Чорна і біла розкрутка сайту!

Як би це ні було сумно, але створення сайту - це лише вершина айсберга під назвою «Бізнес в інтернеті». Сайт потрібно не тільки створити, але і просунути його серед десятків інших ресурсів схожої тематики. І зробити це тим складніше, ніж старше ресурси конкурентів, чим більше коштів і сил в них вкладається.

дійсно, просування молодого ресурсу завдання непросте. Тому багато недбайливі оптимізатори вдаються до «нелегальним» способам розкрутки , Які називають в народі «чорними». Замовляючи просування сайтів, ви не раз зіткнетеся з компаніями, що використовують у своїй практиці дорвеи (один з видів пошукового спаму), клоакинг (для пошукового робота видається одна інформація, а для користувача інша), прихований текст і інші способи просування, які можуть стати причиною виключення сайту з пошукової видачі.

Наша компанія одна з небагатьох, яка абсолютно чесна в своїй діяльності і застосовує виключно «білі» способи просування, не тільки не підпадають під санкції ПС, а й активно заохочувані. Звичайно, даний спосіб просування, доводить свою ефективність лише довгій дистанції, проте вам не доведеться думати, що в один прекрасний день вам доведеться виправдовуватися перед супортом Google або всемогутнім Платоном Щукіним.

Деякі діловиті інтернет-бізнесмени часто заявляють, що створення сайту і його розкрутку вони доручили молодим, зухвалим фахівцям. В результаті їх проекти в лічені місяці були просунуті виключно «чорними» або «сірими» методами розкрутки і успішно функціонують досить тривалий час. Так що, виходить, їх спосіб розкрутки ефективніше застосовуваних нами методів? Ні, товариші, не ефективнішими, і вони це зрозуміють, коли сайт буде пессімізірован пошуковою системою, а по завіреннях представників провідних ПС, це трапиться обов'язково.

Щоб ви назавжди впевнилися в тому, що оптимізатори, що розповідають про переваги «чорної» розкрутки просто брешуть вам, наведемо такі загальновідомі факти:

  • Використання «білих» методів заохочується ПС, а за застосування «чорних» - сайт буде пессімізірован.
  • Якщо ви коли-небудь захочете заробити на мережевий рекламі, врахуйте, що жодна поважаюча себе маркетингова компанія не захоче працювати з сайтом, просунутим «по чорному».
  • Якщо за рахунок «нелегальної» розкрутки ваш сайт швидко піднявся на перші позиції пошукової видачі, пам'ятайте, що впаде він ще швидше.
  • Ефективність «білих» методів прямо пропорційна інтенсивності і тривалості розкрутки, а в разі просування без правил, даних факторів пропорційна ймовірність потрапити під каральні заходи ПС.

Вникнувши в цю інформацію, нескладно прийти до висновку, що «чорна» розкрутка, якій промишляють практично всі студії , Що пропонують просування, може підійти (і то, не факт) лише для організації короткострокових продажів, але ніяк для створення стабільного мережевого бізнесу. Тому користуйтеся білими методами, не шкодуйте ні сил, ні коштів на свої проекти, і нехай зостануться з вами високі позиції в ПС!

Веб-студія "Майстер Флеш"

+7 (928) 416 53 03

вул. Зіповскій 5/2 350010 Росія, Краснодар

Так що, виходить, їх спосіб розкрутки ефективніше застосовуваних нами методів?