Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Де безкоштовно розміщувати посилання

 1. Де взяти безкоштовні посилання для просування Як Вам вже відомо, для зовнішньої оптимізації сайтів...
 2. Розміщення інформації в каталогах компаній
 3. Реєстрація в каталогах сайтів
 4. Форуми
 5. Соціальні мережі
 6. Коментарі до статей
 7. Отзивнікі
 8. Безкоштовні агрегатори сайтів
 9. Сайти друзів / знайомих
 10. Товари для огляду
 11. обмін посиланнями
 12. якісний контент
 13. гостьові пости
 14. напуття оптимізатора

Де взяти безкоштовні посилання для просування

Як Вам вже відомо, для зовнішньої оптимізації сайтів використовують платні і безкоштовні посилання . Але далеко не всі оптимізатори знають, де можна розміщувати посилання безкоштовно.

Крім того, навіть знаючи де, потрібно пам'ятати про те, якими вони повинні бути. Їх якість не повинно викликати питань у пошукових систем, в ТОП яких Ви хочете просунути свій веб-ресурс. Іншими словами, навіть в разі використання безкоштовних посилань, у Вашого сайту повинен бути природний контрольний профіль .

Тому в першу чергу Вас повинно цікавити, як отримати безкоштовні якісні посилання. Детально про це Ви дізнаєтеся в кожному з нижченаведених підрозділів.

вивчення конкурентів

Замислюючись над тим, де розмістити посилання на сайт безкоштовно, насамперед слід звернути увагу на конкурентів, які вже успішно впоралися з просуванням своїх веб-ресурсів.
Ви можете переглянути їх зовнішню кількість посилань за допомогою спеціалізованих сервісів (linkpad.ru, ahrefs.com і подібні).

com і подібні)

Ще один варіант - скористатися пошуком Google і задати запит у вигляді адреси сайту конкурента в «лапках»:

Всі результати видачі будуть містити посилання на Ваше ресурс

Всі результати видачі будуть містити посилання на Ваше ресурс.
Отримані обома способами майданчики для розміщення згадок обов'язково проаналізуєте на предмет авторитетності і якості, а не просто клонуйте контрольний профіль конкурентів . Відсортовуються ресурси, де можна залишити безкоштовні посилання. Далі з пройшли відбір складаєте контент-план, плануєте по скільки посилань в день будете створювати і починаєте стабільно нарощувати кількість посилань.

Розміщення інформації в каталогах компаній

Безкоштовні посилання для просування сайту можна отримати шляхом реєстрації в тематичних каталогах компаній. Цей варіант підходить, якщо Вашу діяльність можна визначити в яку-небудь специфічну нішу. Наприклад, каталог «сайтів автомобільної промисловості, весільних, будівельних сайтів» і т. П.

Для цього буде потрібно ретельно «прошерстить» мережу на предмет наявності відповідних Вам каталогів компаній, з яких створити список для контент-плану. Потім починаєте раз в тиждень робити по одній реєстрації.

Реєстрація в каталогах сайтів

Каталог сайтів - це ще одне місце, де безкоштовно розмістити посилання не складе особливих труднощів. У більшості випадків потрібно нескладна реєстрацій, заповнення даних про сайті (тематика, опис) і вказівка ​​його адреси.

Іноді поява в каталозі посилання на Ваш веб-ресурс відбувається тільки після перевірки модератором (від декількох хвилин до декількох місяців). Це в основному буває в дійсно хороших каталогах.

Ще один дуже важливий момент - щоб отримати безкоштовні посилання для просування сайту іноді потрібно розміщення зворотнього посилання на каталог. А цього, як відомо, робити не рекомендується, щоб не роздавати свою вагу направо і наліво. В цьому випадку можна розмістити посилання тимчасово, до підтвердження реєстрації модератором і потім видалити її. Імовірність того, що це буде кимось перевірятися впевнено прямує до нуля.

Але ні в якому разі не можна використовувати так зване  автоматичне просування  - прогін по каталогах

Але ні в якому разі не можна використовувати так зване автоматичне просування - прогін по каталогах. Це майже завжди призводить до потрапляння проганяє веб-ресурсу під фільтри пошукових систем.

