Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Чому конкурентний аналіз має вирішальне значення для ефективного SEO

 1. Визначення ключових слів, необхідних для націлювання
 2. Відстеження рейтингу, щоб визначити провідних конкурентів
 3. Що ви можете дізнатися з ваших органічних конкурентів
 4. Оптимізація на сторінці
 5. Аналіз конкурентів поза межами сторінки
 6. Аналіз конкурентів - гідна інвестиція
 7. Деякі додаткові ресурси:

SEO не відбувається у вакуумі

Подивимося правді в очі, SEO є ареною собак, де є собака, де, якщо один веб-сайт рухається вгору, інший повинен рухатися вниз, щоб звільнити місце для новачка. Це означає, що назва гри - вирвати конкуренцію. Я кажу це для того, щоб підкреслити важливість отримання поточних звітів про ранг конкурентів і час інвестування в дослідження конкурентів, які допоможуть вам краще зрозуміти основні фактори, що ведуть до вашого рейтингу, порівняно з вашими конкурентами.

Я кажу це для того, щоб підкреслити важливість отримання поточних звітів про ранг конкурентів і час інвестування в дослідження конкурентів, які допоможуть вам краще зрозуміти основні фактори, що ведуть до вашого рейтингу, порівняно з вашими конкурентами

У цій статті я презентую загальний процес ідентифікації ваших онлайн-конкурентів і дам деякі конкретні приклади та методи, які допоможуть вам навчитися у ваших конкурентів, а потім перевершити їх.

Визначення ключових слів, необхідних для націлювання

Перш ніж ви зможете визначити, хто ваші провідні конкуренти, ви повинні вирішити, за що ви конкуруєте, тобто, які ключові слова ви прагнете посадити. Компіляція списку цільових ключових слів вимагає використання декількох методів:

 • за допомогою інструментів дослідження ключових слів, таких як Google Planer ключових слів
 • виявлення синонімів ключових слів за допомогою відповідних результатів пошуку Google і автозаповнення
 • покласти на себе мислення для проведення мозкових штурмів і традиційних досліджень, таких як читання блогів і форумів, що охоплюють тему вашого веб-сайту.

Відстеження рейтингу, щоб визначити провідних конкурентів

Важливо розуміти, коли проводити дослідження та аналіз конкурентів, що компанії, які ви ідентифікуєте як основних конкурентів у традиційних маркетингових та рекламних середовищах, часто не є тими ж конкурентами, з якими стикаєтеся в Інтернеті. Ви можете побачити, що компанії витрачають багато грошей на рекламу на телебаченні, газеті та рекламних щитах, і тому вони мають великий вплив у світі офлайн, але світ онлайн може бути зовсім іншою картиною. Ті самі компанії часто розуміють важливість або технічну акуратність, щоб мати успішне, оптимізоване веб-присутності.

Ті самі компанії часто розуміють важливість або технічну акуратність, щоб мати успішне, оптимізоване веб-присутності

Проходячи наступну ілюстрацію процесу відкриття конкурентів, ми побачимо реальний приклад дисонансу, який можна знайти між онлайн-і оффлайн-конкурентами. Для цього прикладу, я буду використовувати Rank Ranger's Рейтинг трекера який має дуже потужний інструмент для виявлення конкурентів - звіт про вищих органічних конкурентів.

Для нашого прикладу припустимо, що ми робимо SEO для британської авіакомпанії EasyJet, яка надає послуги більш ніж 30 країнам світу.

На запитання консультанта SEO, якого вони вважали їхньою основною конкуренцією, вони згадали наступні компанії:

 • RyanAir
 • Wizzair
 • KLM
 • British Airways
 • Vueling

Ці компанії є великими авіакомпаніями, які мають значне визнання бренду. Якщо ви шукаєте EasyJet на Google і дивіться на панелі знань, ви побачите функцію Google «Люди також шукають», і ви знайдете ті компанії, які там перераховані, і це тому, що багато людей шукають ці авіакомпанії.

Якщо ви шукаєте EasyJet на Google і дивіться на панелі знань, ви побачите функцію Google «Люди також шукають», і ви знайдете ті компанії, які там перераховані, і це тому, що багато людей шукають ці авіакомпанії

Після проведення необхідного дослідження ключових слів був обраний список з приблизно 50 ключових слів, що стосуються різних туристичних напрямків і спеціальних угод, які були додані до програмного забезпечення для відстеження рангу для домену EasyJet.com та сайтів їх конкурентів.

Як ви можете бачити на приладовій панелі вище відстеження рейтингу (відображається в конкурентному вигляді), ранг компаній, які EasyJet міг вважати їх основними онлайн-конкурентами, навіть не наближається до EasyJet, і саме тут виходить звіт про органічних конкурентів Rank Ranger. в.

У звіті міститься до 1000 конкурентів, які входять до 20 найкращих результатів принаймні для одного з ключових слів, які ви відстежуєте. Цього достатньо для аналізу вашого конкурента. За замовчуванням веб-сайти перелічуються за загальною кількістю відстежених ключових слів, які відображаються в 20 найкращих результатах пошуку Google у порядку убування.

