Чому Ніл Патель Quicksprout є неправильним [SEO не є мертвим! ]

 1. Ніл Патель повністю помиляється про смерть SEO та протилежні стратегії, які він рекомендує.
 2. Ніл не є єдиним SEO-провайдером
 3. Чому ці останні прогнози про вбивство голосового пошуку SEO є нонсенсом
 4. AI є надмірно надмірним
 5. Голос і особисті асистенти: також надмірний?
 6. Алгоритми Google - це обмежена ціна [ви можете грати в систему]
 7. Google не має схвалення, щоб дозволити правилу голосового пошуку
 8. Контекст і намір: що роблять люди на мобільних пристроях і з голосом
 9. Конкурентні можливості для пошуку
 10. Якою має бути ваша стратегія зростання?
 11. Соціальні засоби комунікації? Ви хочете бути ранчо або худобою?
 12. Реклама? Ви не можете дозволити собі нічого, крім добре націлених оголошень
 13. Протестуйте і потім зосередьтеся на тому, що працює
 14. Завершіть роботу в залежності від короткого хвоста
 15. Таким чином, у війні шлях полягає в тому, щоб уникнути того, що є сильним, і завдати удару по тому,...
 16. Орієнтуйте своє SEO на наміри, а не на ключові слова або сторінки
 17. До перетворення доставити вартість, якість та повноту
 18. Цільові розмовні запити
 19. Скромна ставка за Ніла Пателя
 20. Пов'язані

Зізнаюся, я величезний шанувальник Ніл Патель

Зізнаюся, я величезний шанувальник Ніл Патель. Він # 1 на моєму 15 кращих майстрів цифрового маркетингу перерахував, і я особисто отримав вигоду від багатьох його порад. Сьогодні вранці я відкрив його останню електронну пошту про подкаст і був вражений, коли дізнався:

Ніл Патель повністю помиляється про смерть SEO та протилежні стратегії, які він рекомендує.

По суті, подкаст говорить про те, як кожен з них все частіше буде використовувати голосовий пошук, що він поверне одну відповідь, а не всю сторінку результатів, і через це, SEO є мертвим. Він закликає вас почати тепер шукати альтернативні способи просування вашого веб-сайту, тому що, “… це не питання, чи є SEO мертвим, а коли”.

Ніл написав про SEO мертвих тропах себе в минулому і сказав:

 • Просто запитавши, чи є SEO мертвим, змушує його здригатися, посміхатися або плакати.
 • Люди кажуть, що "SEO мертвий" з тих пір, як SEO народився.

Він продовжує повністю погоджуватися, що SEO не є мертвим.

Отже, що ж його змінило?

Краще, що я можу сказати, тенденції в мобільних і, зокрема, з голосовим пошуком покласти SEO мертвої бджоли в капот Ніла.

Логіка йде так:

 • Мобільний приріст швидко над робочим столом, і більшість експертів вважають, що це або найважливіше, або незабаром.
 • Голос є природним інтерфейсом для мобільних пристроїв, тому, якщо мобільні правила, так і буде голос. Та BTW, Голос прибуває у гра у Домашніх Персональних Асистентів (люблять Amazon Echo) зараз також, так йому має інший Megatrend Tailwind ведення його росту.
 • Як Ранд Фішкін вказує на Moz Найбільш вірогідним результатом розмовного пошуку є те, що відображатиметься лише верхній результат.
 • Якщо для більшості пошуків може бути тільки один результат пошуку (який буде голосом), то майбутнє зрозуміло, і це не SEO.

Зрозуміло, чи не так? Патель - розумна людина з гострим логічним розумом, тому йому доведеться. Але є речі, які відбуваються тут, що я не думаю, що Ніл знає або розглядав. Цей ланцюжок логіки може бути розірваний, і я поясню, як коротко, але спочатку:

Ніл не є єдиним SEO-провайдером

Ніл не є єдиним SEO-провайдером

Зображення надано журналом пошукових систем…

Справедливості до Нілу він також не єдиний. Ось купа інших статей, опублікованих в минулому році фахівцями в галузі, які все говорять про те, чому SEO вмирає:

