Чорне seo - що це таке, і в якому вигляді існує сьогодні

Стаття відредагована 01

Стаття відредагована 01.09.2017 р і актуальна в даний час.

Привіт, друзі та відвідувачі, сьогодні поговоримо про чорному методі просування сайтів, блогів магазинів. Що це таке і які види seo просування називаються чорним сео?

Вміле використання таких методів геть відбиває бажання боротися за виживання сайтів для людей. Трудишся, пишеш сам статті, вкладаєш душу, а результат плачевний.

В топі за запитами часто присутні сайти дорвеи, які не несуть ніякої користі, а перенаправляють відвідувачів на сайти, які просто женуть трафік.

Мені це нагадує спритно «розставлені сіті», коли рибі просто нікуди діватися і вона пливе туди, куди її направляють. Вибачте за порівняння. Я пропоную вам прочитати мою статтю для інформації Ви повинні про це знати.

Крім білих методів створення та розкрутки сайтів в пошукових системах, вже давно використовуються і так звані чорні методи, сукупність яких являє собою сферу чорного seo. Були часи, коли видача пошукових систем була буквально забита «творами» чорних seошніков, але сьогодні і Google, і Яндекс навчилися боротися з усім цим «сміттям», і тепер займаються цією справою тільки нечисленні професіонали.

Що ж таке black seo?

Це такий спосіб просування, який заснований в першу чергу на методах автоматизації та масовості, при цьому практично всі правила, встановлені пошуковими системами, порушуються практично за всіма пунктами. Виходячи їх всього цього, можна зрозуміти, що цей метод просування веб-ресурсів в топи пошукових систем дуже небезпечний, і тому доступний тільки дуже досвідченим фахівцям.

Що ж змушує цих фахівців використовувати в своїй роботі нечесні методи просування сайтів?

    • По-перше, це дуже швидкий результат, а при правильно доданих зусиллях - і дуже високий прибуток.
    • По-друге - відсутність скільки-небудь серйозної конкуренції.
    • Ну а по-третє - нездатність пошукових систем в автоматичному режимі відстежити кожного порушника, котрий використовує агресивні методи. Професіонали вміють добре маскуватися і використовувати всі «дірки» в захисті пошукових систем для просування своїх сайтів.

Які ж методи використовують сучасні чорні seo-оптимізатори для того, щоб проштовхувати свої твори в топи пошукових систем і успішно вигрібати з них трафік?

Перша й головна умова для успішного просування будь-якого чорного проекту - це використання так званого ключового спаму.

Kluchevoi spam- це дуже агресивне застосування ключових фраз на сторінках сайту. Втім, не настільки агресивний, щоб привернути увагу караючих коштів пошукових систем, які борються з цим явище, але все одно набагато більше, ніж це робиться на звичайних, нормальних сайтах. Застосування такого роду спаму дуже добре маскується, але єдиної системи тут практично немає, тому що пошукові системи якраз і націлені на те, щоб шукати саме системи (вибачте за тавтологію).

Треба зауважити, що кожен майстер застосовує строго індивідуальні прийоми, але факт залишається фактом - ключ.спам живий, він діє, і пошукові системи мало що тут можуть вдіяти, якщо за роботу береться досвідчений професіонал. Новачки, які намагаються використовувати цей метод, практично не домагаються успіху, тому що у них немає ні достатніх теоретичних знань, ні практичного досвіду в цій справі.

Однак сам по собі ключове спам практично не працює, коли справа стосується невеликих сайтів.

Давайте розбиратися чому? На одній сторінці, хоч би якою вона була великою, практично неможливо розмістити велику кількість потрібних ключових фраз і тому «чорні» сайти мають в своєму складі безліч сторінок, не десятки і сотні, а тисячі і десятки тисяч. При цьому кожна сторінка заточується під свою власну ключову фразу, а в якості текстового контенту використовуються інші ключові фрази, але кожна з них практично не повторюється двічі на одній і тій же сторінці. Кількість повторень головного ключового слова ретельно розраховується, щоб з одного боку дати імпульс сторінці в просуванні до перших позицій топа, а з іншого боку - не викликати підозру пошукових алгоритмів, які ведуть боротьбу з ключовим спамом.

Друга умова, необхідне для швидкого виведення в топи «чорних сайтів» - це контрольний спам.

