Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Етичні методи SEO для великої SEO на сторінці

  1. 1. Оптимізуйте мітки заголовків і заголовки для залучення
  2. 2. Створюйте оригінальний вміст з одним фокусом
  3. 3. Додати Rich Media до ваших статей
  4. 4. Створіть повідомлення довгої форми
  5. 5. Використовуйте Внутрішні посилання для просування внутрішніх сторінок

Ви отримуєте те, за що платите. SEO без етики є дешевим, зрештою неефективним і зазвичай шкодить репутації та бренду сайту, який його використовує.

Мільйони доларів витрачаються щорічно на стаціонарних ділових і власників сайтів, які шукають швидкі результати. Іронія полягає в тому, що на сторінках етичних методів SEO, як правило, так само швидко, більш ефективним, набагато більш постійним і набагато більш стійким до пошуку Google алгоритм змін.

Я написав на переваги етичної послуги SEO в іншому місці. Тут я хочу взяти вас через 5 етичних методів SEO та поради щодо покращення показників на сторінці. Це всі методи, які ви можете зробити самі або найняти етичне агентство SEO, щоб зробити для вас.

Якщо ви хочете використовувати етичні методи SEO в ваш сайт, ось п'ять етичних методів SEO для великої оптимізації на сторінці .

1. Оптимізуйте мітки заголовків і заголовки для залучення

Теги заголовків - це заголовок, який Google представляє користувачам у результатах пошуку. Все з коробки eCommerce, блогів і бізнес-сайтів дозволить вам розробляти ці заголовки.

WordPress також дозволить вам розробляти заголовки за допомогою плагіна типу Yoast SEO або за допомогою будь-яких Буття рамкової теми від Studio Press (яку ми настійно рекомендуємо, оскільки вони швидкі, зручні та добре закодовані).

Тримайте заголовки під 55 символами, щоб переконатися, що вони відображатимуться в результатах пошуку Google чисто - і так само, як ви їх писали.

Чому ви повинні оптимізувати свої заголовки і заголовки

Обсяг трафіку, який надходить на ваш сайт, є фактором ранжування в Google. Кількість часу, витраченого на кожній сторінці, також є фактором ранжування.

Якщо ви хочете, щоб відвідувачі прийшли на ваш сайт, вам потрібно залучити їх через ефективні та привабливі заголовки. Оптимізація тегів заголовків - це етичний спосіб заохотити такі типи кліків (за умови, що ви не висловлюєте свою прихильність аудиторії) і це техніка, яку ви повинні використовувати у всьому вмісті.

Як створити привабливі заголовки

Portent пропонує надзвичайно прості інструменти, які допоможуть вам створити цікаві заголовки та теми вмісту.

Просто введіть тему або назву і нехай вона запускається. Ви можете оновлювати назви, щоб продовжувати придумувати більше ідей. Слідкуйте за назвою вище - я люблю його і можу використовувати його для себе.

2. Створюйте оригінальний вміст з одним фокусом

Фокус-зміст - це зміст, який спрямований на надання однієї інформації або поради. в маркетингу в пошукових системах це інформація або поради зібрані навколо однієї концепції, ідеї, теми або ключового слова.

Ваш сайт може мати багато тем, які він охоплює кожен вміст або стаття повинна зосередитися на одній темі для цієї публікації або сторінки.

Чому ви повинні зосередитися на одній темі

Якщо ваша стаття вміщується одразу в 15 напрямках, то відвідувачі вашого сайту будуть так само і Google, і ви втратите користь як від рейтингу, так і від трафіку.

Відвідувачі вашого сайту шукають інформацію або конкретне рішення для питання, яке вони мають. Якщо ви хочете, щоб ваші відвідувачі на вашому сайті, ви повинні відповісти на питання. Вам потрібно відповісти на це питання якомога чіткіше і більш стисло.

Google також намагається визначити, про що йдеться на вашій веб-сторінці або статті.

Чим легше ви зрозумієте вашу мету, так і простіше зробите, щоб ваш сайт відвідав, щоб знайти відповідь, більш щасливий Google буде і тим краще ваш ранг.

Як створити вміст, який фокусується на одній темі

Розумне місце для початку - з заголовком і підзаголовками.

Наприклад, якщо ви пишете статтю про те, як розширити свій бізнес в Інтернеті, ви можете почати з щось подібне:

Назва: Як розширити свій бізнес в Інтернеті

Підзаголовки:

  • Створення чистого веб-сайту
  • Визначення вашої ніші
  • Звернення до цільової аудиторії

Після того як ви створили підзаголовки, ви можете перейти до заповнення вмісту під кожним. Ви побачите, що ваша робота є набагато більш цілеспрямованою, коли ви працюєте таким чином.

Використовуйте довгі ключові слова хвоста

Використовуйте ключові слова з довгим хвостом, щоб створити фундамент повноважень у пошукових системах за ключовим словом, за яким ви бажаєте займатися.