 • Чому традиційний SEO вмирає . Тому що Барух Лабунський, нібито "провідний SEO і маркетинговий експерт сьогоднішнього дня" (!) Говорить, що сьогоднішні користувачі не знаходяться навіть у пошукових системах більшість часу. Більше ніхто не використовує пошукові системи на мобільних пристроях. А потім є голосовий пошук. BTW, 66,54% веб-трафіку Labunskis здійснюється за допомогою SEO .
 • SEO в 2018 році: Оптимізація для голосового пошуку . Ця стаття з впливової Землі Пошуку має Bryson Meunier фокусуючий на Голос Пошук, точно, як Neil у його podcast. А голосовий пошук фокусується на фрагментах, відмінних від Google. Знову ж таки, немає можливості для інших отримувати трафік із голосового пошуку. Meunier працює для VividSeats.com, який отримує 60,62% свого трафіку від SEO.
 • Як Voice Search назавжди змінить SEO . Голосовий пошук гарячий, гарячий, гарячий, і ця стаття з журналу пошукових систем може багато чого сказати про це. Google каже, що голосовий пошук є найшвидше зростаючим типом пошуку (ей, нова річ завжди є, але це не означає, що вона виграє). 55% підлітків і 41% дорослих використовують голосовий пошук щодня. Це швидше, вільні руки, давайте ви багатозадачні, і це вважається крутим! Це стає все більш надійним, оскільки рівень помилок для голосу знизився з 20% 2 років тому до 8% сьогодні (не вважайте, що темпи продовжують досконалі).
 • Смерть органічного пошуку (як ми його знаємо) . У цій статті Дейв Девіс розповідає про машинне навчання та ерозію органічного простору (наприклад, результати пошуку, переміщені оголошеннями, фрагментами та ін.). Його гроші цитують, " Google розробляє макет результатів таким чином, щоб мінімізувати вплив органічних результатів на комерційно намічених пошукових систем". індекс.
 • Традиційний SEO є вмираючим . Ця стаття з'явилася в Skyword спеціалістом SEO Франца Августина. Августин працював над проектом з редизайну веб-сайтів і виявив, що, незважаючи на те, що вони не використовували SEO, всі КПІ просувалися, а пошук становив більше 50% трафіку. Він каже, що традиційний SEO не дає результатів, які вони використовували, і, "Ви не можете грати в систему". Я наведу переконливий аргумент нижче, чому ви все ще можете грати в систему і, ймовірно, завжди зможете.

За іронією долі, це були лише найкращі результати, які я отримав від пошуку Google для “seo dying voice”. Ні, я не використовував голосовий пошук, щоб дізнатися, що Ніл Патель в хорошій компанії зі своїм прогнозом.

Спад SEO був прогнозований нескінченно, і це не більш правильно в цей час, ніж раніше. Дозвольте мені пояснити, чому.

Чому ці останні прогнози про вбивство голосового пошуку SEO є нонсенсом

Майже всі види онлайн-пошуку починаються з пошуку

Майже всі види онлайн-пошуку починаються з пошуку

Via Neil Patel…

Саме тут Барух Лабункси, коли він говорить, що більшість користувачів навіть не в пошукових системах, більшу частину часу не вдається до цього. Мені потрібно всього кілька клавіш і кілька секунд, щоб увійти в пошук, і тоді я можу витрачати десять хвилин на читання статей, які я знаходжу з цього пошуку.

Це була пошукова система, яка поставила мене на ці статті, тому неважливо, скільки часу я витратив на пошуки. Насправді, чим менше часу я витрачаю на отримання результату, який варто інвестувати, тим щасливішим я.

Можливо, ви помітили, що коли я перераховував інші статті SEO-is-Dead, я постійно згадував, скільки трафіку автора йшло від SEO. Я просто хочу підкреслити, що SEO сьогодні керує місцем відпочинку практично для кожного успішного веб-сайту.

До речі, голос не змінює цього. Який би механізм не використовувався для отримання результатів, які ви хочете розглянути, є пошукова система.

AI є надмірно надмірним

AI є надмірно надмірним

Я докладно написав про це у двох статтях:

Суть в тому, що, незважаючи на багато претензій до навпаки, AI не збирається приймати всі робочі місця в найближчий час.

До речі, я добре знайомий з AI та його різними методами. Я побудував три різні компанії, які використовували подібні методики для гарного ефекту. Це не те, що я не вірю в AI як таку, що я розумію, що це обмеження.

AI пройшов через криву hype кілька разів вже протягом багатьох років. Це така приваблива мрія, що ми продовжуємо воскрешати галас.

