Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Ефективна розкрутка web (веб) сайту в пошукових системах, пошукова розкрутка сайту в Яндексі, реклама (SEO) вартість (ціни) розкрутки сайту недорого в інтернеті, розробка та розкрутка сайтів дешево в Москві

 1. Як працює розкрутка сайту?
 2. Чому розкрутка працює краще, ніж оффлайн реклама?
 3. Завдання інтернет-бізнесу, які компанія OneTen успішно вирішує
 4. Просування сайту - крок за кроком
 5. По позиціях або трафіку?
 6. Розкрутка нового сайту: деякі нюанси
 7. Терміни розкрутки сайту
 8. Швидка розкрутка сайту: ціни і оплата
 9. Як замовити просування сайту в OneTen?

Ви створили сайт, щоб отримувати з його допомогою прибуток. Але прибутку немає (або майже немає). Разом з Вами ми хочемо виправити цю ситуацію. Але перш, ніж Ви почнете співробітничати з нами, ми хочемо розповісти про основні аспекти просування і деяких професійних тонкощах, які щодня зустрічаються в нашій практиці. Ми сподіваємося, що ця інформація допоможе Вам правильно вибрати SEO-компанію.

Як працює розкрутка сайту?

Буквально 5 років тому сайт для малих і середніх компаній створювався і просувався значно рідше. Конкуренції, як такої, в інтернеті не існувало. Сьогодні розробкою сайтів займається величезна кількість фірм і вільних фахівців, вартість створення інтернет-ресурсу істотно знизилася, більш того - багато хостинги пропонують ці послуги безкоштовно.

З іншого боку, число російських інтернет-користувачів зростає, а покупки через стають дедалі популярнішими. Природний результат - число комерційних сайтів в інтернеті збільшується. А разом з ним посилюється конкуренція між ресурсами.

Тим підприємцям, які бажають, щоб їх сайт був видний користувачам, доводиться боротися за потрапляння на першу сторінку видачі пошукових систем. Адже за статистикою, на першій сторінці видачі свій пошук зупиняє 90% потенційних клієнтів.

Оптимізація і ефективна розкрутка роблять сторінки сайту привабливішими для пошукових систем і, немов поплавок, витягають їх на «поверхню» видачі (в Яндексі, Google, Rambler).

Фахівці OneTen проводять комплекс заходів, що дозволяють піднятися на вершину пошукового айсберга з найменшими фінансовими втратами.

Чому розкрутка працює краще, ніж оффлайн реклама?

 • Висока ефективність: при менших витратах просування призводить на сайт більше зацікавлених відвідувачів.
 • Точне попадання рекламної інформації до ЦА: за допомогою пошукового просування можна зробити так, що Ваш сайт будуть відвідувати тільки зацікавлені в Ваші товари та послуги користувачі, а можна включити в ЦА і потенційних покупців, які поки не знають про вашу компанію.
 • Гнучкий маркетинг: розкрутку сайтів легко організувати, можна змінити її стратегію без істотних додаткових вкладень і точно оцінити ефективність вкладення коштів.

Переваги розкрутки сайту в OneTen

Досвід Досвід. Наші фахівці займаються пошуковим просуванням сайтів з 2006 року. За нашими плечима багато успішних проектів. З частиною з них Ви можете ознайомитися в розділі « Портфоліо ».

Сервіс Сервіс. Кожен наш клієнт забезпечений власним менеджером, який завжди відповість на питання і розповість про поточні справи. Ми ведемо бізнес прозоро і тому регулярно надаємо клієнтам звіти.

Ціни Ціни. Всім зрозуміло, що послуги «розробка сайтів» і «розкрутка сайтів» в Москві ніколи не коштували дешево, але в компанії OneTen вони стоять дійсно недорого. Пов'язано це з тим, що наша компанія не витрачає великих коштів на рекламу, а маркетинг здійснюється за рахунок пошукового просування і завдяки рекомендаціям клієнтів.

