Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

CMS для успішного SEO. Якою має бути СMS для оптимального пошукового просування.

Перед створенням будь-якого сайту зазвичай стоїть питання, на якому движку його робити (якщо тільки під рукою немає самописного)

Перед створенням будь-якого сайту зазвичай стоїть питання, на якому движку його робити (якщо тільки під рукою немає самописного). Платні або безкоштовні, для магазинів або блогів, поширені і маловідомі .. це все цікаві подробиці, але зараз нас більше цікавить, як оцінити різні СMS в цілях пошукової оптимізації.

Демо-версія CMS повинна давати чітке уявлення про те, як працює система, як управляти контентом і т.д.

(Це не завжди може бути ясно з першого погляду; деякі системи кілька «перевантажені» різними кнопками. Є люди, які ненавидять адмінку Joomla, в порівнянні з адмінкой WP в неї дійсно важче «в'їхати».

А в німецькій навороченной TYPO досить легко навчитися щось публікувати, і прописувати теги в спеціальній формі, але зрозуміти, як вона працює - набагато складніше, т. К. Навіть знання англійської не допоможе, вся нормальна документація ... по німецьки.

Ще один приклад - Amiro, який називають «найшвидшим движком в рунеті». Я не скачував останній реліз, але рік тому, коли намагався щось збагнути у free-версії , Навіть за допомогою help, у мене мало що вийшло, хоча на той момент я вже досить непогано розбирався в тій же TYPO.)

Схоже, лідером тут поки залишається WordPress з його інтуїтивно зрозумілій адмінкой і досить простим для швидкого освоєння функціоналом. Хоча для магазинів і порталів це далеко не кращий варіант.

Потрібно подивитися, наскільки добре оптимізовані сайти, вже зроблені на СMS, яку ви доглядаєте, і виділити будь-які потенційні проблеми. Особливо це актуально для коробкових версій. Розробники таких можуть допив свій движок на вимогу, але це - час та гроші, а за замовчуванням деяких потрібних функцій в движку може і не бути, тому потрібно заздалегідь підготувати до нього питання.

Питання можуть бути приблизно такими:

1. Чи існує можливість редагувати генеруються ЧПУ? Человекопонятние адреси приємні користувачеві, і можуть впливати на ранжирування. В ідеалі, ми б хотіли мати можливість створювати більш короткі ЧПУ і включати в них релевантні ключові слова. Будь-які обмеження тут, ймовірно, знизять ефект органічного пошуку для сайту.

2. Управління контентом в залежності від країни і переклад: чи можлива організація в підпапках? Наприклад, помістити весь контент для україномовних користувачів в папку / ua. Якщо автоматичний переклад є, як це впливає на URL? Це перенаправляє нас в підпапку країна / мова конкретного URL?

Движок може запитувати IP-адреса користувача для відображення контенту, але подавати його все одно під однаковим URL, тобто, тільки одна версія потрапить в кеш. Це незручно, тому що потрібно, наприклад, щоб українська версія зберігалася в google.ua, а багатомовний контент був проіндексований, і був релевантним для місцевої пошукової системи.

3. Робота сайту \ швидкість сторінки - наскільки швидкі сайти, зроблені на цій CMS, який сервер для них краще підходить? Спробуйте провести кілька тестів самостійно.

4. 301 редирект. У багатьох CMS з цим проблема, коли замість 301-го редіректу вони роблять 302-ий. Перенаправлення можуть бути дуже важливі, особливо при регулярному оновленні контенту або при редизайне, коли потрібно оновити структуру URL. Крім того, як цим керувати? В рамках програмного забезпечення CMS? Через IIS або .htaccess?

5. Унікальні title і мета-теги. Title - один з найважливіших факторів ранжирування, так що це дуже потрібно. А мета-теги не впливають на ранжування безпосередньо, зате впливають на кликабельность в результатах пошуку, оскільки видають більш детальну і мотивуючу інформацію.

6. H1 на кожній сторінці теж бажано прописувати вручну. Деякі СMS «витягують» в навігацію теги з header, що обмежує можливості оптимізатора.

7. Alt-теги - призначені для підпису графіки, що зручно для людей, у яких вимкнені картинки в пошті або браузері; важливий фактор ранжування, ключові слова в alt-тезі можуть підвищити рейтинг сторінки. Деякі СMS можуть обмежувати використання цих тегів, встановлюючи їх в загальний розділ замість можливості підписати кожну сторінку. Тобто, картинка може зустрічається на 20 різних сторінках, але з однаковим тегом.

8. Чи підтримує СMS ведення блогу? Блог може надати більше вплив як на репутацію бренду, магазину або компанії, так і бути хорошим технічним засобом для залучення додаткового трафіку (хороша стаття «Блог в допомогу»).

9. Є доступ до robots.txt?

10. Персоналізація контенту для SEO. Як і у випадку з IP-адресою, деякі CMS можуть відображати контент конкретного користувача, виходячи з його історії відвідувань. Важливо переконатися, що коли пошукач відвідує сторінку, це розглядається, як перше тимчасове відвідування, і що ваш кращий оптимізований контент доступний для індексації.

PS Зараз проходить цікаве дослідження «CMS для SEO» , Результати будуть скоро доступні.

За матеріалами www.seoptimise.com.

1. Чи існує можливість редагувати генеруються ЧПУ?
Якщо автоматичний переклад є, як це впливає на URL?
Це перенаправляє нас в підпапку країна / мова конкретного URL?
Крім того, як цим керувати?
В рамках програмного забезпечення CMS?
Htaccess?
8. Чи підтримує СMS ведення блогу?
Txt?