Голос і особисті асистенти: також надмірний?

Голос і особисті асистенти: також надмірний

Ось чудове відео, що відображає те, що відбулося у фільмі 2001 року, коли Хал відкрив двері в бухті, якби він поводився як сьогоднішній AI, як Siri і Echo:

Якщо HAL-9000 був Alexa ...

Ви побачите більше гумору, як це, набагато більше. AI ніде не настільки розумний, як люди, і не буде в осяжному майбутньому.

Кожен раз, коли хтось говорить вам щось, «найшвидше зростаючий», як би вони не були з Voice і незабаром особистими помічниками, зупиняються і оцінюють, який вплив це має на ваш бізнес.

Питання, які потрібно задати собі, такі прості:

 1. Чи мій бізнес побудований на переслідуванні найновішої реклами, моди та тенденцій, або щось більш тверде?
 2. Чи завжди мої клієнти приймають останнє найбільше, чи вони є більш поширеними?
 3. Наскільки нинішній темп зростання, як довго, перш ніж нова новина візьме на себе достатньо, щоб дійсно вплинути на мій бізнес?

Тепер розглянемо цю статистику з Стаття про голосовий пошук січня 2018 року :

Цифри нестабільні, оскільки вони охоплюють досить широкі діапазони. Якщо виявляється, що реальність знаходиться на нижньому кінці діапазону, і гірше, якщо це провалюється через незадоволеність, всі передбачення Голос, що приймають, є підозрілими.

Алгоритми Google - це обмежена ціна [ви можете грати в систему]

Алгоритми Google - це обмежена ціна [ви можете грати в систему]

Google не може витрачати гроші на ідеальні результати пошуку ...

Ось той факт, що я навряд чи коли-небудь бачив експертів SEO обговорення:

Google серйозно обмежується тим, скільки він може витратити на обробку пошукових запитів.

Google обробляє 1,2 трильйони пошуків на рік, що постійно зростає. Це витрачає понад 28 мільярдів доларів на рік обробляти цю роботу. Це означає, що він може витратити близько 2 центів за пошук. Але, насправді це менше, тому що $ 28 мільярдів платять за все, що робить Google, а не тільки за пошуки.

Давайте візьмемо одне з головних досягнень AI нашого часу, Deep Blue б'є людського чемпіона світу з шахів. Щоб зіграти відносно мало ігор і виграти проти людей, Апаратне забезпечення Deep Blue коштувало близько 100 мільйонів доларів .

Припустимо, ми отримуємо закон Норма Мура, який подвоює продуктивність кожні 2 роки. Скільки задовго до того, як ми зможемо створити комп'ютер Deep Blue, який коштує того, що коштує персональний помічник Amazon Echo?

Відповідь полягає в тому, що у вас буде машина з вартістю Amazon Echo (близько $ 99) і продуктивність Deep Blue в 2034 році. І давайте будемо абсолютно зрозумілими, це не AI загального призначення, це машина, яка знає, як нічого не робите, але грайте в шахи.

Тепер, як довго ми можемо застосувати стільки AI до 2-відсоткової мети запиту Google?

Відповідь 2060. До тих пір, незважаючи на всі розмови про речі, як RankBrain, алгоритми Google будуть обмежені. Плюс, ми навіть не знаємо досі спеціальний Deep Blue машина може зробити запити так же, як людський розум, ми тільки знаємо це може грати у шахи.

Люди люблять говорити: "Ось мої 2 центи", коли вони не хочуть, щоб ви прийняли їхню відповідь надто серйозно. Google буквально може дозволити собі надати вам 2 центи вартості уваги.

Ви можете грати в систему і зможете в найближчому майбутньому

Ось факт - Google ненавидить людей, що грають у своїй системі. Їх алгоритми навіть передбачають штрафні санкції, якщо вони вас спіймають, як автоматичні, так і ручні.

До тих пір, поки це станеться, ви будете знати, що система геймплей. І гра система, що SEO все про.

Ігри відбуваються тому, що алгоритми занадто обмежені, щоб переглядати їх. Вони надто обмежені з двох причин. По-перше, як ми говорили, Google не може дозволити собі витрачати багато на свої алгоритми. Вони не є всезнаючими. Якщо вам подобається аналогія з моєю серією статей AI, вони, напевно, не такі розумні, як тарган.

