Дебати: органічна SEO V / S оплата за клік реклами

  1. Важлива статистика КПП, яку Ви повинні знати
  2. Органічні статистики SEO, які важко ігнорувати
  3. Знайте, як КПП допомогла компаніям досягти успіху!
  4. Органічні SEO - чому Топ промисловості бізнесу любити його!
  5. Органічні SEO або КПП - майбутні передбачення
  6. Органічні SEO або PPC - Який з них краще?
  7. Органічні SEO і КПП - найкращий підхід

Обидва SEO та КПП носять динамічний характер і різко розвивалися протягом багатьох років. Але одне питання, яке все ще залишається серед цифрових маркетологів, яке з них вибрати.

Правда полягає в тому, що немає такої речі, як «ідеальна стратегія цифрового маркетингу». Але так, ви завжди можете продемонструвати свій досвід, використовуючи найкращі стратегії, які відповідають умовам вашого бізнесу. Так і відбувається.

Для мене КПП більше схожий на проживання в орендованому житлі. Ви користуєтеся всіма перевагами, практикуєте всі можливі товари, але насправді ви не володієте ним.

SEO, з іншого боку, схожий на покупку власного будинку. Зусилля жорсткі і інтенсивні, але те, що ви заробляєте, належить вам самому.

Одним з вирішальних факторів у виборі між двома може бути вибір того, що доповнює ваші нинішні маркетингові ідеї та бізнес-потреби. Але якщо це одне твердження насправді не клацне у вашому розумі, то прочитайте цей пост, щоб отримати глибокі знання про органічні SEO і платити за клік реклами, і, безумовно, ви повинні бути в змозі зробити розумніше рішення.

Оскільки я хочу, щоб ви прийняли тверде рішення, вибравши найкраще з двох для вашого власного бізнесу, я буду перераховувати як позитиви, так і негативи обох суб'єктів. Але перш ніж я розберу всі деталі, я хочу, щоб ви оглянули деякі з останніх статистичних даних для двох:

Важлива статистика КПП, яку Ви повинні знати

• Підприємства можуть заробляти в середньому $ 2 на кожні $ 1, витрачені на Adwords. (Джерело: Економічний вплив Google )

• Близько 41 відсотків кліків, здійснених за допомогою платної реклами, переходять до трьох найпопулярніших оголошень на сторінках, отриманих в результаті пошуку. ( Стратегія пошуку різноманітності )

• Очікується, що на 50% більше відвідувачів на КПП робитимуть покупки, ніж ті, що проводяться на органічних пошуках. ( Відключення )

• 65% компаній у всьому світі, які потрапляють у сегменти B2B, придбали велику клієнтську базу за допомогою платних оголошень LinkedIn . ( Hubspot )

• На даний момент майже 300 000 мобільних додатків обслуговують оголошення для мобільних пристроїв Google.

Ось деякі з останніх статистичних даних про КПП. Але почекайте: не прийміть рішення так швидко. У мене є кілька статистичних даних для органічних SEO, а також.

Органічні статистики SEO, які важко ігнорувати

• Це було підтверджено 61% маркетологів, що розширення їхньої органічної присутності та поліпшення свого SEO є головними компонентами їхньої маркетингової стратегії. ( Стан вхідного )

Google отримує більше 100 мільярдів пошуків на місяць. ( Mashable )

• Дослідники B2B виконують у середньому 12 пошуків, перш ніж вони залучаються до конкретного брендового сайту. ( Google )

• В середньому на першій сторінці результатів пошуку Google міститься близько 1890 слів. ( Backlinko )

• 72 відсотки маркетологів починають з загального пошуку, перш ніж вони підуть у бік детального пошуку. (Google)

Виходячи з цих статистичних даних, одна річ досить зрозуміла: як органічна SEO, так і Pay-Per-Click реклама може бути корисною для вашого бізнесу - але тільки тоді, коли використовується розумно і через правильний підхід. Але є щось більше, що потрібно знати. Давайте розгадаємо таємниці PPC і Organic SEO, які допомогли іншим компаніям максимально використовувати їх.

Знайте, як КПП допомогла компаніям досягти успіху!

Незважаючи на високий рівень кліків і довіру до органічного SEO, реклама з оплатою за клік змогла забезпечити користь підприємствам. Важливо знати, як це зробити.