Дивлячись на доповідь нижче, ми виявляємо зовсім іншу картину того, хто є онлайн-конкурентами EasyJet. Жоден з конкурентів, які були спочатку ідентифіковані, не потрапив у першу десятку, і тільки одна з першої десятки опинилася в списку Google «Люди також шукають».

Якщо натиснути на піктограму, що виглядає як монітор комп'ютера на правому боці таблиці, ми можемо отримати доступ до деяких дійсно цінних даних. Для кожного веб-сайту він показує нам список усіх ключових слів, до яких займає домен конкурента, у верхній частині 20, загальний обсяг щомісячного пошуку для кожного ключового слова та рейтинг конкурента поряд з рейтингом нашого веб-сайту. У наведеному нижче прикладі Skyscanner.net займає перше місце серед 20 ключових слів за 40 ключових слів у порівнянні з п'ятьма ключовими словами EasyJet.

Ми можемо легко визначити перші 2-3 веб-сайти для кожного ключового слова, а потім наступний крок - побачити, яку цільову сторінку на веб-сайтах конкурентів ранжує для цього ключового слова. Ми бачимо це, натиснувши на стрілку поруч з рейтингом конкурента.

Озброївшись списком наших головних органічних конкурентів, ми тепер можемо проаналізувати дві основні сфери їхньої присутності в Інтернеті, які можуть допомогти нам поліпшити наші позиції в порівнянні з їхніми. Як в сторону, хоча ця стаття присвячена тому, як аналіз конкурентів може бути використаний для керівництва вашими зусиллями SEO і поліпшити ваш рейтинг, само собою зрозуміло, що SEO технічний аудит вашого сайту має важливе значення для будь-якої успішної роботи SEO. Докладніше про це можна дізнатися в розділі ресурсів в кінці цієї статті.

Що ви можете дізнатися з ваших органічних конкурентів

Є багато речей, які ви можете дізнатися з ваших онлайн-конкурентів, але для цілей цієї статті я зупинюся на двох основних напрямках: оптимізація на сторінці та зворотні посилання.

Оптимізація на сторінці

Найбільш важливим фактором оптимізації на сторінці є якість самого вмісту та досвід користування (UX) на сторінці. Вміст на вашій сторінці повинен містити ключові слова, які шукає ваша аудиторія та відповідати багатьом іншим вимогам, але найважливіше, що вона повинна надавати унікальні, якісні рішення на тему, яку шукають люди.

Аналізуючи, чому цільова сторінка вашого конкурента переважає вашу, спочатку вивчіть сам вміст, графічну презентацію та загальний досвід користувача, а потім подумайте про те, як ви можете покращити її.

Крім вмісту та UX на вашій цільовій сторінці, існує багато інших елементів, які потрібно вивчити та покращити. Ось неповний список:

 • Назва та мета-опис SEO
 • Мітки (H1, H2, H3 тощо)
 • Теги імен зображень і зображень alt
 • Швидкість сторінки
 • Зручна URL-адреса
 • Канонічні теги
 • Кількість внутрішніх і зовнішніх посилань
 • Мобільні дружні

Для всебічного висвітлення оптимізації на сторінці буде потрібно окрема стаття (або серія статей) стосовно всіх аспектів, але в цій статті я хочу продемонструвати кілька цінних уявлень, які можна отримати шляхом аналізу на веб-сайтах конкурентів.

У звіті Top Organic Competitors, ми бачимо, що Skyscanner.net займає перше місце в Google за ключовим словом «дешевий рейс до Лондона». Якщо ми натискаємо стрілки запуску цільової сторінки, щоб перевірити цільові сторінки Skyscanner.net і EasyJet для цього ключового слова, ми можемо негайно підібрати відмінності в користувальницькому досвіді і вигляд ключового слова на сторінці.

Цільова сторінка Skyscanner (див. Нижче) має форму пошуку безпосередньо у верхній частині сторінки. Все, що потрібно зробити, це заповнити свої точки відправлення і передбачені дати польоту, і вони отримають цінові ціни. Пам'ятайте, що ключове слово є «дешевий рейс до Лондона», тому людина шукає ціни на рейси до Лондона з певного місця, і сторінка Skyscanner дає їм дуже швидкий спосіб отримати інформацію, яку вони шукають. Google, очевидно, вважає, що це дуже хороший користувальницький досвід, і це один з факторів, що сприяють тому, що ця сторінка знаходиться на першому місці. Слова «дешевий рейс» і «лондон» з'являються над складовою як сухарі (хоча це не так видно).

Хоча точне ключове слово не відображається на сторінці, як заголовок SEO, так і тег H1 - «Польоти в Лондон». Фраза «Найдешевші рейси до Лондона» відображається як тег H3, а ключове слово «дешеві рейси» з'являється чотири рази. на сторінці. Крім того, декілька синонімів головного ключового слова з'являються в тілі сторінки «найкращі пропозиції на рейси до Лондона» і «найнижчі тарифи на рейси Лондона».

