Етапи створення сайту
В цьому розділі детально розглянуті питання, що стосуються створення сайтів: етапи розробки, складності, які можуть зустрітися в процесі роботи над проектом, можливості і переваги компаній, що мають свої веб-ресурси і багато інших аспектів, які можуть зацікавити як тих, хто тільки задумався про створення сайту - власного куточка в інтернет-мережі, так і тих, хто вже має веб-сайт і займається його розвитком і просуванням.
Створення сайту - тема досить цікава для багатьох користувачів інтернету. Сайти можуть бути самої різної тематики і рівня складності, вони по-різному відвідувані, в тій чи іншій мірі заповнені рекламою і нерідко стають джерелом постійного доходу. Тому інформація про створення сайтів стає з кожним днем все більш актуальною і затребуваною.
Розібратися які існують види сайтів, дізнатися і зрозуміти ці етапи створення сайту, які можливості відкриваються перед власниками сайтів - корисно кожному, хто вирішив долучитися до світової мережі інтернет і створити сайт. На нашому ресурсі ви зможете ознайомитися з термінологією, властивою сфері веб-розробки. Список визначень і правил, який вже напрацьований в цій області лише спочатку здається незрозумілим, поступово будь-який новачок серед них починає себе почувати впевнено. А ми постараємося вам максимально в цьому допомогти.
Процес сайтостроения розбивається на безліч складових етапів, послідовно наступних один за одним. Починається розробка сайту з вибору імені для сайту, його проектування, виконання макета дизайну, а закінчується загальним тестуванням працездатності та просуванням. Якщо ви хочете осягнути це мистецтво, але не знаєте, з якого боку до нього підступитися, давайте окремо розберемо кожен пункт.
Так, щоб в майбутньому ваш твір виправдало початкові цілі, потрібно спочатку ці самі цілі грамотно сформулювати. Тоді ви напевне будете знати, що вам слід робити і в якому напрямку рухатися щодо оформлення, контенту, навігації, додаткових функцій і всього іншого. Для початку подумайте, для чого взагалі ви реалізуєте онлайн-проект, чого від нього очікуєте ви, і чого буде очікувати аудиторія. В чому полягає концепція ресурсу, які відвідувачі бажані для вас, яка буде його структура і наскільки сильні ваші конкуренти в аналогічній сфері онлайн-діяльності.
Коли всі ці питання вирішені, можна переходити до основних пунктів створення сайту. Насамперед слід взятися за оформлення, тобто, за дизайн. Сюди входить безліч факторів: колірна гамма, стиль виконання зовнішнього вигляду, обсяг графічних елементів і їх розмір, шрифт і т.д. Одним словом, постарайтеся сформувати таке оформлення, в якому все буде оптимально і ідеально сумісне.
Якщо ви замислюєтеся свій проект, як інтерактивний, то потрібно окремо зайнятися написанням сценаріїв, які будуть виконувати задані функції. Наприклад, форма опитувань, коментування, галерея і т.д. Для кожної подібної задачі необхідний свій скрипт, який створюється на відповідному мовою веб-програмування. Це один з найважливіших аспектів у створенні сайту.
Після цього здійснюється з'єднання графічних і програмних складових в єдине ціле. Тобто, вам необхідно зробити верстку сторінок (визначити розмітку, розташувати елементи по заданих для них місцях з необхідними параметрами), і далі залишається впровадити в код написані раніше програмні скрипти.
І ось, здавалося б, на цьому створення сайту вважається закінченою. Але це зовсім не так, адже тепер потрібно ретельно проаналізувати, чи все зроблено правильно і чи не забули ви про щось важливе. Тому перевірте сумісність дизайну з усіма браузерами, коректність дії скриптів, грамотність складеної навігації і внутрішніх посилань зокрема. І ... приступайте до розвитку вашого проекту - його наповнення та просування!