Позиційна позиція сторінки
Один із способів, яким оплачуваний пошук домінує над іншим складним вмістом, - це ідеальне розташування на сторінці. З майже 4 оголошеннями, що з'являються на робочому столі та 3 на екрані мобільного телефону, користувачі завжди бачать платні оголошення для пошуку, навіть якщо вони мають намір перейти на іншу сторінку.

Лазерний цільовий підхід
Потрапити перед потенційними клієнтами легко і швидко з КПП. Можна націлювати об’яви на певні ключові слова, мову, географію, пристрій і відповідність перевагам аудиторій.

Свіфт у створенні та моделюванні
Кампанію КПП легко створити, і вона може збільшитися всього за кілька тижнів. Існує не більш швидка альтернатива цьому способу ефективного приземлення перед потенційними клієнтами, особливо в той момент, коли вони готові зробити покупку.

Покращений зовнішній вигляд
Коли ви продаєте продукт, ви завжди можете найкраще скористатися функцією візуальної реклами в Google. Це дозволяє користувачам переглядати продукт, який вони хочуть придбати. Ці оголошення дійсно ефективні в підвищенні загального досвіду рейтингу кліків, що відсутнє в органічному SEO.

Ці оголошення дійсно ефективні в підвищенні загального досвіду рейтингу кліків, що відсутнє в органічному SEO

Більше простору та кращого контролю
З оголошеннями PPC, у вас є більше простору для доставки ваших рекламних повідомлень і ще кращий контроль над описом, який буде відображатися. Місцезнаходження, посилання на сайти, ціни та інші імперативні деталі - все це можна легко перелічити.

Місцезнаходження, посилання на сайти, ціни та інші імперативні деталі - все це можна легко перелічити

Орієнтація на певну аудиторію
Якщо ви не хочете витрачати свій час і зусилля на орієнтацію на загальне населення, то оголошення КПП можуть додати вашої маркетингової стратегії. Він пропонує простий спосіб націлювання на певні групи з числа мас. Вони зможуть здійснити пошук на вашому сайті, що лише принесе користь вашому бізнесу.

Контрольований бюджет
Ви завжди можете спланувати бюджет для своєї КПП і реалізувати його відповідно. Немає потреби витрачати більше і піклуватися пізніше.

Добре керовані Adwords
Це ще одна річ, яку ви, безумовно, не отримаєте через органічний підхід SEO. Adwords добре керується, а завдяки ретельному підбору та аналізу пошукових термінів можна зняти весь пошук небажаних ресурсів і підвищити рентабельність інвестицій з часом.

Функціональність тестування та відстеження
Цільові сторінки, кнопки заклику до дії та оголошення з роздільними тестами - це ефективні способи визначення та відстеження результатів.

Органічні SEO - чому Топ промисловості бізнесу любити його!

КПП неймовірно швидкий, але, як і раніше, фахівці галузі люблять органічний SEO. Дізнайтеся чому!

Ключ для створення поінформованості для вашого бізнесу
Вищі можливості в пошукових системах для спеціально націлених ключових слів гарантують, що ваш бізнес завжди знаходиться перед зацікавленими клієнтами. Вона майже схожа на рекламу і є відмінним способом заохотити ваш бренд.

Розширене брендування
Якщо ваш бізнес пропонує клієнтам чудове рішення для своїх інформаційних запитів щодо комерційних пошукових термінів, то органічний SEO - це найкращий спосіб збільшити імідж вашого бренду. Всякий раз, коли користувачі будуть проводити пошук, ваш бренд завжди буде на вершині, і ви станете авторитетним голосом для вибраної теми.

Збільшення довіри та довіри користувачів
Як я вже згадував у статистиці вище, велика кількість користувачів довіряє органічним результатам, а не платні оголошення. Більшість користувачів навіть пропускають оголошення, не переглядаючи їх, особливо якщо здається, що вони не матимуть користі для них. Так що якщо ви хочете, щоб ваш бізнес був видимим, і щоб отримати сильну репутацію і довіру серед вашої аудиторії, то органічний SEO - це шлях.

Вища рентабельність інвестицій та збільшення трафіку веб-сайту
Трафік від органічного SEO поставляється за зниженою ціною і все ж це може допомогти підвищити вашу рентабельність інвестицій в значній мірі.

