Ефективне просування сайту на Wix або Як вдихнути в сайт на Wix нове життя?

 1. Що потрібно знати перед проведенням SEO-оптимізації?
 2. Особливості просування сайту на базі Wix
 3. Чим характеризується індексація сайту на базі конструктора Wix?
 4. Як зробити на базі Wix просування сайтів більш ефективним?
 5. Якісний і унікальний контент
 6. Грамотна пошукова оптимізація
 7. Структура і зручна панель навігації
 8. перелінковка сторінок
 9. Дійсний код і якісний дизайн
 10. питання ціни

У вас є сайт на Wix з гарним дизайном, корисними матеріалами, але без відвідувачів? Ресурс пропадає марно, а ви хочете вдихнути в нього нове життя? Тоді вам варто багато чого довідатися про SEO-оптимізації і подальшому просуванні сайту з урахуванням особливостей обраного конструктора. Розвивати веб-ресурс - завдання досить складна, але цілком здійсненне. Маючи сайт «з роками», який досяг не настільки високих показників, ви цілком можете зробити його більш відвідуваним. Для цього необхідно провести оптимізацію сайту, використовуючи різні методи, в тому числі і роботу з таким файлом движка, як robots.txt Wix. Для того, щоб не мучитися самостійно, настійно рекомендую звернутися до професіоналів - вони і Вікс налаштують і в ТОП сайт ваш виведуть. наприклад, Semantica - відмінне агентство по розкрутці сайтів в Москві. Хоча, якщо все ж готові своїми руками свій сайт рухати - почитайте їх блог - для новачків там купа корисного!

Semantica

Що потрібно знати перед проведенням SEO-оптимізації?

Якщо ви хочете, щоб сайт увійшов в ТОП відповідей пошукової системи, потрібно попрацювати над його наповненням. Мало мати помітний дизайн - важливо також наповнити ресурс правильним контентом і провести оптимізацію SEO Wix-сайту. Грамотна організація просування - запорука успіху. Для того щоб досягти бажаних результатів в рамках конструктора Wix, вивчіть цю статтю. І підняти сайт в рейтингу вам стане набагато простіше.

Просування шляхом SEO на Wix реалізується досить специфічним чином, оскільки всі сайти на цьому конструкторі використовують технологію AJAX. За рахунок неї індексація пошуковими системами відбувається дещо інакше з більш низькими показниками. Для того щоб сайт Wix SEO оптимізацію пройшов успішно, краще цю справу доручити професіоналам, здатним високого підняти позиції сайтів на цьому движку.

Особливості просування сайту на базі Wix

Представлений конструктор щодо створення сайтів досить легкий і зручний - він не вимагає знання HTML і його застосування. Однак при просуванні без знання цієї мови не обійтися. Хоча б базові вміння працювати з кодами HTML знадобляться для ефективної реалізації на Wix SEO-оптимізації. Власне, ознайомитися з основними принципами, вимогами і правилами цього процесу також необхідно.

Для підгонки сайту під запити пошукових систем потрібно дещо змінити його вихідний код. При цьому для сайту Wix індексація в Яндексі і Гуглі потребують особливої ​​уваги в силу «прискіпливості» цих систем.

Чим характеризується індексація сайту на базі конструктора Wix?

Індексація сторінок сайту в інтернеті досить складна і проблематична. Вся справа в тому, що сторінки формуються динамічним чином. Через це при запиті ви отримуєте Java Script замість HTML коду. Це призводить до того, що для сайту Wix оптимізація стає складніше і триваліше. В силу таких обставин комплекс заходів по оптимізації набирає великих масштабів - від наповнення якісними текстовими матеріалами з посиланнями на трастові сайти до комплексного редагування вихідного коду. При цьому на Wix просування ресурсу проходить повільніше і з низькими показниками індексації.

Як зробити на базі Wix просування сайтів більш ефективним?

Перше, що варто сказати: налаштуйтеся на серйозну глобальну роботу. На Wix просування сайту буде трудомістким. За пару тижнів домогтися високих результатів не вийде - доведеться докласти багато зусиль і продемонструвати терпіння. Помітні результати стануть видні тільки через кілька місяців старанної роботи. Для Wix просування сайтів є трудомістким процесом, чого тільки коштує підбір і додавання метатегов в хедер Wix-сайту, який тим не менш виправдовує всі очікування.

Приступаючи до роботи, слід запам'ятати шість правил, які допоможуть грамотно організувати розкрутку:

 • Додавати лише якісний і унікальний контент.