До тих пір, поки алгоритми повинні бути обмежені, вони можуть бути розіграні, і SEO не помре.

Google не має схвалення, щоб дозволити правилу голосового пошуку

Google не має схвалення, щоб дозволити правилу голосового пошуку

Що таке сторінка результатів пошуку (SERP)?

Як користувачі Google, ми бачимо це як відповіді на пошук. Але як бізнес, як його бачить Google?

Просто, це рекламний ресурс. Чим більше можливостей вони мають продавати оголошенням і чим вище вони продають, тим щасливішим є Google.

Ми бачили їх вирізати більше місця для оголошень на видачах. Ми бачили, як вони пропонують подібні фрагменти, які тримають вас на Google довше.

Все це сприяє їх рекламним ресурсам.

Тепер надійшов голосовий пошук. Це дає одну відповідь. Немає SERP з кількома оголошеннями, фрагментами та результатами пошуку.

Це означає, що Google має набагато менше рекламних ресурсів. Ви бачите, де це відбувається?

Google не має фінансових стимулів, щоб дозволити голосовому пошуку взяти на себе все з одним результатом пошуку, оскільки це зменшує кількість запасів, які вони повинні продавати!

Сам Google використовуватиме всі свої ресурси, щоб переконатися, що голосовий пошук доповнює загальний обсяг пошуку і що це не гра з нульовою сумою. Так забути всі мої технічні мумбо джамбо про AI. Довіряйте мотивам прибутку Google.

Це не важко повірити, чи не так?

Контекст і намір: що роблять люди на мобільних пристроях і з голосом

Контекст і намір: що роблять люди на мобільних пристроях і з голосом

Говорячи про мотив прибутку від Google і переконавшись, що голосовий пошук є додатковим до загального пошуку, я хочу торкнутися того, як це буде зроблено.

Брайсон Меньє робить велику роботу, говорячи про те, як мобільний і голосовий пошук мають контекстні підказки, як інформація про місцезнаходження GPS, щоб допомогти інформувати пошуки, які просто не доступні на робочому столі.

Справа в тому, що люди будуть використовувати пошук мобільного, голосового та особистого помічника, щоб задовольнити певні наміри. Ці пристрої, незважаючи на будь-яку велику частку, яку вони можуть мати у всіх пошуках, краще підходять для певних намірів, ніж робочий стіл. І навпаки, вони більш погано підходять для інших цілей, ніж робочий стіл.

Дозвольте мені навести особистий приклад для ілюстрації. Я люблю використовувати мобільний пристрій для сортування. Моя електронна пошта, як і багато інших, завалена сотнями повідомлень на день. Отже, щоб уникнути відставання, коли я віддаляюся від робочого стола, я виводжу телефон і сортує:

 • Я видаляю якомога більше без відповіді.
 • Я посилаю повідомлення електронною поштою, що вимагає термінової відповіді або відповіді, щоб покращити її на своєму робочому столі.
 • Я можу відповісти на електронні листи, де досить короткий відгук.

Чому?

Тому що мій iPhone обмежений. Я не бачу стільки, скільки на моєму робочому столі, і я не можу набрати так само легко, швидко або стільки.

Як щодо іншого прикладу?

Я від'їжджаю, і я хочу знати:

 • Які фільми показуються поблизу?
 • Які ресторани неподалік?
 • Чи є ціна на цей товар у цьому магазині гарною або я можу купити її дешевше в Інтернеті?
 • Що зараз роблять мої друзі і чи можу я приєднатися до них?
 • Мені потрібно відповісти на питання, щоб вирішити дружню ставку в місцевій таверні. Мені не потрібно вичерпно досліджувати тему, я просто хочу отримати просту відповідь.
 • Мені потрібно отримати напрямки або, можливо, номер телефону для місцевого бізнесу, до якого я пряму.

Це всі чудові приклади, які часто краще вирішуються за допомогою мобільного (та / або голосового), ніж робочий стіл. Справа в тому, що пошуки, які працюють краще на мобільних пристроях, не є цілим всесвітом пошуків. Це не ясно, що вони навіть більшість пошуків.

Коли ми розглядаємо Voice, вважаємо, що він задовольняє намір ще більш вузько, тому що це тільки добре, коли алгоритм може надати тільки одну відповідь, яка задовольняє цілі користувача. І майте на увазі обмеження витрат на вибір цієї відповіді.

