Google захищає скорочення довжини фрагментів пошуку
Імідж кредиту в Shutterstock
Вчора ми повідомили, що Google скоротити довжину фрагментів пошуку приблизно вдвічі лише на кілька місяців (грудень), збільшуючи його до 320 символів . Данні Салліван від Google підтверджено ця зміна на Twitter для нас кажучи:
Наші фрагменти пошуку в середньому коротші, ніж за останні тижні, хоча трохи довші, ніж до змін, які ми внесли минулого грудня. Немає фіксованої довжини для фрагментів. Довжина залежить від того, що наші системи вважають найбільш корисними.
Це розпочало пожежну бурю гнівних твітів від SEO-спільноти навколо змін. Ви можете собі уявити, у грудні SEO почали змінювати свої мета-описи, щоб подвоїти їхню тривалість, намагаючись покращити швидкість кліку з результатів пошуку Google. Тож тепер їм потрібно пройти через них все заново. Звичайно, це може означати більш платну роботу для SEO, але для внутрішніх SEO, це може бути головним болем.
Google відповів на це, що Google ніколи не казав SEO, щоб вносити зміни до їх метаописів, насправді вони казали їм не турбуватися про це.
Google нічого нам не сказав принципово змінився з їх пропозиціями щодо написання метаописів.
Google не поділить нову максимальну довжину для фрагментів, оскільки (1) вони динамічні і (2) вони не хочуть, щоб SEO та веб-майстри орієнтувалися на ці цифри:
Тоді Денні повинен піти і пояснити, що, хоча він працює в Google, він запропонував таку ж пораду, коли він не працював у Google:
Деякі люди вважають, що кількість, макс та хв, довжина фрагмента корисна, а Google наразі не:
Але якщо Google дав конкретні поради, то що?
Google почує та послухає ваші відгуки та обговорить їх із командою:
Просто дивно, скільки відповідей Денні опублікував вчора о Twitter про зміну фрагмента. Він був терплячим і дуже чуйним і відповідав на ті самі запитання знову і знову. Я б втратив терпіння дуже швидко.
У всякому разі, я рідко пишу мета-описи, я погоджуюся, ваш вміст на вашій сторінці повинен формувати їх, і ви повинні зосереджуватися на тому вмісті, який бачать користувачі. Якщо у вас є час, звичайно, пишіть метаописи, але я радше пишу більше та новий вміст, ніж пишуть метаописи.
Обговорення на форумі в Twitter .