Енн Уорд, генеральний директор CircleClick, публікує медіа-книгу O'Reilly під назвою SEO Battlefield: стратегії виграшу для пошукових маркетингових програм

  1. Про компанію CircleClick Media

Для невідкладного звільнення

Сан-Франциско, штат Каліфорнія - 9 травня 2016 - Енн Ахола Уорд, генеральний директор компанії CircleClick Media, підписала контракт з O'Reilly Media з метою створення книги з пошукової оптимізації (SEO) під назвою SEO Battlefield: стратегії вибору пошукових маркетингових програм з кінцевою датою релізу жовтня 2016 року.

У цій книзі, Уорд принесе нести її майже 20 років досвіду в галузі і SEO розуміння, деконструювання теорій SEO в зрозумілому і практичному керівництві. Мета книги спрямована на вирішення проблем і створення нових програм SEO з точки зору розвитку та маркетингу. Збільшення трафіку, встановлення популярності пошуку та методології SEO є одними з тем, які Ward буде демістифікувати, і вона надасть приклади з життя, як включити їх у практику.

"Я в захваті від того, що я пишу книгу про SEO, таку тему так близько і дорого для мого серця", сказав Уорд. - Я вийшов на поле, коли він став одним і з тих пір не повернувся назад. Я збуджуюсь та гордий приєднатися O'Reilly спільнота. Честь поділитися своїми ідеями зі світом з такої престижної платформи ».

Напередодні книги, Уорд нещодавно виступив на саміті журналу пошуку в Санта-Моніці. Її тема була «SEO в світі мобільного: що це означає?» Вона буде говорити на майбутніх подіях, а також для просування своєї книги; залишайтеся з нами на CircleClick.com, щоб говорити про оголошення.

com, щоб говорити про оголошення

ПРО АННУ АХОЛУ WARD

Енн Ахола Уорд - SEO, Futurist і генеральний директор компанії CircleClick Media, заснована в 2009 році. Вона має майже 20 років досвіду роботи в Інтернеті в різних функціях, освоївши практично будь-яку роль у веб-розробці: DBA, webmaster, developer, graphic дизайнер і редактор відео. Вона була розробником протягом 10 років, і через свою любов до аналітики, Енн перейшла в поле SEO, як вона формувалася. Анна тепер спеціалізується на SEO, аналітиці та соціальних медіа. В даний час вона пише наступну книгу SEO для O'Reilly, під назвою SEO Battlefield: стратегії перемоги для пошукових маркетингових програм , які будуть опубліковані у жовтні 2016 року.

Енн була названа однією з 27 найкращих майстрів маркетингу та PR, яку може вивчати кожен з журналів підприємець. У 2015 році вона була запрошена до участі в елітній програмі IBM Futurist, як торговельної інфляції. Раніше Анна була спікером в IBM Insight, PR Summit, Developer Week і саміті журналу пошукових систем.

@http: //www.twitter.com/annebot | + Анна Ахола Уорд

ПРО O'REILLY MEDIA, INC

O'Reilly Media є міжнародно визнаною, багатогранною медіа-компанією, яка відіграє важливу роль в Інтернет-революції. За допомогою своїх книг, подій, онлайн-тренінгів, веб-трансляцій та евангелізації, О'Рейлі освітив покоління технологів і підприємців і формував діалог про майбутнє напрямку промисловості. Компанія зіграла величезну роль в еволюції та прийнятті World Wide Web, відкритого програмного забезпечення, великих даних і руху Maker. www.oreilly.com

###

Про компанію CircleClick Media

CircleClick є цифровою маркетинговою фірмою, створеною в 2009 році з основним акцентом на SEO. Компанія спеціалізується на наданні допомоги клієнтам у збільшенні їх продажів через створення та підтримку онлайн-присутності для створення більшого обсягу продажів. Її команда експертів була в веб-індустрії з 1990-х років, приносячи клієнтам безпрецедентний досвід для розробки і створення найсильнішої цифрової присутності, а також залучення клієнтів через неймовірний контент, розумну рекламу та інтегровані кампанії.

Її тема була «SEO в світі мобільного: що це означає?