Конкурентні можливості для пошуку

Конкурентні можливості для пошуку

Припустимо, що всі інші мої аргументи йдуть на другий план, і Google закриває надання кількох результатів пошуку. Тільки через те, що Google перестав надавати декілька результатів, чи означає це, що ніхто не хоче отримати декілька результатів?

Ні, зовсім ні.

Наприклад, я б скоріше не бачив стільки простору видачі, що зайнято оголошеннями і фрагментами. Вони рідко містять відповіді, які я шукаю в своїх пошуках, тому я повинен ухилятися від них. Ви згодні?

Але, справедливо кажучи, вони повинні платити свої рахунки. Але уявіть, що вони стають настільки жадібними, що на кожній сторінці є лише один реальний результат пошуку, а решта - реклама?

Я не думаю, що це занадто багато, щоб подумати, що в якийсь момент Google піде занадто далеко, і люди почнуть переходити до конкурентів. Зрештою, незважаючи на те, наскільки вони успішні, є ще багато інших пошукових систем, якщо ви хочете використовувати щось інше, ніж Google.

Якою має бути ваша стратегія зростання?

Якою має бути ваша стратегія зростання

Я сподіваюся, що тепер я переконав вас, що SEO далеко не вмирає і, звичайно, не мертвий.

Які альтернативні стратегії рекомендує Ніл Патель?

У мене є дві проблеми з цими стратегіями:

 1. Невеликі організації та окремі особи не можуть їх реалізувати.
 2. Там є мало свідчення, що вони працюють добре навіть для великих організацій, і існують величезні ризики для великих ставок на Walled Gardens.

Чому я кажу, що менші організації та окремі особи не можуть їх реалізувати?

Тому що у них немає команди людей, які можуть спробувати дві нові експерименти щотижня. І навіть якщо вони це зробили, у них недостатньо трафіку, щоб швидко побачити статистично значущі результати. Подивіться, Ніл і його великі клієнти можуть робити те, що ми з вами не можемо. Це не означає, що ми все одно повинні спробувати. Це означає, що нам потрібно знайти різні стратегії, які працюють для нас.

Чи повинні ми тестувати якомога більше альтернатив?

Так! Я рекомендую і роблю це сам . Але я тут, щоб сказати вам, що це займає багато часу. І коли ви зрозумієте, що працює, вам потрібно подвоїти там і зосередитися.

Диверсифікація - це чудова стратегія для людей, які вже домінують в одній грі і повинні знайти інших, щоб продовжувати рости. Ця стаття містить 9 цитат, що пояснюють, чому наддиверсифікація є поганою ідеєю , і я залишу вас №1 від Уоррена Баффета, найуспішнішого інвестора всіх часів:

«Широка диверсифікація потрібна лише тоді, коли інвестори не розуміють, що вони роблять» - Уоррен Баффет

Чи є докази того, що стратегія масової диверсифікації, яка охоплює соціальні медіа, рекламу, і всі інші можливості, окрім органічних пошукових робіт?

Я можу знайти невелику інформацію про це. Звичайно мій 15 кращих майстрів цифрового маркетингу не розраховуйте на це - пошук є найбільшим джерелом трафіку:

Звичайно мій  15 кращих майстрів цифрового маркетингу  не розраховуйте на це - пошук є найбільшим джерелом трафіку:

Чи дійсно Ніл очікує, що зміниться скоро? Він робить трохи краще зі своїми сайтами:

Він робить трохи краще зі своїми сайтами:

Але врахуйте, скільки ставок може мати ваша організація і наскільки ефективна вона?

Чи можете ви дозволити собі зробити першокласні зусилля на джерелі, які доставляють лише 13% вашого трафіку? Ви дійсно думаєте, що можете подвоїти це?

Я хотів би побачити деякі реальні приклади реальних організацій, які відносно невеликі з невеликою кількістю ресурсів, які отримують великий трафік, більшість з яких не базується на пошуку. Я не вірю, що вони існують, але я відкрита для зустрічних прикладів.

FWIW, я пройшов буквально сотні профілів сайту, дивлячись на цю суміш джерел трафіку і завжди бачив, як Search dominate, за винятком сайтів занадто малих, щоб отримати багато пошуку. Коли 15 кращих майстрів цифрового маркетингу з'являються з однаковим профілем і, ймовірно, знають все, що можна знати про цифровий маркетинг, мені важко повірити, що це зміниться дуже швидко.