На відміну від Skyscanner.net, цільова сторінка EasyJet не пропонує форму для швидкого отримання цінових пропозицій. Він відображає короткий прайс-лист для різних точок відправлення в правому стовпці (див. Скріншот нижче), але це просто не порівнюється з формою Skyscanner, щоб отримати інформацію з будь-якої точки. На відміну від Skyscanner

У EasyJet є два власні оригінальні відеоролики Лондона, що з'являються на сторінці. Перший, який відображається вище рази, розглядає найкращі бари в Лондоні, є привабливим для потенційного мандрівника, і, безумовно, слід вважати позитивним фактором, який враховує Google, але головний намір користувача для цього Ключове слово - це знайти дешеві авіаквитки до Лондона, і це надано Skyscanner.net.

Швидкий огляд присутності ключового слова на сторінці показує, що близький варіант ключового слова з'являється як у назві SEO (easyJet.com | Дешеві рейси до Лондона Gatwick за 9,49 фунтів або менше), і в тезі H1 (зверніть увагу, що ключове слово не відображається на початку заголовка). На сторінці також з'являються інші синоніми ключового слова, але, зважаючи на конкуренцію з Skyscanner, історія тут полягає у виконанні користувачем намірів користувачем.

Після того, як ви оціните цінність аналізу ваших конкурентів на сторінці, це можна застосувати до всіх елементів на сторінці, і ви знайдете багато областей, щоб покращити свої цільові сторінки.

Останнім напрямком, який я хочу висвітлити в цьому практичному огляді аналізу конкурентів SEO, є перегляд зворотних посилань конкурентів.

Аналіз конкурентів поза межами сторінки

Настільки ж важко, як Google і інші дрібні пошукові системи працюють над вдосконаленням своїх алгоритмів пошуку, вони все ще не можуть правильно класифікувати домени та веб-сторінки без зворотних посилань, які служать голосами довіри третіх осіб.

Щоб отримати точну картину профілю зворотного зв'язку ваших конкурентів, вам знадобиться професійний інструмент, щоб надати вам цю інформацію. Я рекомендую використовувати Majestic.com, яка є однією з найкращих послуг у цій галузі. Majestic надає вам повний перелік зворотних посилань веб-сайту та цінних показників для кожного з посилань, наприклад, чи є посилання посиланням чи NoFollow, а власні рейтинги трасту і цитування Majestic, а також іншу інформацію, таку як опорний текст посилання, ціль URL у посиланні та багато іншого.

Найкращий спосіб переглядати та аналізувати ці дані - експортувати їх і відкривати в Excel або в Google Sheet.

Метою аналізу зворотних посилань конкурента є двояке:

 1. Побачення зворотних посилань конкурентів дозволяє дізнатися, які веб-сайти зацікавлені в цьому типі контенту. Потім ви можете звернутися до тих самих веб-сайтів або інших подібних веб-сайтів, щоб вони дізналися про ваш вміст, так що сподіваємося, що вони з’єднаються з ним.
 2. Ви можете отримати хороші вказівки на те, чи ваші конкуренти створюють посилання вручну (чи вони сплачують посилання?). Це дає вам хороший ключ до того, що ви проти, і ви можете налаштувати свою власну стратегію зворотного зв'язку відповідно.

Google досі значною мірою залежить від зворотних посилань у своєму алгоритмі ранжирування, особливо коли відмінності між конкуруючими цільовими сторінками є незначними. Оцінюючи профілі зворотного зв'язку ваших головних конкурентів, ви можете зрозуміти, чому ваші зусилля на сторінці не перевертають хвилю. Часто зворотні посилання конкурентів можуть затьмарити незначні переваги вашої сторінки над їхніми. Замість того, щоб зламати голову над тим, як змінити вже оптимізовану сторінку, ви можете зосередити свої зусилля на побудові зворотних посилань на сторінку.

Аналіз конкурентів - гідна інвестиція

Так само, як кращі армії світу витрачають великий відсоток своїх бюджетів на розвідку, оскільки наявність такої інформації дійсно є зміною гри, так що SEO-професіонали повинні вкладати час і ресурси в постійне прагнення контролювати своїх конкурентів і вчитися у них. Хоча існує велика кількість факторів, які потрапляють до рейтингу веб-сторінок Google, вивчення декількох високопоставлених конкурентів дасть вам потужний погляд на те, як можна успішно оптимізувати свої веб-сторінки.

Починаючи з цього часу, інвестиції часу для цього типу аналізу не є незначними, але правда полягає в тому, що ви отримуєте розуміння завдяки своїм дослідженням, ви зрозумієте загальні принципи того, як виглядає успішний вміст та UX, і вам не знадобиться вкласти стільки часу на цей аспект аналізу конкурентів.

Суть у тому, що аналіз конкурентів SEO, якщо це зроблено належним чином, має відмінну віддачу від інвестицій, і тепер настав час розпочати роботу.

Деякі додаткові ресурси:

Дві дуже хороші статті, щоб ви почали на шляху до відкриття ключових слів - це стаття Jayson DeMers Як знайти відповідні та доказові терміни для вашого вмісту »І Роджера Монті Як зробити ключове слово дослідження: повне керівництво .

Рекомендоване програмне забезпечення технічного аудиту:

Кричала жаба і Deep Crawl

И вони сплачують посилання?