Форуми

Вирішуючи проблему про те, як розмістити посилання безкоштовно, не варто забувати і про форумах . Використовувати їх дуже просто. Знаходьте тематичний форум, реєструєте на ньому два аккаунта. З одного просите порекомендувати Вам щось конкретне ( «Підкажіть, де можна замовити якісну відеозйомку»). Використовуючи інший профіль, самі ж відповідаєте на це повідомлення ( «Нещодавно замовляв на своє весілля професійного відеооператора на цьому сайті http: // ...»).

Таким чином на багатьох форумах можна залишити безкоштовні посилання. Перевага їх в тому, що вони виглядають найбільш природними. Пошуковики визначають це як реальну рекомендацію, яка є доказом корисності Вашого веб-ресурсу.


Але не варто зловживати цим способом. Посилальна маса повинна нарощуватися поступово і стабільно, незалежно від обраного методу. Тому складіть графік і розміщуйте по кілька таких постів кожен день. Причому питання і відповідь бажано публікувати в різні дні.

Соціальні мережі

Отримати безкоштовні посилання можна, використовуючи соціальні мережі. У них також можливо розміщувати рекомендації щодо «дуже корисного сайту» і просити репоста їх.

Коментарі до статей

Ще одне вдале місце, де можна розміщувати посилання безкоштовно - коментарі під статтями. Щоб отримати таку посилання, дуже важливо писати цікаві коментарі, які будуть виглядати максимально природно і доповнювати інформацію в статті.

Отзивнікі

Розмістити посилання на сайт безкоштовно можна на ресурсах, які призначені для створення відгуків користувачів про той чи інший товар / послугу / сайті.

Розмістити посилання на сайт безкоштовно можна на ресурсах, які призначені для створення відгуків користувачів про той чи інший товар / послугу / сайті

Безкоштовні агрегатори сайтів

Відмінно підійдуть, щоб розмістити посилання безкоштовно. Крім отримання посилання, після реєстрації існує ймовірність, що цікавиться певними товарами або послугами користувач знайде Ваш сайт в результатах видачі на зібранні. Що також дуже позитивно позначиться на зовнішній оптимізації Вашого веб-ресурсу.

Що також дуже позитивно позначиться на зовнішній оптимізації Вашого веб-ресурсу

Сайти друзів / знайомих

Попросіть своїх друзів і знайомих, у яких є власні веб-ресурси, безкоштовно розмістити посилання на Ваш сайт. Вона буде дуже цінною. Особливо? якщо цей самий знайомий / друг не займається продажем майданчиків під посилання. Можливо, Ви будете єдиним, удостоєним такої честі. А це в очах пошукової системи буде виглядати по-справжньому авторитетно.

Товари для огляду

Розмістити посилання на сайт безкоштовно можна ще одним способом. Якщо Ви займаєтеся продажем певних товарів, час від часу пропонуйте розміщувати огляди на них. Надсилаючи зразки безкоштовно тим, хто буде робити огляд, Ви значно підвищите шанс на появу подібних публікацій.

До того ж? якщо опублікований огляд буде цікавим і корисним, його ще й репоста будуть. Таким чином можна отримати безкоштовні посилання в досить несподіваному кількості.

обмін посиланнями

Даний спосіб дозволяє розмістити посилання безкоштовно на інших сайтах, але має на увазі відповідна дія. Якщо вже захочете випробувати і його, розміщуйте у себе зворотні посилання з атрибутом rel тегу «nofollow» , Щоб таким чином не передавати далі вага сторінок Вашого ресурсу.

якісний контент

Все ще думаєте над тим, де взяти безкоштовні посилання? Пишіть якісні статті! Створюйте і публікуйте дійсно корисні тексти, прочитавши які люди будуть Вас рекомендувати іншим! Отримані таким чином посилання вважаються найціннішими і природними.

гостьові пости

Ну і наостанок - гостьовий постинг також ніхто не відміняв. Так, ходять чутки, що він не працює, але цей спосіб отримання зовнішніх посилань все ще використовується і приносить позитивні результати.

напуття оптимізатора

Тепер, коли Ви знаєте досить багато місць, де можна розміщувати посилання безкоштовно, Вам потрібно ретельно спланувати нарощування маси. Не забувайте, що робити це потрібно поступово, плавно, стабільно, відповідно до потрібними пропорціями різних видів посилань.

Різкі стрибки обсягу посилального профілю ретельно відстежуються пошуковими системами і тягнуть за собою покарання у вигляді фільтрів . А це Вам ні до чого!

Якщо залишилися питання, ласкаво просимо в коментарі для подальшої бесіди!

Особливо?
До того ж?