Ефективне просування бренду з estet-portal.com

 1. Просування бренду за допомогою нашого порталу
 2. Інструменти для успішного просування бренду на estet-portal.com
 3. Переваги просування бренду на estet-portal.com

Естетична медицина зараз є однією з найбільш прогресивно розвиваються, популярних і затребуваних галузей медицини. Клініки естетичної медицини сьогодні в буквальному сенсі творять чудеса, значно покращуючи не тільки зовнішній вигляд, але і якість життя пацієнтів. Ні для кого не секрет, що на б'ють-ринку існує також величезна конкуренція, і найбільш успішним стає той бренд, який грамотно зможе побудувати свою маркетингову стратегію, виділивши свою ключову компетенцію. Ефективне і результативне просування бренду - це козир у Вашому рукаві, який можна отримати за допомогою комплексного підходу.

Просування бренду за допомогою нашого порталу

Незалежно від того, яку нішу Ви займаєте сьогодні на ринку естетичних послуг: давно відому або нову компанію, або ж самого себе - ключем до Вашого успіху буде просування особистого бренду. У світі естетичної медицини, клієнт - це досвідчений користувач, якого дуже складно чимось здивувати, і не так просто привернути його увагу до продукції або Ваших послуг.

80% інформації сучасна людина отримує з Інтернету - це найдоступніший і ефективний спосіб донести необхідну інформацію до цільової аудиторії. Будьте на крок попереду своїх конкурентів estet-portal.com.

Завдяки цілому ряду послуг, які пропонує estet-portal.com, Ваш бренд стане одним з найбільш обговорюваних на ринку естетичних послуг.

Просування бренду:

 • інструменти для успішного просування бренду в соціальних мережах;
 • переваги просування бренду за допомогою нативної реклами;
 • якісний і корисний контент про Ваш бренд з експертними думками лідерів галузі.

інструменти для успішного просування бренду в соціальних мережах;  переваги просування бренду за допомогою нативної реклами;  якісний і корисний контент про Ваш бренд з експертними думками лідерів галузі

Інструменти для успішного просування бренду на estet-portal.com

Для успішного просування бренду в арсеналі estet-portal.com є цілий ряд ефективних інструментів. Ми можемо запропонувати ряд рекламних послуг:

 • написання унікальних тематичних статей про Вас і Ваших продуктах з подальшим їх розміщенням на сайті;
 • розміщення інформації про Вас і Ваш бренд в «Каталозі» ;
 • публікація експертних думок ексклюзивних інтерв'ю , Завдяки яким Ви отримуєте можливість детально розповісти про себе і переваги своєї продукції і послуг;
 • розміщення інформації про майбутні заходи , Організованих Вашою компанією, а також докладний звіт з фотографіями у вигляді пост-релізу;
 • розміщення ексклюзивних відео-роликів про Вашу продукцію або послуги на нашому сайті і youtube-каналі ;
 • розміщення на головній сторінці estet-portal.com Вашої реклами;
 • в якості бонусу ми пропонуємо публікації на наших сторінках в соцмережах.

Ми пропонуємо пакети рекламних послуг , Які об'єднують всі види нашої реклами, допомагаємо підібрати нашим клієнтам оптимальний пакет, завдяки якому Ви отримаєте бажаний результат. Крім того, можлива розробка індивідуальних рекламних проектів, відповідно до Ваших побажань.

Переваги просування бренду на estet-portal.com

Станьте частиною команди estet-portal.com. Незабаром популярність і успішність Вашого бренду стрімко підніметься вгору.

estet-portal.com - це в середньому близько 800 тисяч унікальних користувачів щомісяця з України, Росії, Білорусі, Казахстану, Азербайджану, Латвії та Ізраїлю.

Завдяки розміщенню інформації на estet-portal.com, Ваш бренд стане більш впізнаваним і популярним, з правильно розставленими акцентами Ваших переваг для цільової аудиторії перед конкурентами.

Наша команда гарантує індивідуальний підхід до роботи, своєчасну підготовку унікальних матеріалів, орієнтованих саме на Вашу аудиторію користувачів. Результат обов'язково приверне увагу максимальної кількості потенційних клієнтів. estet-portal.com завжди відкритий для пропозицій і готовий до співпраці.

Зв'язатися з нами Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

електронна пошта - inbox@estet-portal.com,

контактні телефони - (044) 236-67-77, +3 8 (097) 762-99-39, +3 8 (099) 164-34-23.