Ефективна стаття для просування - яка вона?

  1. Перша умова успіху - виклич інтерес!
  2. Як уникнути переоптімізаціі?
  3. Поганий-хороший текст або аналіз контенту
  4. Вибери кращий варіант

Перед творцями текстового наповнення сайту завжди стоять два завдання: забезпечити високу конверсію і вивести сайт на верхні позиції ТОПу. Той, кому вдається збалансувати ці дві дії, отримує прибуток і збільшує свій бюджет. Але трапляться і так, що в гонитві за ранжуванням, вебмастера забувають про живих користувачів і, займаючи місце в ТОПі, сайт не стимулює користувачів здійснювати конверсійні дії. Протилежна ситуація - коли контент начебто цікавий, але конверсійних дій як і раніше мало, так як сайт не відбивається не те, що в першій десятці, але і на перших двох сторінках.

Текст призначений для певної цільової аудиторії. Зацікавте її піти за запропонованим конверсійним маршруту. Як? Викладіть інформацію яскраво, незвично, але є розуміння ваших користувачів - стверджують в «39 сайтів».


Перша умова успіху - виклич інтерес!

Текстове наповнення сайту повинно відповідати вимогам, що пред'являються до такого роду контенту. Можна умовно розділити їх на кілька параметрів:

  • інформаційність;
  • структурованість;
  • насиченість ключовими словами;
  • корисність;
  • новизна.

Але всі ці параметри можуть виявитися незатребуваними, якщо заголовок не викличе інтересу і користувача. Наприклад, на сайті продажу холодильників більшу увагу приверне заголовок «Холодильник - безкоштовно», ніж «Холодильники за низькими цінами». Не завжди можливо зробити заголовок дотепним або парадоксальним, особливо на комерційних сайтах, але він завжди зобов'язаний «зачепити» увагу читача.

Інформаційність контенту досягається або новизною описуваного продукту, або новим підходом до опису. У першому випадку, завдання письменника полегшується вже самими характеристика продукту, яких немає в старих моделях (брендах, марках, зразках) товару. Досить провести порівняння, виділивши виграшні риси і затушувавши недоліки. Якщо ж предмет статті вже навяз в зубах, і тільки ледачий не брався за його розробку (опис, написання і т.п.), тут автору потрібно застосовувати кмітливість і неординарне мислення.

Наприклад, в статтях про мобільних телефонах доцільно визначитися для якої групи (цільової аудиторії) призначений матеріал. Для деяких груп найважливішою в телефоні є його багатофункціональність, для інших це ергономічність, для третіх ємність батареї. Якщо ще простіше, то ви пишіть текст не всьому людству, а потураючи смаку своєї добре вивченою публіки.


Як уникнути переоптімізаціі?

на структурування тексту звертають увагу пошукові системи і користувачі. Якщо текст великий, то необхідно розбити його на сегменти, використовуючи абзаци, марковані списки, заголовки h2-h3, а також виділення найбільш важливих моментів напівжирним шрифтом або курсивом. Підводні небезпеки при структуруванні це наявність «простирадлом» і надмірне захоплення візуальною розбивкою. За це пошуковики спочатку попередять, а потім можуть викинути з ТОПу, користувачі ж просто повернутися до вас спиною, тобто піде з сайту.
на   структурування тексту   звертають увагу пошукові системи і користувачі

Приклад якісної сегментації тексту статті - красиво, зручно читати


Поганий-хороший текст або аналіз контенту

Проаналізувати якість контенту можна, використовуючи сервіс «Яндекс.Метрика». Навіщо потрібен такий аналіз? Скільки б ви не намагалися оптимізувати сайт, покращуючи його технічні параметри, а саме збільшуючи або зменшуючи обсяг текстів, додаючи або видаляючи ключові слова, ці дії не допоможуть визначити успішність ресурсу. Успішність ресурсу полягає в його конверсійних. Користувач зайшовши на головну сторінку, потім зобов'язаний перейти на цільову. Але як його змусити зробити конверсію? Наскільки ефективний текст і як це визначити?

Система статистики « Яндекс.Метрика »(Фахівці« 39 сайтів »Використовують її особливо широко) дасть відповіді на ці питання у вигляді графіки, таблиць та відеоматеріалів. Для цього, увійшовши в розділ «Поведінка», необхідно звернутися до пункту «Вебвізор». В з'явилася таблиці ви побачите час перегляду користувачами вашої сторінки. Зрозуміло, що якщо він обчислюється секундами, то ваш ресурс не зацікавив відвідувача, і він пішов до ваших конкурентів.

Наступний розділ системи «Карта шляхів по сайту» дозволяє судити, наскільки ефективні ваші конверсійні маршрути, яка частота переходів по посиланнях. Кнопка «Мені подобається» найпростіший шлях з'ясувати ставлення користувачів на сторінку: чим більше кліків, тим більший вам респект. Ви розмістили корисний, інформативний, цікавий контент на своєму сайті.


Вибери кращий варіант

Тестування декількох сторінок з різними контентом протягом якогось часу виявить, яка версія подобається відвідувачам найбільше. Розміщувати їх слід одночасно при однакових умовах. Тоді ви отримаєте достовірний результат. Відвідування користувачів будуть більше на самому вдалому варіанті.

Виникає питання, як це зробити? «Експерименти» системи Google Analytics з розділу «Зміст» проводять тестування двох і більше сторінок. Достовірними результати вважаються після тисячі відвідувань, або після сотні конверсійних дій. Або ви можете скористатися допомогою простого скрипта. Одночасно подгружается певну кількість відрізняються один від одного сторінок, які будуть демонструватися в рівних співвідношеннях. При чому користувач навіть не буде підозрювати про своє участі в експерименті.

Як уникнути переоптімізаціі?
Як?
Як уникнути переоптімізаціі?
Навіщо потрібен такий аналіз?
Але як його змусити зробити конверсію?
Наскільки ефективний текст і як це визначити?
Виникає питання, як це зробити?