їхні послуги помітно різняться. Як же вибрати, кому довірити свій бюджет на інтернет-просування? І чи не краще створити в компанії власний відділ маркетингу ? Ми порахували, що вигідніше.

Комплексне інтернет-просування або окремі послуги?

Перш ніж говорити про вартість, потрібно вирішити, що ми купуємо: «цілий пиріг» або тільки «шматочок». З цього агентства інтернет-маркетингу діляться на три категорії:

 • Одні надають окремі послуги: розробка сайту, просування, SEO.
 • Інші роблять комплексний інтернет-маркетинг - вникають в завдання вашого бізнесу і для їх вирішення об'єднують всі інструменти інтернет-маркетингу в єдину систему.
 • Останні поєднують і те й інше.


Як їх відрізнити і вибрати відповідне саме вам агентство - читайте в статті « Як вибрати агентство для інтернет-маркетингу? ».

Робота для кожного клієнта індивідуальна, тому вартість інтернет-маркетингу не фіксована. Нижче ми розповімо, від чого вона залежить.

Як оцінити вартість інтернет-маркетингу?

Як оцінити вартість інтернет-маркетингу

Правило 1. Оцінюйте вартість за фактом досягнення цілей бізнесу

Чи не оцінюйте вартість маркетингових послуг по співвідношенню цін між агентствами (таке порівняння апріорі хибна, оскільки розцінки на ринку сильно плавають і мають широкий розкид). «Дорожче» або «дешевше» - не те порівняння, яке вам потрібно. Приймайте рішення, виходячи з того, чи будуть досягнуті бізнес-цілі, і чи влаштовують вас ті маркетингові показники, які обіцяє агентство. Іншими словами - чи окупляться вкладення в роботу з агентством і в який термін. Можна платити 100 000 рублів на місяць (що зовсім небагато по ринку) і вважати, що 500 000 в місяць - це дорого. Але через 2 роки роботи, витративши 2 400 000 рублів, не отримати зовсім нічого (або зовсім мало в порівнянні з ростом ринку і конкурентами).

Подивіться, чому безглуздо порівнювати вартість шматкові послуг без урахування критеріїв їх впливу на виконання завдань вашого бізнесу:


Правило 2. Оцінюйте вартість робіт тільки в комплексі

При розрахунку вартості проекту потрібно враховувати також додаткові і побічні роботи. Наприклад, при розробці сайту недостатньо просто порахувати дизайн і програмування, а потрібно врахувати вартість створення продає контенту, необхідні маркетингові дослідження, впровадження та налаштування аналітики та звітності, вартість хостингу, а також можливості щодо подальшого розвитку проекту, вартість підтримки.

Детальніше у відео:


Правило 3. Тендер з вибором за ціною - гроші на вітер

Якщо ви хочете розвитку свого бізнесу, не варто гнатися за дешевизною - це стосовно взагалі до будь-якої області. Ви ж точно знаєте, наприклад, яка машина краще: вітчизняна або зовсім не бюджетна іномарка? Точно також і в інтернет-маркетингу. Тендер, в якому рішення приймається виключно за ціною, виключає агентства, здатні зробити справжній комплекс з зануренням в ваш бізнес. У тендері за ціною завжди виграє потокове агентство, так як вони запросять менші гроші.

Також порожнім зливом грошей стануть тендери, в яких просять безкоштовно розробити стратегію, скласти прогноз продажів і розробити тактичні кроки по всіх каналах інтернет-маркетингу. Такі розрахунки в загальному типовому вигляді може зробити будь-яке агентство, але тільки комплексне пояснить вам, що підготувати всі ці матеріали можна лише після розробки стратегії інтернет-маркетингу , А це вже коштує грошей, так як буде проведена індивідуальна робота для вас.

Правило 4. Вимагайте прогноз окупності ваших інвестицій

Розробка і впровадження стратегії інтернет-маркетингу вимагають серйозних інвестицій з вашого боку. Щоб ви могли уявити ефект вкладень, агентство має скласти детальний прогноз окупності на період від 6 місяців.

Логічно виникає питання: чи потрібно платити агентству за прогноз окупності інвестицій? Наша відповідь: однозначно потрібно. У комплект ця частина роботи виконується відразу після розробки стратегії системного електронного маркетингу, коли ми вже склали список механік і інструментів інтернет-маркетингу для проекту.

Для складання достовірного прогнозу необхідно:

 • повністю зануритися в бізнес: визначити конкурентів , Цільову аудиторію, проаналізувати попит;
 • досліджувати ринок;
 • детально вивчити роботу підрозділів компанії: відділу продажів і сервісного обслуговування, колл-центру.


Це великий обсяг робіт для аналітиків - дослідження займає від 1 до 2 місяців. Тому оплачуватися така праця має відповідно.

Якщо агентство повідомляє вам, що прогноз окупності інвестицій ви отримаєте безкоштовно, знайте: нічого з перерахованого вище вони робити не будуть. У кращому випадку, вам нададуть дані з сервісу Яндекс.Директ: Прогноз бюджету ». У гіршому - придумають.

У гіршому - придумають

Скільки коштує створити внутрішній відділ інтернет-маркетингу?

Компанії часто формують внутрішній відділ інтернет-маркетингу для реалізації завдань по просуванню. Однак це підходить далеко не всім. Давайте порахуємо, чи можна заощадити таким чином на послуги інтернет-агентств? Нижче ми привели список співробітників для відділу інтернет-маркетингу із середньою по Москві заробітною платою .

Обов'язки і зарплати фахівців з інтернет-маркетингу


Інтернет-маркетолог. Зарплата 89 470 руб. / Міс.

Обов'язки:

 • детально вивчає цільову аудиторію і конкурентів;
 • розробляє стратегію інтернет-маркетингу;
 • координує роботу всього відділу;
 • оцінює рекламні кампанії;
 • відстежує появу нових інструментів інтернет-маркетингу.


Веб-аналітик. Зарплата 78 110 крб. / Міс.

зобов'язаний

Комплексне інтернет-просування або окремі послуги?
Як оцінити вартість інтернет-маркетингу?
Як же вибрати, кому довірити свій бюджет на інтернет-просування?
Комплексне інтернет-просування або окремі послуги?
Як оцінити вартість інтернет-маркетингу?
Ви ж точно знаєте, наприклад, яка машина краще: вітчизняна або зовсім не бюджетна іномарка?
Логічно виникає питання: чи потрібно платити агентству за прогноз окупності інвестицій?
Скільки коштує створити внутрішній відділ інтернет-маркетингу?
Давайте порахуємо, чи можна заощадити таким чином на послуги інтернет-агентств?