Швидкість Швидкість. Ми гарантуємо високу швидкість просування. Абсолютно всі наші клієнти відзначають перші результати розкрутки сайту вже в перший місяць (завдяки контекстній рекламі) і більш стабільний результат приблизно через 6 тижнів, коли починають працювати оптимізація і покупка посилань.

Комплексний підхід Комплексний підхід. Ми не обмежуємо себе якимось одним способом розкрутки, а по максимуму використовуємо всі наявні в арсеналі знання, методики і інструменти.

Робота на результат Робота на результат. Ми не просто розкручуємо сайт, а докладаємо максимум зусиль, щоб Ваші відвідувачі ставали покупцями. Саме тому ми даємо консультації щодо покращення сайту та проводимо безкоштовний юзабіліті-аудит.

Завдання інтернет-бізнесу, які компанія OneTen успішно вирішує

Ми працюємо з метою зміцнити і розширити бізнес клієнта в інтернеті. Це дійсно можливо за допомогою розкрутки сайту. Оптимізація і пошукове просування в комплексі дозволяють вирішити ряд стратегічно важливих бізнес-задач.

Поліпшення видимості в інтернеті

Розкручування сайту компанії в пошукових системах - це теж піар. І навіть якщо до Вас на сайт зайшли відвідувачі, які не збираються нічого замовляти в даний момент, це вже добре! Це означає, що про Вашу компанію дізналися і, можливо, коли випаде нагода, її послугами захочуть скористатися. Природно, то, наскільки глибоко ви «зачепите» відвідувачів, залежить тільки від Вас (це і дизайн сайту, і його маркетингове зміст).

Збільшення числа відвідувачів

Попадання сторінок сайту в ТОП-10 не може не позначитися на збільшенні числа відвідувачів. Як правило, це зацікавлені в покупці люди ( «розігріта» ЦА). Чим більше на сайті буде відвідувачів, тим вище ймовірність, що вони щось куплять або замовлять.

Зниження вартості залученого клієнта

Завдяки використанню методики просування по низькочастотних цільових запитах ми знижуємо вартість залучення клієнта і підвищуємо конверсійні показники Вашого сайту. Секрет в тому, що в даному випадку цільова аудиторія є «гарячої», тобто явно зацікавленою в покупці або замовленні.

Зростання продажів

Зростання продажів - це лише наслідок правильного вибору просуваються запитів. Люди довіряють пошуковим системам і вважають сайти, які опинилися в першій десятці, найкращими і перевіреними. Якщо Ви потрапляєте на першу сторінку видачі Ви автоматично потрапляєте в розряд довірених сайтів. Відвідувачів побільшає, а якщо у Вас і ціни непогані, і умови доставки радують, то і число покупців виросте.

Просування сайту - крок за кроком

Просування сайту - крок за кроком

  1. Складання семантичного ядра

За допомогою статистики пошукових систем і здорового глузду ми складаємо список пошукових запитів, за якими буде проводитися оптимізація і просування. Далі ми погоджуємо цей список з клієнтом і починаємо діагностику сайту.

  1. Технічний аудит сайту клієнта

На цьому етапі ми визначаємо причини, що перешкоджають сайту зайняти топові позиції у видачі, і усуваємо їх. Іноді на цьому етапі доводиться виводити сайт з-під санкцій пошукових систем. На жаль, сайти часто потрапляють в немилість пошукових систем, коли їх просуванням займаються самостійно або довіряють дилетантам.

  1. Внутрішня оптимізація сайту

Це дуже важливий етап. Від якості його проведення залежать подальші витрати на розкрутку сайтів. Бувають випадки, що в низько конкурентній тематиці оптимізації (а саме заповнення мета-тегів і розміщення на сайті seo-оптимізованих текстів) вистачає, щоб потрапити в ТОП-10.

  1. Пошукова розкрутка веб-сайту

Цей етап включає проведення рекламної кампанії в інтернеті і власне просування сайту зовнішніми і внутрішніми посиланнями. На цьому етапі важливо проявити гнучкість, раціональність і обережність. Справа в тому, що неграмотна закупівля посилань може не тільки не допомогти ресурсу, але і нашкодити його просуванню.

