Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Чому жителі Піонерського повинні обрати депутатом міськдуми Маріанну Андрєєву

Жінка за своєю суттю завжди дарує турботу, в ній це закладено на інстинктивному рівні. Але є жінки, які мають дивовижну даром любити, творити і творити, примножуючи і прикрашаючи дійсність, нікого при цьому не обділяти. Їх почуттів і сил стільки, що вони можуть осягнути неосяжне!

До таких жінкам можна сміливо віднести Маріанну АНДРЄЄВУ - кандидата в депутати Якутській міської Думи по піонерських одномандатному виборчому округу № 12 від партії «Громадянська платформа».

Маріанна Матвіївна робить світ навколо себе краще, все її справи починаються сміливо, зухвало і енергійно втілюються в життя. Спільно з чоловіком має семеро дітей і 9 онуків, володіє готельно-туристичним комплексом «Орто Дійду» і знаходить час для громадської роботи і сімейного бізнесу.

Спільно з чоловіком має семеро дітей і 9 онуків, володіє готельно-туристичним комплексом «Орто Дійду» і знаходить час для громадської роботи і сімейного бізнесу

ЛЕНА Баїшева: «ІНТЕРЕСИ ВИБОРЦІВ БУДУТЬ ДЛЯ НЕЇ ПОНАД УСЕ»

Лена Баїшева, директор Асоціації «Жінки автолюбителі Якутії», учасниця Міжнародної жіночої автоекспедиції навколо світу:

- Не всі знають, що Маріанна - моя рідна сестра, молодша дитина з трьох дітей. З дитинства відрізнялася допитливістю, сильним характером і цілеспрямованістю. Коли Маріанне виповнилося 7 років наші батьки з трьома дітьми вирішили переїхати з села Хампі Вилюйского району в селище Кірзавод передмістя Якутська. Це був робочий селище з двоповерховими дерев'яними будинками, де проживали люди 15-ти різних національностей з різних куточків країни і СРСР. Маріанна з 1 по 7 класи навчалася в не благополучної Мархинском восьмирічній школі.

Після переїзду з якутської села Маріанна не могла до того ж зв'язати і пару слів російською мовою і перший час відчувала себе обділеною і не в своїй тарілці, так і пройшла всі етапи становлення особистості і школу виживання. Незважаючи на труднощі підліткового життя, Маріанна стала кращою ученицею в школі і змогла вже в ті часи об'єднати навколо себе однолітків. У ті роки вона займалася в хореографічному гуртку в клубі імені Ю.Гагаріна та навчалася в спортивній школі м Якутська. Після 7 класу, витримавши великий конкурс, вона поступила в Верхневілюйского фізико-математичну школу і закінчила її зі срібною медаллю.

У школі Маріанна в складі команди брала участь у Всесоюзному турі школярів з фізики в м Москві. Після закінчення стала студенткою в перший набір Фінансово-економічного інституту Якутського державного університету на кафедрі «Світова економіка» і далі продовжила на кафедрі «Менеджмент». Після закінчення університету Маріанна, заражена амбіціями і з вірою в краще майбутнє, випурхнула в новий світ. Незважаючи на десятки відмов, вона продовжувала сподіватися і кожен день оббивала прийомні підприємств, поки в одному з найбільших підприємств республіки не посміхнулася удача.

Основною причиною відмови всюди була відсутність досвіду. Який досвід може бути у вчорашнього студента? Зрештою, Маріанна виявилася в компанії сапі - на той момент, що вважалася одним з передових і великих фінансових підприємств республіки. Потрапила на прийом до Айсен Сергійовичу МИКОЛАЄВУ, в той час він почав кар'єру керівника саме там. Благополучно здавши тест, була розподілена в інвестиційну компанію Сапі-ТРАСТ відділ аналітики, основним завданням було введення обліку, реєстрації, консолідування звіту і ведення контакту між 12 підприємствами сапи.

