Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Ефективна оптимізація сторінок під НЧ запити

  1. Оптимізація сторінок сайту під НЧ запити

На даний момент просування сайту у багатьох асоціюється з великими фінансовими витратами На даний момент просування сайту у багатьох асоціюється з великими фінансовими витратами. В якійсь мірі це правильно. Постійне зростання конкуренції веде до збільшення бюджетів на просування.

Гонка за перші місця у видачі пошукових систем по ВЧ запитам може тривати нескінченно. Ваші можливості обмежуються тільки бюджетом. Але такий шлях розвитку не для новачків. Хіба може початківець веб-майстер конкурувати з професійними оптимізаторами або SEO компаніями?

Та це й ні до чого. Є прекрасна альтернатива - просування по НЧ. При якісної оптимізації сторінок сайту під НЧ запити можна отримувати хороший трафік з мінімальними фінансовими вкладеннями або взагалі без них. Причому трафік буде саме цільової.

Наприклад, є інтернет магазин, який знаходиться в ТОПі за кількома ВЧ запитам. Відвідуваність може бути просто вражаючою, при цьому рівень продажів буде мінімальним.

Користувачі, які приходять за такими запитами, ще самі толком не знають, чого хочуть, які ж тут покупки. А ось відвідувачі, які прийшли по НЧ запитам, шукають конкретну річ / послугу, відповідно конверсія може відрізнятися в рази.

У попередніх постах я вже писав про просуванні по НЧ , Тому зупинятися докладно на цьому питанні не буду. Кому цікаво може прочитати пост.

У цій статті розглянемо важливу складову такого просування - оптимізацію сторінок під НЧ запити.

Оптимізація сторінок сайту під НЧ запити

Зауважте, що оптимізувати потрібно кожну сторінку блога. Тобто, пишіть новий пост - обов'язково підберіть низькочастотний запит і «заточите» під нього текст.

У міру розвитку блогу кількість таких сторінок буде збільшуватися, а разом з ними з'явиться і трафік. Нехай навіть кожен пост буде приносити лише кілька уникав на добу. Звичайно, це не багато, але при наявності, скажімо, 300 сторінок трафік може бути досить значним.

Першим кроком внутрішньої оптимізації сторінок сайту є підбір НЧ запитів . Від правильності вибору ключових слів багато в чому залежить успіх просування, тому йому слід приділити особливу увагу.

Отже, запит обраний , Беремося за оптимізацію сторінки. Насамперед «заточуємо» текст. Тобто прагнемо до тієї, що зустрічається НЧ запиту з частотою 5-7%. Тільки не перестарайтеся, текст повинен бути читабельним. Краще пожертвувати зайвим змістом, ніж якістю статті.

Бажано для кожного поста підібрати тематичну або просто цікаву картинку. Це не тільки зробить його цікавішим, але і допоможе додатково оптимізувати сторінку сайту. По-перше, з'являється можливість прописати НЧ запит в атрибуті alt, а по-друге, зображення можна зробити посиланням на цей же пост.

Щоб максимально ефективно оптимізувати сторінку під НЧ запит потрібно прописати ключевик в тегах title, description і keywords. Нехай навіть багато хто говорить, що теги вже не працюють, нехтувати ними не варто. Зайве згадка НЧ запиту на сторінці не перешкодить.

До речі, для блогів на WordPress є відмінний плагін All in SEO one, який допоможе спростити оптимізацію сторінок сайту.

У великих статтях обов'язково використовуйте підзаголовки, виділяючи їх тегами h1 , H2 ... Це дозволить не тільки красиво оформити сторінку, а й додатково оптимізувати її під НЧ запит.

Також при написанні поста є можливість прописати мітки. Не варто ігнорувати таку можливість. Це чергова можливість прописати ключевик на сторінці.

Ще одним важливим моментом при оптимізації сторінок сайту під НЧ запити є входження останнього на адресу сторінки. Природно в транслітерації. Для цього відразу після створення блогу необхідно налаштувати ЧПУ .

При написанні поста рекомендується виділяти ключевик тегами акцентування: STRONG, EM. Але тут головне знати міру. Не забувайте, що текст призначений в першу чергу для людей, а не для роботів. Тому внутрішня оптимізація сторінки не повинна бути єдино метою.

Якщо ви створили СДЛ і активно його розвиваєте, цілком логічно, що пости будуть коментуватись. Таким чином текст «розбавиться» і відсоток народження ключового слова зменшиться. А це нам не потрібно. Тому відповідаючи на коментарі читачів вставляйте в свої відповіді просувний НЧ запит.

В принципі на цьому оптимізація сторінок сайту для просування по НЧ закінчена. Тепер можна проставити кілька внутрішніх посилань з потрібним анкором і чекати. Якщо виконаних дій виявиться недостатньо щоб вивести сторінку по даному запиту в ТОП, потрібно купити кілька зовнішніх посилань.

На цьому все. Єдине, що хотілося б додати - не забувайте про користувачів. Оптимізація сторінки під НЧ запити дуже важлива, адже вона дозволяє отримати бажаний трафік, а, отже, і прибуток. Але відвідувачів потрібно не тільки залучити, але й утримати. Тому пости в першу чергу повинні бути орієнтовані на них.

Popularity: 10%

Схожі записи:

Хіба може початківець веб-майстер конкурувати з професійними оптимізаторами або SEO компаніями?