Якщо сайт новий. це ідеально, щоб почати використовувати ці ключові слова з довгим хвостом у тегах заголовків, а також у заголовках.

Як сайт починає рангу ви можете піти на більш конкурентоспроможні умови в ваших заголовків і заголовків і використовувати довгі ключові слова хвостом посипані по всій статті.

Більш довгі фрази можуть мати менше трафіку, але разом вони можуть створити велику кількість повноважень для вашого ключового слова чи теми. Я написав більш детальне пояснення щодо довгих ключових слів у розділі 4.

3. Додати Rich Media до ваших статей

Мультимедійні матеріали включають відео, інфографіку, ілюстрації, фотографії та подкасти. Вони є відмінним способом оптимізувати вміст на сторінці етично для пошукових систем.

Це всі способи представлення вашої інформації в різних форматах. Google любить їх і тому відвідувачі сайту використовують стратегічно, щоб передати ваше повідомлення.

Навіщо додавати мультимедіа до вашого вмісту

Додавання відео, ілюстрацій, подкастів, інфографіки та фотографії на ваш сайт триває довше

Знову ж таки, час на сайті є рейтингом Фактор. Чим більше взаємодій ви можете мати з відвідувачем, тим довше вони залишаться, і чим краще буде ваш ранг у пошуковій системі Google.

Мультимедійні засоби також створюють можливість зв'язатись із вмістом. Наприклад, вбудовування слайд-шоу, створеного в одній зі своїх статей з Slideshare, дає посилання на сайт авторизації.

Створення відео YouTube робить те ж саме, де ви можете грати щось у відео YouTube або навколо нього, а потім вставляти відео на свій сайт.

Він також надає додатковий контент для обміну різними каналами, такими як Twitter, StumbleUpon та Facebook.

4. Створіть повідомлення довгої форми

Довгоформатні повідомлення - це статті або вміст, як правило, понад 1000 слів. Вони, як правило, містять більш детальну інформацію про будь-яку конкретну тему, роблячи їх привабливими для користувачів, які шукають якість при точній інформації.

Хоча вони не єдина форма контенту і не завжди найкраща форма контенту, вони мають ряд переваг.

Виділяючи час, щоб включити на вашу сторону велику кількість старих статей, ви можете етично оптимізувати свій сайт для найкращих результатів пошуку в Google.

Чому ви повинні використовувати довгострокові повідомлення на вашому сайті

Ми вже давно знаємо, що, здається, Google надає перевагу такому вмісту на сторінці або на сайті. Консультанти SEO веб-маркетингу спостерігали і перевіряли різні форми контенту і виявили, що загальний, довгомірний контент переважає короткий зміст форми.

Довгі статті, які добре написані, дозволять людям довше залишатися на вашій стороні і, швидше за все, відповідатимуть на пошукові запити, аніж у короткій формі.

5. Використовуйте Внутрішні посилання для просування внутрішніх сторінок

Google розглядає внутрішні посилання на ваш сайт як зворотні посилання. Якщо ви хочете, щоб Google вважав деякі фрагменти вмісту вашого сайту більш важливими, ніж інші сторінки, то має сенс мати більше посилань, що вказують на цей вміст.

Це те, що іноді називають "вмістом героя" - центральне розташування важливих і важливих сторінок вашого сайту, можливо, послуги або продукту, а потім гарантують, що у вас є хороший вміст, статті, повідомлення та іншу інформацію, що оточує його, і вказують на це.

Чому ви повинні скористатися внутрішніми посиланнями

Внутрішнє посилання - це потужний спосіб підвищити ваші найважливіші сторінки.

До розробку контентного центру що фокусується на ряду довгих ключових слів хвоста, а потім вказуючи, що хаб герой або гроші сторінки ви можете серйозно підвищити ваш рейтинг сторінки для певних ключових слів майже за одну ніч.

Це відмінний спосіб етично оптимізувати вміст сторінки таким чином, щоб це було природно і змістовно, як для Google, так і для користувача.

Важливим моментом тут є напрямок зв'язків. Хочете уникнути нескінченних циклів. Ви хочете, щоб ваші внутрішні зв'язки будували шари влади на постійно зростаючих конкурентних умовах в одному напрямку.

Хоча я впевнений, що існує ще десяток етичних способів оптимізації вашого вмісту та веб-сайту на сторінці. Для кращої позиції пошукової системи, всі вони є прекрасним початком.

Якщо ви зможете освоїти прості етичні прийоми, ви незабаром почнете бачити винагороду за пошукову оптимізацію.

  • Інформація про автора
  • Більше з цього автора

У Mallee Blue Media ми зосереджуємося на рості бізнесу, маркетингу та управлінні.
Дивіться тему, яку ми не розглянули? Зв'яжіться з нами і дайте нам знати, про що ви хотіли б писати.
Гей, може, ти можеш напишіть це для нас!

Дивіться тему, яку ми не розглянули?