У вчорашній студентки з'явилася величезна майданчик для самореалізації як фахівця. Маріанна ще старанніше зайнялася освітою, вивченням спеціальної літератури і саморозвитком, катастрофічно не вистачало університетських знань.

Робота в сапі принесла помітне зростання в професії. Після трьох років роботи Маріанну запросили в ННГК «Саханефтегаз». Маріанна завжди вірила в краще, ніколи не зупиняючись, йшла тільки вперед. Вона дуже працьовита, будь це шиття, приготування або городництво, вона завжди доводить до вищої якості, такий у неї характер.

У нас були дуже працьовиті й активні батьки, дідусі та бабусі, вони-то нас і навчили завжди допомагати нужденним і бути активними у всьому, покращувати і розвивати всі навколо себе. Тому Маріанна завжди займалася громадськими справами.

Вона - висококласний економіст, юрист, володіє великими знаннями і досвідом. З віком, коли налагоджений побут, діти вже виросли, але є і можливості, і сили, і енергія, людині хочеться брати участь в чомусь більшому, допомагати іншим, ділитися знаннями і досвідом.

Тому думаю, що моя сестра в якості депутата Якутській міської Думи від такого складного округу, як Піонерський, куди входять 16-й, 17-й квартали і прилеглі до них райони, зможе зробити багато чого не тільки для розвитку цього виборчого округу, а й усього міста, республіки і поліпшення життя своїх виборців.

Закликаю жителів Піонерського виборчого округу на виборах 9 вересня в міськдуми віддати свої голоси за Маріанну Андрєєву! Вона буде гідним депутатом, тим народним обранцем, для якої інтереси її виборців будуть понад усе.

Климент ІВАНОВ: «МАРИАННА АНДРЄЄВА БУДЕ ВІДМІННИМ ПОЛІТИКОМ»

Климент ІВАНОВ, президент ННГК «Саханефтегаз» (1999-2001), депутат Верховної Ради ЯАССР Х-ХII скликання, народний депутат СРСР (1989), народний депутат РС (Я) I, II і III скликань, почесний громадянин РС (Я), заслужений працівник народної господарства РС (Я):

- На початку 2000 року життя республіки і компанії «Саханефтегаз» ознаменувалася епохою створення і інтеграції об'єднання геологорозвідки, промисловості видобутку, переробки і фінансових інструментів нафтогазового комплексу республіки в один великий холдинг ВАТ ННГК «Саханефтегаз».

Це було велике час змін і надій в нафтогазовій галузі. Головний колектив холдингу складався з сотень фахівців. Маріанна працювала провідним фінансистом-аналітиком Розрахунково-фінансового центру, який займався завезенням нафтопродуктів в республіку і його урахуванням.

Незважаючи на молодий вік, вона помітно відрізнялася своїм діловим підходом і здатністю розмовляти на рівних з високопоставленими особами і відстоювати свою думку. Вона їздила у відрядження в Москву для звірок з постачальниками нафтопродуктів. А це були великі мега-компанії з величезними оборотами. Маріанна гідно і успішно представляла інтереси холдингу.

В кінці 2001 року вона прийшла до мене із заявою про звільнення і сказала, що створює власне підприємство - ЗАТ «Фінансово-юридичний центр Трініті консалтинг». Це був сміливий вчинок з її боку. Її фірма планувала займатися корпоративним правом і фінансовим оздоровленням підприємств за допомогою процедури банкрутства, і я благословив обраний нею шлях.

В подальшому, після закінчення декількох років, мені було приємно і радісно дізнатися, що Маріанна Андрєєва в 2014 р була призначена Арбітражним судом конкурсним керуючим ВАТ ННГК «Саханефтегаз», і саме вона юридично грамотно, у відповідності з усіма вимогами, завершила процедуру банкрутства підприємства

При цьому всі документи по діяльності компанії були передані в архів Республіки Саха (Якутія), в тому числі - документи з особового складу працювали там людей, а це - велика праця і відповідальний підхід до справи. І я можу бути спокійний за пенсії наших колишніх працівників і історію всього підприємства. Я впевнений, Маріанна Андрєєва в майбутньому буде відмінним політиком і депутатом, повністю її підтримую!

