Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Чому пошук не є мертвим (і як оптимізувати вміст для SEO)

  1. Отже, як це сталося?
  2. Те, що я навчився важко про SEO (так що вам не потрібно) ...
  3. Хочете переконатися, що весь вміст не витрачається? Ось що потрібно зробити:
  4. Зосередьтеся на розмові

Я був у контентній грі трохи зараз, і якщо є одна річ, яку я дізнався, це те, що вимірювання прибутку від SEO, може бути жорстким - дійсно жорстким

Я був у контентній грі трохи зараз, і якщо є одна річ, яку я дізнався, це те, що вимірювання прибутку від SEO, може бути жорстким - дійсно жорстким.

Справжня історія: Я раніше працював у автозапуску, де я поставив собі завдання оптимізувати SEO для контенту, який я випускав - я хотів би отримати найбільшу кількість очей на моєму контенті, що я можу створити найбільший вплив на мою компанію.

Нічого страшного, подумав я. Це буде легко , подумав я.

Отже, я зробив те, що зробив би будь-який маркетолог: я вивчив свої ключові слова, розробив стратегії того, які фрагменти я міг би написати, найкраще переходити після зазначених показників, а потім - писати - додати всі відповідні ключові слова, посилання та так далі. Одного разу мої шматки були “досконалі”, я натиснув кнопку публікації та чекав мого добре-заслуженого підйому у перевезенні матеріалізуватися.

Але ось річ… вона ніколи не робила. Незважаючи на те, що «роблять все правильно», мої зусилля у сфері SEO припинилися.

Отже, як це сталося?

Я відразу ж підстрибнув, вичищаючи веб-сайти, намагаючись створити план для виправлення ситуації. Я бачив, що Мос повинен сказати про стан SEO і прочитати далі Дослідження SERP . Знову, я головував над до Землі Двигуна Двигуна хто сказав що я дійсно повинен робити створює SEO-дружній сайт . А потім я приземлився на Backlinko щоб вчитися секрети копірайтингу SEO .

Отже, звідки все це дослідження залишило мене? Я зрозумів, SEO не мертвий - це просто змінилося, щоб йти в ногу з технологією ландшафту.

Те, що я навчився важко про SEO (так що вам не потрібно) ...

Те, як ви і я шукаємо речі в Інтернеті, змінилося.

Подумайте про це: Ви, швидше за все, скакаєте в Інтернеті на мобільному телефоні або планшеті частіше, ніж на ноутбуці. І, коли ви шукаєте в Google, ви не набираєте коротких ключових слів - ви маєте намір вводити повні фрази та запитання.

Простіше кажучи, ви використовуєте той самий розмовний тон з пошуковими системами і ботами, які ви б з одним.

І вгадайте, що? Пошукові системи мали переглядати ігрове поле пошуку за допомогою оновлених алгоритмів ( Пінгвін і панда ), щоб оптимізувати релевантність вмісту, який ви бачите. З цими оновленнями пішли дні низькоякісного вмісту, переповненого ключовими словами та посиланнями на спам.

Сьогодні для того, щоб створити найпопулярніший контент, потрібно бути стратегічним . Необхідно створити першокласний вміст, написаний для людей, включаючи цільові ключові слова з найвищим рейтингом.

Цвіте це

Хочете переконатися, що весь вміст не витрачається? Ось що потрібно зробити:

Створюйте високоякісний вміст. Простіше кажучи, ваш вміст повинен завжди відповідати на запитання "чому". Це не тільки забезпечує цінність для читача, але це також збільшує ваші шанси отримати зворотні посилання, і зворотні посилання є те, що SEO мрії зроблені.

Моя улюблена цитата з нашого власного експерта з SEO, Matt Vazquez:

“Запитуйте себе, чи має мій зміст авторитет?”. Чи є дослідження, на яке ви посилаєтеся, підтримуючі дані, коментарі від впливових чи експертів, які ви використовуєте? ”- Matt Vazquez, керує SEO на Drift

Підсумок: вміст "Вбивця" = вміст, який варто обмінювати, і вміст, який варто розділити = більше очей на вашому веб-сайті. Зроблено і зроблено.

Оптимізуйте UX для користувачів мобільних пристроїв і планшетних ПК. Більшість відвідувачів веб-сайту приходять на ваш сайт за допомогою мобільного пристрою . Як наслідок, весь вміст має бути укомплектований менталітетом першої мобільності.

