Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Чому накрутка передплатників в Інстаграме неефективна

 1. Трохи про те, що таке Інстаграм і як він працює
 2. Чим може бути корисно знання своїх показників в Instagram
 3. Основні показники Інстаграм і методи оцінки ефективності
 4. Чому накрутка передплатників неефективна
Чому накрутка передплатників в Інстаграм не принесе ефекту

Займаючись просуванням комерційного аккаунта в мережі Instagram, для користувача стає вкрай актуальним питання: наскільки ефективна накрутка передплатників в Інстаграме? Як взагалі можна оцінити результативність використовуваних способів просування?

Трохи про те, що таке Інстаграм і як він працює

Перш ніж приступити до розгляду питання про те, як, для чого і якими способами виконується накрутка Інстаграм, необхідно розібратися з базовими поняттями. Найперше, що потрібно чітко розуміти: як користуватися instagram, чому він придбав широку популярність і став невід'ємною частиною життя величезної кількості його користувачів.

Інстаграм (Instagram) являє собою соціальну фотосет, закордонний ресурс, з 2012 року знаходиться у володінні компанії Facebook. Він немов об'єднав в собі мікроблог і соціальну мережу. Основою тут є фотографії користувачів, до яких робляться короткі текстові пояснення самими ж власниками аккаунтів. За допомогою знімків люди діляться з усіма передплатниками подіями з їхнього життя, інтересами. Інстаграм може використовуватися як соціальна мережа, як особистий фотоархів і навіть як спеціальний додаток для швидкої і легкої обробки знімків.

Простота редагування знімків в інстаграм

Для того, щоб стати частиною соціальної мережі Instagram, необхідно спочатку встановити на смартфон з підтримкою операційної системи Android або iOS безкоштовний додаток з аналогічною назвою. Після цього можна реєструватися і авторизуватися в даній мережі, а потім - приступити безпосередньо до користування послугою. Щоб поділитися фотографіями в Інстаграме, можна завантажувати готові фотознімки з пам'яті телефону, а можна робити нові за допомогою вбудованої камери і відразу ж розміщувати їх на своєму акаунті. Перед тим, як здійснюється публікація знімка, виконується його обробка за допомогою спеціальних фільтрів, наявних в додатку. Це дозволяє моментально отримати гарні фото, не володіючи при цьому спеціальними знаннями в програмному забезпеченні. Отже, все досить просто.

На акаунти можуть підписуватися інші користувачі, залишати позначки про вподобаних постах (ставити «лайки»), коментувати фото.

Чим може бути корисно знання своїх показників в Instagram

Займаючись комерційним просуванням свого аккаунта, використовуючи для цього різні засоби, в тому числі, такий спосіб, як накрутка лайків Інстаграм, необхідно знати про своїх показниках діяльності в цій соцмережі. Це буде корисно для того, щоб:

 1. Оцінити ефективність своєї роботи по массфолловінг (накрутці передплатників), конкурсам, розміщення реклами, а точніше, простежити динаміку ефективності цих дій.
 1. Провести оцінку залученості аудиторії на сторонніх паблік перед тим, як розміщувати на них рекламу.
 1. Оцінити ефективність діяльності конкурентів, то, які їх заходи найбільш ефективні, що згодом дозволить використовувати отриману інформацію з вигодою для себе.

Саме в цьому полягає користь оцінки своїх показників в Інстаграм для тих, хто хоче успішно просунути якийсь проект за допомогою облікового запису в даній мережі.

Основні показники Інстаграм і методи оцінки ефективності

Займаючись просуванням в Інстаграме, необхідно щодня вимірювати ключові показники свого аккаунта і намагатися їх підвищувати.

Показники Інстаграм (KPI):

 1. Кількісні показники:
 • лайки;
 • відписав;
 • нові передплатники;
 • коментарі.
 1. CTR або конверсія по передплати - середня величина ефективності по передплати. До цього показника відноситься кількість користувачів, у відповідь тих, хто підписався на вас. Вираховується наступним чином: кількість тих, хто підписався у відповідь на ваші підписки потрібно поділити на загальну кількість ваших підписок. Наприклад, ви підписалися на 900 користувачів, а у відповідь на вас підписалися 300 осіб. Це виглядає так: 300: 900х100 = 33%.
 1. Рівень залучення користувачів - ER (Engagement rate). Це показник дозволяє простежити активність учасників спільноти з їхніх коментарів і «лайкам». Порахувати його можна так: загальна кількість «лайків» і коментарів необхідно розділити на кількість передплатників певною сторінки . Таким чином, ми отримаємо відсоток, що дозволяє проаналізувати ступінь залученості. Виглядає це наступним чином. Наприклад, в паблік було виставлено 1500 «лайків» і залишено 125 коментарів, а загальна кількість передплатників дорівнює 1200 чоловік. Значить, 1625 слід розділити на 1200 і помножити на 100%. Так ми отримуємо показник 1,35%. Його потрібно знати, якщо підбирається майданчик для реклами або виконується порівняння конкуруючих між собою акаунтів.

Чому накрутка передплатників неефективна

У деяких існує думка, що накрутка лайків Інстаграм, а також передплатників - це запорука успішного просування . Але це лише частина істини. Багато хто вважає, що існує якась середня величина ефективності (конверсія), до якої неодмінно потрібно прагнути. Хтось визначає цей показник в 1%, хтось - в 2%, а для деяких нормально, якщо CTR становить 5%. Справа в тому, що на цю характеристику впливає безліч факторів, чому конверсія може коливатися від 0,5% до 50%, що вважається цілком нормальним.

Також варто відзначити, що важливо враховувати не тільки кількість тих, хто підписався, але і їх активність, а також інші параметри. Ще не варто скидати з рахунків наступний момент: в різних нішах показники можуть значно відрізнятися, що цілком нормально. Тому прямого впливу на успішність просування кількість передплатників не робить.

Не купуйте фоловерів в інстаграме

Е слі говорити про накрутку як про покупку передплатників, то висновок дуже очевидний - мертві передплатники (фейки або оффер) ніколи не принесуть вам продажів або іншої вигоди. Це особливо посилюється тим, що користувачі в інстаграмме набагато рідше користуються внутрішнім пошуком, ніж, наприклад в контакті, зважаючи на особливості інтерфейсу. Тому зібрати пошуковий трафік по внутрішнім запитам практично нереально.

Висновок: в Інстаграме, як і в інших соціальних мережах, немає прямого поняття «хороших» або «поганих» показників. Є тільки показники сьогоднішні, і є ті, до яких ми прагнемо.

Як взагалі можна оцінити результативність використовуваних способів просування?