Збільшення кліків (CTR)
Хоча нижче, Інфографіка достатньо, щоб надати вам чітке уявлення про це, але я хочу згадати, що більша кількість користувачів натискає на органічні результати порівняно з платною рекламою. Проте завжди є винятки. Тим не менш, це щось ключове в SEO.

Посилання на посилання - http://www.smartinsights.com/search-engine-marketing/search-engine-statistics/

Великий обсяг
Ступінь сфери в органічному SEO більше, ніж інші рекламні рішення, оскільки дозволяє рекламувати і рекламувати кожен біт вашого сайту, що тільки принесе вам кращі вигоди.

High-End Стратегічні вигоди
Отримання видимості за допомогою органічного SEO не є легким, але це приносить вам стратегічну перевагу над вашими конкурентами. Ви просто повинні створити свій бізнес в органічному світі, і для ваших конкурентів не буде легкого порятунку. Таким чином, Ви ввійдете в гонку, яку Ваші конкуренти не тільки не зможуть перемогти. Вони можуть навіть не бути здатними вступити до нього.

Органічні SEO або КПП - майбутні передбачення

Що стосується майбутнього, як SEO, так і PPC, безумовно, будуть ключовими для успіху стратегії SEO для бізнесу. З безперервним зростанням мобільних пристроїв, Google збирається надавати більше великих пальців мобільним веб-сайтам. Зрештою, популярність оголошень для мобільних пристроїв, безумовно, підніметься.

Крім того, з новими оновленнями, що вводяться Google час від часу, і з оновленням алгоритмів, популярність SEO не скоро зникне. Насправді, місцеві SEO отримають більше значення поряд з результатами пошуку, які носять більш персоналізований характер.

Органічні SEO або PPC - Який з них краще?

Відповідь на це питання - це виклик - не тільки для мене, але й для всіх інших. Основна причина полягає в тому, що підприємства мають унікальні ситуації, які вимагають чітких рішень. Отже, фокусування лише на одній стороні монети може бути великою помилкою.

Наприклад, новий інтернет-магазин онлайн, що конкурує з великими брендами, такими як Amazon, Flipkart, і більше, точно не зможе скласти конкуренцію з органічним SEO. Вона потребує щось більше! Крім того, добре зарекомендував себе онлайн бізнес з високим рівнем конкуренції і постійно потребує більше цифр буде втрачати свій авторитет, якщо він спирається тільки на КПП.

Тоді яке рішення? Відповідь проста - обидва!

Органічні SEO і КПП - найкращий підхід

На мою думку, найкращий підхід до перемоги над конкуренцією та отримання інтересів ваших клієнтів полягає в тому, щоб слідувати збалансованому підходу, включаючи інгредієнти - тобто органічні SEO та PPC.

Одним з великих переваг цього є інтеграція даних конверсії та ключових слів, отриманих від PPC, в органічні SEO. Навіть високоефективні ключові слова можна використовувати для обох цих елементів для збільшення загального обсягу трафіку на вашому веб-сайті. Також можна змінювати ключові слова з однієї зони на іншу, щоб отримати максимальну вигоду з точки зору переходів та трафіку.

З PPC, це можливо, щоб перевірити свої стратегії ключових слів і цільових сторінок заздалегідь, перш ніж ви годуєте їх у вашій органічної стратегії SEO. Це чудово, особливо для довгострокових стратегій SEO.

Нарешті, використання обох рук може допомогти вам націлювати більше клієнтів, і в той же час підвищити обізнаність і завоювати довіру серед існуючих клієнтів.

Тому я пропоную вам планувати інтегровану стратегію пошукового маркетингу на найближчі кілька років, яка підкреслює позитивні наслідки як SEO, так і PPC, і в той же час усуває всі їхні пастки.

Переконайтеся, що стратегія налаштована для вашого бізнесу. Тільки тоді вона може допомогти вам приземлитися в безпрограшній ситуації.

Сонячний Чавла є менеджером з маркетингу в Альянс Інтернешнл ІТ, компанії з веб-дизайну та розробки, що допомагає глобальним компаніям використовувати унікальні інструменти для свого бізнесу. Він хотів би поділитися думками про послуги за плату за клік, веб-проектування та розробку мобільних додатків.

Органічні SEO або PPC - Який з них краще?
Тоді яке рішення?