Ваша копія повинна бути швидкою (до точки і легко сканувати), і ваш UX повинен відповідати (як з дизайнерської, так і з технічної точки зору).

Це робить дві дійсно важливі речі: по-перше, вона дозволяє пошуковим системам легко сканувати ваш вміст, а по-друге, дає можливість людям легко читати та переробляти вміст.

Внесіть реальні шаблони мовлення в ключові слова. Як говорять ваші перспективи та клієнти? Як вони ведуть розмови з вами та чатботами на вашому сайті?

Зробіть звичку створювати вміст, який говорить мовою ваших перспектив. Визначте пріоритетність використання ключових слів з високим рейтингом, які мають на меті спосіб пошуку (і розмови) людей за короткими ключовими словами.

Нижче описано, як створити більше розмовного вмісту, який довше зберігатиме перспективи на вашому веб-сайті та підвищуватиме рейтинг.

  • Використовуйте форуми, щоб виявити ключові слова. Щоб розмовляти мовою Ваших перспектив, потрібно спочатку її вивчити. Як? Відвідайте форуми, на яких живуть ваші перспективи, дізнайтеся, які ключові слова вони часто використовують, а потім створіть вміст з цими ключовими словами.
  • Додайте модифікатори до тегів заголовків. Націлюйтеся на те, як люди насправді здійснюють пошук, додаючи модифікатори до назви ваших статей. Наприклад, назва посади “ кращі маркетингові компанії b2b”, а не “b2b маркетингові компанії”. Модифікатори з високим рівнем торгівлі включають: як, легке, керівництво, поради, прості і т.д.
  • Дотримуйтесь правила APP . Погодьтеся, обіцяти та переглянути . Почніть вступ, погодившись з аудиторією щодо ідеї чи концепції, пообіцяйте, що є спосіб покращити цю проблему, а потім надати людям попередній перегляд того, що ваш блог допоможе їм.
  • У " Ковшові бригади" . Це слова і фрази, які зачіпають людей і змушують їх продовжувати читати. Просто знайдіть у своєму контенті місце, яке може відчувати незміцнення (тобто, де хтось може натиснути кнопку "Назад" у своєму веб-переглядачі) і вставити " Ковшова бригада '. Ось кілька, щоб ви почали: Почуйте це, що ще, просто кажучи, нижній рядок, ви можете бути здивовані, і т.д.

Послідовно створюйте новий вміст (і видаляйте «мертвий» вміст). Пошукові системи, як свіжий вміст, прості і прості. Чому? Тому що всі нещодавно спільний вміст сканується та індексується роботами та веб-сканерами, щоб допомогти людям отримувати кращі результати пошуку.

Але чуйте це: Google також індексує будь-які старі, застарілі сторінки (так звані "сторінки-зомбі"), які можуть все ще залишатися на вашому веб-сайті - наприклад, сторінки вмісту, сторінки продуктів, які більше не отримують продажів, тощо. рейтингу. Перевірте свій веб-сайт і видаліть будь-які неякісні сторінки, щоб ваш свіжий, високоякісний вміст засвітився.

Підказка від нашого експерта з SEO-резидентів Matt:

«Люди створюють стільки вмісту, що так важко конкурувати. Винос полягає в тому, щоб послідовно створювати новий вміст в різних областях - якщо ви не тоді, то ви канібалізуєте свій рейтинг ключових слів. Постарайтеся охопити більше землі, розмовляючи про різні частини вашої компанії, а потім пов'язуючи свою місію ». - Matt Vazquez, керує SEO на Drift

Чим частіше ви ділитеся, тим краще ваші шанси на просування вгору по рейтингу пошукових систем і залучення більшої кількості відвідувань.

Зосередьтеся на розмові

Люди не хочуть читати вміст, написаний для пошукових систем. Вони хочуть читати оповідання, і вони хочуть розважатися. Найбільш успішні маркетологи контенту розуміють це, і використовують розмовний маркетинг як засіб, щоб повернутися до кореня змісту і створити історії, які дають результати.

Отже, як це сталося?
Хочете переконатися, що весь вміст не витрачається?
Отже, як це сталося?
Отже, звідки все це дослідження залишило мене?
І вгадайте, що?
Чи є дослідження, на яке ви посилаєтеся, підтримуючі дані, коментарі від впливових чи експертів, які ви використовуєте?
Як говорять ваші перспективи та клієнти?
Як вони ведуть розмови з вами та чатботами на вашому сайті?
Як?
Чому?