Айаан СТЕПАНОВ: «міськдуми ПОТРІБНІ ТАКІ ДЕПУТАТИ, ЯК АНДРЄЄВА»

Айаал СТЕПАНОВ, заступник Голови Уряду (2007-2011), міністр сільського господарства РС (Я) (2003-2007), в даний час директор ФГБНУ ЯНІІСХ, доктор сільськогосподарських наук:

- Коли я прийшов міністром сільського господарства - в 2003 році, безліч підприємств АПК знаходилися в складному фінансовому стані, мали великі заборгованості по заробітній платі, по боргах минулих років. Субсидії йшли на погашення старих боргів і не сприяли розвитку господарств.

Нашим міністерством був розроблений комплекс заходів щодо виведення з кризового стану і фінансового оздоровлення сільгосппідприємств. Це були перші заходи, вжиті мною в якості міністра - змінити ситуацію на краще.

Це мала бути фахівець, який реалізує нашу програму і запустить її в дію. Об'їжджаючи улуси і розмовляючи з керівниками сільгосппідприємств, які знайшли нове життя, використовуючи процедуру банкрутства, я дізнався про Маріанне Андрєєвої і запросив її очолити відділ фінансового оздоровлення і реорганізації підприємств агропромислового комплексу міністерства.

Я не помилився. За 1,5 роки роботи по реалізації проекту нам вдалося реорганізувати і фінансово оздоровити 130 сільгосппідприємств, закрити повністю заборгованість по заробітній платі всієї галузі, ліквідувати і вивести з реєстру вже неіснуючі і нерентабельні господарства.

Це була величезна робота всього колективу під супроводом Маріанни Андрєєвої. Вона показала себе як професіонал з великої літери, що володіє незамінними якостями: висока працездатність, вміння знаходити неординарні рішення у важких ситуаціях, здатність слухати і чути людей, мистецтво доведення до кінця справи, постійний контроль над процесом. В кінцевому результаті все це призвело до досягнення поставлених планів і цілей за короткий період.

Я впевнений, що Маріанна - гідний і потенційно сильний кандидат. В Якутській міській Думі потрібні такі депутати, як вона. Закликаю жителів Піонерського одномандатного виборчого округу віддати свої голоси за неї!

ЯНА Угарова: «ДОРОГУ В міськдуми - енергійний, працьовитий і турботливий ЖІНКАМ!»

Яна Угарова, журналіст, видавець, головний редактор журналу «Журфікс», заслужений працівник культури РС (Я):

- З Андрєєвим я знайома більше 10 років, і весь цей час вони є для мене прикладом зразкової якутської сім'ї: Петро - справжній якутський чоловік, батько-засновник, істинний глава; Маріанна - справжня Далбар Хотун, хранителька домашнього вогнища. Мені завжди подобалося в їхньому гостинному, хлібосольному будинку то, як вони господарюють, як виховують дітей: докладно і в кращих традиціях. І в справах у них теж повний порядок.

У 2011 році ми з Маріанною разом проходили тренінговий курс LMI «Особиста ефективність керівника», де я змогла оцінити її і як управлінця. То був період, коли зароджувалися і реалізовувалися ідеї створення її бізнесу: через рік-два ця дивовижна жінка відкрила готель «Орто Дійду» і ресторан «Mammoth».

Як ефективного організатора і лідера я дізналася Андрєєву під час акцій Асоціації випускників президентської програми, яку вона очолювала, а також в наших з нею спільні благодійні проекти для жінок - «Кубейе Хотун» і «Сайда Ійе». Після їх успішного завершення можу сказати точно: якщо вона за щось береться, то робить це на «відмінно» і до переможного!