Які стратегії я б виступав з огляду на напрямок, у якому я бачу алгоритми пошуку?

 • Власна власна платформа, не орендуйте. Ви не можете розраховувати на соціальні медіа та інші орендовані платформи.
 • Не робіть ставку на рекламу, ви не можете дозволити собі нічого, крім добре націлених оголошень.
 • Протестуйте, а потім зосередьтеся на тому, що працює.
 • Те, що ви повинні перевірити, і тому, що працює, залежить від того, де ви знаходитесь у життєвому циклі генерації трафіку.
 • У довгостроковій перспективі всі дороги ведуть до Пошуку, тому сплануйте свою подорож за цією адресою та дізнайтеся, як шукати право пошуку.

Давайте заглибимося в ці ідеї!

Соціальні засоби комунікації? Ви хочете бути ранчо або худобою?

Ви хочете бути ранчо або худобою

Чи не краще бути ранчо або худоба?

Якщо у вас є власна платформа, і кожен може знайти її за допомогою пошуку, ви - ранчо. Якщо ви побудували свою веб-присутність на чужій платформі, можливо, Facebook, Medium, Instagram, або будь-яку іншу кількість, вони володіють ранчо, ви їх худоба, і вони можуть відправити вас на бійні в будь-який час це користь їх бізнесу.

Facebook має довгу історію постійно скорочувати вашу досяжність на своїй платформі, щоб підштовхнути свою платну рекламу:

Facebook має довгу історію постійно скорочувати вашу досяжність на своїй платформі, щоб підштовхнути свою платну рекламу:

Вона продовжується і донині. Уявіть собі ставку свого бізнесу на Facebook. На деякий час все чудово. Тоді одного разу ви прокинетеся, складіть графік вашого прогресу, і виявите, що ви отримуєте половину трафіку, який ви мали рік тому.

Ніл турбує це може статися в Пошуку (я не думаю так, як я пояснив), але ми не повинні спекулювати, це вже сталося в соціальних медіа .

Стрибаючи назад у цей човен, бо ви боїтеся того, що може статися на Пошуку - це не ваша найкраща стратегія!

Докладніше перевірте мою статтю .

Реклама? Ви не можете дозволити собі нічого, крім добре націлених оголошень

Ви не можете дозволити собі нічого, крім добре націлених оголошень

Реклама найкраще зберігається для стрільби, а не для риболовлі…

Кожна порада, яку я бачу на рекламі, показує, що вона працює тільки тоді, коли вона дуже добре орієнтована. Інакше, це просто занадто дорого.

Навіть Ніл Патель каже: Гроші виграються або втрачаються при націлюванні ", Коли мова йде про рекламу в Facebook.

Що ви знайдете, коли ви робите математику, що якщо ваш продукт не дуже дорого, ви не можете дозволити собі масштабувати з рекламою. У кращому випадку можна дещо рекламувати свій бізнес.

Прокрутіть назад до тих порушень, які наведені вище, у зелених полях. Середній рейтинг Top 15 Digital Marketing Master отримує лише 0,04% трафіку з оголошеннями. Ніл отримує ще менше.

Чи означає це, що реклама не працює? Хіба ні, або цифри будуть 0%. Але це означає, що з рекламою можна ефективно дістатися лише найбільш цілеспрямованої аудиторії, яка готова купити зараз.

Як я вже сказав, не достатньо масштабувати, достатньо, щоб бути гарним аддитивним сегментом для частини вашого бізнесу. І це тільки, якщо у вас є навички, ресурси та бюджети для успішного успіху.

Протестуйте і потім зосередьтеся на тому, що працює

Ніл і я погоджуємося з ідеєю тестування, щоб дізнатися, що працює. Але, можливо, ми не погоджуємося на те, що і коли перевірити.

Я вважаю, що веб-сайти проходять еволюцію або життєвий цикл, де вони отримують свій трафік:

Я вважаю, що веб-сайти проходять еволюцію або життєвий цикл, де вони отримують свій трафік:

Ви починаєте просто намагатися побудувати сайт, який створює хороше враження в малоймовірному випадку хто-небудь виявить його. Потім потрібно загнати певний трафік. Ваш сайт не є достатньо сильним, щоб залучити пошуковий трафік, тому вам потрібно залучити трафік з інших сайтів.

