Description завдовжки в 160 символів

  1. ПРАВИЛА ДЛЯ мета-тега DESCRIPTION

Після останніх оновлень плагіна All in One SEO Pack в CMS WordPress хто небудь з вас (власники блогів) перевіряв, чи повністю відображається мета-тег Description в HTML-коді сторінок свого блога?

Якщо немає, то рекомендую на це звернути увагу тих блогерів, які в цьому мета-теге становили опис більш ніж в 150 символів, а також тих, хто дотримувався довжини опису при складанні діскріпшн своїх статей в 250 символів і згори.

Виявляється, All in One SEO Pack вирішив встановити його довжину не більше 160 символів, решта просто "обрізає"! В недалекому минулому зміст цього мета-тега мало великий вплив на результати ранжирування, так як пошукові системи свою увагу звертали на наявність в ньому ключових запитів, за якими просувалися сторінки.

Зараз цей тег також використовується і для визначення сниппета від якого залежить показник відмов. Прі не інформативному сніпеті, в результатах пошуку користувач може і не натиснути на посилання, що веде на вашу запис.

Я теж спочатку переглянувши вихідний код головної сторінки блогу не зрозумів, чому моє опис було так значно обрізане, а виявилося це робота розробників плагіна All in One SEO Pack, які вирішили дотримуватися максимальної довжини description в 160 символів.

Я теж спочатку переглянувши вихідний код головної сторінки блогу не зрозумів, чому моє опис було так значно обрізане, а виявилося це робота розробників плагіна All in One SEO Pack, які вирішили дотримуватися максимальної довжини description в 160 символів

Заспокоювало лише те, що в описі своїх статей я не перевищував цю рекомендовану довжину опису, так як плагін точно підраховує і наочно інформує про кількість символів і сам рекомендує не перевищувати рекомендовану довжину.

Заспокоювало лише те, що в описі своїх статей я не перевищував цю рекомендовану довжину опису, так як плагін точно підраховує і наочно інформує про кількість символів і сам рекомендує не перевищувати рекомендовану довжину

Уже й не знаю, яка довжина діскріпшн правильна, одні заявляють що не більш 150 символів, All in One SEO Pack - встановлює не більше 160 символів, а також є думка, що і 250 цілком нормально. Можна легко заплутатися, а в SEO я не дуже розбираюся.

Але як би там не було, а постраждала у мене тільки головна сторінка і я вирішив зробити все як було раніше. А для цього я по черзі почав шукати в файлах плагіна параметр, який відповідає за довжину діскріпшн і нарешті знайшов його і виправив цю ситуацію. У сьогоднішній інструкції я покажу вам в якому файлі можна при необхідності вносити ці зміни.

Переходимо в Панель управління веб-хостингом (у мене CPanel) і по шляху:

ВАШ ДОМЕН / wp-content / plugins / all-in-one-seo-pack

шукаємо файл "aioseop_class.php" і завантажуємо його собі на ПК.

php і завантажуємо його собі на ПК

Відкриваємо в якому-небудь текстовому редакторі, бажано в Notepad ++ і шукаємо такі рядки:

/ ** Max numbers of chars in auto-generated description * / var $ maximum_description_length = 160;

міняємо 160 на потрібну вам довжину (наприклад 250) та зберігаємо файл.

міняємо 160 на потрібну вам довжину (наприклад 250) та зберігаємо файл

Завантажуємо цей файл назад на хостинг з заміною старого файлу і зміни відразу вступають в силу.

Для маніпуляції з файлами також зручно використовувати FTP-клієнт FileZilla . Рекомендую також звернути свою увагу на один важливий момент! Після кожного оновлення плагіна треба буде по новому редагувати параметр, який відповідає за довжину діскріпшн.

І наостанок, кілька знайдених в Інтернеті правил складання діскріпшн. Вам вирішувати, дотримуватися їх чи ні!

ПРАВИЛА ДЛЯ мета-тега DESCRIPTION

  1. Довжина тега не повинна бути більше 150 символів.
  2. В описі тега повинні бути прямі ключові запити з Title сторінки.
  3. Опис повинен бути коротким змістом інформації, викладеної в запису.
  4. Кожна сторінка повинна мати унікальний діскріпшн.

Правильно складений мета-тег description - важлива складова для підвищення репутації ресурсу в пошукових системах. Дякую всім читачів блогу за приділеною увагу цій статті!