Що особливо мене захоплює в Маріані - то, як їй вдається досягати успіху у всіх напрямках: в бізнесі, громадській діяльності та сімейного життя. Вона руйнує стереотип про те, що успіх в роботі і особисте щастя - поняття для жінки несумісні. У Андрєєвої вони дуже гармонійно поєднуються.

Вважаю, що Маріанна абсолютно готова проявити себе і в депутатській роботі. Дорогу в міськдуми - енергійним, працьовитим і турботливим жінкам!

МИКОЛА Лугини: «ВОНИ ПЕРЕМОГЛИ ХВОРОБА, ПЕРЕМОЖУТЬ І В ПОЛІТИЦІ!»

Микола Лугини, генеральний директор ГАУ РС (Я) «РБ N1-Національний центр медицини», лікар-радіолог:

- З сім'єю Андрєєвих мене зіштовхнула хвороба: голові родини Петру Миколайовичу Андрєєву в 2010 році діагностували рак печінки. Кожна сім'я, дізнавшись про такий діагноз, вступає в невідому путь боротьби з хворобою, пошуку зцілення і надії.

Хтось здається, а сім'я Андрєєвим змогла знайти в собі сили продовжувати лікування, вірити, любити і підтримувати один одного. Вони пройшли довгий шлях довжиною в 6 років (лікування в Кореї, операція в Москві, довга реабілітація та противірусна терапія в Якутську), і результатом стало одужання чоловіка і поліпшення загального стану, аналізів. В даний час лікарі оцінюють його стан стабільно позитивним чином. Подружжя активно працюють, розвиваються, ростять дітей, доглядають онуків і насолоджуються кожною миттю.

У цій родині мене вразило те, що вони не тільки думають про себе, а знаходять паралельно сили і час робити масштабні справи! У 2012 році Андрієві привезли корейських лікарів і ініціювали безкоштовне обстеження 100 пацієнтам в місті Якутську.

Показали корейським лікарям-радіологам наявні на той момент медичні обладнання - МРТ і томографи. Вони оцінили, що рівень нашого обладнання досить високий, але відзначили, що для використання повних можливостей техніки необхідно підвищувати професіоналізм наших радіологів. В результаті цієї ініціативи Андрєєвих троє лікарів, в тому числі два радіолога і інфекціоніст, пройшли місячну безкоштовне стажування в м Сеул (Південна Корея) в клініці Університету Кёнг Хі.

Це стало великим поштовхом у розвитку радіології у нас в республіці, який ми продовжуємо донині просувати.

Хвороба чоловіка змусила Маріанну по-іншому поглянути на світ, мало не забрала всю надію, однак не зламала і дала ще більшу віру в те, що зміни даються нелегко і обов'язково принесуть свої плоди. Я дуже поважаю Маріанну за її відданість і вміння підтримати, доброту і оптимізм. Я вважаю, таким людям під силу все!

Закликаю виборців Піонерського округу довірити свої голоси Маріанне Матвіївні Андрєєвої. Вона буде відповідальним депутатом!

АВГУСТИНА ФІЛІППОВА: «АНДРЄЄВА БУДЕ чесних і порядних ДЕПУТАТОМ»

Августина ФІЛІППОВА, художник-модельєр, член Спілки художників Росії, заслужений працівник культури РС (Я):

- Маріанна Андрєєва завжди була і залишається дуже відкритою людиною, намагається приділити час кожному і допомогти при необхідності. Улюбленим і популярним місцем відпочинку жителів і гостей столиці давно стала дитячий майданчик Наталія Водянова, але мало хто знає, що саме Маріанна і Петро Андрієві стали одними з ініціаторів та організаторів цієї події - як багатодітна сім'я з маленькими дітьми.

У 2012 році, будучи Президентом Асоціації випускників президентської програми підготовки управлінських кадрів Якутії, Маріанна взялася і довела до кінця відкриття цієї дитячого майданчика в самому центрі Якутська, що зробило наше місто ще прекраснішим, а батьків і діточок - щасливішими.