Етап "Заборгований трафік" - це те місце, де має відбуватися тестування джерел трафіку. Після того, як у вас буде достатньо доменної адміністрації, щоб почати розміщувати пристойні умови пошуку, потрібно зосередитися на пошуковому трафіку. Це найдешевший найбільш багатий джерело.

Існує можлива стадія 4 «Диверсифікація» етапу. Тут ви освоїли пошук і зростаєте так швидко, як можете. У вас є бюджет і ресурси, щоб спалювати і хотіти більше зростання. Таким чином, ви готові інвестувати у великі зусилля, щоб переконатися, що YouTube або <Вставити іншу ставку> можуть додати ще 10% до вашого трафіку.

Поки ви не потрапите туди, дотримуйтеся цього плану! І пам'ятайте, що всі дороги ведуть до Пошуку, тому працюйте над нею (побудуйте владу домену, щоб ви могли ранжувати) і дізнайтеся, як правильно робити SEO (на основі алгоритму Google).

Більш детальна інформація наведена в цій статті.

Тепер давайте поговоримо про правильні стратегії, щоб перемогти з пошуком.

Завершіть роботу в залежності від короткого хвоста

Завершіть роботу в залежності від короткого хвоста

У світі, де алгоритми Google (а також хтось інший) є обмеженими у витратах, вони будуть зосереджені на короткому хвості. Вони можуть амортизувати вартість набагато більших обсягів у короткому хвості.

Якщо ваш сайт занадто багато живе на ключових словах із коротким хвостом із надвисоким обсягом, то вам настав час розпочати володіння середнім і довгим хвостами. Ось де всі пошуки, алгоритми не розуміють добре, і світ в цілому не конкурує за добре буде йти.

Це SEO-еквівалент поради Сун-Цзи:

Таким чином, у війні шлях полягає в тому, щоб уникнути того, що є сильним, і завдати удару по тому, що є слабким. - Сон Цзи

Вийти з нижньої частини воронки: навчитися виховувати

Вийти з нижньої частини воронки: навчитися виховувати

Багато підприємств хочуть продати вам щось саме зараз. Якщо вони роблять контент-маркетинг, вони роблять це неправильно, роблячи різні помилки:

 • Ви повинні дати їм більше даних, ніж IRS, лише щоб побачити Білу книгу. Та ви знаєте це тільки призведе до деякого Продавця пробуючого щоб примусити вас до купівлі зараз.
 • Весь вміст говорить ні про що, але чому їхні продукти є дивним, наскільки успішними є їхні клієнти, наскільки погано їх конкуренція, і чому ви повинні купити ЗАРАЗ.

Ось так робився маркетинг, коли рекламодавці контролювали все. Але світ більше не працює.

Воронка глибша і має більше кроків, ніж будь-коли. Ви хочете, щоб люди, які відвідують ваш сайт, не мали наміру купувати що-небудь від вас сьогодні, завтра чи навіть у наступному році. Ви хочете зробити їх лояльними, щоб вони поверталися знову і знову. Ви хочете побудувати довгострокові відносини з вами, де вони поважають вас за надання їм цінного вмісту і не вимагають багато чого взамін.

Ось що таке справжній контент-маркетинг. І ви не можете виконати потреби людей, які роблять реальний контент-маркетинг ефективним, відповідаючи на один запит голосу з однієї відповіді. Цей голосовий матеріал в основному хороший лише для нижньої частини послідовності. Незрозуміло, чи можуть вони з нею навіть багато оцінювати.

Отже, не нападайте на голосову голову або не запускайте з нього крик - рухайтеся вгору по ходу процесу.

Орієнтуйте своє SEO на наміри, а не на ключові слова або сторінки

Орієнтуйте своє SEO на наміри, а не на ключові слова або сторінки

Джерело reddoor.biz…

Google класифікує намір як:

 • Знати: інформаційний
 • Go: Навігаційне
 • Виконайте: «Як я?» / Комерційне розслідування
 • Купити: Транзакційні

Як я писав у своїй статті про Rankbrain від Google, алгоритми пошуку все більше орієнтуються на Intent . Якщо ви хочете зробити SEO, ви повинні зробити це з точки зору Intent.