2. Проводити пошукову оптимізацію сторінок ресурсу перевіреними методами.

3. Логічна, інтуїтивно зрозуміла структура і зручна панель навігації.

4. Створення перелинковки сторінок сайту.

5. Дійсний код.

6. Якісний + гарний дизайн без огріхів.

Від того, наскільки будуть дотримані ці правила, безпосередньо залежить індексація Wix. Поговоримо про кожного з них докладніше.

Якісний і унікальний контент

Статті, додані на ваш портал Wix або ж розміщення на трастових сайтах, впливають на те, як буде проходити індексація Wix в Яндексі і Гуглі. Унікальний контент, з посиланнями та анкорами, необхідними ключовими фразами (прописані в вихідному коді) і відповідна структура, здатні не тільки створити індекс сайту в пошуковій системі, а й підняти його на верхні позиції.

Грамотна пошукова оптимізація

Вивчіть і проаналізуйте запити під тематику вашого сайту. Кожна сторінка повинна бути під них оптимізована, щоб весь процес виявився успішним. Чим правильніше підібрані запити і оптимізовані під них сторінки, тим більше відвідувачів зайде на ваш сайт і вивчить його вміст. Це, в свою чергу, прямо вплине на індексацію в Яндексі Wix-сайту.

Структура і зручна панель навігації

Правильно структурувавши сайт, упорядкувавши на ньому матеріали, створивши зручну панель навігації, ви не тільки робите його більш простим у використанні і привабливим для відвідувачів, але ще і підвищуєте його конверсію. Проста формула: зручність інтерфейсу - більше відвідувачів - вище індексація сайтів на Wix.

перелінковка сторінок

Коли матеріал з однієї сторінки сайту має логічний перехід на інші матеріали, які також виявляються корисними і цікавими, відвідуваність сайту зростає. Це ж сприяє рівномірному розподілу посилального «ваги» і збільшення його потенціалу. Завдяки правильно організованій перелинковке індексація Яндексом Wix-сайту буде значно вище.

Дійсний код і якісний дизайн

Красива оболонка - половина успіху. Замовивши у професіоналів хороший дизайн, ви можете розраховувати на те, що він буде залучати нових користувачів, покращувати поведінкові показники сайту і підвищувати ефективність проведення просування.

Якщо у вашому розпорядженні є кілька сценаріїв, фрагменти або ж цілий код, спрямовані на оптимізацію сайту, додайте їх в исходник. Про те, як вставити код HTML в Wix, ви знайдете багато матеріалів. Вивчивши їх, ви без проблем внесете необхідні зміни.

Варто сказати, що перелинковка, валідний код та дизайн входять в число правил грамотної SEO-оптимізації. До них варто віднести і такі:

 • Грамотно оформлений Title. Заголовки повинні нести сенс і привертати увагу. До слова, багато залежить від загального тайтла (хедера) в вихідному коді. Вивчайте пошукові запити перед тим, як додати мета тег на сайт Wix.
 • Застосування заголовків різних рівнів.
 • Наявність ключових слів і фраз в текстових матеріалах. На них буде орієнтуватися пошукова система при індексації.
 • Смислове навантаження сторінок. Матеріали повинні бути інформативними і різноманітними. Додавайте текстовий і мультимедійний контент перед тим, як просувати сайт на Wix.

питання ціни

Оптимізація сайту Wix - завдання складне. Але можлива. Просування сайту Wix-Pro буде коштувати недешево. При грамотній «стратегії» сайт обов'язково увійде в перші 10-20 видач Яндекса і Гугла.

На те, у скільки обійдеться просування сайту на Wix, впливає регіон, особливості та налаштування сайту під пошукові системи. Якщо в перший місяць ви бачите, що сайт на Wix не індексується Яндексом, трохи почекайте. Для появи перших відчутних результатів буде потрібно оптимізувати сайт мінімум протягом трьох місяців. Тільки шляхом діагностики, аналізу і трудомісткої роботи ваш сайт зможе вибитися в ТОП-лідери.

Схожі записи

Що потрібно знати перед проведенням SEO-оптимізації?
Як зробити на базі Wix просування сайтів більш ефективним?
Ресурс пропадає марно, а ви хочете вдихнути в нього нове життя?
Що потрібно знати перед проведенням SEO-оптимізації?
Чим характеризується індексація сайту на базі конструктора Wix?
Як зробити на базі Wix просування сайтів більш ефективним?