Маріанна безпосередньо брала участь в організації першої жіночої кругосвітньої подорожі на автомобілях «Автоледі», з Якутська вона координувала поїздку, яку організувала її сестра Олена Баїшева. Це зараз начебто легко, коли зв'язок хороша і є інтернет, але Маріанна вміла знаходити людей і шляхи вирішення для учасниць автопробігу, бути постійно на зв'язку, відправляти факси, листи і домовлятися з усіма!

Крім того, Маріанна Андрєєва займається підтримкою жінок старшого віку: щорічно з популярним журналом і її головним редактором Яною Угарова проводить конкурс «Кубейе Хотун», доводячи і розповідаючи про те, що життя на пенсії після 60 є, і вона прекрасна!

Маріанна - турботлива і уважна хранителька вогнища, господарська і гостинна. Вона вміє знаходити спільну мову з людьми будь-якого віку, йти на компроміс, знаходить виходи і рішення з найрізноманітніших ситуацій, що є рідкістю в наші дні.

Мене в ній завжди вражає і радує її бажання робити світ яскравішим, добрішим, вміння бачити і допомагати. Я впевнена, що Маріанна - гідний кандидат, вміє вникати і знає проблеми жінок, дітей, сім'ї.

На виборах в Якутську міську Думу жителів Піонерського округу закликаю віддати свої голоси саме за неї. Андрєєва буде чесним і порядним депутатом!

ТЕТЯНА ТИМИРОВА: «ВОНА ЗМОЖЕ ВИРІШИТИ багаторічної проблеми 17-ГО КВАРТАЛУ»

Тетяна ТИМИРОВА, голова Національної асоціації рестораторів, готельєрів та туризму РС (Я):

- Я знаю Маріанну Андрєєву не з чуток. Людина - справа! Кілька років ми з нею щільно працюємо в сфері підприємництва - ресторанного та готельного справи. Вона - професіонал, підходить до справи відповідально, без страху і сумніву береться за будь-який проект.

Маріанна вміє організувати, мотивувати, просувати. Яскравий приклад тому: за останні два роки їй вдалося організувати спеціальний майданчик для навчання і мотивації якутських підприємців, запрошуючи кращих бізнес-спікерів і коучів Росії. Крім того, буквально в серпні цього року, Маріанна провела в республіці I республіканську практичну бізнес-конференцію.

Хочеться згадати ще про те, що за свої заслуги в 2015 році вона була удостоєна номінації «Кращий підприємець міста Якутська» в сфері готельного бізнесу, знак був вручений Окружний адміністрацією г.Якутска.

Маріанна може просунути будь-яке питання, здавалося б, навіть найскладніший і нерозв'язних. Маючи багаторічний досвід підприємництва, стикаючись зі злетами і падіннями, Маріанна зміцнила свій дух і навички.

Багато, маючі возможности, які не могут вірішіті нагальні проблеми нашого міста. Я багато років сама прожила в 17-му кварталі і знаю, що значить жити в місті, далеко від центру і не мати комфортних умов і нерівні можливості з жителями центру.

Тільки справжній лідер може змінити ситуацію.

Я вважаю, що такі люди, як Маріанна Андрєєва, зможуть змінити багаторічну проблему 17-го кварталу. Її досвід, навички і знання зможуть консолідувати громадськість, бізнес і влада для досягнення результатів. Тому вона - гідний кандидат!

Прошу всіх жителів Піонерського виборчого округу 9 вересня цього року на виборах в Якутську міську Думу віддати свої голоси саме за Маріанну Андрєєву!

Джерело: Оплачено з коштів виборчого фонду кандидата в депутати Якутській міської Думи по піонерських одномандатному виборчому округу № 12 Андрєєвої М.М.

Если ви стали очевидцем цікавої події або події, надсилайте фото и відео на Whatsapp +7 (999) 174-67-82

Який досвід може бути у вчорашнього студента?