Існує свого роду зрілість розуміння ієрархії SEO на роботі. Спочатку люди хочуть думати про сторінки. Вони відчутні, вони є те, що ми створюємо, ми можемо їх бачити і обіймати їх. Потім ми дізналися про ключові слова. Вони ближче до того, як Google «думає», і ми маємо більше успіхів, зосереджуючись на ключових словах, ніж ключові слова.

Але, особливо в епоху Rankbrain і більше AI, ключові слова також не працюють. Так само, як одна сторінка може ранжирувати для багатьох різних ключових слів, одна назва може також включати багато ключових слів.

Щоб отримати правильний матч і оптимальні результати, потрібно націлювати сторінки на Intent .

До перетворення доставити вартість, якість та повноту

До перетворення доставити вартість, якість та повноту

Хороший результат пошуку забезпечує цінність, якість і повноту для цілей користувача, а не ваші наміри. Як тільки ви приймете ідею націлювання, не припиняйте. Завдання пошукової системи полягає в тому, щоб знайти найкращі відповіді на ваші наміри, а ваш шлях до вибору сторінки - це переконатися, що він має найбільшу цінність, якість і повноту.

Все це має відбутися перед тим, як спробувати перетворити користувача, тому що якщо вони не потраплять на сторінку, вони не збираються перетворювати з будь-якої сторінки на цю сторінку.

Цільові розмовні запити

Цільові розмовні запити

Неможливо зробити щось для націлювання голосового пошуку?

Врешті-решт, це нова, нова річ, і я знаю, що ви хочете якось задіятись з ним.

Гарні новини!

Найкращим шляхом для отримання запитів на голосових пошуках є націлювання на розмовні запити. Наприклад, відповідайте на запитання. Google і інструменти, такі як KWFinder (мій улюблений інструмент дослідження ключових слів), можуть допомогти вам знайти найпоширеніші запитання.

Шукайте статті про те, як захопити вибрані фрагменти, і ви будете мати більше гарного корму.

Скромна ставка за Ніла Пателя

Скромна ставка за Ніла Пателя

Я маю скромна ставка про те, що AI збирається з Google Avinash Kaushik . Я взяв його перед завданням для його прогнозів ІІ, і він повернувся і пообіцяв, що через 5 років я погодиться, що 80% того, що я сказав, було "очевидно неточним". Я не знаю, що це навіть означає ( чи так?), але ставка тільки на чашку кави, тому я щасливо зареєструвався.

Я хотів би запропонувати Нілу подібну ставку, але спробую бути більш точним:

Б'юся об заклад, Ніл за чашкою кави, що через 5 років Ніл все одно отримає більшу частину свого веб-трафіку від трафіку, який:

 1. Є органічним.
 2. Не прийшли з Голосу або Персональних Асистентів.
 3. Була допомога в SEO, де я буду визначати, як SEO, "будь-яка краща практика, яка призначена для впливу на алгоритми пошуку". теми, які очікує пошукова система, посилання, і все таке.

Мені здається, що в 5 років ми можемо зробити висновок, що SEO не є мертвим.

І люди, якщо це не станеться через 5 років, чому зараз турбуватися про це?

Якщо ця стаття має резонанс, і ви хотіли б більше, як це, зареєструйтеся в інформаційному бюлетені нашого підприємця. Ви отримаєте безкоштовний міні-курс Розумніші роботи та Виконання справ . Вона навчає вас, як максимізувати продуктивність, щоб ви могли отримати все, що потрібно зробити для вашого бізнесу. Він навіть включає в себе безкоштовне програмне забезпечення для підвищення продуктивності, щоб ви могли бути організованими, цілеспрямованими та продуктивними.

Повідомлень: 640

Пов'язані

(Перекреслено @ Боб Уорфілд )

Соціальні засоби комунікації?
Ви хочете бути ранчо або худобою?
Реклама?
Отже, що ж його змінило?
Зрозуміло, чи не так?
Голос і особисті асистенти: також надмірний?
Чи завжди мої клієнти приймають останнє найбільше, чи вони є більш поширеними?
Наскільки нинішній темп зростання, як довго, перш ніж нова новина візьме на себе достатньо, щоб дійсно вплинути на мій бізнес?
Скільки задовго до того, як ми зможемо створити комп'ютер Deep Blue, який коштує того, що коштує персональний помічник Amazon Echo?
Тепер, як довго ми можемо застосувати стільки AI до 2-відсоткової мети запиту Google?