 1. Аналіз проведеної роботи і коригування курсу розвитку сайту.

По позиціях або трафіку?

Насправді, технологія просування одна, але для зручності клієнтів ми виділили 2 основні критерії оплати:

 • Позиції по запитам (в цьому випадку клієнт платить за кількість днів, в які обнародувано запити були в ТОПі).
 • Трафік за запитами (клієнт платить за кожного відвідувача, який прийшов на сайт по просуваються запитам).

Наприклад, ми виведемо в ТОП-10 запит «купити лижі», і він буде триматися там все літо. Клієнт від цього програє, якщо вибере оплату по позиціях, і виграє, якщо вибере оплату по трафіку. Тому що влітку відвідувачів з цього запиту немає, і платити йому не доведеться.

Розкрутка нового сайту: деякі нюанси

Розкрутка нового сайту: деякі нюанси

Нового сайту потрапити в ТОП-10 пошукових систем набагато складніше, ніж сайту, якому вже є хоча б рік. Справа в тому, що і Яндекс, і Google (ними користується майже 90% російської інтернет-аудиторії) відносяться до нещодавно зареєстрованим доменів з недовірою.

Якщо Ви хочете швидко розкрутити сайт, рекомендуємо купити домен з позитивною історією (який вже був зареєстрований і не потрапляв під фільтри). Так Ви заощадите гроші.

Але якщо Ви вже купили новий домен, - не турбуйтеся. У Вас є шанс почати все з нуля - без помилок і промахів. Звичайно, просування в ТОП-10 по високо- і середньочастотних запитах трохи подзатянется, але по низькочастотних запитах потрапити в ТОП цілком можна за 1-2 місяці.

Мабуть, головним нюансом просування нових сайтів є природність. У перший рік існування сайту пошуковики уважно «наглядають» за ним, помічаючи будь-які відхилення від норми, наприклад, різке збільшення числа зовнішніх посилань. Тому спочатку головне - не перестаратися.

Терміни розкрутки сайту

Терміни виведення сайтів в ТОП-10 за кожним запитом визначаються його конкурентність.

 • Низькочастотні запити (вони ж найефективніші) можна просунути на першу сторінку видачі за 1,5 місяці.
 • На просування по середньочастотним запитам йде трохи більше часу, в середньому до 6 місяців.
 • І, нарешті, на високочастотні запити йде іноді до 1 року. Однак, це не привід для занепокоєння. Працюючи з нашою компанією, Ви все одно заплатите тільки за той час, коли просуваються запити були в ТОПі.

Швидка розкрутка сайту: ціни і оплата

Кожен випадок індивідуальний, і вартість наших послуг варіює залежно від кількості і популярності запитів, конкуренції, завдань. Ми розробили кілька стандартних тарифів, на які спираємося при встановленні кінцевої ціни:

Дешева розкрутка web-сайту (коштує 10 000 рублів на місяць)
Дозволяє збільшити обсяги продажів в 7 разів (і більше)!

Ефективна (25 000 рублів на місяць)
Підвищення обсягів продажів + впізнаваність марки.

Раціональна (50 000 рублів на місяць)
Завоювання ринкових ніш в інтернеті.

Тариф VIP - лідерське позиціонування (від 90 000 рублів на місяць)
Найбільший обсяг продажів і лідерство в галузі.

Як замовити просування сайту в OneTen?

Зв'язатися з нами можна будь-яким зручним для вас способом: по телефону, e-mail або заповнивши заявку . Також Ви можете приїхати прямо в наш офіс. Детальнішу інформацію можна отримати в розділі « Контакти ».

Сподіваємося, що Ви не помилитеся з вибором SEO-компанії.

ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Як працює розкрутка сайту?
Чому розкрутка працює краще, ніж оффлайн реклама?
Як працює розкрутка сайту?
Чому розкрутка працює краще, ніж оффлайн реклама?
По позиціях або трафіку?
Як замовити просування сайту в OneTen?