Взагалі-то ранжирування посилань вже не так добре працює, як працювало років десять тому, в період розквіту дорвейний ремесла. Пошукові системи в своїй боротьбі з дорвеями відключили багато чинників ранжирування сайтів, в тому числі і вплив на просування сайтів посилальної маси. Однак цей фактор не був до кінця знівельовано, тому що це істотно ускладнило б просування і нормальних, білих сайтів, а цього пошуковики допустити ніяк не могли. Ось тут-то і знайшли чергову пролом у захисті пошукових систем від спамерів, яку найбільш спритні фахівці по чорному СЕО почали використовувати на повну котушку. Якщо раніше можна було Проспамивши проект по декільком сотням тисяч «полудохлих» або навіть «дохлих» ресурсів, що мають функцію автодобавлення повідомлень, то сьогодні ці методи вже не котять. Сучасні «дорвейщики» навчилися робити розсилки своїх «творів» за цілком респектабельним веб-ресурсів, але вони свої посилання маскують так майстерно, що власники цих сайтів навіть не підозрюють, що є самими справжніми спам-ресурсами.

Крім того, хтось «вирощує» цілі мережі «link-ферм» і «сателітів». Що це таке? Це невеликі сайтики, які мають чисто «білий» вид, але створюються автоматично. Потім вони розкручуються в пошукових системах, але не заради мети виходу їх в топи, а заради ваги, який вони отримують. З усіх цих сайтик розставлені посилання на головний сайт, заради якого це все і затівалося. Чим більше всіх цих «сателітів», тим швидше розкручується головний сайт, і тим вище в топах піднімаються його сторінки. Краса цього способу полягає в тому, що СЕО-оптимізатор ні від кого не залежить, всі посилання належать йому. Мінус полягає в тому, що за подібними мережами пошукові системи полюють дуже азартно, і варто тільки їм виявити хоч один елемент подібної мережі, в бан йде вся мережа. Однак, незважаючи на це, спосіб досі популярний і використовується дуже широко, правда, лише в межах вузького кола фахівців.

І найголовніше - маскувати «чорні сайти» від людей.

Ну, не в тому сенсі, щоб вони їх взагалі не могли знайти, а в тому, щоб відвідувач, потрапивши на дор, побачив у ньому нормальний, «білий» сайт. Перетворити дор, який генерується автоматичними методами, в «білий сайт», звичайно ж, просто неможливо, але можна його так замаскувати, що ніяка людина ні про що й не здогадається. Він побачить перед собою білий сайт, в іншому випадку він просто закриє його, і поведінкові чинники дорвея від цього, звичайно ж, не виграють. Тут основна складність полягає в тому, щоб надати відвідувачеві н ормальний контент, чого дорвеи зробити не в змозі. І знову-таки - кожен «чорний майстер» використовує для досягнення потрібного результату свої власні методи. Дуже часто в корінь такого дорвея кладеться нормальний білий сайт, на який з усіх сторінок відвідувачі просто «зливаються» під будь-якими пристойними приводами. Головне - щоб відвідувач не пішов швидко з сайту, і, не дай Бог, не надумав написати кляузи в пошукові системи. Такі сайти називаються «Дорвеи для людей» (ДДЛ), і сьогодні отримали дуже велике поширення.

Отже, ми бачимо, що чорне сео, незважаючи на запеклу боротьбу з ним пошукових систем, існує і понині. Правда, розмах його сильно зменшився, але зате в сферах «низькочастотних» (малоконкурентних) запитів воно практично процвітає.

Мало того, дуже багато сайтів, які раніше повністю дотримувалися «білих» правил, сьогодні потроху починають використовувати методи «чорного seo». До таких можна віднести всякі каталоги кінофільмів, онлайн-ігор, та й деякі інтернет-магазини не гребують «чорними» методами просування.

Багато, звичайно ж, врешті-решт викриваються пошуковими системами і зникають з видачі, проте, як то кажуть, виживає найсильніший. Місця полеглих миттєво займаються більш щасливими їх конкурентами, і так відбувається день у день. Найбільш просунуті чорні майстри примудряються навіть просувати свої сайти в топи по досить конкурентним запитам, але це вже все залежить від майстерності, професійного чуття і фінансових можливостей.

Як би не було сумно, але це жорстока правда. Хотілося б почути вашу думку з цього приводу. Дякую за увагу до моєї статті.

Читайте попередню статтю: « Як правильно писати Seo тексти ». Читайте попередню статтю: «   Як правильно писати Seo тексти   »

C повагою, Рита Молчанова, автор блогу ritabk.ru

Що це таке і які види seo просування називаються чорним сео?
Що ж таке black seo?
Що ж змушує цих фахівців використовувати в своїй роботі нечесні методи просування сайтів?
Які ж методи використовують сучасні чорні seo-оптимізатори для того, щоб проштовхувати свої твори в топи пошукових систем і успішно вигрібати з них трафік?
Давайте розбиратися чому?
Що це таке?